Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982273 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #12560 Dátum: 2011. Augusztus 22. - 15:47:49 »
Mi aug. 20.-án este apámmal kiültünk a ház mögé szalonnát sütni és kocsmai verekedéseket néztünk (egy kis söröző van tőlünk 20 méterre).

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #12561 Dátum: 2011. Augusztus 22. - 15:58:50 »
Ezen nem tudok túltenni. :)

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #12562 Dátum: 2011. Augusztus 22. - 16:02:13 »
Mi aug. 20.-án este apámmal kiültünk a ház mögé szalonnát sütni és kocsmai verekedéseket néztünk (egy kis söröző van tőlünk 20 méterre).
Ingyen mozi. :hehe: És ha elég sok sört isztok, akkor tiszta mátrixos bunyókat láthattok bullet time effektekkel. :lol:

Rajtunk kívül voltak kb 6-an a teremben. :)
Á, azt én is nagyon bírom, amikor alig lézengenek a teremben. ;D  Olyankor úgy érzi az ember, mintha csak az övé lenne a mozi és csak neki vetítenék a filmet. ;D
 
Amúgy a tüzijátékkal úgy vagyok, hogy ha az ember életében egyszer látott már tüzijátékot, akkor utána már nem nagy csoda. Így, a westend tetőkertből nézni simán megérte, de azt hülyeségnek tartom, hogy van aki egy-két órával a tüzijáték kezdete előtt már lefoglalja a helyet a rakparton, és annyit dekkol ott egy fél órás látványosságért. Ráadásul ott szív a zsúfolt tömeg közepén. :hehe:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #12563 Dátum: 2011. Augusztus 22. - 16:05:46 »
Amúgy a tüzijátékkal úgy vagyok, hogy ha az ember életében egyszer látott már tüzijátékot, akkor utána már nem nagy csoda.
Hm, deja vu, mintha ma már hallottam volna ezt tőled... ;D

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #12564 Dátum: 2011. Augusztus 22. - 16:10:15 »
Oké, ezt én is elsüthetném a nem képregényfilmes topicban. ;D :hehe:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #12565 Dátum: 2011. Augusztus 22. - 16:10:48 »
Nekem hamarabb eszembe jutott. :D

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #12566 Dátum: 2011. Augusztus 22. - 16:27:30 »
Jó poén volt amúgy. :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #12567 Dátum: 2011. Augusztus 22. - 18:49:36 »
Idézet
de azt hülyeségnek tartom, hogy van aki egy-két órával a tüzijáték kezdete előtt már lefoglalja a helyet a rakparton, és annyit dekkol ott egy fél órás látványosságért.
Fogsz te még jegyet foglalni oda, amikor az új barátnőddel nézed, aki még nem látta, vagy a gyerkőcökkel, akik szintén nem látták. :)

Hidd el, aki ott jegyet foglal nem mindenki azért teszi, mert harmadik nézésre is annyira látni akarja.

Engem még mindig elbűvöl a tüzijáték, pedig már láttam párat (jó, a pesti legnagyobbat még soha). Én inkább azért nem mennék el egy ilyesmire, mert nagyon nagy a tömeg, azt meg rühellem.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #12568 Dátum: 2011. Augusztus 22. - 19:46:23 »
Fogsz te még jegyet foglalni oda, amikor az új barátnőddel nézed, aki még nem látta, vagy a gyerkőcökkel, akik szintén nem látták.
Én is ebben reménykedem, hogy ezekre még sor fog kerülni az életemben. :s

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #12569 Dátum: 2011. Augusztus 22. - 20:00:08 »
Vicces, én szeretem a tömeget, nagyon is.  :)

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #12570 Dátum: 2011. Augusztus 22. - 22:32:11 »
Engem még mindig elbűvöl a tüzijáték, pedig már láttam párat (jó, a pesti legnagyobbat még soha). Én inkább azért nem mennék el egy ilyesmire, mert nagyon nagy a tömeg, azt meg rühellem.
Nekem is inkább a tömeggel van bajom.

