Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 981954 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #13600 Dátum: 2012. Július 31. - 10:28:38 »
Nem hinném, hogy még egyszer bevállalnák.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #13601 Dátum: 2012. Július 31. - 10:54:57 »
Kár, pedig lehetne folytatni... Vagy legalább valami más filmben összejöhetnének. Két ilyen legenda együtt már önmagában nagy hírverés a filmnek. :)
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

hudekira

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 212
Re:OFF
« Válasz #13602 Dátum: 2012. Július 31. - 11:47:53 »
Az a film tényleg jó volt rajta van a gépen azok filmek között amiket nem törlök le :D

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #13603 Dátum: 2012. Július 31. - 12:32:39 »
Legutóbb épp Jet Li alakította. :)
Így már tudom. :D Csak a kettő közti ekvivalenciáról nem tudtam. :)

Nekem is a Tiltott királyság c. film jutott eszembe. ;D A kedvenceim között van. :D
Én is szeretem, szerintem az volt az egyetlen verekedős film, ami tetszett. :) Legalábbis most nem jut eszembe egy másik sem... ;)

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #13604 Dátum: 2012. Július 31. - 12:52:33 »
Szerintem elég gyerekes volt az egész, de legfőképp a vége. Egy gyenge mesének még elment, de mint film, számomra nem sokat nyújtott.
This is a joke. A real practical Joke.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #13605 Dátum: 2012. Július 31. - 16:05:55 »
Idézet
Két ilyen legenda együtt már önmagában nagy hírverés a filmnek.
Hát, pedig nem sokat hozott, 52 millánál állt meg.

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:OFF
« Válasz #13606 Dátum: 2012. Július 31. - 21:57:29 »
Köszi, hogy írtatok a filmről. Megnéztem, és tetszett nagyon! Régen láttam már ilyen bunyós filmet. (Meg szépek voltak a csajok.)
Wukong az egyik kedvenc karakterem a League of Legends-ben.
Egyik képessége, hogy csinál egy ilyen képmást. Meg van olyan, hogy pörög a botjával.  :hehe:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #13607 Dátum: 2012. Július 31. - 23:42:04 »
Szerintem elég gyerekes volt az egész, de legfőképp a vége.
Pont az volt a lényege, hogy tulképpen egy mese. Persze, lehet mondani hogy csupa klisé, de attól még megvolt a maga bája. :) Gyönyörű tájak és díszletek, jó zene és látvány, Jackie és Jet együtt, a bunyók is klasszak... Mi kell még? Számomra nagyon szórakoztató és magával ragadó film volt. :) Már csak a két J bunyója miatt is megérte leforgatni. ;D

Hát, pedig nem sokat hozott, 52 millánál állt meg.
:o Ezt nem tudtam. Sajnálom, mert ez a film többet érdemelt volna.

Én is szeretem, szerintem az volt az egyetlen verekedős film, ami tetszett. :) Legalábbis most nem jut eszembe egy másik sem... ;)
A Félelem nélkül (Fearless) című filmet láttad? Hogy tetszett? Nekem az a másik nagy kedvencem Jet Li-től.



***

Más: ma jártam a Westend tetőkertben, ahol az olimpia kapcsán rendezvény folyik kicsiknek/nagyoknak/családoknak. :) Lehet játszani mindenféle sportjátékot tök ingyenesen: pingpong, kosárlabda, minigolf, tengo pálya, rodeó bika, ugrálóvár gyerekeknek stb. Geek-ek számára pedig van egy sátor X-box kinect sportjátékokkal. Lehet nézni az olimpiát is 3D tv-ken, valamint van egy sörsátor és egy szörpi-bár is nem túl felhasználóbarát árakkal (bár gyanítom, megfelelnek a hazai vendéglátói átlagáraknak :D ). Én minigolfoztam kicsit, de rájöttem, hogy még du. 5-6 óra után is túl meleg van a tűző napon. :hehe: De azért poén volt. :D
A rendezvény aug. 12.-ig tart, aki a Westendben jár, ne hagyja ki a tetőt (alacsonyabb tetőkert természetesen). :)
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #13608 Dátum: 2012. Augusztus 01. - 10:57:19 »
Félelem nélkül (Fearless) című filmet láttad? Hogy tetszett? Nekem az a másik nagy kedvencem Jet Li-től.
Azt hiszem, elkezdtem, amikor éppen semmi más nem volt a gépen... max 20 percig bírtam. Azóta is életem legrosszabb filmélményei között van. Már azt néztem, ahogy a fény megvilágítja mellettem a fal apró egyenetlenségeit, és mivel lehetne a legjobban modellezni.

Más: ma jártam a Westend tetőkertben, ahol az olimpia kapcsán rendezvény folyik kicsiknek/nagyoknak/családoknak. :) Lehet játszani mindenféle sportjátékot tök ingyenesen: pingpong, kosárlabda, minigolf, tengo pálya, rodeó bika, ugrálóvár gyerekeknek stb. Geek-ek számára pedig van egy sátor X-box kinect sportjátékokkal.
Köszi az infót, akkor tudom, hogy most messzire elkerülöm az egészet. ;D

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #13609 Dátum: 2012. Augusztus 01. - 19:45:39 »
Azt hiszem, elkezdtem, amikor éppen semmi más nem volt a gépen... max 20 percig bírtam. Azóta is életem legrosszabb filmélményei között van. Már azt néztem, ahogy a fény megvilágítja mellettem a fal apró egyenetlenségeit, és mivel lehetne a legjobban modellezni.
Hmm... 20 perc... Akkor valószínűleg nem jutottál el a film közepén levő nagy csavarig, ami teljesen átrajzolja a film hangulatát és alapvető változásokat indít el a karakterben... :headscratch: Onnantól válik igazán jóvá a film.
De megértelek, mert az eleje tényleg úgy indul, mintha ez csak egy agyatlan bunyós film lenne...

Idézet
Köszi az infót, akkor tudom, hogy most messzire elkerülöm az egészet. ;D
Most mér? ;D Én ma kipróbáltam a Kinectes tenisz és darts játékot. :hehe: Igaz, kissé furi volt, de nem rossz. :) (Bár az élő verzió jobb mindkettőből. :hehe: )  A boxjátékot akartam volna még kipróbálni, de az a gép foglalt volt.
Viszont láttam egy zseniális újítást az egyik autóversenyes játéknál, ahol is kétjátékos módban a hagyományos osztott képernyő helyett lehetett egy olyan módot is választani, ahol a két játékos képernyőjét egyetlen nagy tv-képbe mossa össze a gép, és a játékosok 3D szemüveggel csak a saját képernyőjüket látják a tv-n. Így sokkal kényelmesebb egymás ellen játszani, ez az ötlet nagyon tetszett.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #13610 Dátum: 2012. Augusztus 01. - 20:27:52 »
Jet Livel az agyatlan bunyó is jó.  :D

hudekira

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 212
Re:OFF
« Válasz #13611 Dátum: 2012. Augusztus 01. - 20:41:24 »
Idézet
Idézet
Köszi az infót, akkor tudom, hogy most messzire elkerülöm az egészet. ;D
Most mér? ;D Én ma kipróbáltam a Kinectes tenisz és darts játékot. :hehe: Igaz, kissé furi volt, de nem rossz. :) (Bár az élő verzió jobb mindkettőből. :hehe: )  A boxjátékot akartam volna még kipróbálni, de az a gép foglalt volt.
Viszont láttam egy zseniális újítást az egyik autóversenyes játéknál, ahol is kétjátékos módban a hagyományos osztott képernyő helyett lehetett egy olyan módot is választani, ahol a két játékos képernyőjét egyetlen nagy tv-képbe mossa össze a gép, és a játékosok 3D szemüveggel csak a saját képernyőjüket látják a tv-n. Így sokkal kényelmesebb egymás ellen játszani, ez az ötlet nagyon tetszett.

igen az új LG 3D led tvknek van ez a technikája a Dual Play nak hívják ezt nagyon jó és hasznos

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #13612 Dátum: 2012. Augusztus 01. - 21:29:48 »
Jet Livel az agyatlan bunyó is jó.  :D
Persze, de gondolom, Ju-t nem ez köti le a filmekben. :D
Nekem az Ong-Bak is tetszett, pedig lényegében az is csak bunyó végig. ;D Persze olyan színvonalon, ahogy Tony Jaa műveli, öröm nézni. :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #13613 Dátum: 2012. Augusztus 02. - 00:40:47 »
Most mér? ;D
Mert én túl geek vagyok a sportjátékokhoz. ;) Kinect-el sokkal érdekesebb dolgokat lehet csinálni.

igen az új LG 3D led tvknek van ez a technikája a Dual Play nak hívják ezt nagyon jó és hasznos
Érdekes, egyszer megnézném élőben.

Jet Livel az agyatlan bunyó is jó.  :D
Neked. ;D Én azt sem tudom, hova kapjam a figyelmem.

