Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982112 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:OFF
« Válasz #14620 Dátum: 2013. Augusztus 01. - 17:06:12 »
Srácok, direkt nincs sport topic? :headscratch:


Én benne vagyok,de csak akkor ha lesz szex topic is (mint anno a Bravo magazinban ;D) Mellesleg nem tudom a többiek hogy vannak ezzel,de én részemről nem rajongok a sportért. Ez alól kivételt képeznek az önfejlesztő gyakorlatok mint fekvőtámasz,felülés stb edzések!

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:OFF
« Válasz #14621 Dátum: 2013. Augusztus 01. - 17:08:36 »
Csak mert én imádok sportolni, foci,kosárlabda
 ;)
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:OFF
« Válasz #14622 Dátum: 2013. Augusztus 01. - 17:17:45 »
Nna én meg pont azokat tartom feleslegesnek. Bár ami azt illeti ha Te csinálod és nem csak nézed, akkor megértem mert úgy lehet szórakoztató is! Viszont azt képtelen vagyok felfogni ép ésszel hogy miért olyan jó mások játékát (vagy inkább bénázását) lesni?

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:OFF
« Válasz #14623 Dátum: 2013. Augusztus 01. - 17:27:36 »
Ha olyan ember nézi aki maga is szereti űzni a sportot akkor érthető.
-Tanul a profiktól ;)
-Élvezi a játék szépségeit ;)
-Szurkol egy csapatnak ;)
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:OFF
« Válasz #14624 Dátum: 2013. Augusztus 01. - 17:53:03 »
És, legfőképpen, kacsintás.  ;)
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 01. - 17:55:55 írta Szilánkmentes »

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:OFF
« Válasz #14625 Dátum: 2013. Augusztus 01. - 18:01:51 »
 ;)
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #14626 Dátum: 2013. Augusztus 01. - 18:07:35 »
Csak mert én imádok sportolni, foci,kosárlabda
 ;)
Nna én meg pont azokat tartom feleslegesnek.
Comicboy, igazad volt.  ;)

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:OFF
« Válasz #14627 Dátum: 2013. Augusztus 01. - 18:12:49 »
A sport hozzátartozik az egészséges élethez ;)
Csak úgy mint a képregény olvasás.De az egyik nem helyettesítheti a másikat
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:OFF
« Válasz #14628 Dátum: 2013. Augusztus 01. - 18:16:33 »
Jaj, fejezzétek már be a kacsintásokat!  :lol:

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:OFF
« Válasz #14629 Dátum: 2013. Augusztus 01. - 18:16:47 »
A normális sportokat én sem vetem meg,de én személy szerint a focit és kosárlabdát nem sorolnám ide. Az számomra sokkal inkább játék mint sport. Nálam a sport a futás,úszás,kalapácsvetés stb.: Bár abban igazatok van hogy a labdajátékok inkább nevezhetőek sportnak mint a forma 1 és a crossmotor :roll:

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:OFF
« Válasz #14630 Dátum: 2013. Augusztus 01. - 18:18:29 »
Bár abban igazatok van hogy a labdajátékok inkább nevezhetőek sportnak mint a forma 1 és a crossmotor :roll:

Na ne mond :drying:
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #14631 Dátum: 2013. Augusztus 01. - 18:54:20 »
Hát… próbálj meg körbemenni egy pályán, és hamar rájössz, hogy lehet, több edzést kíván, mint egy labdát rugdosni könnyű kocogás mellett.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:OFF
« Válasz #14632 Dátum: 2013. Augusztus 01. - 19:03:17 »
mint egy labdát rugdosni könnyű kocogás mellett.

Ne haragudj meg azon amit most fogok írni talgaby, mert nagyon tisztelem a képregényekről való nagy tudásod, és azt, hogy segítesz nekem, DE

Hogy te mekkora geek vagy haver, ha fociztál volna normálisan valaha akkor tudnád, hogy a focihoz elég sokat kell edzeni és nem csak könnyen kocogni, mert valószeg a profi focisták abban izzadnak meg hogy számolják a pénzük.Had mondjam el a focihoz meg a kosárlabdához kb annyit kell futni mint ahoz, hogy jó középtávfutó legyél (annyi a gyakorlás)

De tudod a suliban is vannak ilyen stréber srácok akik amikor tesi órán focizni kéne félnek a labdához érni és inkább csak elalibizik az egészet. :drying:

Semmi személyes ;)
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #14633 Dátum: 2013. Augusztus 01. - 19:23:13 »
Én egész életemben mozogtam, mégsem szeretek sportot nézni. Talán épp azért. Az ember csinálja, az jó, nézni nekem unalmas. Persze nem az összes, de ha nézek sportot, az kizárólag akrobatikus sport szokott lenni. Azt szeretem. Ügyesek, szép a mozgás.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #14634 Dátum: 2013. Augusztus 01. - 19:31:06 »
Comicboy te nekem egyre szimpatikusabb vagy.  :lol:
Amúgy suliban én is nagyon utáltam a focit, és kábé úgy is műveltem max, mint amit leírtál, azóta meg egyáltalán nem. Nekem sose jöttek be az ilyen csapat sportok. Középsulis koromban kezdtem el apámmal futni és bringázni, az viszont nagyon lekötött, és azóta is nagyon szeretem. Viszont így se vonom le az értéket az ilyen típusú sportoknak sem. Marhára fontos, hogy valahogy mindenki odafigyeljen magára, és ebben az, hogy ezt ki hogyan találja meg (csapatjáték, aerob sportok, vagy küzdősport, testépítés, akármi), szerintem másodlagos.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #14635 Dátum: 2013. Augusztus 01. - 19:38:44 »
Bár abban igazatok van hogy a labdajátékok inkább nevezhetőek sportnak mint a forma 1 és a crossmotor :roll:
Akkor csak úgy elmondom neked, hogy a Forma-1 pilóták olimpikon szintű fizikummal rendelkeznek, és napi öt-hat órát edzenek, hogy kibírják azokat az óriási erőhatásokat, amik egy forma-autóban érik őket. ;) Ne vedd sértésnek, de a "hozzáértésed" pontosan tükrözi, hogy mennyire nem rajongasz a sportokért. Én sem tartom magam nagy sportembernek, de attól még tudom értékelni és tisztelni a sportokat/sportolókat.

