Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982112 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #13880 Dátum: 2012. November 04. - 22:17:01 »
Feel the irony.  :D
Király király király! Sajna én még csak most tanulok rajzolni, de sztorikat már írtam. Persze nagyon fárasztóak, majd megmutatom ha kirakják hálózsákon :D
Annó én is ott kezdtem, még valamikor régen. Aztán jöttek a Kaine-el közös cuccok, majd az önálló kötet, és most a 5Panelesen belüli ténykedés. Ez úgy kb. 5-6 év története dióhéjban. ;D
http://halozsak.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=921&Itemid=86

Sullkrisz

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 355
Re:OFF
« Válasz #13881 Dátum: 2012. November 04. - 22:33:30 »
Jajj de kúl! Szeretek fantáziazsákokkal meg képregényrajzolókkal dumálni! A következő börzén lécci rakj ki egy táblát h "ide gyere Sullkrisz"! ;)
Mégsem járja, hogy a hőstetteim fotóiból kell megélnem... Talán ha szponzort találnék... Nem, fúj! Akkor minden bunyó előtt azt kéne rikácsolnom, hogy "az akciót a postabank támogatása tette lehetővé!"

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:OFF
« Válasz #13882 Dátum: 2012. November 04. - 22:35:00 »
Én szívesem írnék valamit, csak az a baj, hogy csak egy tökéletes sztorival lennék elégedett, így bele se kezdek.  :stupid:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #13883 Dátum: 2012. November 04. - 22:39:23 »
Hát a 5Panels standjánál megtalálsz, vagy valaki mást a csapatból, aki ismer.
Vagy a Hungarón keresd a Busót!

Sullkrisz

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 355
Re:OFF
« Válasz #13884 Dátum: 2012. November 04. - 22:41:34 »
Ok ez jól hangzik! És ki volt aki valamelyik standnál egy boxos fiút rajzolgatott?
Mégsem járja, hogy a hőstetteim fotóiból kell megélnem... Talán ha szponzort találnék... Nem, fúj! Akkor minden bunyó előtt azt kéne rikácsolnom, hogy "az akciót a postabank támogatása tette lehetővé!"

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #13885 Dátum: 2012. November 04. - 22:44:59 »
Felvidéki Miklós, ráadásul nekem.

Sullkrisz

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 355
Re:OFF
« Válasz #13886 Dátum: 2012. November 04. - 22:46:32 »
Igazàn? És ő fenn van a fórumon?
Mégsem járja, hogy a hőstetteim fotóiból kell megélnem... Talán ha szponzort találnék... Nem, fúj! Akkor minden bunyó előtt azt kéne rikácsolnom, hogy "az akciót a postabank támogatása tette lehetővé!"

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:OFF
« Válasz #13887 Dátum: 2012. November 04. - 22:48:33 »
Igazàn? És ő fenn van a fórumon?
A Facebookon is megtalálsz minket, likeold az 5panelst!

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #13888 Dátum: 2012. November 04. - 22:50:37 »

Sullkrisz

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 355
Re:OFF
« Válasz #13889 Dátum: 2012. November 04. - 22:55:40 »
Kösz!
Likeolom mindenképp!
Nahh Likeoltam is! Én vagyok a Jukas Cumbulóz!
« Utoljára szerkesztve: 2012. November 04. - 23:01:18 írta Sullkrisz »
Mégsem járja, hogy a hőstetteim fotóiból kell megélnem... Talán ha szponzort találnék... Nem, fúj! Akkor minden bunyó előtt azt kéne rikácsolnom, hogy "az akciót a postabank támogatása tette lehetővé!"

Sullkrisz

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 355
Re:OFF
« Válasz #13890 Dátum: 2012. November 04. - 22:57:29 »
Amúgy tetszett a spiderman forever! Tömör humor volt és bejött! Még nem nevettem ennyit egy kepregenyen ;) (nem külditek be a marvel-nek? ;)
Mégsem járja, hogy a hőstetteim fotóiból kell megélnem... Talán ha szponzort találnék... Nem, fúj! Akkor minden bunyó előtt azt kéne rikácsolnom, hogy "az akciót a postabank támogatása tette lehetővé!"