Akkor valószínűleg nem jutottál el a film közepén levő nagy csavarig, ami teljesen átrajzolja a film hangulatát és alapvető változásokat indít el a karakterben...
Valszleg nem... bár a rendezés is és a forgatókönyv is olyan volt, hogy úgy éreztem, minden perc helyett órákat töltök előtte. Ilyet többnyire csak a középiskolai magyartanárom tudott elérni nálam... ugye, Krizli? :)

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #13614 Dátum: 2012. Augusztus 02. - 01:06:01 »
igen az új LG 3D led tvknek van ez a technikája a Dual Play nak hívják ezt nagyon jó és hasznos
Nem tudtam, hogy ez a neve, de baromi jó ötlet. :D A hagyományos osztott képernyő megoldás nem mindenhol működik jól, sőt, az F1 2006 játékban egyenesen halott ügy.

Valszleg nem... bár a rendezés is és a forgatókönyv is olyan volt, hogy úgy éreztem, minden perc helyett órákat töltök előtte. Ilyet többnyire csak a középiskolai magyartanárom tudott elérni nálam... ugye, Krizli? :)
Tény, hogy maga a film végig lassú sodrású (a bunyókat leszámítva, persze). Csak a közepén a drámai csavar jóval mélyebbé teszi a filmet, onnantól már teljesen lekötött engem.

***

Ja, még valamit észrevettem ma, a parkolóház tetején gokartpályát építettek. :o Maga a pálya teljesen kész, de még nem üzemel, úgy láttam.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #13615 Dátum: 2012. Augusztus 09. - 01:00:52 »
Most jöttem a TDKR-ról. :) Még nem sokat tudok mondani róla... meg akarom nézni még egyszer, hogy a részletek is jobban összeálljanak (milyen jó, hogy tegnap ígérkeztem el rá az egyik barátnőmmel... :)).
Amit már most is tudok, az az, hogy imádom a színész gárdát. Imádtam viszont látni számomra kedves színészeket, főleg úgy, hogy fogalmam sem volt, hogy benne lesznek. :D Rögtön az elején ott volt Aidan Gillen (más filmek mellett ő tette érdekessé a Game of Thrones első évadát, és azóta is szerintem az ő alakítása a legjobb az egész sorozatban), aztán a Torchwood-os Burn Gorman, és a Stargate-es Chris Judge is benne volt néhány vágásig. ;D És persze ott volt Michael Caine, Morgan Freeman és Joseph Gorden-Levitt, akik miatt már alapból sokmindent megnéznék. :)
A színészek miatt már nagyon jó élmény volt... :) A többiről még nincs véleményem. :)

Ja, és Anne Hathaway állati jó Catwoman volt, imádtam a nézéseit. ;D És a (szerintem) infraszemüvegét, amit ha feltolt a hajába, olyan volt, mint egy macskafüles hajdísz. :D

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #13616 Dátum: 2012. Augusztus 09. - 01:21:28 »
Na ha kétszer is megnézed, akkor nem hiszem, hogy negatív véleményed lesz róla. ;D

Stargate-es Chris Judge is benne volt néhány vágásig. ;D
Tényleg, őt én is felismertem. ;D Bár ő nekem már csak Teal'c marad. :D (Viszont kicsit utánanéztem, kiderült, hogy nem csak színészként jegyzi az SG sorozatot, hanem több részt ő is írt. :surp: :) )
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #13617 Dátum: 2012. Augusztus 09. - 10:53:24 »
Na ha kétszer is megnézed, akkor nem hiszem, hogy negatív véleményed lesz róla. ;D
Valószínűleg. :D De az az eset más, ha azért nézem meg megint, hogy tisztuljon a káosz, mintha azért nézném meg, mert "wowannyiraszuperhogyeztmegintlátnomkell". ;D Ez utóbbi volt egyébként a Dark Knight-al és az X-Men First Class-al. :)

(Viszont kicsit utánanéztem, kiderült, hogy nem csak színészként jegyzi az SG sorozatot, hanem több részt ő is írt. :surp: :) )
Én is utánanéztem egyszer, és engem is meglepett. ;)

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #13618 Dátum: 2012. Augusztus 09. - 13:42:39 »
Mondjuk nekem 1 megnézés után is letisztult. :hehe: De ez a jó Nolan filmjeiben, hogy olyan mélyek és komplexek, hogy napokig pörög az ember agya rajtuk, újabb és újabb részleteket fejt meg. :) Nemrég jöttem rá arra is, hogy a filmben azért telt el 8 év az előző részhez képest, mert ennyi idő kellett Taliának, hogy beépüljön Gotham elitjébe és megszervezze a ramazurit. :)
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #13619 Dátum: 2012. Augusztus 09. - 14:06:09 »
Mondjuk nekem 1 megnézés után is letisztult. :hehe:
A lényeg nekem is. :P De szeretem felfedezni az apróbb dolgokat is, amikhez azért min 2* látnom kell. ;)

Ja, és ez nagyon ideillik: :D