Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 981959 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:OFF
« Válasz #13900 Dátum: 2012. November 06. - 22:46:32 »
Melyik topikban lehet elmondani ha vmi jó képregényt olvastál?
pl: nem marvel képregények (már ha nem marvel-es)

Sullkrisz

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 355
Re:OFF
« Válasz #13901 Dátum: 2012. November 06. - 22:51:54 »
Ok kösz!
Mégsem járja, hogy a hőstetteim fotóiból kell megélnem... Talán ha szponzort találnék... Nem, fúj! Akkor minden bunyó előtt azt kéne rikácsolnom, hogy "az akciót a postabank támogatása tette lehetővé!"

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:OFF
« Válasz #13902 Dátum: 2012. November 06. - 23:42:12 »
Vagy az Egyéb/ Képregényajánlók(vagy éppenséggel nem) -ben.
http://www.pokember.hu/forum/index.php/topic,64.880.html

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #13903 Dátum: 2012. November 08. - 16:23:57 »
2: Ha meg tényleg offolok miért nem szólt senki?  :wacko: :yucky:

Szerinted az elmúlt napokban miről pofáztunk neked te..., mindegy nem süllyedek le egy hülye szintjére, mert legyőz a rutinjával.
Nem értelek?? Most mondod először hogy offolok! Csak tegnap mondta egy másik srác de ő normálisabb volt és nem volt így felháborodva...  :P amm ez a mi kis vitánk szintén:  :smoff:

És bocs hogy én csak egy hete vagyok fenn a fórumon nem 3 éve  :meleg:

Nem most mondom először, ahogy azt sem, hogy ne írj már egymás után 2-3-4 postot, hanem a szerkesztés vagy módosítás gombot használva alakítsd át a korábbi hsz-ed. Én nem vagyok felháborodva, hanem kurvára ki vagyok akadva, és nem vitatkozom, hiszen a vita két olyan ember diskurzusa pro és kontra véleményekkel amely mindkét félnél feltételezi az intelligenciát, de láthatóan te csak a saját hozzászólásaid olvasod. Nem leszek népszerű azzal amit most mondok, de elegem van abból, hogy időről időre megjelenik egy olyan mint te, és magasról tesz a fórumközösség "együttélési" szabályaira. Vagy moderálod magad és akkor tényleg nagyon jól ki fogunk jönni vagy húzz a picsába.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #13904 Dátum: 2012. November 08. - 16:42:10 »
Ne koboldkodj.

Sullkrisz

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 355
Re:OFF
« Válasz #13905 Dátum: 2012. November 08. - 16:44:21 »
2: Ha meg tényleg offolok miért nem szólt senki?  :wacko: :yucky:

Szerinted az elmúlt napokban miről pofáztunk neked te..., mindegy nem süllyedek le egy hülye szintjére, mert legyőz a rutinjával.
Nem értelek?? Most mondod először hogy offolok! Csak tegnap mondta egy másik srác de ő normálisabb volt és nem volt így felháborodva...  :P amm ez a mi kis vitánk szintén:  :smoff:

És bocs hogy én csak egy hete vagyok fenn a fórumon nem 3 éve  :meleg:

Nem most mondom először, ahogy azt sem, hogy ne írj már egymás után 2-3-4 postot, hanem a szerkesztés vagy módosítás gombot használva alakítsd át a korábbi hsz-ed. Én nem vagyok felháborodva, hanem kurvára ki vagyok akadva, és nem vitatkozom, hiszen a vita két olyan ember diskurzusa pro és kontra véleményekkel amely mindkét félnél feltételezi az intelligenciát, de láthatóan te csak a saját hozzászólásaid olvasod. Nem leszek népszerű azzal amit most mondok, de elegem van abból, hogy időről időre megjelenik egy olyan mint te, és magasról tesz a fórumközösség "együttélési" szabályaira. Vagy moderálod magad és akkor tényleg nagyon jól ki fogunk jönni vagy húzz a picsába.
Nem szándékozom elhúzni a p###-ába, én nem azért jöttem fel hogy tegyek a fórum közösségre, pont azért hogy én is részévé válhassak, és gondolom te sem 2 nap alatt illeszkedtél be. Úgy meg nem fog menni ha itt csesztetsz, és az intelligenciaszintet meg úgy nézd hogy én 15 éves vagyok. Semmi bajom itt senkivel semmi rosszat nem szándékoztam tenni, vannak akikre felnézek a fórumon... Ha offoltam bocsánat de mondom, egy srác már szólt előtted és nekem az is elég hogy tanuljak a hibámból. Kaine is szólt már és betartom amit kért. De béküljünk ki mert senkivel sem szeretnék haragban lenni:  :bravo: :cheers:
Mégsem járja, hogy a hőstetteim fotóiból kell megélnem... Talán ha szponzort találnék... Nem, fúj! Akkor minden bunyó előtt azt kéne rikácsolnom, hogy "az akciót a postabank támogatása tette lehetővé!"

