Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 981959 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:OFF
« Válasz #16060 Dátum: 2014. November 12. - 19:26:55 »
Deronda!

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #16061 Dátum: 2014. November 12. - 20:00:50 »
Amúgy a háttér jó,de a bentlakók,azt kétlem hogy értékelni tudták volna.Már ha egyáltalán volt fogalmuk róla,hogy mivel is állnak szemben.  :D
Mert ugyebár az ilyen műsorok nem a nívóról híresek.
Az nem függ össze semmilyen nívóval, hogy valaki felismeri-e a képen látható hősöket.
Elvégre se a mozi se a torrent nincsen IQ-hoz kötve. Jogdíjat vajon fizettek?

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:OFF
« Válasz #16062 Dátum: 2014. November 12. - 20:07:32 »
Amúgy a háttér jó,de a bentlakók,azt kétlem hogy értékelni tudták volna.Már ha egyáltalán volt fogalmuk róla,hogy mivel is állnak szemben.  :D
Mert ugyebár az ilyen műsorok nem a nívóról híresek.
Az nem függ össze semmilyen nívóval, hogy valaki felismeri-e a képen látható hősöket.
Elvégre se a mozi se a torrent nincsen IQ-hoz kötve. Jogdíjat vajon fizettek?

Félreértettük egymást.Mondom akkor világosan.Ez a műsor semmilyen nívót nem produkál.Ergo a bentlakók sem.Szerinted VV Aurélió olvasott képregényeket anno,vagy bármikor?Szerintem az olvasás is gondot okoz neki.  :hehe:

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:OFF
« Válasz #16063 Dátum: 2014. November 12. - 20:10:36 »
Nem tudtam hova linkeljem be. A cikk nem érdekes, a VV sem érdekel, de megláttam, hogy milyen mintát kaptak a falak (a cikk alján található a kép)

http://comment.blog.hu/2014/11/12/vv_aurelio_es_vv_eva_a_valo_vilag_7-ben_szakmai_csucsra_erhet?utm_source=cimlap&utm_medium=link&utm_content=2014_11_12&utm_campaign=index

Már csak azt áruld el,hogy ha te nem nézel ilyen intellektuális műsorokat,hogy akadtál rá erre?  ;D
Amúgy a háttér jó,de a bentlakók,azt kétlem hogy értékelni tudták volna.Már ha egyáltalán volt fogalmuk róla,hogy mivel is állnak szemben.  :D
Mert ugyebár az ilyen műsorok nem a nívóról híresek.
Indexen és Origón is fent van a cikk.

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:OFF
« Válasz #16064 Dátum: 2014. November 13. - 01:17:41 »
Ezeket a képeket a Marvel Heroesból szedték, még hozzá a legbénább felbontásúakat... Kapi meg a fészes játékból van.  :stupid:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:OFF
« Válasz #16065 Dátum: 2014. November 14. - 10:28:48 »
Valaki megy innen a holnapi Sci-fi napra ?

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #16066 Dátum: 2014. November 14. - 12:02:36 »
Nem, 8-ig órám van :(

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:OFF
« Válasz #16067 Dátum: 2014. November 14. - 13:57:41 »
Valaki megy innen a holnapi Sci-fi napra ?

Az meg mi? :headscratch:
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #16068 Dátum: 2014. November 14. - 15:07:54 »
Mi a szegedi fesztiválon leszünk. Oda valaki? :)

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:OFF
« Válasz #16069 Dátum: 2014. November 14. - 16:36:39 »
Az meg mi? :headscratch:

Utazás az Endor bolygóra majd később meg lehet tekinteni a Halálcsillag űrben lebegő maradványait. A program végén Luke Skywalker aláírást osztogat.
Tejet kérek! Csokisat!

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:OFF
« Válasz #16070 Dátum: 2014. November 14. - 17:15:12 »

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:OFF
« Válasz #16071 Dátum: 2014. November 14. - 17:55:51 »
Kurta jó, ilyen lesz az új szobájuk? Lehet megkell nézni az első adást. Aztán kitudja, lehet megint részünk lesz mellette helikopter pörgetésekben és hasonlók.  :hehe:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:OFF
« Válasz #16072 Dátum: 2014. November 14. - 18:20:29 »
Az meg mi? :headscratch:

Utazás az Endor bolygóra majd később meg lehet tekinteni a Halálcsillag űrben lebegő maradványait. A program végén Luke Skywalker aláírást osztogat.

A fene, pedig már azt hittem Han is oszt majd aláírást, Luke féle már 3 is van :'(
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #16073 Dátum: 2014. November 18. - 18:18:28 »

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #16074 Dátum: 2014. November 18. - 20:20:31 »
Nem szeretek belemászni az ilyen okfejtésekbe mióta leesett, hogy milyen szinten befolyásolja a pillanatnyi információhalmazod a véleményalkotási folyamatodat. Szinte esélytelen, hogy teljeskörűen és objektíven láss minden tényezőt (pl objektív újságcikk nincs, mert nem tudsz úgy írni, hogy ne legyen benne valahol valamennyire az, hogy milyen forrásokat vettél figyelembe), innentől bármi ellen és mellett is lehetne érvelni. Inkább megtartom a lehetőségeket szuperpozícióban és úgy igazából nem várok igazságot sehonnan.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:OFF
« Válasz #16075 Dátum: 2014. November 18. - 20:25:30 »
Ez jó felfogás, Ju! Csak van egy olyan tényező is, hogy ezek "pseudoscience"-es sokszor nagyon is károsak az egészségre. Mondjuk erre az esetre meg ott a Darwin-díj és a filozófia, ami mögötte áll. :lol:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #16076 Dátum: 2014. November 18. - 20:27:36 »
Ju: A cikk elolvasása után egyébként bennem (többek között) az merült fel azonnal, hogy amúgy ez az oldal, mennyivel hitelesebb?  :headscratch:
Amúgy marha sok igazság van abban, amit mondasz.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #16077 Dátum: 2014. November 18. - 20:52:34 »
Csak van egy olyan tényező is, hogy ezek "pseudoscience"-es sokszor nagyon is károsak az egészségre.
Abszolúte egyetértek, de pluszban érdekelne, hogy te melyik részére gondolsz... mert nekem a "majd felveszel 3 mágneskarkötőt és elmúlik a rákod" típusúak jutottak most eszembe és hát "don't get me started" hangulatom van tőlük. :D

Ju: A cikk elolvasása után egyébként bennem (többek között) az merült fel azonnal, hogy amúgy ez az oldal, mennyivel hitelesebb?  :headscratch:
Tökéletes kérdés. :)

Idézet
Amúgy marha sok igazság van abban, amit mondasz.
Nem semmi journey volt idáig eljutni, mert én alapból mindenből szerettem volna megtudni "az igazságot", és, hát... most erre jutottam. :)

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:OFF
« Válasz #16078 Dátum: 2014. November 18. - 21:04:25 »
Abszolúte egyetértek, de pluszban érdekelne, hogy te melyik részére gondolsz... mert nekem a "majd felveszel 3 mágneskarkötőt és elmúlik a rákod" típusúak jutottak most eszembe és hát "don't get me started" hangulatom van tőlük. :D
Igen, az ilyenekre gondoltam, de ott vannak még az ilyen bődületes baromságok mellett azok, amik laikusok számára nem egyértelműek vagy éppen a jó reklámjuk miatt vonzóak (savasítás-lúgosítás, méregtelenítés, béltisztítás, homeopátia, b17 "vitamin", ráolvasás stb...). És persze a legrosszabb, ha  már fanatikussá válnak és nem lehet semmilyen észérvvel meggyőzni őket.
Azt meg egy nagyon undorító dolognak tartok, hogy a halálos betegségben szenvedő emberek utolsó reménybe való kapaszkodásukat kihasználják. Lásd a Kékgolyó utcában lévő Országos Onkológia Intézettel szemben, valamint a környékén tele van minden ilyen gyógyulást ígérő boltokkal, "szakemberekkel". :drying:

Todd: a múltkor láttam egy hasonló cikket, de ott mindenhol ott voltak a hivatkozások a kutatási eredményekre (többnyire pubmed-ről), ha megtalálom, majd elküldöm. ;)
« Utoljára szerkesztve: 2014. November 18. - 21:52:20 írta Psycho »

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #16079 Dátum: 2014. November 18. - 21:17:24 »
Azt meg egy nagyon undorító dolognak tartok, hogy a halálos betegségben szenvedő emberek utolsó reménybe való kapaszkodásukat kihasználják.
Az. Viszont ott van a placebo effektus, ami miatt mégis kicsit árnyalódik a kép.

A lúgosítástól én is fogom a fejem... :drying: Meg a b12 vitamintablettáktól, amikor a b12 elvileg marhára nem tud emésztőrendszerben felszívódni, ha jól tudom.
« Utoljára szerkesztve: 2014. November 18. - 21:20:04 írta Ju »