Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 981926 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


WhiteTiger

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 222
Re:OFF
« Válasz #15861 Dátum: 2014. Július 14. - 16:49:36 »
Van választék,az biztos. :oh:

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #15862 Dátum: 2014. Július 14. - 18:13:20 »
Hú, de szép tigris. :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:OFF
« Válasz #15863 Dátum: 2014. Július 14. - 20:39:16 »
Ki nézte tegnap a VB-döntőt?
Szerintem nem volt rossz,már ahhoz képest hogy nagy téttel járó meccseken általában csökken a színvonal,itt ez egyáltalán nem látszott.És nyertek a németek,én úgy gondolom megérdemelten,az egész tornán szépen és eredményesen játszottak,igazi csapatként...Bayern-szurkolóként is örültem nekik. :D
Az argentínok is jók voltak egyébként,megvoltak a lehetőségeik nekik is a győzelemre.

(Egy normál fórumon az lett volna a kérdés, hogy ki nem nézte?  ;D )

Még szép hogy néztem, és az argentínoknak szurkoltam, Barça rajongóként ez evidens  ;)
Azzal nem tudok vitatkozni, hogy döntőhöz képest jó meccs volt, de azzal igen hogy a németek megérdemelten nyertek. Igaz hogy az egész tornán nagyon meggyőzöen játszottak, de a döntőben azon az egy meccsen jobbak voltak az argentínok, de a foci nem pontozásos sport ág, a gólok számítzanak. Csak azt bánom, hogy az az áruló Götze lőtte a gólt, ha egy Klose, Schweinsteiger, vagy akár egy Müller lőtte volna semmi bajom nem lett volna. Na mindegy majd legközelebb.
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

WhiteTiger

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 222
Re:OFF
« Válasz #15864 Dátum: 2014. Július 14. - 20:49:56 »

(Egy normál fórumon az lett volna a kérdés, hogy ki nem nézte?  ;D )

Még szép hogy néztem, és az argentínoknak szurkoltam, Barça rajongóként ez evidens  ;)
Azzal nem tudok vitatkozni, hogy döntőhöz képest jó meccs volt, de azzal igen hogy a németek megérdemelten nyertek. Igaz hogy az egész tornán nagyon meggyőzöen játszottak, de a döntőben azon az egy meccsen jobbak voltak az argentínok, de a foci nem pontozásos sport ág, a gólok számítzanak. Csak azt bánom, hogy az az áruló Götze lőtte a gólt, ha egy Klose, Schweinsteiger, vagy akár egy Müller lőtte volna semmi bajom nem lett volna. Na mindegy majd legközelebb.

Miért tartod árulónak?Bajor gyerek,pár km-re született Münchentől.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:OFF
« Válasz #15865 Dátum: 2014. Július 14. - 21:11:56 »

(Egy normál fórumon az lett volna a kérdés, hogy ki nem nézte?  ;D )

Még szép hogy néztem, és az argentínoknak szurkoltam, Barça rajongóként ez evidens  ;)
Azzal nem tudok vitatkozni, hogy döntőhöz képest jó meccs volt, de azzal igen hogy a németek megérdemelten nyertek. Igaz hogy az egész tornán nagyon meggyőzöen játszottak, de a döntőben azon az egy meccsen jobbak voltak az argentínok, de a foci nem pontozásos sport ág, a gólok számítzanak. Csak azt bánom, hogy az az áruló Götze lőtte a gólt, ha egy Klose, Schweinsteiger, vagy akár egy Müller lőtte volna semmi bajom nem lett volna. Na mindegy majd legközelebb.

Miért tartod árulónak?Bajor gyerek,pár km-re született Münchentől.

Én úgy ismertem meg, mint a Dortmund fiatal sztárjátékosa, többször is nyilatkozta, hogy semmipénzért nem igazolna el, jól érzi magát Reus és Lewa mellett, aztán bejutnak a BL döntőbe ahol kikapnak az ősi rivális Bayerntől és még azon a nyáron átigazol Münnchenbe...
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:OFF
« Válasz #15866 Dátum: 2014. Július 14. - 21:37:28 »
Kösz Todd!

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:OFF
« Válasz #15867 Dátum: 2014. Július 14. - 22:53:55 »
Már a BL döntő előtt aláírt anno. Én csak azt bántam a VB-n hogy Messi, mint a Fifa marketing bábja megkapta a legjobb játékos díját, közben a csoportkörön kívűl nem csinált semmit. Ott is ilyen algéroknak rúgott gólt.

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:OFF
« Válasz #15868 Dátum: 2014. Július 15. - 08:47:14 »
Algerokkal nem jatszottak.

