Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982112 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #1620 Dátum: 2008. április 09. - 23:09:48 »
Én sosem fogom megérteni, hogy a fociban mit nem lehet szeretni. :D
Idézet
"Nem értem mi a jó egy olyan játékban, ahol az emberek kergetnek egy labdát, aztán, amikor végre utolérik, belerúgnak egyet, hogy tovább kergethessék"
Ez igaz, csak az a baj, hogy ilyeneket vagy azok mondanak, akiket abszolúte nem érdekel a sport, vagy csak az ilyen technikai sportok, vagy pl. a korsálabdát, vagy a kézilabdát szeretik. Holott az is ugyanarról szól, ott is a labdát kergetik. :P
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:OFF
« Válasz #1621 Dátum: 2008. április 09. - 23:15:34 »
Mondjuk a srácot sosem szerettem, beképzelt volt, és azt hitte vicces. Mert nekem semmi bajom azokkal akik nem szeretik a focit, de hogy viccelődnek azokkal akik szeretik és a világ leghülyébbének titulálják őket azt nem szeretem. Főleg ha csapattársam kosárlabdában. (mert ha egy olyan nyálgép mondja aki még egyszer sem sportolt az életében akkor OK).

Ja és hamár loki. láttátok ezt az öngólt amit fehérvár lőtt?


Lassan már 2 millióan látták a világon!

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #1622 Dátum: 2008. április 09. - 23:25:59 »
Hát ez durva nagy öngól! :lol:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #1623 Dátum: 2008. április 09. - 23:30:48 »
Ééérdekes, szobatársam fehérvári, áltlában beszámol a meccsekről, de ezt valahogy elfelejtette említeni. :)
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #1624 Dátum: 2008. április 10. - 00:02:49 »
Pfú ezt kegyetlen volt....ilyet. Hihetetlen, még mindig, pedig előbe láttam a meccset. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #1625 Dátum: 2008. április 10. - 09:48:22 »
Hát, nem tudom. Inkább a technikai sportok érdekelnek, ha már sport, ez igaz, meg  akosárlabda, ahol akár 4-5 másodpercenként fordulhat minden, és inkább tizedmásodperceken múlhat egy meccs... de emellett órákon át elnézem a snookert, a nagyok taktikai csatáját benne... de az, hogy negyed órán át nézzek ki a fejemből, míg egy bazinagy pályát keresztülfutkosnak egy labdával és azt egy annál többszázszor nagyobb kapuba próbálják többnyire sikertelenül betolni, amire nem egyszer akár egy órát is kell várni... hát nem. Nem tudom, mi a fenét eszik ezen sokszázmillió ember, de én egyszer néztem meg vmi vb-döntőt, és elaludtam rajta, olyan rohadtul untam.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #1626 Dátum: 2008. április 10. - 11:16:43 »
A videóhoz: ha nincs benne, akkor resettéek ki a youtube-on tokody legendás öngólját. az mindent üt...
Pepo: szóval te is Manchesteres! Nagyon helyes! :twisted: Amúgy ha már itt tartunk: szokott még itt valaki rajtam kívül Football Managert játszani? ;)

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #1627 Dátum: 2008. április 10. - 11:25:54 »
Én sem értem, mit lehet szeretni a focin. ;) Meg úgy alapból a sportközvetítéseken. Régen néztem F1-et, de unalmas lett, amikor csak schumaherről szólt a verseny, úgyhogy azóta se láttam komplett futamot. Azt meg megint nem értem, hogy miért jó meccseket nézni a tv-ben. Annyi idő alatt az ember le is mehetne valahova pl focizni, kosarazni,stb, ahelyett, hogy a tvt nézi és sportembernek gondolja magát. Na jó, ez a K1-re nem érvényes, azt tényleg max nézni jó, csinálni nem. :D

