Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982112 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #15460 Dátum: 2014. Február 23. - 11:54:43 »
Vírus. Vagy inkább egy kéretlen plugin. Vagy Ben bosszúja így ért ezúttal utol.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:OFF
« Válasz #15461 Dátum: 2014. Február 23. - 11:56:38 »
Valszeg a harmadik.  ;D Hogy tudom orvosolni ? Dobjam meg Ben-t egy EMP -vel ?  :brow:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #15462 Dátum: 2014. Február 23. - 12:20:26 »
Ha vírus, akkor leszeded az Anti-Malware-t, frissíted, lefuttatod, jó eséllyel levakarja. Ha nagyon makacs vírus, akkor valaki más gépén írnod kell egy vírusölő indító CD-t, de ez ráér akkor, ha nem gyakja le az AM. Bár én még nem találkoztam olyan fertőzéssel, amihez CD kellett volna.
Ha csak egy sima plugin, akkor megnézed a böngésződben, hogy milyen kiegészítők vannak fenn (Firefoxnál rögtön ott van a főmenüben, Chrome-ban az Eszközökön belül), és ami nem ismerős, azt leszeded/inaktiválod, majd újraindítod a böngészőt.
Amúgy esélyes, hogy valamelyik telepítésnél feltettél egy kéretlen reklámvackot. Érdemes minden ablakot elolvasni egy setup alatt.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #15463 Dátum: 2014. Február 23. - 14:25:07 »
Vírus. Vagy inkább egy kéretlen plugin. Vagy Ben bosszúja így ért ezúttal utol.

Ha én állok bosszút egy gépen az utána már max könyöktámasznak jó.

Dobjam meg Ben-t egy EMP -vel ?  :brow:

Késő muhaha.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:OFF
« Válasz #15464 Dátum: 2014. Február 23. - 17:59:55 »
Összejött, köszönöm. 2 óra, 39 perc 161 fertőzött fájl.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #15465 Dátum: 2014. Február 23. - 18:25:52 »
És működik normálisan a böngésződ utána?

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:OFF
« Válasz #15466 Dátum: 2014. Február 23. - 18:26:42 »
Csont nélkül.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #15467 Dátum: 2014. Február 23. - 20:40:18 »
Akkor jó. Csak egy gyengébb vírusféleség volt csak. :)

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:OFF
« Válasz #15468 Dátum: 2014. Február 23. - 21:48:48 »
Reméljük.  :)
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:OFF
« Válasz #15469 Dátum: 2014. Február 25. - 18:55:20 »
Az aláhúzott szövegek reklámok szoktak lenni, a szöveg értelmével kapcsolatban.

Azokban lehetnek pofás figurák. Már, ha megegyeznek ezekkel:


De úgy látom, hogy ugyanaz a márka meg minden.
Nekem belőlük 4 darab van meg 2-2 osztásban. Mindegyiknek van így ikertesója feketében és pirosban egyaránt. Valóban elég szépek ahhoz képest, hogy honnan "gyüttek".
« Utoljára szerkesztve: 2014. Február 25. - 18:56:54 írta SD. EJC. »
SD. EJC.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #15470 Dátum: 2014. Február 25. - 19:14:03 »
Azóta már jó helyen vannak.  ;D

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #15471 Dátum: 2014. Február 25. - 19:21:47 »
 :lol: Tényleg a játékaid játékai. :lol: Szegény Macst letámadták. :hehe:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #15472 Dátum: 2014. Február 26. - 16:32:40 »
Idézetet írta: kaine @ facebook
Amikor már azt hinnétek, hogy már nem jelenhet meg új képregény Magyarországon...
Tomi: itt is kaphatunk infót? :D Húzogatod itt a bajszunkat... :P ;)

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:OFF
« Válasz #15473 Dátum: 2014. Február 26. - 16:53:30 »
ŐŐŐ... Akkor most ez mi is?


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:OFF
« Válasz #15474 Dátum: 2014. Február 26. - 16:59:52 »
Közhírré tétetik .......tessék kidobolni.  ;)

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:OFF
« Válasz #15475 Dátum: 2014. Március 04. - 17:45:46 »
Átemelve a "(Nem képregény) filmek" topicból:

Volt már Marvel Klubon, azt hiszem. De a börzékről ismerjük őt néhányan (én is). Comicboy épp olyan, mint mi voltunk az ő korában. És ez a mai fiatalok között igazán ritka, én becsülöm benne.
Tény, tényleg nem ismerem. Te jobban ismered őt, nem tudom milyen srác a "valóságban", így virtuálisan kicsit másképp hatnak a dolgok. ;)

Persze, de nem mindegy, milyen formában közlik ezt vele - illetve én azt hiszem, nem az előítélet miatt volt az egész, hanem mert véletlenül Fireheartnak idézte be a te szövegedet.
Személy szerint nálam, a rosszul idézés, csak a koktélcseresznye volt a hab tetején. Az egész vita folyamán tanúsított stílusa, hozzáállása, hozzászólásai váltottak ki bennem némi ellenszenvet, amit nem bírtam szó nélkül hagyni. :)

Attól függ, mennyit változik az ember, és miket csinál 14-16 évesen. :) Van, aki már tinédzserként értelmesebb, mint sok huszonéves, és van rengeteg huszonéves, aki még egy átlagos tizenéves értelmiszintjét sem üti meg. És nem azért, mert rajzfilmeket néz.  ;D
:hehe: :lol: Teljesen egyetértek.

...de végül is azt hoztad ki belőle hogy mennyire érthetetlen és némely esetben hátrányos az élőbeszédben való kommunikációval szemben.
Azt csak azért írtam, mert, mint láthattad hozzászólásaid elég sokakat (végeredményben köztünk engem is) megbotránkoztattak, de lehet, hogy te ezt nem így gondoltad, csak nem tudtad megfelelően megfogalmazni. ;)

De majd szívesen találkoznék veletek vasárnap, és folytathatunk egy eszmecserét mindenféle dologról ;)
Megismerhetitek egy 15 éves srác nézőpontját, és gondolkodásmódját.
Érik az a fórumtali a börzén.  ;D
« Utoljára szerkesztve: 2014. Március 04. - 18:06:44 írta Psycho »

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:OFF
« Válasz #15476 Dátum: 2014. Március 04. - 18:15:47 »
Átemelve a "(Nem képregény) filmek" topicból:

Volt már Marvel Klubon, azt hiszem. De a börzékről ismerjük őt néhányan (én is). Comicboy épp olyan, mint mi voltunk az ő korában. És ez a mai fiatalok között igazán ritka, én becsülöm benne.
Tény, tényleg nem ismerem. Te jobban ismered őt, nem tudom milyen srác a "valóságban", így virtuálisan kicsit másképp hatnak a dolgok. ;)

Persze, de nem mindegy, milyen formában közlik ezt vele - illetve én azt hiszem, nem az előítélet miatt volt az egész, hanem mert véletlenül Fireheartnak idézte be a te szövegedet.
Személy szerint nálam, a rosszul idézés, csak a koktélcseresznye volt a hab tetején. Az egész vita folyamán tanúsított stílusa, hozzáállása, hozzászólásai váltottak ki bennem némi ellenszenvet, amit nem bírtam szó nélkül hagyni. :)

Attól függ, mennyit változik az ember, és miket csinál 14-16 évesen. :) Van, aki már tinédzserként értelmesebb, mint sok huszonéves, és van rengeteg huszonéves, aki még egy átlagos tizenéves értelmiszintjét sem üti meg. És nem azért, mert rajzfilmeket néz.  ;D
:hehe: :lol: Teljesen egyetértek.

...de végül is azt hoztad ki belőle hogy mennyire érthetetlen és némely esetben hátrányos az élőbeszédben való kommunikációval szemben.
Azt csak azért írtam, mert, mint láthattad hozzászólásaid elég sokakat (végeredményben köztünk engem is) megbotránkoztattak, de lehet, hogy te ezt nem így gondoltad, csak nem tudtad megfelelően megfogalmazni. ;)

De majd szívesen találkoznék veletek vasárnap, és folytathatunk egy eszmecserét mindenféle dologról ;)
Megismerhetitek egy 15 éves srác nézőpontját, és gondolkodásmódját.
Érik az a fórumtali a börzén.  ;D

Az tény hogy nem ismertek legtöbben személyesen, de azért ne egy görnyedt, szemüveges kockának képzelj aki csak az iskolába jár el és akkor is sajnálja hogy otthon kell hagynia legjobb barátját:a számítógépét. ;)

Kérlek fejtsd ki bővebben, mi botránkoztatott meg a hozzászólásaimban.

És igen remélem be is fog érni, jó lenne tudni, hogy igazábó milyen emberekkel is vitatkozom ;D
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #15477 Dátum: 2014. Március 04. - 18:33:21 »
Köztünk azért van egy két szemüveges kocka, aki nem elég, hogy otthon mindig a számítógép fölött görnyed, de még a munkahelyén is.
Például itt vagyok mindjárt én.  ;D

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #15478 Dátum: 2014. Március 04. - 18:37:51 »
Az tény hogy nem ismertek legtöbben személyesen, de azért ne egy görnyedt, szemüveges kockának képzelj aki csak az iskolába jár el és akkor is sajnálja hogy otthon kell hagynia legjobb barátját:a számítógépét. ;)
Elhiheted, hogy erre egyikünk sem gondolt. :lol: Az ellenkezőjére annál inkább. ;) Ehhez már éppen elégszer kifejtetted a véleményed számítógép és sport témákban.

nem elég, hogy otthon mindig a számítógép fölött görnyed, de még a munkahelyén is.
Itt kéne megemlítenem, hogy múlt héten alig álltam fel a laptopomtól a tdk-célegyenes miatt? :D Sőt, még programoztam is. Akkor én is kocka vagyok? ;D

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:OFF
« Válasz #15479 Dátum: 2014. Március 04. - 18:39:59 »
Az tény hogy nem ismertek legtöbben személyesen, de azért ne egy görnyedt, szemüveges kockának képzelj aki csak az iskolába jár el és akkor is sajnálja hogy otthon kell hagynia legjobb barátját:a számítógépét. ;)
Nem képzeltelek el én sehogy. :D Nem kell bizonyítgatnod, hogy nem vagy full geek, de ha az lennél, azzal sem lenne semmi gond. :) Biztosan akad köztünk is pár ilyen. ;D

Kérlek fejtsd ki bővebben, mi botránkoztatott meg a hozzászólásaimban.
Lényeg a lényeg, hogy nekem úgy tűnt(és feltehetően a többieknek is), mintha lenéznéd azt, aki 18 év felett önszántából animációs filmet néz és még élvezi is azt, esetleg  animációs filmekért rajong.