Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 981903 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:OFF
« Válasz #14760 Dátum: 2013. Augusztus 20. - 11:51:25 »
Srácok!

Lehet, máshol már volt téma, csak nem találtam, de vágja valaki, hogy mi lett a képregény.net-el? Ennyi? Lehúzták végleg a rolót?
Igen.

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:OFF
« Válasz #14761 Dátum: 2013. Augusztus 20. - 13:15:05 »
Srácok!

Lehet, máshol már volt téma, csak nem találtam, de vágja valaki, hogy mi lett a képregény.net-el? Ennyi? Lehúzták végleg a rolót?
Igen.

Ezt valamely admin mondta neked?

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #14762 Dátum: 2013. Augusztus 20. - 17:46:30 »
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:OFF
« Válasz #14763 Dátum: 2013. Augusztus 20. - 17:54:23 »
Ne felejtsd az övet bekapcsolni.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #14764 Dátum: 2013. Augusztus 20. - 18:00:08 »
Brutális.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #14765 Dátum: 2013. Augusztus 20. - 22:46:40 »
Nézte valaki a tüzijátékot élőben? Én a Westend parkolóház tetejéről néztem, onnan elég jól lehetett látni, szép volt. Meglepően sok ember volt ott is, de azért viszonylag szellős, kényelmes méretű tömeg volt. :) Utána benyomtam egy hambit is a földszinti Mekiben, úgyhogy aug 20. letudva. ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #14766 Dátum: 2013. Augusztus 20. - 23:36:25 »
Mi megnéztük az Erzsébet- és a Lánchíd között, a szél nagyon feldobta.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:OFF
« Válasz #14767 Dátum: 2013. Augusztus 22. - 19:35:47 »


Maiquel Falcao (aki meglöki a nőt az elején) egy büntetett előítéletű MMA sportoló, aki ismét egy összetűzésbe keveredett. Az ő csapattársa Kauê Mena, aki segítségére siet és védekezik, miután a fiatalok eldobták az első ütést, egy kiskorú (!) (piros dzsekis srác) hátulról fejbe üti és, ami következik az borzalmas. Kauê Mena 7-0ás eredménnyel, 22 évesen most már több, mint egy hónapja kómába van, kritikus állapotban.

Rettenetes, hogy pillanatok alatt teljesen vége a srácnak a sportoló karrierje és majdnem az életének is. Csupán azért, mert odaállt a barátja mellé.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 22. - 19:53:55 írta Szilánkmentes »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #14768 Dátum: 2013. Augusztus 22. - 21:55:56 »
Mondja nekem bárki, hogy a mai fiatalok épp olyanok, mint a régiek! Az én időmben, ha valaki a földre került, otthagyták, vége volt, ennyi. Hogy a p*csába lehet egy földön fekvő, tehetetlen embert teljes erővel még vagy hatszor megütni? Remélem, elkapják azt a rohadékot, és életfogytigot kap. Az a minimum egy ekkora k*csögnek.  >:(

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:OFF
« Válasz #14769 Dátum: 2013. Augusztus 22. - 22:01:22 »
Mondja nekem bárki, hogy a mai fiatalok épp olyanok, mint a régiek! Az én időmben, ha valaki a földre került, otthagyták, vége volt, ennyi. Hogy a p*csába lehet egy földön fekvő, tehetetlen embert teljes erővel még vagy hatszor megütni? Remélem, elkapják azt a rohadékot, és életfogytigot kap. Az a minimum egy ekkora k*csögnek.  >:(

Pontosan ez jutott eszembe. Mi baromi sokat hirigeltünk haverokkal lévén lakótelepi srác voltam, de ilyen soha nem volt. Nem is szállt el senkinek annyira az agya, hogy le kelljen fogni. Ha földre került az ellenfél, nem volt több ütés. De most... A buszon hegyeskednek öregasszonyokkal porbafingó kis majmok. Hatalmas bátorság.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 22. - 22:04:11 írta Kit Walker »


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #14770 Dátum: 2013. Augusztus 22. - 22:02:29 »
Apám is ugyanezt mondta. Annak idején két dolog jelentette egy verekedés végét, ha az egyik résztvevő a földre kerül, vagy ha elsírja magát. Utóbbi nyilván később nem kevés verbális megaláztatást vont maga után.
Sajnos már az én gyerekkoromban sem ez volt a módi... Nem egy durvább verekedés után a kórházban kötött ki a vesztes fél. Agyrázkódás, állkapocs törés, és egy felvágott verőér voltak a legdurvábbak, amikkel találkoztam.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 22. - 22:04:22 írta Todd »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #14771 Dátum: 2013. Augusztus 22. - 22:16:42 »
Az én gyerekkoromban késelést csakis cigusok csináltak, de még ők is csak végtagokba. Ma meg már mi van...!

