Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982043 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:OFF
« Válasz #15880 Dátum: 2014. Július 17. - 22:15:24 »
Már megbocsáss, de ez hülyeség.
A Dortmund, már jó ideje ott van a top európai csapatok között, országon belül pedig, az örökös top csapat Bayern riválisa. Amiről te beszélsz, na az pl az Atletico Madrid, 20 évcente van egy jó évük, aztán az idény végén szétkapják, a csapatot a gazdag klubbok, a szurkolók meg várhatnak újra 20 évet ;)

A bayern rivála a Hertha meg a más mucheni csapat de még a leverkusen is nagyobb ellenfélnek számít, mint a dortmund. Az atletico meg pont ugyanolyan mint a Dortmund. 96-ban bajnok volt, utána 2010-ben El győztes, az ideiz meg tudod. :)

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:OFF
« Válasz #15881 Dátum: 2014. Július 17. - 22:26:22 »
Már megbocsáss, de ez hülyeség.
A Dortmund, már jó ideje ott van a top európai csapatok között, országon belül pedig, az örökös top csapat Bayern riválisa. Amiről te beszélsz, na az pl az Atletico Madrid, 20 évcente van egy jó évük, aztán az idény végén szétkapják, a csapatot a gazdag klubbok, a szurkolók meg várhatnak újra 20 évet ;)

A bayern rivála a Hertha meg a más mucheni csapat de még a leverkusen is nagyobb ellenfélnek számít, mint a dortmund. Az atletico meg pont ugyanolyan mint a Dortmund. 96-ban bajnok volt, utána 2010-ben El győztes, az ideiz meg tudod. :)

Szerintem azért ne vonjunk párhúzamot a két gárda között mert nagyon is különbözőek.
Az Atleticonak volt egy jó éve, 20 éve volt egy, a következő is csak 20 év múlva lesz addig meg elevickélnek a ligában. De a Dortmund 90-es évek végétől egyre jobban feljövőben van, mostanra meg is tuddja tartani a helyét, előkelő pozícióinak hála. Ellenben az Atletico nem, volt nincs. Persze talán abban hasonlítanak, hogy mindkét csapat megragadását az 1. helyen akadályozza, hogy nem rendelkeznek akkora tőkével mint a ligáik legnagyobbjai (Real,Bayern)
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #15882 Dátum: 2014. Július 22. - 17:20:22 »
Tudom, neked gömbölyűmell-fóbiád van.  ;D
Hát mivel alapvetően egy olyan elvárást támaszt elérendő szépségideálként, aminek természetes úton pontosan a nők 0% tud megfelelni, így igen, mondhatni. De belegondolva, mennyire abszurd már, hogy a közízlés szerint szépnek titulált állapotot csak sebészeti úton lehet elérni (több okból kifolyólag is).  :headscratch:
Ez semmivel sem fejlettebb, mint mondjuk a kínai nők lábának megcsonkítása, vagy egyes afrikai törzseknél a nyak megnyújtása.
A képregények többségében máig használt nő ábrázolás ténylegesen így nézne ki:
vigyázat, fedetlen gömb alakú cicik.
Szerintem ez marhára nem kívánatos.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Július 22. - 17:39:20 írta Todd »

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #15883 Dátum: 2014. Július 22. - 19:31:53 »
Hát, nekem egyik szinten nem tetszik, másik szinten meg kapásból rástresszelhetnék, hogy "már nem is vagyok érdekes, ha az enyém nem ilyen"… Namost, ez a gondolat rám pont nem jellemző, de hány fiatal önbecsülését durrogtathatja le a béka feneke alá… a "nem valódi nőkön felnövő" srácok elképzeléseiről nem is beszélve.  :stupid:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #15884 Dátum: 2014. Július 22. - 21:24:31 »
Ezek a képek tényleg olyanok, mint a próbababák.  :D Piramisfejnek bejönnének.  :hehe:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #15885 Dátum: 2014. Július 23. - 08:08:11 »
Tényleg kaine, ha már úgyis cicik, ezt a csajt ismered?

Jessica Nigri, ő volt a hivatalos modell a játékhoz, meg azóta sok minden máshoz is...
« Utoljára szerkesztve: 2014. Július 23. - 08:20:57 írta Todd »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #15886 Dátum: 2014. Július 23. - 14:19:29 »
Láttam már, de azt hittem, sima cosplayes. Hááát, jól áll neki a játékgrafika.  :hehe:

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:OFF
« Válasz #15887 Dátum: 2014. Július 27. - 21:06:23 »
« Utoljára szerkesztve: 2014. Július 27. - 21:28:51 írta Mr.Sinister »

Hoby

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 619
Re:OFF
« Válasz #15888 Dátum: 2014. Augusztus 12. - 08:07:19 »
“Hard work pays off, dreams come true. Bad times don’t last, but BAD GUYS do.”

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:OFF
« Válasz #15889 Dátum: 2014. Augusztus 12. - 09:22:46 »
Baszki... mi a fene van itt? Múlthéten Bajor, most meg Robin Williams...  :o :( (furi, anno a Jó Reggelt Vietnámban Bajor szinkronizálta őt... és vki a múlthéten azzal a klippel emlékezett Bajorra... most meg ez...  :-\ )
Nagyon sajnálom... nagyon bírtam a filmjeit...
Nyugodjék békében...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:OFF
« Válasz #15890 Dátum: 2014. Augusztus 12. - 13:47:14 »
Kora reggel hallottam én is. Ledöbbentem. R.I.P. Robin!

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #15891 Dátum: 2014. Augusztus 12. - 16:43:31 »
Megdöbbentő… nem gondoltam volna, hogy pont ő szenvedett depresszióban… zseniális színész volt, rengeteg (számomra) ikonikus pillanattal. May he rest in peace.

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:OFF
« Válasz #15892 Dátum: 2014. Augusztus 12. - 21:10:14 »

Carnor

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 195
Re:OFF
« Válasz #15893 Dátum: 2014. Augusztus 22. - 23:25:22 »
Na! ma végre vissza tértem 6 napos táborozásomból, (túlélő tábor) kemény volt, nekem a 6.00-24.00-ig való fent levés már kicsit megviselt de mindezek mellett hideg faházakban voltunk amikben néha állt a víz egyszer bejött hozzánk egy egér is a mosdó épületét meg egy pele látogatta meg. Rengeteget túráztunk (a számunkra legkeményebb az egyhuzamban 6 óra volt) össz 7 órás oda vissza út Szlovákiába és vissza egy 30 perces jégbarlangért, de azért volt itt minden cseppkőbarlang, tájfutás stb...... Ezek mellett olyan géniusz 9 éves kiskölyök volt a büfés aki nem bírt 150-et 2-vel szorozni (megjegyzem számológéppel sem , de tényleg) amikor 5 000-sel próbáltam fizetni akkor egyből vissza adta, hogy nem tud vissza adni, mondtam segítek -Adj vissza 12 500- ast  :hehe: ha nem szólnak rá megcsinálta volna.
Fáradt vagyok, koszos, büdös, de teljesen megérte mert 1: végre megszólaltam, mert átlagban nagyon csöndes gyerek vagyok de most elkezdtem poénkodni és mint kiderült egész jó fej vagyok 2: teljesen felfrissített 1 hét különösebb képernyő bámulás nélkül. Szóval jöhet a suli ;D
Amúgy volt még itt valakinek valami táboros élménye? (érdekelne)
« Utoljára szerkesztve: 2014. Augusztus 23. - 15:13:44 írta Carnor »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #15894 Dátum: 2014. Augusztus 22. - 23:44:30 »
végre megszólaltam, mert átlagban nagyon csöndes gyerek vagyok de most elkezdtem poénkodni és mint kiderült egész jó fej vágyok
;D Miket kihoz az emberekből az élni akarás.  :D

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #15895 Dátum: 2014. Augusztus 23. - 00:02:34 »
Amúgy volt még itt valakinek valami táboros élménye? (érdekelne)
Én még a vizsgaidőszak végén voltam Aggteleken barlangtúrázni. Megállapítottam, hogy a barlangokat csak képről szeretem. ;D

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:OFF
« Válasz #15896 Dátum: 2014. Augusztus 23. - 13:16:39 »
Amúgy volt még itt valakinek valami táboros élménye? (érdekelne)
Én még a vizsgaidőszak végén voltam Aggteleken barlangtúrázni. Megállapítottam, hogy a barlangokat csak képről szeretem. ;D

Kung fu edzőtábor (totally awesome) és vitorlás tábor (totally awesome too)  :)
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Carnor

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 195
Re:OFF
« Válasz #15897 Dátum: 2014. Augusztus 23. - 15:16:50 »
Amúgy volt még itt valakinek valami táboros élménye? (érdekelne)
Én még a vizsgaidőszak végén voltam Aggteleken barlangtúrázni. Megállapítottam, hogy a barlangokat csak képről szeretem. ;D

Hát messze a sár volt a legjobb benne :D Ugyebár a cseppkövek ha megérintjük őket nem nőnek tovább, nálunk a jégbarlangban elkezdtek hülyéskedni, hogy ne nyúljunk a jéghez mert nem nő tovább, erre megszólal a rádió és azzal az információval kezd hogy a jéghez ne nyúljunk hozzá  :hehe:

Carnor

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 195
Re:OFF
« Válasz #15898 Dátum: 2014. Augusztus 23. - 15:19:16 »
Amúgy volt még itt valakinek valami táboros élménye? (érdekelne)
Én még a vizsgaidőszak végén voltam Aggteleken barlangtúrázni. Megállapítottam, hogy a barlangokat csak képről szeretem. ;D

Kung fu edzőtábor (totally awesome) és vitorlás tábor (totally awesome too)  :)

A miénk ingyenes volt szóval lehet képzelni  ;D

végre megszólaltam, mert átlagban nagyon csöndes gyerek vagyok de most elkezdtem poénkodni és mint kiderült egész jó fej vágyok
;D Miket kihoz az emberekből az élni akarás.  :D

Amúgy nálunk mindenre rá fogták, hogy túlélő tábor : 5-kor kelés- túlélő tábor rossz a kaja- túlélő tábor nincs víz-  túlélő tábor vérzik valamid-  túlélő tábor ;D

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #15899 Dátum: 2014. Augusztus 23. - 17:30:43 »
Amúgy nálunk mindenre rá fogták, hogy túlélő tábor : 5-kor kelés- túlélő tábor rossz a kaja- túlélő tábor nincs víz-  túlélő tábor vérzik valamid-  túlélő tábor ;D
Ezért volt ingyenes. :hehe:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.