Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982302 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #1300 Dátum: 2008. Február 12. - 17:17:16 »
Komolyan van olyan, aki nem látta a Cápát? :o Én ezen nőttem fel! annó romgyosra néztem a videókazettát... ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #1301 Dátum: 2008. Február 12. - 17:31:36 »
Ezen én is megdöbbentem. A Cápát nem látni...meg az alien filmeket... :Dno comment. ;D

Amúgy az a kettőben van, amikor egy láb úszik lefelé a vízben? Az anniyra hangulatos jelenet... :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #1302 Dátum: 2008. Február 12. - 17:36:01 »
szerintem az még az első rész lejeén van, nem? :headscratch:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #1303 Dátum: 2008. Február 12. - 17:46:08 »
Lehet. :headscratch:
Még vagy 10 évesen láttam őket, akkor kevertem. :-[
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #1304 Dátum: 2008. Február 12. - 17:46:19 »
A Cápából még oviban láttam egy részletet, de nagyon féltem tőle. :)


A heti első házi feladatom: "telepítsünk fel Debian Linuxot az otthoni gépünkre, azért ilyet, hogy ne sikerüljön, és tapasztalatokat szerezzünk. Szorgalmi feladat NVidia driver működésre bírása." Búcsút intettem tehát a friss winemnek, a Linuxba viszont első látásra beleszerettem. :sweetheart: Kétnapi monitor előtt görnyedés után már majdnem mindent beállítottam, amit XP-ban kb fél óra alatt be lehet. :lol:
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #1305 Dátum: 2008. Február 12. - 17:49:59 »
Amúgy az a kettőben van, amikor egy láb úszik lefelé a vízben? Az anniyra hangulatos jelenet... :D
Dokinak igaza van, az az első részben van.

zozi: jó kis program lehetett. :D Pedig alapból jó a Linux, csak ki kell ismerni.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #1306 Dátum: 2008. Február 12. - 17:51:37 »
zozi: jó kis program lehetett. :D Pedig alapból jó a Linux, csak ki kell ismerni.
Már csak NTFS-t szeretnék írni vele, és "minden szép, a helyzettel meg vagyok elégedve".
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #1307 Dátum: 2008. Február 12. - 22:06:53 »
A Cápa 2-t én is csak kábé 5-6 évvel ezelőtt láttam elsőre. Gondolom azért, mert a Cápa 1 se tetszett igazán. Láttam jobb gyilkos cetes filmeket is. A Cápa 3-at talán nem is láttam, de nem biztos.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #1308 Dátum: 2008. Február 12. - 22:29:17 »
Gyilkos cetest láthattál, de az nem gyilkos cápás volt. :twisted:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #1309 Dátum: 2008. Február 12. - 22:49:47 »
Élienéket én se láttam úgyszintén. De nem is akarom. Nem rajongok nagyon a horrorért, akkor már inkább a pszichohorror, mint a mindenkitlegyilkolunkmertazjó fajtája...

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #1310 Dátum: 2008. Február 12. - 23:37:43 »
Idézet
mindenkitlegyilkolunkmertazjó fajtája...
Ez komoly szintű általánosítás megint. Alien saga pont nem erről szól, de nem baj. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #1311 Dátum: 2008. Február 12. - 23:45:45 »
Gyilkos cetest láthattál, de az nem gyilkos cápás volt. :twisted:
Orka?  :D
gaby, az 1. rész épp olyan, amilyet te szeretsz. A második a zúzós, nekem az nem is tetszett.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #1312 Dátum: 2008. Február 13. - 07:30:45 »
Orka, az de egy kaki film volt, legalábbis szerintem. Én semmi extrát nem láttam benne, mindig is egy Cápa utánzatnak éreztem.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #1313 Dátum: 2008. Február 13. - 08:35:44 »
Biztos, hogy több millióan nem látták még, hisz ezek horror-filmek. Aki nem szereti a műfajt, miért is nézné meg őket?

Na ez így ebben a formában nem igaz.  ;D Én imádom a horror filmeket, néha egy jó kis agyatlan vérengzés a filmvásznon jobb kikapcsolódást nyújt mint egy vígjáték. A meglévő DVD-im 70% horror, a maradék képregényfilm és krimi meg vígjáték. A világ egyik legjobb horror filmje a Magasfeszültség. Elég jó idegekkel rendelkezem, elvégre húgom van... de ettől a filmtől én is majdnem beszartam. Nagyon durva. Ajánlom nektek is.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #1314 Dátum: 2008. Február 13. - 12:33:06 »
Nem láttam még. Miről szól?
Idézet
A második a zúzós, nekem az nem is tetszett.
Nekem pont a második a kedvencem. Cameron mesterműve.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #1315 Dátum: 2008. Február 13. - 13:56:14 »
Ben, nem mondtál ellent nekem semmiben!  :D Aki nem szereti a horrort, annak nem vicces a vicces horror se.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #1316 Dátum: 2008. Február 13. - 14:00:44 »
 ;D ;D ;D

Találtam kritikát a Magasfeszültségről, olvassátok el:
http://www.cspv.hu/04/59/magas/
http://www.moziplussz.hu/film.php?id=522

Bármelyik Media Markt-ban, benzinkútnál vagy bevásárló központban meg tudjátok venni 990 Ft-ért. K ;Drva jó.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #1317 Dátum: 2008. Február 15. - 20:05:09 »
Igen, mondtad a börzén, de az volt októberben, azt hittem azóta már más miatt van. Azóta volt lenn a Nagymester is Kanadából, megtartott egy edzést.  :D
Nem, ez már október óta húzódott. :) Vagy inkább május óta... :-\

Idézet
Nincs meg valakinek a Witcher játék? Valamiért nem írtak ki nekem 2 fájlt, és emiatt nem tudom kitömöríteni.
Párom tölti már vagy 1 hónapja... de majd ráállok én is az ügyre. ;)

Idézet
A God Of War-ral. Nevet Nagyon jó játék, és hihetetlen gyönyörű a grafikája. Ja, és nagyon brutális. twisted Csak ajánlani tudom. Nevet
Igen, az nagyon király játék. :D A 2-t is ajánlom. ;)

A cápát szerettem kis koromban... ma már fogalmam sincs,mi volt benne... :-[ Az Alieneket meg nem láttam. :P

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re:OFF
« Válasz #1318 Dátum: 2008. Február 17. - 10:36:06 »
Sürgösen pótold ezt a hiányosságot. De az AVP filmket nagyvonalúal hagyd ki a sorból.
A félelem nélküli

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #1319 Dátum: 2008. Február 17. - 11:08:29 »
Meg Alien 4-et is, az is nagyon rossz lett. Könyvben hihetetlenül jó volt az első trilógia folytatása. Ott is egy újabb trilógia lett volna belőle, de amikor a negyedik részt készítették, a főbb vonalakat kivették a három könyvből és összegyúrták egy majdhogynem B kategóriás horrorfilmbe. De az Alien négy legbénább húzása az ember-féle Alien volt. Ha az nem lenne benne, akkor azt mondanám, hogy egészen tűrhető volt a film, de mivel benne van, így inkább a szánalmas jelzőt tudnám rá használni. :roll: