Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 981953 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Genzo

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 340
    • Genzo Comics
Re:OFF
« Válasz #11640 Dátum: 2011. Február 08. - 13:32:39 »
Nem tudok sok mindent erről a pályázatról, csak egy igen fontos személy kért meg tegnap, hogy kicsit segítsek neki. Nem tudom, kinek a kutyája, csak azt, hogy a kép Kolozsváron készült, ott él a lány, aki fotózta. Távoli barát, alig 200 km-re lakik. :)

És kösz szépen a segítséget fiúk. ;)


Genzo Comics - Ahol a képregények vannak becélozva

Krizli

  • Fórum Tag
  • Kaméleon
  • ***
  • Hozzászólások: 822
  • Aardvark
Re:OFF
« Válasz #11641 Dátum: 2011. Február 10. - 19:02:59 »
Na, akkor nekem is lenne egy hasonló kérésem, ami kicsit még illik is ehhez a fórumhoz.
A Stan Lee Foundation és Todd McFarlane közös pályázatán egy szuperhőst kellett tervezni és az utolsó pillanatban sikerült összehoznom rá egy képet. Sajnos facebook kell ahhoz, hogy a top20-ba szavazzanak, szóval most gyűjthetem az ismerősöket. Az első 20 helyezett kap egy Stan Lee által dedikált Marvel filmes posztert az egyikük karakterét pedig meg is csinálják figurában és kiutazhat a San Diego Comic-Conra.
Az enyémre itt lehet szavazni:
http://www.talenthouse.com/creativeinvites/preview/abfc21671e0f76418d0b2209540efe6b/154
Itt egy link a teljes mérethez, hogy el is lehessen olvasni:
http://fc08.deviantart.net/fs70/f/2011/038/8/d/geek_man_by_krizli_art-d390kd5.jpg
Illetve a többi pályázó alkotásai:
http://www.talenthouse.com/stan-lee-foundation-create-a-superhero
Köszi, ha szavaztok, vagy ha csak egyáltalán megnézitek. :)

Ja, és ha valaki más is indult innen, az szóljon és szavazok az övére. ;)

Ui.: Genzo: Lájkoltam. :)
« Utoljára szerkesztve: 2011. Február 10. - 19:22:12 írta Krizli »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #11642 Dátum: 2011. Február 12. - 21:37:02 »
Tegnap nagy trauma ért. Ültem az üzletben a kasszánál, bejött egy ürge, aki arról ismert, hogy folyamatosan részeg, hónapok óta nem mosakodott és nem cserélt ruhát, szerintem, olyan büdös, mint egy ótvar bányarothadék (igeeeeen, sikerült értelmes mondatban használnom!), de eddig, ha odajött, vettem előtte egy nagy levegőt, és jó esetben kibírtam, amíg fizetett és elment. De most nem találta a pénzét. Valami 5 percig kotorászott. Már elővettem a nálam lévő Ghost Rider képregényt, az orrom elé raktam, de még azon keresztül is átütött a szaga.  :twisted: Gondolkodtam, hogy kidobjam-e, de ahhoz hozzá kellett volna érni, amihez semmi kedvem nem volt, így végül levettem egy légfrissítőt a polcról, és kifújtam a felét a levegőbe.  :drying:
« Utoljára szerkesztve: 2011. Február 12. - 21:39:20 írta kaine »

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #11643 Dátum: 2011. Február 12. - 22:03:15 »
És ő erre hogy reagált? ;D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #11644 Dátum: 2011. Február 12. - 22:35:55 »
Durva lehetett. ;D Amúgy korábban ritkán gondoltam bele, hogy a boltosoknak sem könnyű néha, de egy ideje beszélgetek egy közeli (éjjelnappali) kisboltban az eladókkal (az egyik nő), ők mondták, hogy néha szoktak rázós alakok bevetődni, főleg éjjel... Mondjuk már ki van írva a bolt ajtajára, hogy este 9-től reggel 6-ig szeszesitallal nem szolgálnak ki, meg tilos alkoholt inni a bolt előtt, ilyesmi... Igaz, biztonsági kamera is van a boltban.

Idézet
de ahhoz hozzá kellett volna érni, amihez semmi kedvem nem volt
Tarts a pult alatt egy pár gumikesztyűt. ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #11645 Dátum: 2011. Február 12. - 23:01:30 »
És ő erre hogy reagált? ;D
Nem hinnéd el: sehogy. Még azt se vette észre, hogy öt percig az orrom előtt volt a képregény.

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:OFF
« Válasz #11646 Dátum: 2011. Február 12. - 23:06:53 »
A képregénnyel volt a baj. Vasökölt kellene magadnál hordanod, vagy Megtorlót. Akkor értené a célzást.  :twisted:
"Live for nothing or die for something, your call."

