Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982062 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:OFF
« Válasz #12020 Dátum: 2011. április 26. - 07:49:52 »
Ilyenkor irigyellek titeket, nálunk tazmán ördögben merül ki a pólómánia.  :D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #12021 Dátum: 2011. április 26. - 09:06:58 »
Jó példa erre Che Guevara is.
Igazából lehet, hogy nem kéne meglepődnöm rajta, hogy hordják, de fogalmuk sincs róla, kicsoda.  :headscratch:
Teljesen biztos az, hogy a többség nem tudja? Emlékeim szerint ez különösen pár éve, a Che mozikba kerülése után lett hirtelen felkapott (és hordják valószínűleg azóta is azokat), de Che Guevara azért nem egy olyan személy, akiről nehéz hallani.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #12022 Dátum: 2011. április 26. - 09:14:54 »
Jó példa erre Che Guevara is.
Először nem értettem, hogy mi is van ezzel a Che Guevara-val, mot ő is képregényes polót hordott? De aztán rájöttem, hogy a túlóldalról kellett volna megközelítenem a kérdést. :lol:

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #12023 Dátum: 2011. április 26. - 09:26:43 »
Teljesen biztos az, hogy a többség nem tudja?
Teljesen. A többség nem tudja, ki az. Akik Che Guevarás cuccokat hordanak, ha hallottak is róla, ez általában kimerül annyiban, hogy kommunista forradalmár volt.

Idézet
Emlékeim szerint ez különösen pár éve, a Che mozikba kerülése után lett hirtelen felkapott (és hordják valószínűleg azóta is azokat)
Közel sem.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Genzo

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 340
    • Genzo Comics
Re:OFF
« Válasz #12024 Dátum: 2011. április 26. - 12:40:25 »


Genzo Comics - Ahol a képregények vannak becélozva

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #12025 Dátum: 2011. április 26. - 12:47:42 »
Én is meglepődtem, hogy mi ez a képregénypóló mánia, de nekem tetszik.
Alapvetően nekem is, mivel így én is könnyebben tudok ilyen témájú cuccokhoz jutni.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #12026 Dátum: 2011. április 26. - 16:39:01 »
Ellenben azt már kevésbé hiszem, hogy a képregényekről még nem hallottak volna azok, akik olyan pólóban járnak. Mozifilmek, rajzfilm sorozatok, ha más nem is. Már mindenhol ott vannak, csak éppen nem papír formában.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #12027 Dátum: 2011. április 26. - 17:56:23 »
Persze, aki Jokeres pólóban járkál, az tudja, hogy Batman ellensége. De ne haragudj, ez édeskevés ahhoz, hogy valaki csak azért viseljen magán valamit, mert nagyon szereti. SZóval nem ezért hordják, hanem azért mert divatos.

A Che-s pólók mániája jóval a film előtt volt divat, úgy 5-6 éve, gimi másodikban. Legalábbis nálunk.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #12028 Dátum: 2011. április 26. - 18:53:17 »
Che pólók már az én középsulis éveimben (2002 körül) is láthatóak voltak. Egyik osztálytársam is beszerzett egyet és büszkén villogott benne. Igaz később kiderült hogy azt hitte a pólóján Szalacsi bácsi van. A fizikatanár homályosította fel.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #12029 Dátum: 2011. április 26. - 20:30:28 »
Lehet, hogy az volt. :)

Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #12030 Dátum: 2011. április 27. - 09:09:26 »
A Walking dead magyar kiadójára miért úgy hivatkoznak, hogy kepregeny.hu? Ők nem az Ulpius? (Egyébként de, ők, de akkor miért nem így hívják őket?)
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #12031 Dátum: 2011. április 27. - 09:38:04 »
Gondolom, amiért a Nyitott Könyvműhely képregényei is Art Comix kiadói néven jelennek meg.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #12032 Dátum: 2011. április 27. - 09:42:17 »
A Spidertomé meg Kingpinként.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:OFF
« Válasz #12033 Dátum: 2011. április 28. - 17:52:48 »
Che Guevara kb az apám idejében volt először divat. 70-s 80-s évek.


Én egy Amasing Fantasy 15-ös pólót vettem nemrég. AZ egész borító rá van nyomtatva az elejére, persze amolyan régies hatással, mintha töredezett lenne a kép, és az anyaga is fasza. Szürke alapon van, volt vagy 1500 ft.  :)

Én egy Ironmaneset vettem  ;D A pokosnak nem tetszett a színe.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:OFF
« Válasz #12034 Dátum: 2011. április 29. - 06:24:20 »
Egyesítik (szuper)erejüket a Marvel hősei és a New York-i hatóságok

A Pókember, Amerikai kapitány, Hulk, Thor és Vasember, vagyis a Marvel képregényműhely szuperhősei "egyesítették erejüket" a New York-i hatóságokkal, és ezentúl jelképes képviselői lesznek a metropolisz rendőrségének vagy épp tűzoltóságának.
 
(MTI) - A Marvel ugyanis bejelentette, hogy megállapodást kötött azzal a céggel, amely - a képregények világában Gotham Citynek nevezett - New York hivatalos emléktárgyait gyártja. A szerződés értelmében ezentúl forgalomba kerülhetnek olyan képek és ábrák, amelyeken a szuperhősök a nagyváros rendőreinek vagy tűzoltóinak segítenek.
   
 "New York sok szuperhős otthona a Marvel univerzumában, így hát ez természetes szövetség azok között, akik a várost védik a gonosztól, és azok között, akik a való világban gondoskodnak a biztonságról" - közölte a Marvel egyik képviselője.
   
A termékeken - táskákon, pólókon, sapkákon - látható képeken Pókember például a rendőröknek nyújt segítséget, míg Thor a tűzoltókat védi a "szuperhősök sohasem pihennek" jelmondat alatt. Az eladásokból származó bevételek a rendőrség és a tűzoltóság alapítványait gazdagítják.
   
Nem ez az első alkalom, hogy a képregénybeli szuperhősök összefognak a New York-i hatóságokkal. Michael Bloomberg polgármester novemberben Pókember oldalán indított harcot a munkanélküliség ellen.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #12035 Dátum: 2011. április 29. - 08:29:52 »
A Marvel ugyanis bejelentette, hogy megállapodást kötött azzal a céggel, amely - a képregények világában Gotham Citynek nevezett - New York hivatalos emléktárgyait gyártja.
:clap:
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #12036 Dátum: 2011. április 29. - 09:05:46 »
*sóhaj* Nem első alkalom... hadd ne kezdjek bele, mert sajna a sorban benne lenne Austen is.
zozi: A magyarázat erre az előtte lévő zárójeles részben van. Lassan kezdenek Blikk-szintű kategóriába átmenni.

Genzo

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 340
    • Genzo Comics
Re:OFF
« Válasz #12037 Dátum: 2011. Május 01. - 15:47:03 »
Egy kis zeneajánlás következik. Gondoltam megosztom veletek az egyik olyan számot, amit mostanában nagyon sűrűn hallgatok. :)



Genzo Comics - Ahol a képregények vannak becélozva

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #12038 Dátum: 2011. Május 01. - 19:18:39 »
Nem az én stílusom, de meghallgattam. Elég zúzós!
mostanában nagyon sűrűn hallgatok. :)
Szerethetnek a szomszédok  ;D

Genzo

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 340
    • Genzo Comics
Re:OFF
« Válasz #12039 Dátum: 2011. Május 01. - 19:26:20 »
Annyira nem dübörgök ;D


Genzo Comics - Ahol a képregények vannak becélozva