Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982045 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:OFF
« Válasz #14680 Dátum: 2013. Augusztus 03. - 16:58:49 »
Én férfi létemre sem a focit nem nézem sem a F1-et . A fociba felhúznak a színészkedéssel és a szabálytalanságokkal , F1-meg valahogy sosem érdekelt.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #14681 Dátum: 2013. Augusztus 03. - 17:10:27 »
Ha már F1: Niki Lauda Thor ellen a mozikban!  :D
Na azt muszáj lesz megnézni! :D De az csak ősszel jön valamikor, nem?

Viszont aug. 15-től vetítik az Elysium-ot! :oh:

de én elalszom rajta, szerintem az egyik legunalmasabb dolog a világon azt nézni.
Tény, hogy az F1 megosztja az embereket, azt is megértem, hogy sokaknak unalmas (egyes versenyek tényleg azok), eleinte nekem is unalmas volt. De ahogy egyre több versenyt néztem, szép lassan felfedeztem a sportág szépségeit és megszerettem. :) 
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #14682 Dátum: 2013. Augusztus 03. - 17:48:36 »
Én csak pár évig néztem F1-et, próbáltam megérteni, hogy mitől lesz izgalmas, de igazából arra jutottam, hogy bár érdekességeket szívesen nézek az autóikról, egy-egy futam nekem már túl hosszú és oda lyukadunk ki, hogy alapjaiban nem szeretek sportot nézni, még akkor sem, ha egyébként érdekel maga a sportág.

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:OFF
« Válasz #14683 Dátum: 2013. Augusztus 03. - 19:59:10 »
Ha már F1: Niki Lauda Thor ellen a mozikban!  :D
Na azt muszáj lesz megnézni! :D De az csak ősszel jön valamikor, nem?
Szeptember 12-től vetítik itthon. Én is nagyon várom.
A Senna film is nagyon tetszett, bár az dokumentum film volt. Igaz abban az is megrázó volt számomra, hogy Sennát nagyon szerettem. Édesapámmal állandóan néztük a F1-et, és azon a napon pont nem láttuk a futamot, csak a híradóból értesültünk mi történt.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 03. - 20:04:35 írta slider78 »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #14684 Dátum: 2013. Augusztus 03. - 20:30:03 »
Én férfi létemre sem a focit nem nézem sem a F1-et . A fociba felhúznak a színészkedéssel és a szabálytalanságokkal , F1-meg valahogy sosem érdekelt.
Nagyjából ugyanez nálam is. A foci számomra unalmas - kivéve a világbajnokságok döntői, azok már pörgősebbek, ott sikerül leragadnom, ha épp be van kapcsolva a tévé. A Forma-1 pedig néhány körig klassz, de a 10. környékén túl egyformának tűnik. Akkor már inkább rally, vagy Daytona.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:OFF
« Válasz #14685 Dátum: 2013. Augusztus 03. - 20:37:39 »
Dettó. ;)

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:OFF
« Válasz #14686 Dátum: 2013. Augusztus 03. - 21:22:03 »
Én imádom a focit rendszeresen játszom és nézem is. (Egy átlag topligában meccsenként 10-12 km-t futnak le a játékosok és akkor még a sok ütközés, szerelés, rúgást nem is néztük)A magyar foci  viszont nézhetetlen csak arra jó hogy nevessen rajta az ember fájdalmában.

Az F1-nél elismerem hogy sokat edzenek, meg nagyszerű pilóták akik kibírják azt a 60 kört, de én elalszom rajta, szerintem az egyik legunalmasabb dolog a világon azt nézni.

Wiccan, barátom de örülök hogy végre hasonló szellemű emberre találok :ugral: :ugral: :ugral: :dude: :drama: :dude: :dude: :dude:
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:OFF
« Válasz #14687 Dátum: 2013. Augusztus 04. - 11:46:34 »
Tomi szerintem pont a VB döntők elég unalmasak, legalábbis az utolsó kettő, sima alibizés. A Bajnokok Ligája akkor már. :D

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:OFF
« Válasz #14688 Dátum: 2013. Augusztus 04. - 13:10:24 »
Tomi szerintem pont a VB döntők elég unalmasak, legalábbis az utolsó kettő, sima alibizés. A Bajnokok Ligája akkor már. :D

Hát a múltkori BL döntő elég egyoldalú volt és sajna a Bayern győzött, pedig a Barcának kellett volna :drying:

Na de majd a mostani szezonban mi fogunk nyerni  FC Barcelona Més que un club!
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:OFF
« Válasz #14689 Dátum: 2013. Augusztus 04. - 14:32:59 »
BL-ben nem is a döntő a lényeg hanem a színvonal, meg az izgalom kb. minden meccsen, nagyon szép játék szokott lenni általában, összeszedik magukat. VB, EB meg szezon után hullafáradtan, több ezer kmrel odébb néha, lagymatag szokott lenni. (negyven fokban persze)

A Müchen az hogy sz.rrá verte a Barcát is hát, i know that feel bro. Elötte az én csapatomat verte szét. :D
Vincere non è importante è l'unica cosa che conta.  ;)


Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:OFF
« Válasz #14690 Dátum: 2013. Augusztus 04. - 14:57:09 »
Hát a BL-el is van gond mivel sok csapat csak erre figyel így a közeledő BL forduló elötti meccseken gyengébb felállással játszik.

Na jó tényleg 7-0 lett az összesítés, de sérült volt Messi :roll:
Mondjuk ti zebrák is kaptatok rendesen :D

Engem csak az vígasztal hogy a Dortmund kiverte a  Realt :hehe: :muahaha:

És nem beszélek olaszul ;)
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:OFF
« Válasz #14691 Dátum: 2013. Augusztus 04. - 15:09:18 »
A győzelem nem fontos, de az egyetlen ami igazán számít. :D

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:OFF
« Válasz #14692 Dátum: 2013. Augusztus 04. - 20:01:15 »
A győzelem nem fontos, de az egyetlen ami igazán számít. :D

Aha már értem ;D
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

WhiteTiger

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 222
Re:OFF
« Válasz #14693 Dátum: 2013. Augusztus 04. - 21:58:10 »
Azt meg elfelejtettem említeni,hogy a Bayern a kedvenc csapatom. ;D
Amióta csak focit nézek,a Kahn-Ballack-Makaayos éra óta,ők a kedvenceim.Mostanában meg eléggé jó csapat jött össze Münchenben. 8)
Az a 7-0 meg örök emlék,akár volt ott Messi akár nem,a Barcának bizony esélye nem volt akkor.Meg idén szinte senki másnak. ;D

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:OFF
« Válasz #14694 Dátum: 2013. Augusztus 04. - 23:52:35 »
Hát igen, de szerintem idén gyengébb lesz a Bayern, Gurdiolát én nem tartom nagy edzőnek, mert nem bízonyított még olyan csapattal amit nem raktak készen a segge alá. Bár a keret azért elég erős.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:OFF
« Válasz #14695 Dátum: 2013. Augusztus 05. - 08:14:39 »
Azt meg elfelejtettem említeni,hogy a Bayern a kedvenc csapatom. ;D
Amióta csak focit nézek,a Kahn-Ballack-Makaayos éra óta,ők a kedvenceim.Mostanában meg eléggé jó csapat jött össze Münchenben. 8)
Az a 7-0 meg örök emlék,akár volt ott Messi akár nem,a Barcának bizony esélye nem volt akkor.Meg idén szinte senki másnak. ;D

Büdös Bayern :fc: ha idén találkozunk esélyetek se lesz ;)
Am elmondanád mi történt a német szuperkupa döntőben? :hehe:
Revenge of the Dortmund ;D

Guardiolát meg hagyjátok, azért küldtük Münchenbe hogy tönkre tegye a csapatot, szerintem eddig teszi a dolgát ;D
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

WhiteTiger

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 222
Re:OFF
« Válasz #14696 Dátum: 2013. Augusztus 05. - 18:57:26 »

Büdös Bayern :fc: ha idén találkozunk esélyetek se lesz ;)
Am elmondanád mi történt a német szuperkupa döntőben? :hehe:



Erre nem is reagálnék,csak azt nem értem,ezt mivel sikerült elérnem,nem mondtam sértő dolgot...
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 05. - 19:00:16 írta WhiteTiger »

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:OFF
« Válasz #14697 Dátum: 2013. Augusztus 05. - 22:05:37 »
Ő sem akart sértőt írni, a mai generációban már a bemutatkozás vagy a viszontlátás öröme/része hogy ha nem egy csapatnak szurkolunk akkor agyon szidjuk a másik csapatát. (Persze én ezt kocsmázásnál szoktam inkább alkalmazni nem egy teljesen más témájú fórumon. )

WhiteTiger

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 222
Re:OFF
« Válasz #14698 Dátum: 2013. Augusztus 05. - 22:37:03 »
Ő sem akart sértőt írni, a mai generációban már a bemutatkozás vagy a viszontlátás öröme/része hogy ha nem egy csapatnak szurkolunk akkor agyon szidjuk a másik csapatát. (Persze én ezt kocsmázásnál szoktam inkább alkalmazni nem egy teljesen más témájú fórumon. )
Igazad van.
Na majd idén meglátjuk melyik csapat lesz jobb. ;)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #14699 Dátum: 2013. Augusztus 05. - 23:21:43 »
ha nem egy csapatnak szurkolunk akkor agyon szidjuk a másik csapatát.
Na, itt a válasz, hogy miért nincs sport topik. Ismerve a jó magyar rajongói hozzáállást, pont az nem hiányzik hogy anyázzuk egymás, még annak ellenére se hogy itt a fórumon az intelligens szurkolók vannak többségben. Ez egy képregényes fórum, ha valaki a sportról akar beszélni, az menjen olyan témájú fórumra.  ;)