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #11647 Dátum: 2011. Február 12. - 23:25:23 »
Idézet
Amúgy korábban ritkán gondoltam bele, hogy a boltosoknak sem könnyű néha
Az, hogy nem könnyű, finoman szólva gyenge kifejezés. Nekem nincs semmilyen ismerősöm, de elég csak belegondolni, mennyi marha van a világon.
Idézet
Nem hinnéd el: sehogy. Még azt se vette észre, hogy öt percig az orrom előtt volt a képregény.
Akkor reménytelen. Már csak egy kérdésem van: Mit vett? :)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #11648 Dátum: 2011. Február 12. - 23:47:59 »
Esküszöm, nem emlékszem. Talán egy csokit, meg egy elemet? Két dolgot, az biztos.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #11649 Dátum: 2011. Február 13. - 08:25:13 »
Itt Szegeden a kis vegyesboltba, ahová én is járok vásárolni, is beszédülnek néha ilyen alakok, volt már hozzájuk szerencsém. A kedvencem az volt, amikor az egyik a zoknijából (!) vette elő a pénzét. A pénztáros diszkréten odaadta neki a visszajárót, majd otthagyta a pénztárgépen a pénz szellőzni... :)

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:OFF
« Válasz #11650 Dátum: 2011. Február 13. - 10:16:38 »
Nálunk van egy nem fiatal pár aki hasonló adottságokkal rendelkezik mint a bolti páciensed Kaine.
Amikor  nálunk valamilyen rendezvény van ,akkor látványosan uralják a táncparkettet , de nem a tánctudásuk miatt.Amit most leírok durva lesz , de így volt.
Ment a buli , táncolt a párocska egyszer csak  egy kisebb tócsa jelent meg a nőnemű egyén alatt.Nem zavartatták magukat arrébb folytatták a táncukat. Folyt tovább a buli , a párocska még két ilyen tócsát hagyott hátra maga után kb: 10 perc leforgása alatt. Szerencs, hogy szabadtéri buli volt , de így is megölték a hangulatot.
A szervezők odasétáltak és nagy hangoskodás következtében elvezették őket a tánctérről , majd nekiálltak feltakarítani. Kemény buli volt.

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:OFF
« Válasz #11651 Dátum: 2011. Február 13. - 11:18:16 »
Feltörölték? Konzervatívok.... :hehe:
"Live for nothing or die for something, your call."

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:OFF
« Válasz #11652 Dátum: 2011. Február 13. - 11:30:53 »
Egy kérdésem lenne, ami elég hülye kérdés, és majdnem biztos vagyok a válaszban, de szeretnék meggyőződni. A divx és a dvd formátumú film között van tartalombeli különbség is vagy csak minőségbeli?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #11653 Dátum: 2011. Február 13. - 11:33:03 »
A divx egy tömörítési eljárás
http://hu.wikipedia.org/wiki/DivX

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:OFF
« Válasz #11654 Dátum: 2011. Február 13. - 11:35:16 »
Igen ezt tudom, olvastam ezt a cikket. Mondtam előre, hogy hülye kérdés. :D Tehát ha megnézek egy divx filmet, akkor ugyanazt fogom látni, mint ha dvd - t néznék csak a minőség lesz rosszabb?
( Hú, most de beégetem magam. ;D )

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:OFF
« Válasz #11655 Dátum: 2011. Február 13. - 11:36:17 »
Tartalombeli ?? Most arra gondolsz , hogy nem lehet nyelveket választani , feliratokat , vagy , hogy nincsen részekre bontva ?? Más tartalombeli mi lehet ?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #11656 Dátum: 2011. Február 13. - 11:37:48 »
Holdi, olvasd végig a wikis szöveget:

"Egy átlagos film a DVD-n 5-6 GB nagyságú, de DivX-szel akár 600 MB-ra is összetömöríthető, mely így már kényelmesen elfér egy CD-n is. A veszteség elhanyagolható, kivéve a gyors, pörgős, akciódús jeleneteket. "

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:OFF
« Válasz #11657 Dátum: 2011. Február 13. - 11:38:30 »
Persze, a menü hiányt értem vágom, úgy értem, hogy mondjuk az elképzelhető e, hogy jelenet - hiány van vagy ilyesmi. Persze, gondolom, hogy nincs, csak biztosra akarok menni, ezért kérdezlek meg titeket. :D

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:OFF
« Válasz #11658 Dátum: 2011. Február 13. - 11:40:23 »
Semmi ilyesmi nincs. Még az olyan filmeket is megkapod aviba mint a Avatar bővített változatát ,csak nagyobb terjedelembe.

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:OFF
« Válasz #11659 Dátum: 2011. Február 13. - 11:41:37 »
Rendben, köszi. Majdnem biztos voltam benne, csak maximálisan az akartam lenni. :D Köszi még egyszer.