Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982043 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:OFF
« Válasz #11240 Dátum: 2011. Január 15. - 17:42:37 »
Különben erről a Pesuth Rita (hatszoros kickbox bajnok asszem) egyik nyilatkozata jut eszembe (pont a Fábry-showban mesélte asszem), hogy valami buliban volt, és egy kissé illuminált pasi odament hozzá, és lazán benyúlt Ritának a combjai közé. Rita meg lazán lerúgta a csávót egy fejre mért rúgással. ;D :lol:

Ez az interjút én is láttam. Szegény srác, lehet csak megszédült és meg akart kapaszkodni.  :lol:
"Live for nothing or die for something, your call."

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #11241 Dátum: 2011. Január 15. - 17:50:30 »
Akkor miért nem Rita vállába kapaszkodott? ;D

Todd: na akkor Dundee-nak k.... nagy mázlija volt, hogy nem randizott Ritával. :lol:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #11242 Dátum: 2011. Január 15. - 23:19:23 »
Mindenben egyetértek, amit Tom írt (persze, hisz én tanítom  ;D). Történt egy 156 centi magas lánytanítványommal egyszer, hogy osztálykiránduláson valami vízpartra mentek, fürdés. Ő nem bírta elviselni, ha a feje víz alá kerül, két srác osztálytársa pedig lefogták 1-1 kezét két oldalról, hogy lenyomják őt a víz alá. Amikor látta, hogy hiába kéri őket, az egyiket hasba rúgta, a kiszabadult kezével a másikat bordán vágta. Többet felé se mentek.
Lányoknál (is) tényleg a legfontosabb dolog a lélekjelenlét megőrzése. Akkor elég az az említett egy lehetőség is.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #11243 Dátum: 2011. Január 16. - 00:23:12 »
Hát ja, a legjobbtól tanulok (tanulunk). ;D
De hál' Istennek, eddig még sose kerültem rázós helyzetbe, verekedésbe, ilyesmi (leszámítva a bunyókat az általános iskolás oszt társakkal, de az nem volt komoly :hehe: ). Remélem, hogy sose kell élesben alkalmaznom a tanultakat.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:OFF
« Válasz #11244 Dátum: 2011. Január 16. - 10:38:18 »
Amikor látta, hogy hiába kéri őket, az egyiket hasba rúgta, a kiszabadult kezével a másikat bordán vágta. Többet felé se mentek.

Nem akarom én sokáig nyújtani a tésztát, de azért ezek a srácok nem hiszem, hogy igazán bántani akarták volna. Mikor a lány a tettek mezejére lépett, akkor tudatosult az agyukba, hogy ez nem is akkora a poén a másiknak, és elhúztak.

Lányoknál (is) tényleg a legfontosabb dolog a lélekjelenlét megőrzése. 

Ez így van.


De hál' Istennek, eddig még sose kerültem rázós helyzetbe, verekedésbe, ilyesmi 

Nem egy nagy buli, még akkor sem, ha nem te vagy aki padlót fog. Kölyökkoromba elég sok pofonba beleszaladtam, és az esetek nagy többségébe az ellen vagy erősebb volt vagy többen voltak, úgyhogy volt időm elmélkedni az élet nagy dolgairól (meg, hogy mit kamuzzak anyámnak  :hehe: ), amíg törölgettem az orromat.
"Live for nothing or die for something, your call."

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #11245 Dátum: 2011. Január 16. - 11:40:37 »
Nem akarom én sokáig nyújtani a tésztát, de azért ezek a srácok nem hiszem, hogy igazán bántani akarták volna.
Ez persze tök igaz. De volt olyan lány edzőtársam régen, aki egy utcai támadóját orrba verte, az meg inkább elment, mert nem számított semmiféle ellenállásra egy lánytól. Tény, hogy ez sem az a tipikus "nagyon meg akarunk verni" típus, mindenesetre egy újabb alkalom, amikor egy lány győztesen került ki egy olyan szituációból, amiből különben esélye se lett volna. De nyilván ez még mindig nem az agresszív támadó esete, ott minden a védő lélekjelenlétén múlik - viszont ez nincs másképp akkor sem, ha fiú az illető. Ha az elején elszúrod, vesztettél, akárki vagy. De egy lány is tud egyetlen sima tenyérütést betolni orrcsontra, ami tökéletesen elég.  ;)
Vagy most az olyan támadókról beszélünk, mint Joker, meg mondjuk a Szivacsember?  :D
Na mindegy, a Birds of Prey 3 nője úgy verekszik, hogy nekik ránézésre elhiszed, hogy simán győznek.  ;D

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:OFF
« Válasz #11246 Dátum: 2011. Január 16. - 11:51:19 »
Vagy most az olyan támadókról beszélünk, mint Joker, meg mondjuk a Szivacsember?  :D

Alap! Azt hittem ez már az elején világossá vált mindenkinek, hogy a tanítványod Homok- és Vízember kereszttüzébe került.  ;D  ;D
"Live for nothing or die for something, your call."

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #11247 Dátum: 2011. Január 16. - 12:54:05 »
Oké, mielőtt valaki belekötne, nem akarok általánosítani szegény ügyvédekre, biztos van köztük is harcművész (lásd Matt Murdock :lol:). :hehe:
Hehe, az én ügyvédem speciel karatemester és tinikorában azt hiszem országos bajnok volt. :D De ismerek egyetemi matektanárt is, aki szintén karatemester. ;D Az más, hogy így: :o nézett, amikor meséltem, hogy nálunk a haladó vizsgákon több ellenfél elleni küzdelem van. :)

Hát ja, a legjobbtól tanulok (tanulunk). ;D
Akkor néha azért lejöhetnél te is. ;) ;D

De hál' Istennek, eddig még sose kerültem rázós helyzetbe, verekedésbe
Én sem, és jó is így. :) Egyik barátnőm a nyolckerben lakik, múltkor amikor mentem hozzá, azon kaptam magam, hogy átveszem a táskám a bal kezembe, hogy ha szükség van rá, a jobb kezem szabad legyen. ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #11248 Dátum: 2011. Január 16. - 13:26:17 »
Én egyszer bunyóztam úgy az utcán, hogy a bal kezemben kamera volt, amit el akartak venni, vagyis a bunyó közben végig fogtam, nem tettem le.  :D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #11249 Dátum: 2011. Január 16. - 13:29:52 »
És megszületett az új szuperhős: Camera-Man.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:OFF
« Válasz #11250 Dátum: 2011. Január 16. - 13:42:52 »
Én egyszer bunyóztam úgy az utcán, hogy a bal kezemben kamera volt, amit el akartak venni, vagyis a bunyó közben végig fogtam, nem tettem le.  :D
Akkor most fel van véve a bunyó  ??? :o
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:OFF
« Válasz #11251 Dátum: 2011. Január 16. - 13:53:48 »
Nálunk mindig ment a bunyó a disco-ban . Két szomszédos falu kemény fiai szombatonként élő Fight Club-ot rendeztek a parkban.
Egyik bulin megveregették a vállam , hátranéztem , hogy ki a franc az.....na ott lekapcsolták a villanyt .  :roll:
Mikor otthon felébredtem , elmondták , hogy kaptam egy kisebb horgot.

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:OFF
« Válasz #11252 Dátum: 2011. Január 16. - 14:12:44 »
Falu Disco.  :sweetheart: Elég volt ránézni egy lányra, és a helyi bikák máris ráncfellvarást tartottak ingyen és bérmentve. :deadpool:
"Live for nothing or die for something, your call."

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:OFF
« Válasz #11253 Dátum: 2011. Január 16. - 14:18:06 »
Nem kell itt kárátézni meg mittomén elég ha veszel egy paprika spray-t és előrántod amikor helyzet van! Vagy tudom ajánlani a nyeles borotvát az megint hatásos tud lenni  :deadpool:

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:OFF
« Válasz #11254 Dátum: 2011. Január 16. - 14:23:42 »
De ismerek egyetemi matektanárt is, aki szintén karatemester. ;D
Nem véletlenül egy bizonyos Cs. G. monogramú egyén az? :) Most kezdtem el a karatét és aki tanítja, arra ez a leírás tökéletesen illik. :)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #11255 Dátum: 2011. Január 16. - 14:28:05 »
Én általában úgy vagyok vele, hogy amíg lehet meg próbálom kidumálni magam, aztán ha már nincs más megoldás, jöhet a nyúlcióő.
Agresszív támadóval még nem volt dolgom, csak bizományi útonállókkal.
Egyébként én gázpisztolyt tartanék szívesen, annak igen erőteljes elrenttentő hatása van.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #11256 Dátum: 2011. Január 16. - 16:00:42 »
Kivétel, ha az illetőnek is van fegyvere, de neki igazi, és mivel te előkapod, ő is előveszi. Na az a szopás. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:OFF
« Válasz #11257 Dátum: 2011. Január 16. - 16:34:38 »
Kivétel, ha az illetőnek is van fegyvere, de neki igazi, és mivel te előkapod, ő is előveszi. Na az a szopás. :D

Ez a Ponyvaregény egyik jelenetét juttatja eszembe mikor a Bruce Willis visszament a házába valami cuccért és a Travolta meg épp ott ült a retyón  a fegyverét pedig Bruce bá találta meg :hehe:
Esélye se volt a srácnak XD

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #11258 Dátum: 2011. Január 16. - 18:35:39 »
Akkor most fel van véve a bunyó  ??? :o
Nem, amikor elkezdődött a szóváltás, kikapcsoltam.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:OFF
« Válasz #11259 Dátum: 2011. Január 16. - 19:05:36 »
Kár :drying:
Olyan P.O.W stílúsu bunyót megnéztem volna ;)
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül