Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 981959 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Constant

  • Megtorló
  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 218
  • Pszichopata
Re:OFF
« Válasz #16160 Dátum: 2014. December 09. - 21:43:48 »
Semmi gond sejtettem, hogy meg fogod kérdezni.
"Közbevágott Pató Pál úr..."

Ezen ráérek gondolkodni akkor. Meg ha 18 elmúlik és felnőtt emberként ő egy ízét akar elvenni (vagy hozzámenni?) akkor természeten nem tilthatom meg neki.

Ja tudom! A fiaim előtt bármikor nyitva áll az ajtó de ha a párjuk Béla vagy Károly akkor a párjuk az otthonom közelébe sem jöjjön.

Gondolj rólam ezután amit akarsz.

Ja nem elmondom! Már csak azért is. Tudod mikor utáltam meg a fajtájukat? Mikor...

Nálad a labda. Sorry.
« Utoljára szerkesztve: 2014. December 09. - 22:57:28 írta Constant »
CONSTANT IN TRANCE:
-Arctic Moon
-Armin van Buuren
-Above and Beyond
-Sophie Sugar
-Tranquility Base

Lord Constant Level Complete! :)

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:OFF
« Válasz #16161 Dátum: 2014. December 09. - 21:48:46 »
Ezek dúúúúrva infók.... :o
De nyugi, ha gyerekként a Bayformersen szocializálódtak, tuti szeretni fogják a szép lányokat, meg az autókat.... ;)  ;D

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:OFF
« Válasz #16162 Dátum: 2014. December 09. - 21:49:48 »
Ha nekem netán lesz gyerekem, igyekszem majd régi Star Wars filmeket nézetni vele, de félek csak kiröhögnék, és akkor nem vehetek nekik Lego Millenium Falcont.
Szerintem a Star Wars filmek pont olyan filmek, amelyek még így, 40 év távlatából is teljesen korrektek. Legalábbis, én valahányszor újranézem őket, egyszer sem érzem, hogy bármivel is gagyibbak lennének a mai filmeknél. Sőt! :) De, ha mégsem kell majd a gyermekednek az a LEGO Millenium Falcon, én és a bátyám szívesen átvesszük tőled megőrzésre. :D

Gondolom ugyanazt mint a szülők 95 %-a, szívrohammal egybekötött agyvérzést kap.  ;D
Jó, úgy értem, ez után. :) Bár már az is elég szomorú, hogy ez az első reakció.  :-\ Félreértés ne essék, tudom én, hogy ez elég kaki hír a szülőknek, de szerintem, aki így reagál (kiakad, kiabál, jön a "mit vétettem?" "mit csináltam rosszul?" stb. szövegekel), az első sorban nem a gyerekére gondol abban a pillanatban, hanem saját magára. Márpedig ez nem róla szól, hanem a gyerekről.

Tudod mikor utáltam meg a fajtájukat? Mikor az öcsémet gyerekként bizonyos dolgok megtételére kényszerítette egy nála idősebb srác.
Őszintén sajnálom az öcsédet, és remélem, elkapták a mocskot. Ahogy azt is, hogy ugyanennyire utálod az összes heteroszexuális férfit is.
« Utoljára szerkesztve: 2014. December 09. - 21:51:19 írta Raisu »

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:OFF
« Válasz #16163 Dátum: 2014. December 09. - 21:56:07 »
De, ha mégsem kell majd a gyermekednek az a LEGO Millenium Falcon, én és a bátyám szívesen átvesszük tőled megőrzésre. :D
Én is megőriznék egy ilyet:
http://www.kockaaruhaz.hu/?id=termekek&art_id=1430
Tejet kérek! Csokisat!