Fogsz te még jegyet foglalni oda, amikor az új barátnőddel nézed, aki még nem látta
Mert annyira fiatal, hogy még nem látott tüzijátékot? Azért 14 múljon el. :D ;) (bocsi, nem hagyhattam ki :))

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #12571 Dátum: 2011. Augusztus 22. - 22:50:56 »
Fogsz te még jegyet foglalni oda, amikor az új barátnőddel nézed, aki még nem látta, vagy a gyerkőcökkel, akik szintén nem látták. :)
Hidd el, aki ott jegyet foglal nem mindenki azért teszi, mert harmadik nézésre is annyira látni akarja.
Oké, nyilván vannak ilyenek is sokan, de akkor sem feltétlenül kell a legjobb helyet lefoglalni, hogy aztán egy nagy tömeg közepén legyél. Pláne kisgyereket nem vinnék be zsúfolt tömeg közepére...  :-\ Barátnővel vagy kisgyerekkel együtt is lehet normálisabb helyekről is nézni a tüzijátékot, ahol nem fulladsz meg az embertömegtől.:) Egyébként a westend tetején is zömmel fiatal párok voltak, akik egymáshoz bújva nézték a tüzijátékot.:) Sőt, mivel vannak ott asztalok és székek, sokan kényelmesen lecsüccsentek oda, és úgy nézték.
Egyébként meg az is jó benne, hogy így nem fájdul meg a nyakad a tüzijáték bámulástól.:D Mert a tetőről nézve valamivel szemmagasság felett, az épületek fölötti horizonton látszottak a nagy durranások.:)
Azért 14 múljon el. :D ;)
Naja, az fontos. ;D Nem szeretnék rács mögé kerülni. :hehe:

Vicces, én szeretem a tömeget, nagyon is.  :)
Jó, de te a chi auráddal helyet csinálsz magad körül. ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #12572 Dátum: 2011. Augusztus 22. - 23:43:32 »
Idézet
Oké, nyilván vannak ilyenek is sokan, de akkor sem feltétlenül kell a legjobb helyet lefoglalni, hogy aztán egy nagy tömeg közepén legyél. Pláne kisgyereket nem vinnék be zsúfolt tömeg közepére...  :-\ Barátnővel vagy kisgyerekkel együtt is lehet normálisabb helyekről is nézni a tüzijátékot, ahol nem fulladsz meg az embertömegtől
Na ja...ezek jó érvek. Hát akkor nemtom, ki az a hülye, aki oda megy előre lefoglalni a helyét. :D

Idézet
Mert annyira fiatal, hogy még nem látott tüzijátékot? Azért 14 múljon el. :D ;) (bocsi, nem hagyhattam ki :))
Hehe. :D Magas labda volt.  ;)

Szerencsére már 10 alatt is látnak az emberek tüzijátékot. Pont ezért nyilván nem arra gondoltam, hogy először lát egyáltalán, hanem arra, hogy a pestit még nem látta. Mert az a legnagyobb, legszebb, és a TV-n azért gondolom nem olyan szép, mint élőben.
Én is nagyon megnézném, ezért írtam, hogy még mindig elbűvöl. Csak visszatart a tömeg, hogy ennyiért felmenjek Pestre 20-án. A várost meg nem ismerem, nemtom honnan lehet fullba látni valami olyan helyen, ahol nyugodtan le lehet ülni, és nincs tömeg.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #12574 Dátum: 2011. Augusztus 23. - 15:06:21 »
Jó, de te a chi auráddal helyet csinálsz magad körül. ;D[/quote]
Igazából csak szeretem nézni a sok különböző embert. Vagy csak jó élményeim vannak koncertekről. :)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #12575 Dátum: 2011. Augusztus 23. - 19:12:40 »
2 méter magasból én is szeretem nézni a tömeget. De azt utálom, amikor be vagytok szorítva valahová, büdös van, nyomorogni kell, lökdösnek, toszogatnak. Ilyenkor mindig nagyon ideges leszek.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #12576 Dátum: 2011. Augusztus 23. - 20:17:41 »
Az már azért a másik véglet. A metró-tömeget én se szeretem. De egy ilyen alkalomnál simán van hely, csak jó sokan vannak.  ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #12577 Dátum: 2011. Augusztus 23. - 20:21:01 »
Akkor egyszerűen én értelmezem szűken a "tömeg" szót, ha az az emberek mennyiségére vonatkozik. Nekem a tömeg ezt jelenti. Akkor én a "zsúfolt" szót használnám arra az állapotra, amire te gondolsz.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #12578 Dátum: 2011. Augusztus 23. - 21:38:22 »
Tényleg? :) Én meg azt arra használnám, amire te gondolsz.  :D Te kevered a tömeget a tömegnyomorral.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #12579 Dátum: 2011. Augusztus 23. - 21:53:58 »
Hát az lehet. :) Megpróbálom átértékelni ezen szavakat ezek után.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"