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:OFF
« Válasz #14772 Dátum: 2013. Augusztus 23. - 00:10:58 »
Ma meg már nem csak "cigusok" csinálják, hanem 12 éves kis fehér homik, sőt kis ribancok!

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #14773 Dátum: 2013. Augusztus 23. - 00:21:05 »
Teljesen igazatok van, és egyetértek veletek mindenben, nagyon durva a videó. Ne értsetek félre, nem akarok érzéketlennek tűnni, de két dolog: 1. Az utcán nincsenek szabályok, ahogy sajnos a videó is mutatja. Vagyis aki belekeveredik valamibe, annak ezzel számolnia kell. 2. Lehet, hogy csak nekem csípi a szemem, de a videó elején a fekete pólós (ő a büntetett előéletű?) srác mi a francért kezdte lökdösni a csajokat? Nekem úgy tűnik, mintha ő is szándékosan provokálta volna a balhét... Csúnya lett a vége, de volt egy indító lépése is a láncreakciónak. (Persze ez nem menti fel a másik fickót, aki kómába küldte a földön fekvő palit...)

Idézetet írta: Kaine
de még ők is csak végtagokba.
Azért ez sem túl megnyugtató... Abba is bele lehet halni, ha rossz helyen találják el...
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:OFF
« Válasz #14774 Dátum: 2013. Augusztus 23. - 01:57:59 »
Az én gyerekkoromban késelést csakis cigusok csináltak, de még ők is csak végtagokba. Ma meg már mi van...!

Élve ásnak el kisgyerekeket. Csúnya irányba fordult ez a világ!


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #14775 Dátum: 2013. Augusztus 23. - 08:04:27 »
Nekem úgy tűnik, mintha ő is szándékosan provokálta volna a balhét... Csúnya lett a vége, de volt egy indító lépése is a láncreakciónak.
Szerintem is. Aki keresi a bajt, az meg is találja.  ;)

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:OFF
« Válasz #14776 Dátum: 2013. Augusztus 23. - 10:13:42 »
(ő a büntetett előéletű?)

Igen. Lényegében ő kezdte az egészet és a barátja fizetett meg érte.

(Persze ez nem menti fel a másik fickót, aki kómába küldte a földön fekvő palit...)

Tisztán látszik a csajokon és a besétáló tömegen, hogy nem éppen a társadalom legkiemelkedőbb alakjai. Nem lepődnék meg, hogyha egy ilyen újgazdag családokba tartoznának, hisz úgy is sétáltak be, mintha a Föld az övék lenne.  :roll:
Különben, aki a szerencsétlent már a kiütés után is püföli meg rúgja az pont, aki elsőnek ütött is bent az üzletben. Frusztrált senkiházi, aki nem bírta elviselni, hogy valaki olyannal ment szembe, aki meg is tudta védeni magát, hisz mielőtt brutálisan leütik a srácot a deszkával, láthatóan megállt a bunyó, mert nem tudtak mit kezdeni a kettőjükkel.
Persze itt nem mentem fel sem a sapkás palit, hisz az ő kezdeményezése az egész, de látszik, hogy a társaság sem volt különb.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #14777 Dátum: 2013. Augusztus 23. - 11:34:28 »
Azért ne emeljük mártírrá a kómába kerülőt. Aki olyan arcokkal lóg, mint az a másik MMA-s, szintén nem lehet valami szelíd alkat.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #14778 Dátum: 2013. Augusztus 23. - 11:38:10 »
Kezdjük ott, hogy egyetlen MMA-s sem lehet túl normális ember...

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #14779 Dátum: 2013. Augusztus 23. - 11:39:22 »
Van egyáltalán olyan hogy normális ember? Inkább mindenki csak másként őrült.