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #16164 Dátum: 2014. December 09. - 22:03:33 »
Szerintem a Star Wars filmek pont olyan filmek, amelyek még így, 40 év távlatából is teljesen korrektek. Legalábbis, én valahányszor újranézem őket, egyszer sem érzem, hogy bármivel is gagyibbak lennének a mai filmeknél. Sőt! :)
Én is ugyanígy vagyok vele, de aki nem ebben nőtt fel mint mi biztosan másképpen látja.
De, ha mégsem kell majd a gyermekednek az a LEGO Millenium Falcon, én és a bátyám szívesen átvesszük tőled megőrzésre. :D
Hidd el, úrrá lennék ezen a problémán. Ahogy szüleim mesélték, ők is komplett éjszakákat játszottak végig a karácsonyra vett autópálya szettel, alig várták, hogy lefeküdjünk.  :D
Ja nem elmondom! Már csak azért is. Tudod mikor utáltam meg a fajtájukat? Mikor az öcsémet gyerekként bizonyos dolgok megtételére kényszerítette egy nála idősebb srác.
Nyilván csak közhelynek tűnik, hogy ezt mondom, de nem egy fajta követte el a bűnt, hanem egyetlen személy (elsőre embert írtam, de rájöttem, hogy ez nem állja meg rá a helyét).

Constant

  • Megtorló
  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 218
  • Pszichopata
Re:OFF
« Válasz #16165 Dátum: 2014. December 09. - 22:06:29 »
Őszintén sajnálom az öcsédet, és remélem, elkapták a mocskot.

Nagyon finoman szólva anno megbüntettük amolyan Castle módra.

Ahogy azt is, hogy ugyanennyire utálod az összes heteroszexuális férfit is

Hm? Nem homoszexuálist akartál írni?
Azokkal a pasikkal nincs bajom akik nőkhöz vonzódnak.
CONSTANT IN TRANCE:
-Arctic Moon
-Armin van Buuren
-Above and Beyond
-Sophie Sugar
-Tranquility Base

Lord Constant Level Complete! :)

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:OFF
« Válasz #16166 Dátum: 2014. December 09. - 22:10:22 »
Hm? Nem homoszexuálist akartál írni?
Azokkal a pasikkal nincs bajom akik nőkhöz vonzódnak.
Nem, jól írtam. Szóval, ha egy hetero férfi megerőszakol egy nőt, az rendben van, azért nem fogod megutálni a hetero férfiakat, de ha EGY meleg férfi csinál hasonlót egy férfival, akkor nyugodtan lehet utálni az összest. Igen, értem én, hogy súlyosbító körülmény, hogy egy közeli hozzátartozód volt az áldozat, de feltételezem, hogy ha egy nő ismerősödet bántalmazták volna szexuálisan, attól még nem utálnád az összes férfi ismerősödet.

Constant

  • Megtorló
  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 218
  • Pszichopata
Re:OFF
« Válasz #16167 Dátum: 2014. December 09. - 22:20:25 »
Raisu ne haragudj de ez már kákán a csomót effektusnak tűnik.

Elítélem azokat akik nőket erőszakolnak meg mert becsülöm a szebbik nemet.

Ezek után: azokkal a pasikkal nincs bajom akik nőkhöz vonzódnak=nőnek udvarolnak=nőt vesznek el=nővel fekszik le NEM nemi erőszak útján stb.

Egy szóval le tudom írni minek tartom azokat akik a 3. lábukat férfi/nővé lett férfi hátsójába rakja és fordítva.
CONSTANT IN TRANCE:
-Arctic Moon
-Armin van Buuren
-Above and Beyond
-Sophie Sugar
-Tranquility Base

Lord Constant Level Complete! :)

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:OFF
« Válasz #16168 Dátum: 2014. December 09. - 22:34:00 »
Nem, ez szerintem inkább a kettős mérce effektus. :) Mindenesetre köszönöm, hogy vetted a fáradságot, és válaszoltál a kérdéseimre.

Constant

  • Megtorló
  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 218
  • Pszichopata
Re:OFF
« Válasz #16169 Dátum: 2014. December 09. - 22:58:12 »
Nincs mit így 23 óra felé. :)
CONSTANT IN TRANCE:
-Arctic Moon
-Armin van Buuren
-Above and Beyond
-Sophie Sugar
-Tranquility Base

Lord Constant Level Complete! :)

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:OFF
« Válasz #16170 Dátum: 2014. December 10. - 06:36:31 »
Constant!

