Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982296 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #1880 Dátum: 2008. Május 09. - 19:24:20 »
Hmm, megvárom mit szól hozzá Punkológus, aztán előadom az "Ugye én megmondtam" kezdetű kiselőadásomat.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #1881 Dátum: 2008. Május 09. - 21:59:08 »
Fogadtam volna pedig egy "na látod"-ban, hogy ezt fogod mondani. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #1882 Dátum: 2008. Május 10. - 21:35:02 »
Mondjuk ez szerintem már tényleg szélsőséges viselkedés, valószinüleg nem lesz tömeges öngyilkossági hullám az emo miatt.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #1883 Dátum: 2008. Május 11. - 09:27:12 »
Tegnap volt az EMO-sokról egy riport az öngyilkos lány kapcsán az RTL Fókuszban. Egy az egyben az jön le belőle amit mi is megállapítottunk:
http://www.rtlhirek.hu/dock/videogallery/41:7769

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:OFF
« Válasz #1884 Dátum: 2008. Május 11. - 13:24:34 »
Ben, én elfogadom a ti véleményeteket is, sőt valamilyen szinten árnyalta az enyémet. Nem mondom azt, hogy nálam a bölcsek köve, meghogy tuti nekem van igazam. De ez így ezzel a hírrel egy baromi demagóg dolog. Keressen már valaki légyszi statisztikai adatot arról, hogy az USA-ban hány fiatal követ el öngyilkosságot. És most egy emo-s is, ezért már hírértéke van a dolognak. Ez még nem bizonyít semmit az ég egy adta világon. A Szomorú Vasárnap több áldozatot szedett egymaga, mint az emo, úgyhogy vicc ezzel példálózni. Főleg, hogy egy olyan országba történt, ami már megélt pár Népek Temploma baromságot. A retek klub-ot meg nem nézem meg, mert nem vagyok hajlandó elfogadni egy olyan adó véleményét, hírműsorát, ami Győzikét, Mónika Showt meg Barátok közt-öt nyomat. Mert annyira tartom hiteles információforrásnak, mint például a Kurucinfót.

Egyébként a hírre reagálva: Most őszintén, kit érdekel, mi közöm hozzá, hogy egy lány kicsinálta magát? Mintha valami új dolog történt volna a történelemben.l
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #1885 Dátum: 2008. Május 11. - 18:30:06 »
BAJNOK A MU!!!!!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;DMost nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon(ez megszorozva ezer nagyonnal) boldog vagyok! :D
nyomorék Cselszki, a szokásos szánalmas 1-0-jára játszott, de van igazság, be is szopta. ;D ;D ;D(bocs a szóért)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #1886 Dátum: 2008. Május 11. - 19:13:26 »
Akkor ezek szerint még mindig fociznak a nagyvilágban. :asit:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #1887 Dátum: 2008. Május 11. - 23:08:20 »
Akkor ezek szerint téged még mindig nem érdekel, de legalább ne piszkáld a másikat ilyen ásítós smájlikkal oookésss? :nezze: :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #1888 Dátum: 2008. Május 12. - 08:40:42 »
Bizony! Bajnok Csapat! Bajnok Csapat! Bajnok Csapat! Bajnok Csapat! :drink: :pogo: most már a csak a BL-t kell megnyerni! (Off: remélem a jövő évi Community Shield-et a Cardiff City-vel játszuk majd! ;D)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #1889 Dátum: 2008. Május 12. - 09:33:03 »
Akkor ezek szerint téged még mindig nem érdekel, de legalább ne piszkáld a másikat ilyen ásítós smájlikkal oookésss? :nezze: :D
Miért? Csak éppen én is álmos voltam, amikor írtam. ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #1890 Dátum: 2008. Május 12. - 09:41:34 »
Aham Sepi...éreztem a cinizmust a hangodban. ;D
Doki: Nekem tök mindegy! :D
Most úgy gondolom, hogy a BK-re is több esélyünk van...főleg, hogy Terry-nek eltört a keze.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #1891 Dátum: 2008. Május 12. - 10:17:09 »
Én már a szezon elején azt mondtam, hogy BL és FA kupa győzelmet akarok. Sajna ebből már csak BL lehet. :roll: Igazából, azért is örültem volna egy kicsit, ha második lett volna az MU, mert akkor a sok nyomorék divatdrukker, aki átpártolt a chelsea-től, most visszapártolhatott volna... :drying:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #1892 Dátum: 2008. Május 12. - 15:07:01 »
Az olyan gyökerekkel nem kell foglalkozni, aztán kész. Engem nem zavarnak...minden csapatnál vannak ilyenek, Én meg azt mondom, hogy minél tovább divatmajomkodjanak a MU-nál, vegyék meg a mezeket, meg minden francot, aztán ha megunják, szivük joga, hogy kinek szurkolnka a továbbiakban...
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #1893 Dátum: 2008. Május 13. - 10:48:51 »
Azért az öngyilkosságra való hajlamot észre lehetett volna venni és segítségért is lehetett volna fordulni. :stupid: És még, hogy emo beavatási szerartás! :lol: Úgy tudtam, ez csak a bosziknál van. ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #1894 Dátum: 2008. Május 13. - 23:05:32 »
Idézet
Micho
Vele egyébként miújság van?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #1895 Dátum: 2008. Május 13. - 23:15:42 »
Sajnos fogalmam sincs. Miután lelépett, még sokáig tartottuk a kapcsolatot (sőt, együtt is voltunk négyesben nyaralni Londonban egyszer), de aztán elköltözött, és nagyon régóta nem ad életjelet magáról.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #1896 Dátum: 2008. Május 14. - 00:36:28 »
Igen, én is csak arra emlékszem, hogy anno családis meg másnemű elfoglaltságai miatt kilépett a HZS életéből, utána már nem nagyon lehetett látni.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #1897 Dátum: 2008. Május 14. - 07:06:49 »
Néha, nagyritkán van hogy üzen valakivel (például Troll-al), hogy üdvözletét küldi, stb. De ez is olyan ritka, mint a fehér holló.

(bár amikor elsőnek engem lecsókolomoztak eléggé hülye érzés fogott el, persze okés kicsi volt a kölök, de akkor is fiatal vagyok és annak is látszom!)
Ne aggódj, majd hozzá szoksz. Én is hogy már közeledem a harmadik X felé, egyre többször élem át, hogy lecsókolomoznak. ;)
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 14. - 07:11:07 írta Sepi »

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #1898 Dátum: 2008. Május 14. - 07:56:19 »
Én is hogy már közeledem a harmadik X felé, egyre többször élem át, hogy lecsókolomoznak. ;)
Az még jobb, amikor lenéniznek/bácsiznak... :-\ a japánok meg szinte ölni is tudnának, ha idősebbnek szólítod meg őket. :lol:

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #1899 Dátum: 2008. Május 14. - 10:44:44 »
Idézet
Ne aggódj, majd hozzá szoksz. Én is hogy már közeledem a harmadik X felé, egyre többször élem át, hogy lecsókolomoznak.

Na most akkor gondolj bele, amikor engem így 20 évesen le "Németh István tanár úr"-asoztak a pedagógia gyakorlat alatt... Vagy amikor otthon a kisgyerekek az oviból hazafelé menet lebácsiznak az utcán... :roll:
Amúgy pepo: mindjárt itt a vizsgaidőszak, te mivel kezdesz majd? Én jövő hét kedden egy molekuláris biológia vizsgával. ;)