A videóhoz: mázlija volt. :) De a szerencsés baleset kifejezés tényleg gáz.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #1628 Dátum: 2008. április 10. - 12:07:33 »
Én se szeretek szinte semmiféle sportot nézni. Vagy csinálom, ha tetszik, vagy nem. Mondjuk szeretek kosarazni, de egy kosármeccset végignézni nem tudnék. Mondjuk a legnagyobb kosarasok dobásai lenyűgöznek. Nézni csak a szép sportokat szeretem, ami akrobatikával kapcsolatos. Talajtorna, lóugrás, műugrás, például. Nem nézek küzdősportokat sem, mert unom őket. Labdából még a kézilabdát nézem a leginkább. Különben, ha leülök egy éppen menő focimeccs elé, azt is végignézem, de külön nem kapcsolom be a tévét miatta, még a VB-ken sem. Pont az ellenkezője vagyok Flash Thompsonnak: egy újságból csak a sportoldalakat hagyom ki.  :hehe:
De megértem azokat, akik nézik, csak azokat nem szeretem, akik hatalmas sörhassal, nagyhangon kiabálnak a meccsekre a tévé előtt, hogy milyen bénák, és hogy ő mennyivel jobban tudná.  :drying:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #1629 Dátum: 2008. április 10. - 12:32:05 »
Mondjuk ha a magyar foci helyzete olyan, mint az alant linkelt videón, akkor még talán igaza is lehet, hogy ő jobban tudná... :hehe:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #1630 Dátum: 2008. április 10. - 14:48:22 »
Idézet
De megértem azokat, akik nézik, csak azokat nem szeretem, akik hatalmas sörhassal, nagyhangon kiabálnak a meccsekre a tévé előtt, hogy milyen bénák, és hogy ő mennyivel jobban tudná.  drying
Na ez a gáz tényleg. Én szeretem nézni is, meg csinálni is a focit, szóval egy szavatok se lehet. :)
Idézet
de emellett órákon át elnézem a snookert, a nagyok taktikai csatáját benne... de az, hogy negyed órán át nézzek ki a fejemből, míg egy bazinagy pályát keresztülfutkosnak egy labdával és azt egy annál többszázszor nagyobb kapuba próbálják többnyire sikertelenül betolni, amire nem egyszer akár egy órát is kell várni... hát nem. Nem tudom, mi a fenét eszik ezen sokszázmillió ember, de én egyszer néztem meg vmi vb-döntőt, és elaludtam rajta, olyan rohadtul untam.
Pont ez a jó benne, hogy nem 30-40 gól van egy meccsen, amibe semmi élvezet nincs szerintem. Nadejó, dobtak egy gólt, d ekirály már...lesz még mellette 50 összesen a meccsen. Míg fociban 2-3 van egy meccsen és arra is várni kell...amikor gól, annál nagyobb öröm. Továbbá pl. kézilabdánál is kisebb a pály ajóval...persze azok is futnka eleget, de fociban aki megindul a saját 16-osától, átfutj a az egész páylát és úgy még gólt is lő! Na az teljesítmény. Ráadásul számomra sosem jelentett gondot egy tenyérbe megfogható labdát bedobni egy kapuba...lehet jó kézid lettem volna, általánosban(akkor kéziztem utoljára) állandóan hívot a tesitanárunk, aki a csapat edzője volt, hogy menjek kézizni. De nem érdekelt.

A kosárlabdát már jobban szeretem nézni, de abban meg béna vagyok. :) Ott is az nem tetszik, hogy kevés ember alkotja a csapatot, és van kismillió pont...döntetlen meg ritka, mint a fehér holló, pedig sokszor egyik csapat se érdemelné meg. De a kosár legalább látványos.


A jéghokit szeretném még, csak nem tudom követni a korongot. ;D

Idézet
Pepo: szóval te is Manchesteres! Nagyon helyes! twisted Amúgy ha már itt tartunk: szokott még itt valaki rajtam kívül Football Managert játszani?
Barca - MU elődöntő lesz ugye. Mit tippelsz? :D
Én vagy 2-3 éva abbahagytam a játékot. 2005-ben amikor már 2009-nél jársz, az már nagyon unalmas.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #1631 Dátum: 2008. április 10. - 15:16:35 »
Pedig pont az a legjobb, amikor már kezdenek kiöregedni belőle az ismertebb játékosok és te fedezheted fel az új Messiket! :D Barca-MU: idegenben 1:1, otthon az Old traffordon 3:1-re nyerünk! 8)

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:OFF
« Válasz #1632 Dátum: 2008. április 10. - 17:43:49 »
Na, a hokit én is szeretem. :D Suliban nagyritkán floorballozni, vagy kosarazni szoktunk, ilyenkor mindig a floorballt választom, mert kosárban nem vagyok valami jó.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #1633 Dátum: 2008. április 10. - 18:29:44 »
Hú a floorball az kemény! :D A csajok nálunk mindig azt nyomatták, volt, hogy foci közbe át-átugrottunk néhány percre, de tetszett. :D Persze a végére úgyis nagy fiúütlegelés lett belőle, mert mindig elökörködtük(na nem mintha a csajok komolyba nyomták volna). :D
Idézet
Barca-MU: idegenben 1:1, otthon az Old traffordon 3:1-re nyerünk! Menő
Jó lenne, de szerintem csak 2:1 lesz a hazai.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #1634 Dátum: 2008. április 10. - 21:43:15 »
Mike, azért vigyázz a megfogalmazással, az első mondta félreérthető is lehet... :hehe: :lol:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #1635 Dátum: 2008. április 10. - 22:29:47 »
Az a rossz, aki rosszra gondol! :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re:OFF
« Válasz #1636 Dátum: 2008. április 11. - 16:17:08 »
Micsoda vita bontakozott ki itten kérem....

A foci körül én azt a felhajtást rühellem, amit itthon tapasztalható. Gyakorlatilag döglődik a sportág, az ország meg öli bele a sok pénzt. Remek úszóink, kosarasink, vízilabdásaink és küzdősportosaink vannak. Erre mit látok? Az újságban a sportrovat háromnegyede a fociról szól. Ennek a háromnegyednek majd 80%-a a ritka pocsék magyar fociról. A többiolyan sport amiben meg képesek vagyunk világszínvonalom alkotni gyakrolatilag le van ejtve.
A félelem nélküli

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #1637 Dátum: 2008. április 11. - 17:27:01 »
Békésen olvasgatom a híreket, erre egy ilyen hirdetés fogad:

Azt hiszem, nem kell kommentálnom. :drying: Először nem tudtam eldönteni, hogy most káromkodjam-e, vagy nevessek. Aztán az utóbbi mellett döntöttem. :)
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:OFF
« Válasz #1638 Dátum: 2008. április 11. - 17:39:00 »
én is pont ezt a cikket olvastam.

Kiment valaki tüntetni a tüntetés ellen? Pestiek előnyben, meg akiknek nincs munkájuk/jobb dolguk.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #1639 Dátum: 2008. április 11. - 18:00:10 »
DD, ebben totál igazat adok neked. Én úgy vagyok vele, hogy addig nem érdekel a magyar foci, amíg nem mutatunk fel valamit...az meg hülyeség, hogy kicsi ország vagyunk, vagy kevés a pénz. Vannak nagyon jó ellenpéldák sajnos, ilyen helyzetben mint mi,mégis tudnka felmutatni valamit. Egy szégyen, ami itthon van és én egy büdös garast nem áldoznék rá. Úgyis mindenki már külföldi csapatnak szurkol, számomra nem lenne valami nagy érvágás, ha itthon nem lennénke meccsek. Nagyon szomorú ezt így leírni, de ez van...ha egy angol bajnoki után leülök nézni egy magyra meccset, max 20 percig bírom, anniyra bántó, hogy hol tartunk.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"