Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982160 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #1860 Dátum: 2008. Május 08. - 22:13:07 »
Meg a hálófolyadékon a buszjegyen az egérfogón a polcokon és bármi máson amihez csak fel tudta használni a képességeit.  ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #1861 Dátum: 2008. Május 08. - 23:16:27 »
Ugyan már srácok, ez film...hogy nézett volna ki egy pizsamában? És jah, a képregényben sem volt gáz sosem, hogy néha már olyan rucija volt, mintha az már nem is ruha, hanem testfestés lenne? Macsi is szépen összevart egy-egy ilyen ruhát...ahhoz képest nagyon nem varrott cuccnak nézet ki. Úgyhogy erről ennyit. ;)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #1862 Dátum: 2008. Május 09. - 06:05:12 »
Egy kicsit más off: olvasgattam tegnap a régi CsodaPók sorozat 98-as számát, és kinek a nevét látom a levelezési rovatban? Petshop-ét. :D Érdekes volt, meglepődtem.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #1863 Dátum: 2008. Május 09. - 08:47:36 »
Ha jobban átolvasod azokat a levelezési rovatokat még jó néhány későbbi fanatikusra rábbukansz. ;D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #1864 Dátum: 2008. Május 09. - 09:07:07 »
Csak nem mindenkinek ismerem a rendes nevét. :D Te is írtál levelet oda?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #1865 Dátum: 2008. Május 09. - 09:14:16 »
Höh, nekem Tomi írt dícsérő levelet az egyik új Csodapókban, miután beküldtem neki a Kaine-es rajzot.  ;D Így fejből nem emlékszem melyik szám volt, valahol a 10-20 között, majd előkeresem.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #1866 Dátum: 2008. Május 09. - 09:26:31 »
A Hihetetlen én is voltam egyszer. MÉg innen a fórumról szedte az írásokat kaine, az elején, ha jól rémlik.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 09. - 09:28:06 írta pepo05 »
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #1867 Dátum: 2008. Május 09. - 10:05:36 »
Ugyan már srácok, ez film...hogy nézett volna ki egy pizsamában?
Na jah... :roll: Nekem tetszett a filmes ruha (főleg, hogy eltakarta Tobey arcát :hehe:), ennyi még nem megy a valósághűség rovására. Amúgy meg milyen valósághűségről beszélünk, ahol egy pirosruhás fazon lengedezik a házak között, hogy utolérjen egy repülő gördeszkás zöld páncélos alakot? :lol:


Jaja, MAGUSról volt szó. :) Bár a mi rendszerünk már nagyjából csak alapjaiban magus, továbbfejlesztettük egy picit. ;D Új világ, most vezetjük be az új mágiarendszert, stb. :)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #1868 Dátum: 2008. Május 09. - 10:30:57 »
A Hihetetlen én is voltam egyszer. MÉg innen a fórumról szedte az írásokat kaine, az elején, ha jól rémlik.
Persze, azokat egyből felismertem, csak meglepett hogy Petshop-ot egy régi CsodaPók levelezésében láttam.

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:OFF
« Válasz #1869 Dátum: 2008. Május 09. - 12:22:43 »
Ju, a legújabb Első Törvénykönyvet te láttad már? Azt ami nem fehér és nem a D&D-re épül? Érdemes megvenni valamiért?
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #1870 Dátum: 2008. Május 09. - 12:31:16 »
Nekem tetszett a filmes ruha (főleg, hogy eltakarta Tobey arcát :hehe:)
:lol: Akkor mázli hogy nem a Superman szerepét kapta, mi? :hehe: :hehe:

Amúgy vicces, tesóm is egyből Póki ruhájába kötött bele az első film után, hogy nem hihető meg minden... Dehát egy filmnél a látvány is fontos, inkább nézzen ki királyul a szerkó, minthogy hihető legyen, hogy két másodperc alatt ki tud bújni belőle. A filmes eszközökkel így is ügyesen megteremtették az illúziót, hogy simán levehető a maszk, meg könnyű felvenni a göncöt meg stb. :D 


A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #1871 Dátum: 2008. Május 09. - 12:44:02 »
Az Új Törvénykönyvre gondolsz? Csak belelapoztam pár helyen. Azt hallottam, hogy összeollóztak néhány korábbi ötletet, aztán kész. A mágiarendszert alakították át igazán, illetve inkább a sebzéseket, meg ha jól tudom, van pár új varázslat, amit vizuálisan is leírnak. Állítőlag nem akkora nagy szám. Ha van könyvutalványod és nem tudod másra költeni, akkor rendben, de különben szerintem nem éri meg. ;)

:lol: Akkor mázli hogy nem a Superman szerepét kapta, mi? :hehe: :hehe:

Na igen. ;D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #1872 Dátum: 2008. Május 09. - 13:09:03 »
Végülis ha idejük nagy részét a korosztálybeliekkel töltik, akkor nem véletlenül hiszik azt, hogy a zombik már köztünk vannak :hehe:
Tőlünk két háznyira él egy zombi, már leszűkítette az étkezési szokásait csak cigire, és már nem is tartja a külvilággal a kapcsolatot, de az a kemény, hogy neki a már csak a négy ütemből (gyújt, szív, lenntart, kipufog) 3 funkcionál, mert nem fujja ki a füstöt, csak valahol eltűnik benne, és így kb, egy nagy szippantással 1 perc alatt elfogy neki egy cigi.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #1873 Dátum: 2008. Május 09. - 16:18:42 »
olvasgattam tegnap a régi CsodaPók sorozat 98-as számát, és kinek a nevét látom a levelezési rovatban? Petshop-ét. :D Érdekes volt, meglepődtem.
Ha jól emlékszem, a 96-os számmal vettem át a levelezési rovatot, Petshop annak idején elég sokat írt. Az ő rajza volt egy darabig a lev. rovat logója is.
Amúgy vicces, tesóm is egyből Póki ruhájába kötött bele az első film után, hogy nem hihető meg minden...
Hát, mert a filmből kimaradt, hogy azt a ruhát esti show-műsorokhoz készítette, azért lett ilyen díszes. Ha idősebb lett volna, és nem ennyire naív, feketét csinált volna denevér alakkal.  :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #1874 Dátum: 2008. Május 09. - 16:44:34 »

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:OFF
« Válasz #1875 Dátum: 2008. Május 09. - 17:44:46 »
Tényleg szomorú. Sajnálom, de mindennek van egy határa, és ezt a határt ő átlépte. Egyszerűen nem normális az ilyen gondolkodás. Na, inkább befejezem, nem szeretnék egy halottról rosszat mondani.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #1876 Dátum: 2008. Május 09. - 18:34:19 »
Én nem mondok már erre semmit, de komolyan.... :stupid:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #1877 Dátum: 2008. Május 09. - 18:37:41 »
Akkor mondj komolytalant. :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #1878 Dátum: 2008. Május 09. - 18:41:34 »
Birkaaaa :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #1879 Dátum: 2008. Május 09. - 18:47:27 »
Na, a Birka igenis egy komoly állat. ;)