Nem a témához kapcsolódik,de egy másik dologról van szó,amit tegnap érintettünk is.Ez inkább a közbiztonsággal kapcsolatos.Felétek milyen?Mert hogy Miskolcon egy nagy sz@r,az biztos!

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #16171 Dátum: 2014. December 10. - 10:24:05 »
Nem, ez szerintem inkább a kettős mérce effektus. :)
+1
Ha engem bántalmazott egy férfi, akkor őt utáljam, vagy az összes férfit? Esetleg az összes szőke hajú embert, mert ő is szőke volt? Vagy az összes jogászt, ha jogász volt? Vagy elég, ha csak azokat utálom, akik ugyanabban az évben születtek? Miért ne utálhatnék mindenkit, aki ugyanarról a bolygóról származik?

Constant

  • Megtorló
  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 218
  • Pszichopata
Re:OFF
« Válasz #16172 Dátum: 2014. December 10. - 15:05:37 »
Ez olyan dolog kedves Ju, hogyha egy férfi kihasznált, becsapott és megbántott egy nőt akkor az a nő talán soha többet nem fog bízni egy férfiban sem és közel engedni magához.

Rock 25 km-re lakok tőletek szóval ugyanolyan mint Miskolcon.
CONSTANT IN TRANCE:
-Arctic Moon
-Armin van Buuren
-Above and Beyond
-Sophie Sugar
-Tranquility Base

Lord Constant Level Complete! :)

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:OFF
« Válasz #16173 Dátum: 2014. December 10. - 16:25:10 »
Ezek ha idegent látnak áthaladni a településen,rögtön meresztik a szemüket.Van,amelyik mutogat is,meg fenyegetően áll.Létszám függő.Mennél többen vannak,annál bátrabbak.  ;D

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:OFF
« Válasz #16174 Dátum: 2014. December 10. - 16:39:46 »
Talán nem kéne általánosítani és minden embert mint egyéni személyiség kéne kezelni. Például neked egy tömeggyilkos a kedvenc karaktered ahogy látom mégsem jut senkinek eszébe hogy ezzel te milyen képet mutatsz magadról vagy másoknak milyen példát.

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:OFF
« Válasz #16175 Dátum: 2014. December 10. - 16:59:18 »
Tömeggyilkos? :headscratch:
Tejet kérek! Csokisat!

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #16176 Dátum: 2014. December 10. - 17:14:12 »
Ez olyan dolog kedves Ju, hogyha egy férfi kihasznált, becsapott és megbántott egy nőt akkor az a nő talán soha többet nem fog bízni egy férfiban sem és közel engedni magához.

Akkor az a nő nem tanul semmiből és a saját sérülését kivetíti a világra, ahelyett, hogy feldolgozná, tanulna belőle és élné tovább az életét. Persze ehhez kell egy fokú érettség és szemlélet.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #16177 Dátum: 2014. December 10. - 17:17:18 »
Létezik olyan, amit Constant ír, valóban, de sohasem egy alkalom után. Vannak nők, akik kiábrándultak a férfiakból (többnyire nagyon apró kutyákkal látni őket), de ők sem az első alkalom után, hanem azért 4-5 személynek adtak esélyt, mire rájöttek, hogy "mind ugyanolyan".

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #16178 Dátum: 2014. December 10. - 17:25:20 »
Igen, és ez ebben az esetben tendencia, ami már más ügy, szerintem. Én az egyszeri traumatikus élményből felépülésre gondolok. :)

zoli1863

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 363
Re:OFF
« Válasz #16179 Dátum: 2014. December 10. - 20:12:18 »
Tömeggyilkos? :headscratch:
Constant kedvence  A Megtorló gondolom ezért. Én inkább önbíráskodónak mondanám!  ;D