Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982112 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #15560 Dátum: 2014. Március 20. - 22:27:16 »
köszönöm srácok!

Sok sikert hozzá. :)
Képzeld, Domi, megtaláltam egy olvasói leveled egy régebbi CsodaPókban. Odavoltál Greg Land rajzaiért.  :D

talán a 93. számban voltam benne? nem is emlékeztem már a tartalmára. hehe azóta mennyit változott a stílusom :)
majd szeretnék a mostani hihipókba is írni, csak nem akarom olyanok elől elvenni a lehetőséget akik kérdeznének is és nem csak a rajongásukat akarják kifejezni. :)

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #15561 Dátum: 2014. Március 20. - 22:40:53 »
Domi: Király! :D Szavazat ment :)

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:OFF
« Válasz #15562 Dátum: 2014. Március 20. - 22:45:52 »
Dettó.  ;)
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #15563 Dátum: 2014. Március 20. - 23:04:20 »
köszönöm szépen, aranyosak vagytok!

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:OFF
« Válasz #15564 Dátum: 2014. Március 21. - 00:12:20 »
Én is lájkoltam. ;) Még mindig nincs fb-d Domi?

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:OFF
« Válasz #15565 Dátum: 2014. Március 22. - 09:29:34 »
Ment egy nagy Like,  hajrá! ;)
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #15566 Dátum: 2014. Március 22. - 21:56:30 »
Ma voltam életem első pankráció meccsén. Még mindig nem értem. :)

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:OFF
« Válasz #15567 Dátum: 2014. Március 22. - 21:57:36 »
Mit kellene azon érteni?  ;D Amúgy szerintem is hatalmas hülyeség.  :hehe:

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #15568 Dátum: 2014. Március 22. - 22:11:51 »
Pankráció = színház amerikaiaknak. Miért is akarod megérteni...? ;D

Amúgy nekem gyerekkoromban tetszett, egészen addig, amíg meg nem tudtam, hogy megrendezett az egész. Onnantól kezdve erősen veszített a sportértékéből. ;D

Egyébként ha már élőben láttál pankrációt, akkor javaslom, nézd meg A pankrátor c. filmet, az kicsit bevisz a kulisszák mögé. :) (Mellesleg az a film valójában NEM a pankrációról szól, nagyon is komoly története van, Rourke pedig zseniális a szerepben.)
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:OFF
« Válasz #15569 Dátum: 2014. Március 22. - 22:15:21 »
Bátyóval annyit néztük, mikor szülők valahol el voltak utazva vagy vendégeik voltak. Aztán rájön az ember, hogy egy pici ésszel már teljesen nézhetetlen.  :D

megrendezett az egész.
  :D
« Utoljára szerkesztve: 2014. Március 22. - 22:17:21 írta Szilánkmentes »

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #15570 Dátum: 2014. Március 22. - 22:18:55 »
Ma voltam életem első pankráció meccsén. Még mindig nem értem. :)
Crow? :)
Amúgy úgy képzeld el, mint egy szuperhősös fanfic minimális költségvetésből. Vannak jófiúk, vannak rosszfiúk, és rivalizálnak egymással, amit a ringben intéznek el bunyóval. Ha ennyit értesz, az már több mint elég.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #15571 Dátum: 2014. Március 22. - 22:22:35 »
Mit kellene azon érteni?  ;D Amúgy szerintem is hatalmas hülyeség.  :hehe:
Végülis igaz... az volt a kérdésem, hogy "miért is jó ez?" Voltak látványos ugrások és nagyon profin kivitelezett koreográfiák, azok mondjuk tetszettek, mert állati ügyes dolgok voltak.

Egyébként ha már élőben láttál pankrációt, akkor javaslom, nézd meg A pankrátor c. filmet, az kicsit bevisz a kulisszák mögé. :) (Mellesleg az a film valójában NEM a pankrációról szól, nagyon is komoly története van, Rourke pedig zseniális a szerepben.)
Élőben is csak egy régi ismerős tudott rávenni, filmen Mickey Rourke kevés, mint egy fél Snickers csoki. ;)

Aztán rájön az ember, hogy egy pici ésszel már teljesen nézhetetlen.  :D
Hát igen, az fura, amikor a tömeg szurkol valakinek... nekem eszembe jutott, hogy én az íróknak szurkolnék. Tényleg nem értem, hogy néhány mozdulattól eltekintve, mi a jó benne? Nekem volt személyes vonatkozásom, és igazából ennyi. :D

Crow? :)
Jaja, nagy arc lett időközben.

