Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 981954 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #1820 Dátum: 2008. Május 06. - 12:57:47 »
Biztos képregényfanok voltak.  :D

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #1821 Dátum: 2008. Május 06. - 13:03:35 »
 ;D
Vagy lehet, hogy trendik akartak lenni, ezért is mentek BK-be a szokásos aranyos kis cukrászda helyett. :hehe:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #1822 Dátum: 2008. Május 06. - 13:46:49 »
A múmiákhoz képest ők is rendes fiatalok benyomását kelthették. Jaj nem akarok idős emberek gyalázója lenni, mert mindjárt felbukkan Punkológus, és kapunk egy újabb adagot. ;D

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:OFF
« Válasz #1823 Dátum: 2008. Május 06. - 14:51:20 »
Miért Punki már harmincas vénember?  :lol: (csak elkerülés végett: én szeretem a 30-as vénembereket! De nem úgy!)
A vénekben engem az idegesít amikor nem engednek leszálni a buszon, elállják a leszállóhelyet vagy felszálni nem engednek. Mert átadni átadom szívesen a helyemet, de a többi....

Bár debrecenben elég sok az olyan akciónyugdíjas aki végigbuszozza a várost, hogy 10 forinttal olcsóbban vegye a petrezselymet, ez akkor zavart mikor suliba mentünk (mások munkába), de a néni elfoglalta az összes helyet.
A másik amikor vonaton utazgatnak, mert nincs jobb dolguk (de tényleg, csak utaznak 3 órát majd vissza és közben próbálnak beszélgetni az emberekkel) Persze már ez sem zavar, mert soha többé személyvonat! (már néha inkább az elsőosztály, vagy az étkező, csak el az idősötkől akik nem hagynak nyugton)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #1824 Dátum: 2008. Május 06. - 15:15:03 »
Hát ezért tünt nekem jogosnak Bullseye gyilkossága a repülőn. :lol:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #1825 Dátum: 2008. Május 06. - 15:50:29 »
 :lol: :lol:

Nekem kolistársaim is voltak olyanok, akik annyira unták már magukat, hogy felszálltak egy buszra, és mentek két kört rajta, csak hogy változzon valami.  :D

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #1826 Dátum: 2008. Május 06. - 16:02:13 »
Manapság már ki se mozdul senki, még a szomszéd szobába is msn-en szólnak. :)
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #1827 Dátum: 2008. Május 06. - 16:38:08 »
Miért Punki már harmincas vénember?  :lol: (csak elkerülés végett: én szeretem a 30-as vénembereket! De nem úgy!)

Szerinted van itt a fórumon bárki, aki ebben a kijelentésedben félreért vagy kiforgat valamit  :twisted: ;D :twisted:

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #1828 Dátum: 2008. Május 07. - 10:33:25 »
Manapság már ki se mozdul senki, még a szomszéd szobába is msn-en szólnak. :)
Az még a jobb eset. ;) Mesélték, hogy egy ideig úgy üzengetett pár srác egymás között, hogy a szoba ajtajukra felírták a szöveg karaktereinek ascii kódját hexában. Aztán valaki írt egy dekódoló programot. :stupid:

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:OFF
« Válasz #1829 Dátum: 2008. Május 07. - 11:50:33 »
Ezt a 30 éves vénember dolgot, inkább kaine-al harcold le :hehe: Én leszek a legutolsó aki a szadoszenilis csatanyugdíjasok pártját fogja fogni. Sőt! Már régen észrevettem, hogy komolyan félresiklott ezügyben a nagy társadalmi kompromisszum. Nézzük meg csak ezeket a szavakat: nyugdíj, nyugdíjas, nyugdíjazás. A nyugdíj teljesen nyilvánvaló jelentésére sajnos már senki sem emlékszik: "díjazzuk ha nyugton maradsz". Így szólt a nagy társadalmi kompromisszum. A nyugdíjas nem hőbörög, nem tolakszik, nem prédikál, önmegtartóztat. Nem vonul százasával fővárosunk tereire sakálként vonyítani, kerepelni, káromkodni. És ezért a fiatalabb, termelőképes generáció hajlandó nekik pénzt fizetni, egyrészt a jó közérzet fenntartása, másrészt a termelés gördülékenyé tétele miatt. Hisz lássuk be, hogy egy munkahelyen sem hiányzik a járókerettel pankrációt gyakorló csatanyugdíjas, mely a következő tüntetésre gyúr. Úgyhogy inkább fizetünk. Ez ment is egy darabig, de valamiért -az okokat keressük- a nyugodtsági díjat kapók vérszemet kaptak és nem tartják be a társadalmi szerződés rájuk vonatkozó pontjait. Azaz nem maradnak nyugton. Ki mennek az utcára. Helyet követelnek a buszon, villamoson. Verekedést provokálnak, hangoskodnak, büdösek, rondák. Sértik a közízlést és a köznyugalmat. Itt az ideje, hogy a társadalmi béke helyreállítása érdekében radikálisabb intézkedésekbe kezdjünk. Ezért programom első pontja így hangzik:

Csípet kell ültetni az összes nyugdíjasba

Így ki tudjuk szűrni, hogy melyek a fő elégedetlenkedők, kik a krónikus otthon és nyugton nem maradók. Nyilvántartásba kell venni őket. Majd stratáriális intézkedéseket kell bevezetni. Kijárási tilalom minden nyugdíjasnak. A hét egy bizonyos napnak bizonyos napszakában mehetnének csak az utcára, bevásárolni. Addig kötelesek az időt otthonukban tölteni mindenféle szellemi munkával és nyugtató jóga gyakorlattal. De tudom, tudom. Ezt a megoldást nem lehet a végtelenségig alkalmazni, ezért programom második pontja így hangzik:

Külön kerületet a nyugdíjasoknak

Mivel az ilyen nagy arányú házi őrizet sok emberben ellenérzéseket vált ki és a kincstár számára is megterhelő, ezért azonnal meg kell kezdeni minden nagyobb városban a terepfelmérést és kijelölést. Mivel mi hosszabb távon nem akarjuk a szabadságjogokat csorbítani, ezért meg kell engednünk a nyugdíjasoknak, hogy továbbra is rendbontó életvitelt folytassanak. Tolerálnunk kell őket, de a toleranciának a társadalom működése nem szenvedheti kárát. Tevékenységük színhelyét egyetlen területre kell korlátozni. Tudom, sokan ellenkezni fognak, sok nyugdíjas nem akar bevonulni, szökni akar. Ezért szükséges a beültettet csipp. Nem engedhetjük, hogy társadalmunkat beszámíthatatlan személyek aláaknázzák. Sokan, azt fogják mondani, hogy mi gettóba akarjuk zárni a nyugdíjasainkat. De ezt a vádat vissza kell hogy utasítsam. A NyugKer (Nyugdíjas Kerület) falain belül célunk a megfelelő életszínvonal fenntartása. Mind a megfelelő színtű élelmiszer-, gyógyszer-, szappanopera-infrastruktúra kiépítése és üzemeltetése. Nem kívánjuk a társadalmi szerződést megszegni. Mi továbbra is biztosítjuk a "díjazzuk ha nyugton maradsz" elv működését. De nyilván önök is belátják, hogy ennek a dolognak kölcsönösnek kell lennie és őszintén hiszem, hogy a legmélyebb sajnálatom ellenére, hogy a kölcsönösség csak radikális módszerekkel állítható helyre.
Költség takarékossági szempontból tervbe vettük, hogy a kiépített nyugdíjas-infrastruktúrát később használati díj fejében nagyvállalatoknak adjuk át kezelésre. A rendfenntartás érdekében pedig kápó-osztagokat szervezünk a nyugdíjasok egy részéből, Nyugger Kommand néven.

Kérem, szavazzanak rám.
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #1830 Dátum: 2008. Május 07. - 12:38:26 »
Én rád adom a voksom. Tudjátok a községben ahol lakom (Miskolc mellett) van egy régi téglagyár, ami úgy 45 éve áll már és még most is gőzerővel üzemel. Kb két éve a buszon ülve két vén tata elkezdett nekem dumálni arról, hogy ők fiatal korukban nem voltak ám lusták mint a mai fiatalok, és hogy ők még tudták mi a tisztességes munka értéke. Aztán arra került a szó, hogy ők is építették anno azt a bizonyos téglagyárat, és milyen keményen dolgoztak. Na azt el is hiszem ugyanis nem volt más választásuk. Mert a munkám és a szüleim miatt akik ott dolgoznak tudom, hogy azt a téglagyárat köztörvényes bűnözőkkel húzatták fel, és a mérnökön valamint a segédjén kívül csak sittesek voltak az építkezésen.  ;D
A mérnök és a segédja is falumbéli és már meghaltak, úgyhogy kizárásos alapon....

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #1831 Dátum: 2008. Május 07. - 12:46:33 »
Csatanyugdíjas. :hehe: Járókerettel körönként 2k6-ot sebez. :lol:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #1832 Dátum: 2008. Május 07. - 12:52:54 »
...a megfelelő színtű szappanopera-infrastruktúra kiépítése és üzemeltetése...
...Nyugger Kommand...
Ez a kettő nagyon tetszett. :lol:
Punk for President!

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:OFF
« Válasz #1833 Dátum: 2008. Május 07. - 12:58:27 »
Ju: azért az brutális, hogy egy járókeret üt annyit, mint a másfélkezes kard ;D
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #1834 Dátum: 2008. Május 07. - 13:29:09 »
Igen, de a nyugdíjasok legalább olyan brutálisan használják, mint a másfélkezes kardot lehet. ;) (Ami amúgy a kedvenc fegyverem, főleg még úgy kb 4e tűzzel ;D)

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:OFF
« Válasz #1835 Dátum: 2008. Május 07. - 13:50:00 »
Az már majdnem fénykard ;D Én maradok a jó öreg Mara-sequor - sequor párosnál. Meg úgyis varázslóval nyomom többségében
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #1836 Dátum: 2008. Május 07. - 14:19:35 »
Jaja. ;D Ütöttem múltkor egyet, mondom a sebzést: 10 fizikai + 18 tűz; erre KM: :o.
A varázslómnak van amúgy másfélkezes kardja, úgyhogy ez meg nem akadály. ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #1837 Dátum: 2008. Május 07. - 15:07:58 »
Erről a témáról az a South Park rész jutott eszembe, amikor a nyugdíjjasok jogosítványát elveszik mert rengeteg halálos balesetet okoznak, erre megszállják a várost, és ki akarnak végezni minden nem nyugdíjjast. A srácok meg úgy szerelik le őket, hogy bezárják a helyi kifőzdét, mert az a taták és nyanyák egyetlen gyenge pontja. :lol:

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:OFF
« Válasz #1838 Dátum: 2008. Május 07. - 15:31:35 »
Van egy nagyon régóta bejáratott varázslóm, neki Erő, gyorsaság, állóképesség, ügyesség mind 8-as, úgyhogy egy rövidkardról sem álmodozom, nemhogy másfélkezesről. Én inkább az elemi erő köpenyre gyúrom fel magam 8. szinttől. Onnantól kezdve a varázsló legyőzhetetlen
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #1839 Dátum: 2008. Május 07. - 15:50:41 »
Punkológus, habár a legutóbb nem értettünk egyet, de most azt kell mondjam, megérdemelnéd azt az elnöki széket. :worship: