Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982112 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:OFF
« Válasz #13840 Dátum: 2012. Október 30. - 08:49:46 »
zozi56: hát, addig nem akart utamra engedni, amíg nem áldott meg, úgyhogy gondoltam, majd sikerül vele kiüzletelnem, hogy én becsavarom a hajszálamat. Igen, akkoriban még előfordult, hogy rám jött a gyermeki naivitás. :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #13841 Dátum: 2012. Október 30. - 09:14:20 »
Én már úgy is jártam hogy az illető roma fiatal elővette a kését és a kezembe adta hogy nézzem meg milyen éles. Nem értettem a logikáját de visszacsuktam a bökőt és elhajítottam az utca végébe én meg elsprinteltem.
Fantasztikus, ezt tanítani lehetne!  ;D  :clap: :worship: Januári Marvel+-ból idézek: "Most te vagy a Mester."
 :D
Tök igaz, hogy azokat találják meg (jobbára), akiken látszik, hogy gyámoltalanok. Nekem is mindig akkor szóltak be, amikor például egy bokasérülés miatt nagyon sántítottam - és még úgy is vagy négyen voltak egyszerre.
Szilánknak igaza van, hogy a sportolás ad önbizalmat, látszik a tartásodon is, akkor kevesebb az esélye, hogy téged találjanak meg. Tomnak ott van igaza, hogy HA már megtaláltak, akkor legfeljebb a futóknak van esélye.
Én nem engedném, hogy hozzám érjen, vagyis hajszálat kitépjen a hajamból, viszont csöviknek időnként szoktam adni zsét. Ha látom, hogy nem szemtelen, vagy éppen jó fej (vicces).

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #13842 Dátum: 2012. Október 30. - 09:41:33 »
Az önvédelmes témával én megvárnám kaine véleményét. ;)
Természetes, csak én is elmondtam a sajátomat.

Én nem engedném, hogy hozzám érjen, vagyis hajszálat kitépjen a hajamból
Alapesetben én sem engedném, csak ilyen szituval még nem találkoztam, nem számítottam rá. Nagyon rutinos volt a nő, egy szempillantás alatt kitépte a hajszálat, totál meglepett a dolog. :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:OFF
« Válasz #13843 Dátum: 2012. Október 30. - 09:51:36 »
Én múltkor adtam elsőnek aprót életemben amikor egy öreg fazon cowboy sapkában odajött hozzánk nyugati aluljáróban hogy Texasból jött és elsüllyedt a lova a tengerben, azóta viziló meg a rendőrök elvették az aranyfogait stb. És hogy kéne neki egy kis pénz egy kupa borra hogy elűzze a rosszkedvét.  :lol:

A rendőrségtől meg nem lehet sajnos sokat várni. Nagymuternak is két kölyök leszakította az aranyláncát. (amit 18 évesen kapott a dédmutertól...) és annyit mondtak hogy sok ilyen esett van a környéken, meg a szokásos semmit nem érő eljárás... A biztosító meg hogy mivel nem bántották csak meglopták meg halálra ijesztették nem fizetett még.

Amit mondtam esetnél szerencsém volt mert a tag nem tudta ki után fusson nekem meg annyi elég volt de már kapták le a fejemről a vadonatúj sapkámat, kisebb koromban mobilt is loptak tőlem meg pénzt. de akiállásban van valami mert mióta már rájöttem hogy felesleges megijedni maximum kérnek egy cigit ha kapnak megköszönik és elmennek.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #13844 Dátum: 2012. Október 30. - 09:57:58 »
A rendőrségtől meg nem lehet sajnos sokat várni. Nagymuternak is két kölyök leszakította az aranyláncát. (amit 18 évesen kapott a dédmutertól...) és annyit mondtak hogy sok ilyen esett van a környéken, meg a szokásos semmit nem érő eljárás... A biztosító meg hogy mivel nem bántották csak meglopták meg halálra ijesztették nem fizetett még.
Múlt héten volt egy ilyen felkapott eset a médiában, ott szerencsére két nap alatt meglett a tolvaj. Korábban tizenötször volt büntetve.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:OFF
« Válasz #13845 Dátum: 2012. Október 30. - 10:13:11 »
Ja kábé az én sapkámat is így lopták el csak én szálltam fel az éjszakaira és hátulról lekapták. Azok persze ketten voltak két felé elfutottak éjszaka azt sem tudtam melyik után szaladjak hirtelen és gyorsan eltűntek gondolom valamelyik panelházban.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #13846 Dátum: 2012. Október 30. - 10:31:01 »
öreg fazon cowboy sapkában
Azzal a fazonnal vigyázni kell, simlis alak. Ő volt az, aki 3 alkalommal is megpróbálta ránktörni a bejárati ajtót.

A rendőrségről meg csak annyit, hogy amikor a környékünkön tesóm elsétált 2 rendőr mellett, akik csöveseket igazoltattak épp, az alábbi mondatnak volt fültanúja, amit az egyik rendőr mondott a csöviknek: "Csináljanak úgy, mintha elmennének innen, aztán majd később visszajöhetnek".
« Utoljára szerkesztve: 2012. Október 30. - 10:37:51 írta Tom Fireheart »
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:OFF
« Válasz #13847 Dátum: 2012. Október 30. - 10:47:09 »
Nekem nem tűnt veszélyesnek, elég rossz kondiban volt meg idős is,de persze ha egyedül lettem volna szó nélkü ott hagyom. értéket így sem vettem elő.  :nemtudom:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #13848 Dátum: 2012. Október 30. - 16:50:27 »
nekem már jópár éve nem volt ilyen negatív tapasztalatom. Persze ilyen árus lejmolós cigóokkal én is összefutottam, meg egyszer a nyúlcípőt is fel kellett vennem. Amúgy futni rendszeresen jártám jópár éven át, és rohadtúl nem éreztem azt, hogy ez bármilyen szinten is növelné az önbizalmamat, vagy javítaná a tartásomat (hetente 4x 10 km-t futottam). Persze összességében tuti jobb erőnlétben voltam, mint most.
Egyszer nemrég volt egy fura eset, amikor barátnőmmel utaztunk a villamoson estefelé, mivel fáradtak voltunk, és nem volt hely, az ölemben ült. Egyszercsak 4-5 árús roma (zoknis aranyórás típus) szállt fel, és annyira tudtam, hogy ezek most kötekedni kezdenek, hogy nagyon, de akkor ott eldöntöttem, hogy ha magamért nem is sűrűn álltam ki, de őt mindenképp megvédem.
Végül érdekes módon, a környékünkön mindenkivel kikezdtek, de hozzánk se szóltak, pedig kb. 15 percig utaztak mellettünk. Szóval azóta se tudom biztosan, hogy miért, de elképzelhetőnek tartom, hogy talán ez az elhatározás látszott rajtam, még akkor is, ha amúgy nem sok mindent tudtam volna kezdeni velük.
Egyébként fura, hogy mióta van önálló keresetem, nagyon sokszor adok kéregetőknek aprót, szinte mindig 100 ft alatt, amolyan alapelven, hogy ez nekem nem nagy érvágás, de ha neki csak minimálisan is segít, legyen boldog vele. És szinte egyáltalán nem volt ebből még semmi negatív tapasztalatom (akin látszik, hogy inkább kötekedő, vagy büdös részeges alak, azt szó nélkül ott hagyom). Legutóbb pont egy másik öreg nő szólt be azért, hogy én miért adtam (egyébként 15 Ft-ot) egy kéregetőnek...
Persze egyetértek azokkal akik azt mondják, hogy a fuldokló után aprót dobni a vízbe, azzal rohadtúl nem mentjük meg. Azokkal már nem, aki azt mondja, hogy mindenki maga tehet a nehéz helyzetéről.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Október 30. - 16:57:40 írta Todd »

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:OFF
« Válasz #13849 Dátum: 2012. Október 30. - 21:14:49 »
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #13850 Dátum: 2012. Október 30. - 21:19:37 »
Hát a jelenlegitől mélyebbre már úgyse tud a Star wars süllyedni. Érdekes, hogy hosszú évek kemény munkájával Lucaséknak sikerült elérni, hogy gyerekkorom kedven sorozata iránt immáron teljesen közömbös legyek...