Tgabyt meg ne bántsátok, ő a geekek orákuluma. ;D A geek fizikumát telekinézissel ellensúlyozza. :D

Amúgy külön sport topicnak szerintem sincs értelme (sőt, szerintem rohadtul unnátok, ha ott állandóan kitárgyalnánk Gabyval az F1 futamokat :hehe: ), bőven elfér a téma itt az Offban.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:OFF
« Válasz #14636 Dátum: 2013. Augusztus 01. - 19:43:48 »
Én egész életemben mozogtam, mégsem szeretek sportot nézni. Talán épp azért. Az ember csinálja, az jó, nézni nekem unalmas. Persze nem az összes, de ha nézek sportot, az kizárólag akrobatikus sport szokott lenni. Azt szeretem. Ügyesek, szép a mozgás.

Az másodlagos, hogy szereted-e nézni mert persze csinálni vmit sokkal jobb mint csak nézni:sport,művészet stb.A sportnál meg ez többszörösen is igaz ;)
Azért volt ez a kirohanásom mert az nem járja, hogy lekicsinyeljünk valamit ha még nem próbáltuk meg rendesen csinálni.

Comicboy te nekem egyre szimpatikusabb vagy.  :lol:
Amúgy suliban én is nagyon utáltam a focit, és kábé úgy is műveltem max, mint amit leírtál, azóta meg egyáltalán nem. Nekem sose jöttek be az ilyen csapat sportok. Középsulis koromban kezdtem el apámmal futni és bringázni, az viszont nagyon lekötött, és azóta is nagyon szeretem. Viszont így se vonom le az értéket az ilyen típusú sportoknak sem. Marhára fontos, hogy valahogy mindenki odafigyeljen magára, és ebben az, hogy ezt ki hogyan találja meg (csapatjáték, aerob sportok, vagy küzdősport, testépítés, akármi), szerintem másodlagos.

Kösz, te is jófej vagy Todd , és amúgy tök jók a rajzai ;)
De szerintem ha valamit csinálsz akkor teljes szívből csináld ne csak úgy, hogy túl legyél rajta.

Az eredeti kérdésre nem akar senki válaszolni?

Srácok, direkt nincs sport topic? :headscratch:

De időközben Tom válaszolt.
Érdekel valakit a spanyol foci? ;D
NBA?


"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:OFF
« Válasz #14637 Dátum: 2013. Augusztus 01. - 19:48:49 »
Az akrobatikus sportnak valóban megvannak a maga szépségei és mivel én ezt egyáltalán nem űzöm ezért, ha ilyet látok akkor képes vagyok elbámulni mert csodálattal tölt el az hogy egyesek mit ki nem tudnak hozni magukból :) Így vagyok a küzdősportokkal is, bár ott nem mindegyik képes lekötni. A bringázást meg csak ajánlani tudom az tényleg szórakoztató és közben mozogsz is!

Na ezt nevezem performance-nak :oh:




Szerk: Tom: Az azért elég elhamarkodott kijelentés hogy totál nem értek hozzá! Esetleg a forma 1-hez és az egyéb járművekkel végzett sportok azok amik távol állnak tőlem,de a többi hagyományos kategóriához azért többnyire hozzá tudok szólni. Maga a F1 számomra mindig is csak egy kirakat sport lesz, függetlenül attól hogy ezek az emberek naponta mennyit edzenek és hogy ;) Mert mikor látom őket a TV-ben akkor ez baromira nem látszik és csak ennyit hallasz az egészből "Frrrrrrrrrrrnyííííííííííííííííííííííííííííí"  :hehe:
Most ezzel tuti nem leszek népszerű,de ha már sport akkor azt az ember gépek segítsége nélkül csinálja!

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:OFF
« Válasz #14638 Dátum: 2013. Augusztus 01. - 19:57:19 »
Én világéletemben utáltam a focit, mert valahogy mindig fejbe lőttem magam a labdával... :stupid: Néha lőttem egy-két akrobatikus gólt, de amúgy meg mindig bénáztam, és rühellem, amikor két embert kell hallgatni, hogy melyik csapat a jobb, kit érdekel? Taekwon-dóztam 3 évig és eljutottam a sárga öv-zöld csíkig, de aztán vita alakult ki a mesterrel és abbahagyta a falunkban az oktatást. Néha hiányzik, hogy valakiből kiverjem a :censored:... Az egyetlen sport amit igazán szeretek meg talán még jól is megy az a floorball. A vívást szívesen kipróbálnám. Nézni meg a női röplabdát szeretem  :hehe:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:OFF
« Válasz #14639 Dátum: 2013. Augusztus 01. - 20:03:34 »
Ezzel biztos nem leszek népszerű, de... én azt nem értem, hogy miért jár a focistáknak, kosárlabdázóknak, stb-nek milliós nagyságrendű fizetés? Miért érdemelnek ők többet, mint egy orvos, tűzoltó, tanár stb.? Ha erre valaki tud adni egy értelmes, logikus választ, örökké hálás leszek neki. Egyébként nincs bajom a sportokkal, szép, ha valaki űzi valamelyiket, és még szebb, ha tisztességesen csinálja. A bajom inkább a meccsekre járó csőcselékkel van.