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:OFF
« Válasz #13891 Dátum: 2012. November 05. - 19:23:45 »
Sullkrisz! A Kepregeny.net-et is olvasd, meg liekold faebookon, hogy kapd az infót. http://www.kepregeny.net/
Ismered?

Sullkrisz

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 355
Re:OFF
« Válasz #13892 Dátum: 2012. November 05. - 20:49:50 »
Persze tudom! Szeretem, de a filmkritikák nem mindig jönnek be. Még vmit esetleg lájkoljak? :DD szívesen teszem. Főleg mivel a képregény az a műfaj amit 4 éves korontól szeretek, emlékszem még az első angol Donald kacsás ujságokra, amit a nagybácsim hozott, aztán rendszeressé vált, ő olvasta én meg hallgattam és néztem a rajzokat.. Azóta szívesen rajzolok rövidebb sztorikat, amiket én találok ki, ha tetszik, ha nem tetszik másoknak, én élvezem. De azért szokott másnak is tetszeni ;) (nem felmagasztalás)
Mégsem járja, hogy a hőstetteim fotóiból kell megélnem... Talán ha szponzort találnék... Nem, fúj! Akkor minden bunyó előtt azt kéne rikácsolnom, hogy "az akciót a postabank támogatása tette lehetővé!"

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:OFF
« Válasz #13893 Dátum: 2012. November 05. - 20:56:59 »
Csak azért mondtam, a K.netet, mert itt fent van minden képregényes esemény, magyar megjelenések, magyar alkotók. Ezeket olvasgatva képbe kerülhetsz.

Sullkrisz

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 355
Re:OFF
« Válasz #13894 Dátum: 2012. November 05. - 20:59:11 »
Persze, tudom! Csak sajnos nincs elég időm rajta böngészgetni! Örülök ha tudok itt párat kommentelni.. ;D
Mégsem járja, hogy a hőstetteim fotóiból kell megélnem... Talán ha szponzort találnék... Nem, fúj! Akkor minden bunyó előtt azt kéne rikácsolnom, hogy "az akciót a postabank támogatása tette lehetővé!"

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #13895 Dátum: 2012. November 05. - 22:40:09 »
Azóta szívesen rajzolok rövidebb sztorikat, amiket én találok ki, ha tetszik, ha nem tetszik másoknak, én élvezem.
Mutasd meg! Kíváncsi vagyok rá.  :)

Sullkrisz

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 355
Re:OFF
« Válasz #13896 Dátum: 2012. November 05. - 22:47:35 »
Hogyan? Amm nálam kicsit ugy volt, hogy egy figurát kissé lekopiztam pl lucky luke stb. Aztán azzal csináltam teljesen egyedi történetet. So nekem a karakterkitalálás nehézkesebb mint maga a sztori. Ha felrakják hzs-ra amit bekultem majd linkelek. ;)
Mégsem járja, hogy a hőstetteim fotóiból kell megélnem... Talán ha szponzort találnék... Nem, fúj! Akkor minden bunyó előtt azt kéne rikácsolnom, hogy "az akciót a postabank támogatása tette lehetővé!"

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #13897 Dátum: 2012. November 05. - 23:07:54 »
Szkennelj be rajzokat azokat is szívesen megnézem, nem csak a már kész történeteidet.

Sullkrisz

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 355
Re:OFF
« Válasz #13898 Dátum: 2012. November 05. - 23:11:10 »
Ööö.. Oké, de mondom még abszolút nem tudok rajzolni, so arányokat ne is keress! Inkább az ilyen egyszerű mese figura szerű lényeket tudom rajzolni, meg én az arckifejezéseket szeretem a legjobban. Akkor majd holnap! :) amm miért érdekel?
Mégsem járja, hogy a hőstetteim fotóiból kell megélnem... Talán ha szponzort találnék... Nem, fúj! Akkor minden bunyó előtt azt kéne rikácsolnom, hogy "az akciót a postabank támogatása tette lehetővé!"

Sullkrisz

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 355
Re:OFF
« Válasz #13899 Dátum: 2012. November 06. - 22:44:43 »
Melyik topikban lehet elmondani ha vmi jó képregényt olvastál?
Mégsem járja, hogy a hőstetteim fotóiból kell megélnem... Talán ha szponzort találnék... Nem, fúj! Akkor minden bunyó előtt azt kéne rikácsolnom, hogy "az akciót a postabank támogatása tette lehetővé!"