Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982295 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #1700 Dátum: 2008. április 17. - 00:46:47 »
Nem látszik a kép!

De részben miatta volt.  ;)

http://www.youtube.com/watch?v=cKAeyUS91I8&feature=related

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:OFF
« Válasz #1701 Dátum: 2008. április 17. - 15:40:21 »
Én is sajnálom Antal Imrét. Nyugodjon békében. :(

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #1702 Dátum: 2008. április 17. - 15:42:00 »
Tök jó ez a videó! ;D Bruce legjobb küzdőjelenetei. :D Amúgy én a Sárkány Útjával voltam úgy, hogy amikor először láttam, nem jött be annyira mint a többi filmje, de miután elkezdtem edzésre járni és kicsit harcművész szemszögből nézni a filmjeit, nagyon megkedveltem ezt a filmjét is. Például a Chuck Norris - Bruce Lee küzdelmet akárhányszor képes vagyok végignézni, nagyon jó. ;D

A képhez: poén, hogy még harcművészet-oktatást is reklámoztak a képregényekben! :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #1703 Dátum: 2008. április 17. - 15:57:22 »
Ilyen karate hirdetés majdnem mindegyik régi képregényben volt.  :D Meg a fiatal Swarci, ahogy gyúrást reklámoz.  :D
A Sárkány Útja a legjobb Bruce Lee-film. Egyedül a Harag Ökle veheti fel vele a versenyt - de csak a küzdelmekben.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #1704 Dátum: 2008. április 18. - 03:42:56 »
Korán keltem, hol az arany?
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #1705 Dátum: 2008. április 18. - 09:09:04 »
Nézz körül a nadrágodban, ott talán lesz egy arany tellér vagy egy ér.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #1706 Dátum: 2008. április 18. - 10:41:49 »
Vagy olyan ami aranyar ér. ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #1707 Dátum: 2008. április 18. - 15:54:59 »
Remélem, nem csak az aranyér keltél korán.  :D

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #1708 Dátum: 2008. április 19. - 13:57:34 »
Pepo: este Blackburn-Manchester! Nézed majd? Én tutira! ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #1709 Dátum: 2008. április 19. - 16:22:11 »
Jóhogy! :D
Ha nyerünk marad az 5 pont a maradék 3 meccsre, ami eléggé megnyugtató előny lenne. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #1710 Dátum: 2008. április 19. - 17:55:39 »
Jaja, akkor már csak a Chelsea-vel kellene idegenben egy döntetlen és gyakorlatilag megvan a bajnokság. ;) Két forduló alatt már csak nem veszítenénk 5 pontot... ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #1711 Dátum: 2008. április 19. - 18:01:31 »
Nem hiszem, de még ha kikapunk a Cselszki ellen akkor sincs nagy baj.

 :( :(
Ez a döntetlen viszont már nagy baj....
Ilyen védelemmel nem leszünk se bajnokok, se BL döntősök. MOndjuk még így is simán nyerhettünk volna, ha az a puca kapus nem fog ki minden lövést, vigye el a kánya! :drying:
« Utoljára szerkesztve: 2008. április 19. - 20:35:02 írta pepo05 »
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #1712 Dátum: 2008. április 20. - 10:36:24 »
Hát, Friedel egy jó kapus nem itt van a baj, hanem nem értem, hogy giggs és Brown mit keres még mindig kezdőként a pályán. giggs már nem bír futni, Brown meg csak foglalja a tehetséges fitalok (Simpson, Pique) elöl a helyet. Fel nem fogom, miért hosszabították meg a szerződését. :stupid: Meghát nagyon kéne egy igazi befejező csatár... ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #1713 Dátum: 2008. április 21. - 21:10:10 »
Kaine!
Kérdeztük már, miért vagy te olyan messze?  :D

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:OFF
« Válasz #1714 Dátum: 2008. április 21. - 22:09:55 »
ugyanannyi idő Bécs és BP között megtenni a távot mint Debrecen és BP között, szóval az a messze szó relatív, de nem, még nem.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #1715 Dátum: 2008. április 21. - 23:51:08 »
Azt hittem azt írod, hogy ugyanannyi idő Bécs-Budapest, mint Budapest-Bécs.  :D
Tudod te jól, hogy értem.  :D Szóval hát... miért is vagy te olyan messze?  :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #1716 Dátum: 2008. április 22. - 00:02:20 »
Már a Föld. Ültess fát, egyél hódot. Amúgy azon gondolkoztam, hogy miért ne lehetne egy olyan nyamvadt törvényt hozni, hogy mindenkinek el kell ültetnie 10-15 fát életében, ami meg is marad. Nem lenne egy nagy teher és még büntetni is lehetne a lustákat. :twisted:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #1717 Dátum: 2008. április 22. - 00:24:06 »
pepo for president!  :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #1718 Dátum: 2008. április 22. - 00:25:54 »
Akármikor. ;D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:OFF
« Válasz #1719 Dátum: 2008. április 22. - 00:54:01 »
pepo: jó ötlet, de én inkább adok 5000 forintot és ültessék el helyettem azt a pár fát. Haverom most vett pár holdat és kivágatja az összes fát rajta. Akkor neki még hányat kell elültetni? Ja és tegnap levittem a régi újságokat a papírszemétdobozhoz, ezzel eltörölhetek 2 fát a listáról?

kaine:
Tibor vagyok, a Porzellangasse 30 szám alatti lakos, és ... mikó?
Szóval itt tanulok már 2 éve, közgázt az Uni Wien-en, habár a Technische Universitäten is elkezdtem egy Info Management szakot, de azzal le vagyok maradva, mert nagyon összeütközik a közgázzal. Hogy mikorra fejezem be? Jó kérdés, még lehetőleg ebben az évezredben, nem kapkodom el, mellette dolgozgatok, bulizgatok, gyúrok a Sepi elleni szkandermeccsre, élem az életem és eljárok képregénybörzékre.
Hogy miért itt? Anglia lett volna elsőnek, kaptam volna 1 évi full támogatást is, de szülők abba nem egyeztek bele mert túl messze van, meg ott tényleg dolgoznom kellene minden hónapban, hogy megéljek rendesen. (Köztünk szólva akkor nem is ment volna, most már belevágnék, mert már van annyi tapasztalatom munkákkal és külföldi egyetemekkel, de mostmár nem akarom itthagyni Bécset)
Haverom itt csinálta a jogot, ő mondta, hogy jöjjek ide. Nem rossz hely, csak sajnos még mindig vannak problémák a nyelvvel, ezért is van, hogy lassan haladtam az egyetemmel, de remélem ebben a szemeszterben bele tudok húzni rendesen és pótlom a lemaradásokat.
Haza nem járok olyan gyakran, havonta/kéthavonta, de nem a pénz miatt, mert olcsón is lehet utazni ha tudja az ember mit kell venni, csak sokszor nincs egy egész hétvégém amit utazgatásra fordíthatnék, úgy meg felesleges elpazarolni az időt.
Az életcélom, hogy legyen világbéke és hogy felvirágoztassam a magyar képregénypiacot! De azt hiszem maradok csak a világbékénél.

oké, most kijön az életrajzával?