Idézet
Amúgy úgy képzeld el, mint egy szuperhősös fanfic minimális költségvetésből. Vannak jófiúk, vannak rosszfiúk, és rivalizálnak egymással, amit a ringben intéznek el bunyóval. Ha ennyit értesz, az már több mint elég.
Igen, kb ezt az összetettségi szintet hozta. Szerencsére bizonyos szinte kötelező fanfic elemeket kihagytak. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #15572 Dátum: 2014. Március 23. - 13:57:05 »
És nyert Crow végül? :) Számomra az a homályos ebben a "sportban", hogy vannak ugye a "legnagyobbak". De mitől ők lesznek azok? Mivel előre megírt forgatókönyv van, és odamegy egy újonc, mint mondjuk Crow, nyilván az első meccseken "kikap". Ha évekig csinálja ezek után is, akkor megbecsülik, és győztes forgatókönyveket írnak neki? Vagy hogy megy ez?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #15573 Dátum: 2014. Március 23. - 14:16:29 »
Pont úgy ahogy egy képregényfigura is felemelkedik. Minél jobb rajongói visszhangot kap egy jófiú, annál esélyesebb, hogy vezérszerepbe emelkedik, rosszfiúnál meg az kell, hogy minél jobban utálják.
Mondom, az egész lebontva marha egyszerű, és majdnem teljesen úgy működik, mint egy szuperhősös univerzum, csak kisebb járulékos kárral. :)

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #15574 Dátum: 2014. Március 23. - 14:35:07 »
Szerintem is így van, ahogy Gaby írja. Az egyes versenyzők népszerűségétől függ, hogy melyik oldalra kerülnek, sőt, Amerikában kicsit olyan ez, mint egy szappanopera, időnként a jófiú átmehet rosszfiúba és fordítva. Van egy primitív háttértörténet a ringen kívül (x kitol y-nal, meghúzza a csaját, akármi), aminek a végkifejlete hogy bunyóznak a ringben. :D Színház az egész, csak nem Shakespeare-monológokat mondanak, hanem jól pofánb****ák egymást. ;D

Mondjuk a hazai pankráció nyilván jócskán gyerekcipőben jár még, de gondolom olyan lehet, mint egy bunyós kaszkadőr show. :D

Egyébként van egy olyan érzésem, hogy Crow rosszfiút játszott. :hehe:
« Utoljára szerkesztve: 2014. Március 23. - 14:37:10 írta Tom Fireheart »
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:OFF
« Válasz #15575 Dátum: 2014. Március 23. - 14:58:01 »
Pont úgy ahogy egy képregényfigura is felemelkedik. Minél jobb rajongói visszhangot kap egy jófiú, annál esélyesebb, hogy vezérszerepbe emelkedik, rosszfiúnál meg az kell, hogy minél jobban utálják.
Mondom, az egész lebontva marha egyszerű, és majdnem teljesen úgy működik, mint egy szuperhősös univerzum, csak kisebb járulékos kárral. :)

Hallottam a WWE egyik volt írójától, hogy a cég főként használt írójuktól is függ nagyon, minden nagy szupersztár is próbál nagyon a kedvükbe járni, mert tőlük függ, hogy main eventbe kerülnek vagy kiírják a showból, stb. Szóval ez nem csak a rajongói visszajelzésektől függ, mert, ha nem vagy company man, akkor könnyen kiírhatnak és nincs már hol szerepelni.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #15576 Dátum: 2014. Március 23. - 15:01:26 »
Egyébként van egy olyan érzésem, hogy Crow rosszfiút játszott. :hehe:
Úgy emlékszem, a karaktere neve Renegát, szóval esélyes. :)

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #15577 Dátum: 2014. Március 23. - 17:12:46 »
És nyert Crow végül? :)
4-en voltak egymás ellen, de nem ő nyert. Viszont olyan dobásokat csinált, hogy az életben nem akarok a közelébe kerülni amikor iszik. ;D

Idézet
Számomra az a homályos ebben a "sportban", hogy vannak ugye a "legnagyobbak". De mitől ők lesznek azok? Mivel előre megírt forgatókönyv van, és odamegy egy újonc, mint mondjuk Crow, nyilván az első meccseken "kikap". Ha évekig csinálja ezek után is, akkor megbecsülik, és győztes forgatókönyveket írnak neki? Vagy hogy megy ez?
Én is kb így képzeltem el.

Úgy emlékszem, a karaktere neve Renegát, szóval esélyes. :)
Nem ismeritek őt igazán, Renegade jófiú. :D Egyébként Kró is rendes gyerek, különben nem mennénk el megnézni. :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #15578 Dátum: 2014. Március 23. - 20:46:45 »
Viszont olyan dobásokat csinált, hogy az életben nem akarok a közelébe kerülni amikor iszik. ;D
Mármint ő dobott, vagy őt dobták? :)

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #15579 Dátum: 2014. Március 23. - 21:03:38 »
Is-is. :) Attól mondjuk nem tartok, hogy részegen majd én eldobom őt. :lol: