Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 981959 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:OFF
« Válasz #10940 Dátum: 2010. December 08. - 19:33:45 »
Hát ha naponta 20-30 ilyen "hír" van (ma beléptem épp az IWIW-re, s kb. ennyit dobott ki), én nem kezdek el kajtatni az után, meg nincs is időm arra, hogy kinek mi a kedvenc időtöltése stb.  ;) .
Aukciós portál miért jobb? Mert ott lehet eladni is! Szépen, figyelemfelkeltően megfogalmazott leírásokkal, néhány feltöltött képpel, új vevőket lehet szerezni. Ott is lehet kérdezni...ha valami nem világos, lehet ugyancsak ajánlani az oldalt barátoknak. Meg ugyancsak reklámnak is jó, ha futnak ezek a képregényes aukciók, de mondjuk éppenséggel nem kelnek el. Ja, és nagy valószínűséggel elég sokan böngészik ezeket az árveréses oldalakat. Nagyobb vásárlási szándékot mutathatnak a látogatók, mint egy facebook-os oldalon.
 

Ha ott valaminél bejelölöd, hogy tetszik neked az megjelenik a hírfolyamban és máris láthatja a te összes ismerősöd, ergo így is reklámozol valamit

Gondolom valamennyien tudjátok az ismerőseitekről, hogy "szeretik-e" a képregényeket vagy sem.
És a barátaitok is nagyjából tisztában vannak azzal, hogy ti képregény-rajongók vagytok.
Tehát olyanoknak ajánljátok az oldalt, akiket korábban szerintem már próbáltatok meggyőzni valamilyen módon, hogy a képújságok milyen jók, miért nem veszik azokat stb.
Én is néha kölcsönadtam 1-2 képregényt a barátaimnak, de attól nem vették meg őket.
Inkább kölcsönkérték, hogy elolvassák azokat, így nem kellett "pénzt kidobniuk" az újságokra. 
Tehát ettől nem hiszem, hogy nőne bármilyen módon is az eladások száma.
« Utoljára szerkesztve: 2010. December 08. - 19:58:38 írta D-TOX »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #10941 Dátum: 2010. December 08. - 21:05:06 »
Az biztos, hogy ártani nem árthat.  ;) Igyekszem minden lehetséges módot magamévá tenni, amivel több könyvet lehet majd kiadni. Ma a Facebook, holnap nyitok egy képregényboltot. :)

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #10942 Dátum: 2010. December 08. - 21:06:55 »
holnap nyitok egy képregényboltot. :)
:sweetheart: :smlove: :kingpin:
Jövök eladónak Tomi :]

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:OFF
« Válasz #10943 Dátum: 2010. December 08. - 21:07:54 »
Én meg vásárlónak  ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #10944 Dátum: 2010. December 08. - 22:32:00 »
Én meg Zozi beöltözünk Jay-nek és Néma Bobnak és megyünk támasztani a falat.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #10945 Dátum: 2010. December 08. - 22:33:13 »
Plusz megvertek mindenkit. :)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #10946 Dátum: 2010. December 08. - 22:36:02 »
Csak azt aki üres kézzel jön ki.

csorbi

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 472
  • HUMANITY IS THE ENEMY!!!!
Re:OFF
« Válasz #10947 Dátum: 2010. December 08. - 22:52:29 »
Jövök eladónak Tomi :]

Jól gondold meg, mert ezek után Kaine elvárná, hogy oszd meg a Kingpin hirdetéseket a féjszbukodon. :)
Haverom egy skateshop-ban eladó és a főnökével harcol ez miatt.A főnöke már azt is benyomta neki h nem ember akinek a mai világban nincs FB-ja.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #10948 Dátum: 2010. December 08. - 23:08:13 »
Abban a pillanatban hagytam volna ott az egész Pistike Bt-jét. Egyrészt de, ember (nekem sincs Facebook-fiókom), másrészt meg a főnöknek semmi köze a srác Facebookos tevékenységéhez.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:OFF
« Válasz #10949 Dátum: 2010. December 09. - 00:22:03 »
D-TOX: eleve hibás a feltételezésed, mert magadból indulsz ki. Nem mindenki olyan, mint te néhányan igenis végigolvassák a hírfolyamot nap mint nap. Minél többen "lájkolunk" vagy osztunk meg egy linket az a hírfolyamon annál tovább marad kinn ill. annál több ember látja, és annál nagyon a valószínűsége, hogy  akik csak rápillantanak a hírfolyamra meglátják és esetleg megakadjon a szemük rajta. Nekem rengeteg olyan ismerősöm van (főleg általános iskolai osztálytársak) , akik anno időszakonként vettek képregényeket, őket nem nevezném képregényrajongónak mégis nagyobb esély van rá, hogy esetleg azzá váljon.  ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #10950 Dátum: 2010. December 09. - 02:51:00 »
Jól mondja Psycho. Rólam pl. a legtöbb ismerősöm nem tudja, hogy képregénybuzi vagyok. Sőt, még a még nagyobb szenvedélyemet sem tudják, hogy filmbuzi vagyok. Nem azért, mert szégyellném bármelyiket, csak egyszerűen nem ez a téma. Vagy ha szóba kerül egy film (képregény nem kerül szóba, azt szinte egy ismerősöm sem olvas), akkor beszélünk róla, de nem mondom úton-útfélen, mekkora rajongó vagyok. Minek?
PL. az audi a5 sportback, vagy az új jaguar xj háromszor hamarabb szóba kerül a társaságomban, mint bármelyik film. Nincs ebben semmi rossz, engem érdekel mindhárom dolog, csak pl a képregényeket személyesen nincs kivel kibeszélni (ezért is járok fórumra).

