Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982201 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #14080 Dátum: 2012. December 19. - 13:43:26 »
Én a koncerteken sem szeretem a tömeget... ;) Nem szeretem, ha akadályoznak és az utamba kerülnek. Ilyenkor meg mindenki annyira ideges, hogy átragad rám és az nagyon nem jó érzés. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #14081 Dátum: 2012. December 19. - 13:47:53 »
Próbáld őket kívülállóként kívülről nézni. Úgy viccesek. :)

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #14082 Dátum: 2012. December 19. - 22:13:37 »
Amíg nem kell sorba állni, én bírom a tömeget.
Megnyugodtam, hogy nem csak én rühellem a sorbanállást. :D A tömeggel amúgy nekem sincs bajom addig, amíg van elég hely és levegő az embernek. Csak a szardínia-konzerv effektust nem bírom, amikor olyan nagy a tömörülés, hogy szinte mozdulni sem tudsz.
Mondjuk ma nagyon sokan voltak a Westendben, még lehetett közlekedni az emberek között, de azért már majdnem zavaró volt a népsűrűség.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #14083 Dátum: 2012. December 19. - 23:11:00 »
Egyszer, olyan 17 éves koromban belekeveredtem egy olyan hatalmas tömegbe, amely 95%-ban csajokból állt (Sandokan látogatott el kishazánkba). Olyan szorosan álltak az emberek, hogy komolyan nem bírtam letenni a félig felemelt kezem (kis szatyor volt benne, nem akartam, hogy lesodorják, mert nem tudtam volna lehajolni érte). Aztán amikor az egyik lány teljes "mellszélességgel" nekinyomult, már annyira nem is akartam letenni.  ;D És mivel őt sem zavarta - bár sokat úgyse tudott volna tenni ő se - vagy fél óráig álltunk úgy szinte mozdulatlanul. :)

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #14084 Dátum: 2012. December 19. - 23:23:36 »
Szóval ezért bírod a tömeget. ;D 95%-ban csajokból álló tömegben én sem érezném rosszul magam. ;D Persze, csak ha a szép lányok keverednének körém. :hehe:


Ja, még a világvége témához: ma vettem a boltban fél kiló tartós kenyeret. A cimke szerint pont 21.-éig áll el. ;D
« Utoljára szerkesztve: 2012. December 19. - 23:29:09 írta Tom Fireheart »
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Krizli

  • Fórum Tag
  • Kaméleon
  • ***
  • Hozzászólások: 822
  • Aardvark
Re:OFF
« Válasz #14085 Dátum: 2012. December 20. - 00:13:00 »
vagy fél óráig álltunk úgy szinte mozdulatlanul. :)

álltunk

szinte mozdulatlanul

Azért valami csak megmoz... Ááááá, nem... Nem merek kommentelni... :brow:

Különben nekem is volt szerencsém végigpróbálni a teljes Kámaszútrát a reggeli villamoson tett utazásaim során. Jobb napokon helyes lányokkal. Rosszabb napokon ronda férfiakkal.
Viszont előbbi esetben is sokszor volt olyan, hogy már én éreztem kínosan magam, mert hiába nem az én hibám, hogy tömve van a villamos, a végén még valaki perverznek hisz, mert "rossz helyre nyúlok" és felpofoz. A második esetben ugyanerről a szituációról meg inkább ne is beszéljünk... :uhoh:

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #14086 Dátum: 2012. December 20. - 00:58:32 »
Próbáld őket kívülállóként kívülről nézni. Úgy viccesek. :)
Hát jah, lehet, hogy ezt kéne. ;D Jellemző, hogy még nem jutott eszembe. :D Általában jó, hogy baromi empatikus vagyok, de néha (pl ilyenkor) azért szívás. ;)

Ááááá, nem... Nem merek kommentelni... :brow:
Tényleg adja magát a komment... de most én is rendes vagyok és kihagyom. :) Tominak beszólni még mindig tg asztala errefelé. :hehe:


Képzeljétek, az egyik barátom kint volt Los Angelesben és hozott nekem egy New Avengers Premiere Edition HC-t (#1-6). :D Állati rendes volt tőle, még úgy is, hogy nem tudta, mit olvasok szívesen. :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #14087 Dátum: 2012. December 20. - 11:13:06 »
álltunk
Ja, igen, plusz a lány is.  ;D

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:OFF
« Válasz #14088 Dátum: 2012. December 21. - 10:12:59 »
Na, ma van az állítólagos "világvége" :roll:
Eddig nem tapasztaltam semmit :nemtudom: csak azt, hogy nincs suli ;D
Na m1 tudja valaki mikor kellene lennie :headscratch:  :hehe:
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:OFF
« Válasz #14089 Dátum: 2012. December 21. - 10:28:54 »
Na m1 tudja valaki mikor kellene lennie :headscratch:  :hehe:
Nem olvasol híreket? Találtak egy új maja naptárt, így a világvége bizonytalan időre elhalasztva.
Kivéve az Austrálokat, őket Galactus felfalja: http://www.pokember.hu/forum/index.php/topic,29.9960.html
« Utoljára szerkesztve: 2012. December 21. - 10:32:45 írta slider78 »