Sajnos nem lett meg az arany.:'(:-(:-(
BATMAN,Spawn,Star Wars

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:OFF
« Válasz #15869 Dátum: 2014. Július 15. - 12:14:00 »
Igen, bocsi kevertem egy hasonló nagy futballnemzettel, Iránnal.  :hehe:

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:OFF
« Válasz #15870 Dátum: 2014. Július 15. - 18:54:43 »
Már a BL döntő előtt aláírt anno.

Sorry ezt nem tudtam, a szememben akkor is áruló marad, mert az hogy eligazol az szíve ügye, de az ósi riválishoz...nem úgy mint a lojális és kitartó Marco Reus, Reuspect ;)

"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

WhiteTiger

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 222
Re:OFF
« Válasz #15871 Dátum: 2014. Július 15. - 19:29:56 »
Már a BL döntő előtt aláírt anno.

Sorry ezt nem tudtam, a szememben akkor is áruló marad, mert az hogy eligazol az szíve ügye, de az ósi riválishoz...nem úgy mint a lojális és kitartó Marco Reus, Reuspect ;)

Nem akkora ősi riválisok,mint amennyire azt sokan hiszik...azóta nagy riválisok,amióta a Dortmund is egyre sikeresebb lett,kb. mióta Klopp átvette az irányítást.A Bayernnek inkább az 1860 München az ősellensége,de velük meg ritkán játszanak.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:OFF
« Válasz #15872 Dátum: 2014. Július 15. - 19:47:22 »
Ez esetben meg is figyelhetjük mennyire változnak az idők, csapatok jönnek mennek, mejárják a bajnokság alját, majd feljutnak a csúcsra. ;)
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:OFF
« Válasz #15873 Dátum: 2014. Július 15. - 23:40:04 »
A Dortmund amúgy ilyen. 10-15 évente van 1-2 erős éve. 1996-ban Blt nyertek pl.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:OFF
« Válasz #15874 Dátum: 2014. Július 16. - 18:40:16 »
Már megbocsáss, de ez hülyeség.
A Dortmund, már jó ideje ott van a top európai csapatok között, országon belül pedig, az örökös top csapat Bayern riválisa. Amiről te beszélsz, na az pl az Atletico Madrid, 20 évcente van egy jó évük, aztán az idény végén szétkapják, a csapatot a gazdag klubbok, a szurkolók meg várhatnak újra 20 évet ;)
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

WhiteTiger

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 222
Re:OFF
« Válasz #15875 Dátum: 2014. Július 16. - 20:37:36 »
Mit értesz az alatt hogy jó ideje?
A kilencvenes évek elejéig nem sok sikerük volt,majd ugye BL-t nyertek,bajnokok is voltak párszor,de a 2000-es évek közepén hanyatlásnak indult a csapat.Aztán jött Klopp,és azóta vannak megint képben.De a kilencvenes évek előtt nem sok vizet zavartak,és azóta is voltak hullámvölgyeik.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:OFF
« Válasz #15876 Dátum: 2014. Július 16. - 20:58:48 »
Lehet, hogy nem egy Bayern akik már emberemlékezet óta a csúcson vannak, de nem is egy 1-2 szezonos csapat, ha már a kilencvennes évek végétől már számolni kellett velük ;)
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #15877 Dátum: 2014. Július 17. - 13:43:03 »
Ezek a képek pedig kifejezetten macskáslánynak.

Cicákok! :D :sweetheart: Köszi! :)
Ilyen cuki ocelotot még nem láttam! :) Szegény tigrincs meg kicsit soványnak tűnik. :(

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #15878 Dátum: 2014. Július 17. - 14:29:10 »
Ja ő nagyon kis cukin szuszogott a fán.
Lehet a tigris csak nemrég került oda. Amúgy nagyon jól voltak ott tartva az állatok.
Életemben előszőr láttam elefántokat vagy zsiráfokat SZALADNI! mert itt ekkora helyük volt.
Volt cuki kis ocelot is, csak nem lehetett lefotózni, mert épp egy egér arcát rágta le módszeresen, majd szétdobálta a beleit az ablak előtt. Tiszta horror film volt, mintha direkt tudnák, hogy lehet a legvisszataszítóbban kajálni.  :lol:

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #15879 Dátum: 2014. Július 17. - 14:48:29 »
Egy szaladó elefánttól szerintem kicsit beijednék... ;D De állati jó, hogy ennyi helyük volt. :)
Én igazából a trancsírozó kis ocelotot is megnézném, aranyos kis vérengző dög lehet... :-[ kis ocelotot még egyébként sem láttam.