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #13906 Dátum: 2012. November 08. - 16:55:26 »
Ben, drága... én vagyok az utolsó, aki megakadályoz bárkit abban, hogy helyretegyen valakit, de ezzel a stílussal pont, hogy te süllyedsz le és lesz egy egyébként jól megérdemelt megszólalásból kiakadás és flame.  :-\

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #13907 Dátum: 2012. November 08. - 16:59:51 »
Gyerekek, én most önkritikát fogok gyakorolni. Jól tudom, hogy mindez... a Ti hibátok.  :)

Sullkrisz

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 355
Re:OFF
« Válasz #13908 Dátum: 2012. November 08. - 17:04:29 »
Nahh, akkor most örökbéke? :oh:
Mégsem járja, hogy a hőstetteim fotóiból kell megélnem... Talán ha szponzort találnék... Nem, fúj! Akkor minden bunyó előtt azt kéne rikácsolnom, hogy "az akciót a postabank támogatása tette lehetővé!"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #13909 Dátum: 2012. November 08. - 17:05:25 »
Még szép.  :D

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:OFF
« Válasz #13910 Dátum: 2012. November 08. - 17:06:14 »
Azért a picsába nem kellene elküldeni senkit. De inkább befogom, mert úgy tűnik Ben harapós kedvében van, és lekap a tíz körmömről :oh:
Tejet kérek! Csokisat!

Sullkrisz

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 355
Re:OFF
« Válasz #13911 Dátum: 2012. November 08. - 17:07:20 »
Juhúú! Ígérem megpróbálom mellőzni az offokat, persze nem ebben a topikban... :D
Mégsem járja, hogy a hőstetteim fotóiból kell megélnem... Talán ha szponzort találnék... Nem, fúj! Akkor minden bunyó előtt azt kéne rikácsolnom, hogy "az akciót a postabank támogatása tette lehetővé!"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #13912 Dátum: 2012. November 08. - 17:10:19 »
Azért a picsába nem kellene elküldeni senkit. De inkább befogom, mert úgy tűnik Ben harapós kedvében van, és lekap a tíz körmömről :oh:

Ismerek egy pandát, aki főállásban szexuálisan zaklat.

Sullkrisz

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 355
Re:OFF
« Válasz #13913 Dátum: 2012. November 08. - 17:11:52 »
Uhh :D Amúgy te voltál a börzén? Ha igen mond el hogy merrefelé voltál és megpróbálom felidézni... Ez is egy izgalmas dolog a fórumban, ki kicsoda? :)
Mégsem járja, hogy a hőstetteim fotóiból kell megélnem... Talán ha szponzort találnék... Nem, fúj! Akkor minden bunyó előtt azt kéne rikácsolnom, hogy "az akciót a postabank támogatása tette lehetővé!"

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:OFF
« Válasz #13914 Dátum: 2012. November 08. - 17:12:01 »
Ismerek egy pandát, aki főállásban szexuálisan zaklat.



Én is :D
Tejet kérek! Csokisat!

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #13915 Dátum: 2012. November 08. - 17:15:12 »
Uhh :D Amúgy te voltál a börzén? Ha igen mond el hogy merrefelé voltál és megpróbálom felidézni... Ez is egy izgalmas dolog a fórumban, ki kicsoda? :)

Főleg a Zsákosok asztalánál meg a Burger King pultjánál álltunk Meróval.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:OFF
« Válasz #13916 Dátum: 2012. November 08. - 17:16:23 »
Uhh :D Amúgy te voltál a börzén? Ha igen mond el hogy merrefelé voltál és megpróbálom felidézni... Ez is egy izgalmas dolog a fórumban, ki kicsoda? :)

Főleg a Zsákosok asztalánál meg a Burger King pultjánál álltunk Meróval.

Vodakedd a Burger Kingben a nyaram egyik kimagasló pontja.  :lol:

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:OFF
« Válasz #13917 Dátum: 2012. November 08. - 17:20:34 »
Uhh :D Amúgy te voltál a börzén? Ha igen mond el hogy merrefelé voltál és megpróbálom felidézni... Ez is egy izgalmas dolog a fórumban, ki kicsoda? :)

Főleg a Zsákosok asztalánál meg a Burger King pultjánál álltunk Meróval.

 Ez a mondat. ;D ;D ;D
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

Sullkrisz

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 355
Re:OFF
« Válasz #13918 Dátum: 2012. November 08. - 17:22:00 »
Aham.. Akkor tudom ki vagy! :DDD
Mégsem járja, hogy a hőstetteim fotóiból kell megélnem... Talán ha szponzort találnék... Nem, fúj! Akkor minden bunyó előtt azt kéne rikácsolnom, hogy "az akciót a postabank támogatása tette lehetővé!"

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:OFF
« Válasz #13919 Dátum: 2012. November 08. - 17:22:56 »
Aham.. Akkor tudom ki vagy! :DDD

Most vigyázz, Ben!