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #13851 Dátum: 2012. Október 30. - 21:33:02 »
Érdekes, hogy hosszú évek kemény munkájával Lucaséknak sikerült elérni, hogy gyerekkorom kedven sorozata iránt immáron teljesen közömbös legyek...
És abból élnek, hogy gyakorlatilag minden létező ember utálja, amit csinálnak... :stupid:

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:OFF
« Válasz #13852 Dátum: 2012. Október 30. - 21:38:29 »
A Clone Wars animációs sorozat szerintem meglepően jóra sikerült. Leszámítva a 4. évad végét. Darth Mault nagyon nem kellett volna feltámasztani.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #13853 Dátum: 2012. Október 30. - 21:40:00 »
Ő képregényben jóval korábban "feltámadt".
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #13854 Dátum: 2012. Október 30. - 22:03:53 »
A Clone Wars animációs sorozat szerintem meglepően jóra sikerült. Leszámítva a 4. évad végét.
Szerintem meg kegyetlen rossz, és gyerekes, méltatlan bármitől, amit valamikor régen Star Warsnak hívtak. Plusz már a bevezető epizód helyből pofán tossza az egész EP 3-at, az Anakin mesteres hülyeségével, mivel pont az a film egyik fő konfliktusa, hogy Anakin NEM kapja meg a mesteri rangot.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #13855 Dátum: 2012. Október 30. - 22:26:49 »
Szerintem meg kegyetlen rossz, és gyerekes, méltatlan bármitől, amit valamikor régen Star Warsnak hívtak.
Ezzel egyetértek, megnéztem pár részt, de nekem sem tetszett. Már eleve a rajzstílusa sem jött be.

Hogyan támasztották fel Darth Mault? Kapott helyes kis robotlábakat meg alsó fertályt?
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:OFF
« Válasz #13856 Dátum: 2012. Október 30. - 22:44:27 »
Hát ezt eltrafáltad ;D Pontosan így ;)
Nekem azért bejött annyira nem rossz és Anakin mesteri státuszából fakadó konfliktus itt csak kiéleződik.
Elméletileg egy jedi akkor kapja meg a mesteri státuszt ha sikeresen kiképez egy padawant,
és mivel neki nem sikerül csak félig meddig pl:mert Ashoka meghal.
Személy szerint már a harmadik évad végén végeztem volna vele.
Egy ideig érdekes volt, aztán monoton, aztán idegesítő ;D
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #13857 Dátum: 2012. Október 30. - 22:56:45 »
Hogyan támasztották fel Darth Mault? Kapott helyes kis robotlábakat meg alsó fertályt?
Majdnem olyan, mint a félbevágott Rozsomák... ;D

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #13858 Dátum: 2012. Október 30. - 23:22:55 »
Az még hagyján, hogy az SW technológiáival egy félbevágott embert meg tudnának menteni, ha időben érkezik a segítség... De vazzeg, Darth Maul lezuhant egy rohadt mély kútba! ;D Kizárt, hogy kocsonyásnál szilárdabb maradt volna az állaga az esés után. Ennyi erővel hihetőbb lett volna, hogy őt is klónozzák. :hehe:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:OFF
« Válasz #13859 Dátum: 2012. Október 31. - 01:55:44 »
Képregényben is feltámadt már Maul, az volt a magyarázat, hogy ha a gyűlölet elég erős az egyén formálható, újra alakítható. Ebből gondolom nincs szükség rá, hogy jó állapotban legyen a holttest, és robotikus beültetések sincsenek, az erő segítségével "gyártják újra" a delikvenst. Bár Maul nem volt hosszú életű, Vader kinyirta párbajban egy mindössze 2 részes sztoriban.

Az új filmeknek, ha tényleg lesznek, és nem valami oltári nagy kacsa a hír, nagyon örülök. Mekkora lenne, ha a régi szereplők, Luke, Leia, Han immár megöregedve feltűnnének valami kis szerepben. :)
Tejet kérek! Csokisat!