Szóval ha már én is magamból indulok ki, akkor rengeteg ismerősömnek gőze sincs mondjuk egy Sandmanről, vagy Watchmenről, vagy egy Vertigo-ról, és nem hiszem, hogy egy pár Kingpin-es facebook "like" miatt kőkemény comicfan lesz mindenki, de biztos vagyok benne, hogy lenne több olyan intelligens és nyitott ismerősöm, aki mondjuk ilyenek hatására utánanéz a dolognak, és urambocsá, még meg is vásárolja.

Ahogy már írtuk százszor: Veszíteni való nincs vele.

Tomi: Szerintem itt valamit félreértesz. Írod, hogy kiadói oldal lesz, nézzen is már ki valahogy. Nos, a kiadó oldal ez ahol most vagyunk, a Spidertom. A Facebook-os Kingpin oldal tök olyan kinézetű, elrendezésű lesz, mint a többi hasonló tematikájú facebook-os oldal. Nem fogsz tudni te egyedi kinézetet, struktúrát, tartalmat beállítani, csak a Facebook kínálta (ami mindenkinek ugyanannyi és ugyanolyan) lehetőségek, keretek között.

EZ az egész arra lesz jó, hogy reklámfelület legyen. Bejelentsd a megjelenéseket, az aktuális infókat stb-ket, hasonlóan mint itt. AZtán ezek a dolgok kapnak néhány "like"-ot, ajánljuk ismerősöknek, megjelennek az üzenőfalainkon stb.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #10951 Dátum: 2010. December 09. - 09:06:33 »
Komolyan annyit irkáltok már róla, hogy lassan meg kéne néznem, mi a fene ez a facebook... de annyira meg nem érdekel.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #10952 Dátum: 2010. December 09. - 09:13:45 »
Már filmet is forgattak róla.
http://www.thesocialnetwork-movie.com/

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #10953 Dátum: 2010. December 09. - 11:45:19 »
Na ha olyan egyszerű: próbáltam regisztrálni kiadóként, majd kiírta, hogy nem vagyok jogosult a regisztrációra.  :P

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:OFF
« Válasz #10954 Dátum: 2010. December 09. - 13:06:35 »
Nem is azt mondtam, hogy lehetetlen, de mivel kiadói honlap lesz, szerintem nem ártana, ha ki is nézne valahogy.  ;)
Ezért is mondtam, hogy én szívesen szerkesztem, vagy társszerkesztem. :shifty: :zorro:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #10955 Dátum: 2010. December 09. - 15:05:55 »
Köszi, de jobban örülnék, ha én is értenék hozzá, mert akkor ha időszerű, azonnal fel tudok tenni bármit, amit szeretnék.
Különben lehet, hogy azért nem sikerült, mert a születési dátumnak a kiadó kezdetét jelöltem be, ami 2006 és a rendszer úgy gondolta, még kicsi vagyok.  ;D

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:OFF
« Válasz #10956 Dátum: 2010. December 09. - 15:26:50 »
születési dátumnak a kiadó kezdetét jelöltem be, ami 2006 és a rendszer úgy gondolta, még kicsi vagyok.  ;D
Ideje felnőni ;D
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #10957 Dátum: 2010. December 09. - 15:37:50 »
Ja, átírtam 1996-ra, így már benn vagyok. :) Én már az ismerősöm is vagyok.  :D

csorbi

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 472
  • HUMANITY IS THE ENEMY!!!!
Re:OFF
« Válasz #10958 Dátum: 2010. December 09. - 18:19:26 »
Most kicsit más téma. :sorry:
Ismerősömék elkezdtek egy underground zenei fanzinet csinálni.
Zenekarokkal készített interjúk, lemezkritikák meg ilyenek lesznek benne.
Az ötletemre lenne egy oldal amit képregénynek szánnak.
Ha innen bárkinek van otthon elfekvőben munkája, amit megjelentetne, az írjon nekem privet ide. 8)

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #10959 Dátum: 2010. December 09. - 21:16:47 »
Az ötletemre lenne egy oldal amit képregénynek szánnak.
Ha innen bárkinek van otthon elfekvőben munkája, amit megjelentetne, az írjon nekem privet ide. 8)
Itt most strippekre gondolsz csorbi? És ez a füzet amúgy hol jelenne meg?