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:OFF
« Válasz #14090 Dátum: 2012. December 21. - 10:45:03 »
Bocs lemaradtam, tegnap óta tartalékon megyek sulis Karácsony zenesuli hangverseny :roll:
Az a ausztrálok meg ;D ;D...
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #14091 Dátum: 2012. December 21. - 20:20:18 »
Képzeljétek, az egyik barátom kint volt Los Angelesben és hozott nekem egy New Avengers Premiere Edition HC-t (#1-6). :D Állati rendes volt tőle, még úgy is, hogy nem tudta, mit olvasok szívesen. :)
Tök szuper! :D Egyszer én is kaptam külföldi képregényt ajándékba ismerőstől úgy, hogy totál nem számítottam rá, nagyon jólesett. :)

Na, úgy látszik elmarad a világvége... :hehe: Bár még van pár óra éjfélig. :D Eszembe jutott az Armageddonból Steve Buscemi karaktere, aki eltapsolt egy csomó banki kölcsönt, mert nem hitte, hogy Bruce Willis megmenti a bolygót. ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:OFF
« Válasz #14092 Dátum: 2012. December 21. - 20:29:56 »
Képzeljétek, az egyik barátom kint volt Los Angelesben és hozott nekem egy New Avengers Premiere Edition HC-t (#1-6). :D Állati rendes volt tőle, még úgy is, hogy nem tudta, mit olvasok szívesen. :)

Pont ilyen dolgokért nagyon kifizetődő dolog, hogyha a baráti társaságotok tudják, hogy nagy képregény rajongók vagytok.  :lol:

Krizli

  • Fórum Tag
  • Kaméleon
  • ***
  • Hozzászólások: 822
  • Aardvark
Re:OFF
« Válasz #14093 Dátum: 2012. December 21. - 20:59:44 »
Pont ilyen dolgokért nagyon kifizetődő dolog, hogyha a baráti társaságotok tudják, hogy nagy képregény rajongók vagytok.  :lol:

Említettem már, hogy nagy pénzrajongó vagyok? ;) (De csak a forgalomban lévő, érvényes fizetőeszközöket szeretem.)

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:OFF
« Válasz #14094 Dátum: 2012. December 21. - 21:12:24 »
Pont ilyen dolgokért nagyon kifizetődő dolog, hogyha a baráti társaságotok tudják, hogy nagy képregény rajongók vagytok.  :lol:

Említettem már, hogy nagy pénzrajongó vagyok? ;) (De csak a forgalomban lévő, érvényes fizetőeszközöket szeretem.)

Pedig lenne pár száz Köztársasági Kreditem...  :hehe:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #14095 Dátum: 2012. December 22. - 03:50:22 »
Pont ilyen dolgokért nagyon kifizetődő dolog, hogyha a baráti társaságotok tudják, hogy nagy képregény rajongók vagytok.  :lol:
Így van. ;D

Említettem már, hogy nagy pénzrajongó vagyok? ;) (De csak a forgalomban lévő, érvényes fizetőeszközöket szeretem.)
Én a régi pénzeket sem vetném meg; azt a fajtát, amiből már csak kevés létezik.. :D

spuri

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 60
Re:OFF
« Válasz #14096 Dátum: 2013. Január 02. - 16:59:38 »
Minden képregénygyűjtő, -alkotó, -szerkesztő és kiadó figyelmébe ajánlom! :nezze:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #14097 Dátum: 2013. Január 02. - 19:47:10 »
A magyar képregénykiadás 75%-ban a honosítóknak köszönheti a létét.  :)

spuri

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 60
Re:OFF
« Válasz #14098 Dátum: 2013. Január 02. - 19:58:47 »
Bármennyire is egyetértek veled, és minden tiszteletem a napról-napra frissülő honosító oldalaké, egy külföldre kiküldött kiadványba jobb, ha nem kerülnek bele ezek az adatok... :)

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #14099 Dátum: 2013. Január 02. - 21:37:23 »
Minden képregénygyűjtő, -alkotó, -szerkesztő és kiadó figyelmébe ajánlom! :nezze:
Wow, szuper ötlet!

egy külföldre kiküldött kiadványba jobb, ha nem kerülnek bele ezek az adatok... :)
Egyetértek. :) Ezek szerint a külföldet célozzátok meg vele? Illetve, gondolom, van más célotok vele, mint "csak" összegyűjteni az infót. :)