Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982045 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #16300 Dátum: 2015. Január 13. - 20:42:05 »
Az, hogy egy egészséges fiatal lány meztelen srácokat rajzol, vagy úgy alapból a yaoi (én se tudom, hogy írják), mitől betegebb bármivel is, mint ez?

Szexualizált képregény nőknek, ha pasiknak lehet ilyen, nekik miért ne?
Amikor közösen volt a Hungarocomix valamelyik animés rendezvénnyel, jó sok rosszallást hallottam, hogy a képregényeket degradálja a közösség gyerekes mivolta. Az én véleményem viszont az volt, hogy soha jobb Hungarocomix nem volt annál.
Szerintem is az volt a legjobb rendezvény, amikor nemrég Tónival beszéltem erről, ő is ugyanezt mondta, hogy nagyon sok negatív visszajelzés érkezett emiatt.
Pedig nem értem az embereket, egy rakás geek azon háborodik fel, hogy össze lettek eresztve egy rakás életvidám, nyitott fiatal lánnyal? Elég furcsa.
Tuti, ha szingli lennék animés mangás körökben ismerkednék.  ;D
« Utoljára szerkesztve: 2015. Január 13. - 20:44:41 írta Todd »

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:OFF
« Válasz #16301 Dátum: 2015. Január 13. - 20:44:08 »
Szóval elkezdtek serdülni és érdeklődni a fiúk iránt. Én ebben nem látok semmi rosszat. Ne aggódj majd téged is érdekelni fogna a lányok (/fiúk?  :headscratch:), és nem csak azt látod meg, hogy "minden lány milyen hülye".  :)

Egyetértek Toddal és Kaine-nel! ;) Szerintem is az volt a legjobb HC/feszt. Tök jó volt látni a sok életvidám lányt ( most már azért egyre többen jönnek a börzére is).
« Utoljára szerkesztve: 2015. Január 13. - 21:25:37 írta Psycho »

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:OFF
« Válasz #16302 Dátum: 2015. Január 13. - 20:49:24 »
Szóval elkezdtek serdülni és érdeklődni a fiúk iránt. Én ebben nem látok semmi rosszat. Ne aggódj majd téged is érdekelni fogna a lányok (/fiúk?  :headscratch:), és nem csak azt látod meg, hogy "minden lány milyen hülye".  :)

Sztem félreérted, nem fiúkat rajzolt, konkrétan két srácot mindenféle sex pózban, de gondolom a serdülés jellegzetes mellékhatása a depresszió és a heti 3 óra egy pszichológussal...
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:OFF
« Válasz #16303 Dátum: 2015. Január 13. - 20:51:47 »
Nem normális, ugyanakkor a serdülő lányok hajlamosak a depresszióra. Ennek viszont kötve hiszem, hogy bármilyen manga lenne az oka.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #16304 Dátum: 2015. Január 13. - 20:54:09 »
Sztem félreérted, nem fiúkat rajzolt, konkrétan két srácot mindenféle sex pózban,
Én is rajzoltam csajokat mindenféle szexpózban. Urambocsá, időnként a "Nem mondjuk ki a nevét képregényes oldal" erotikus részlegére is rátévedtem.
Érzem ahogy most mindenki gondolatban megkövez, hogy tini koromban milyen hihetetlenül perverz lehettem.  ;D Megjegyzem legtöbb kollégám még most is biztat ilyen típusú képregények gyártására.  :lol:

Egyébként nekem is van olyan manga rajongó ismerősöm, aki szintén hasonlóan nyíltan beszél a szexről, gondolom mint azok, akiket te említettél. Érdekes ez engem sosem zavart, olyan mintha egy átlagos pasival beszélgetnék.
de gondolom a serdülés jellegzetes mellékhatása a depresszió és a heti 3 óra egy pszichológussal...
Sajnos nem ritka, de erősen kételkedem benne, hogy ez közvetlenül a manga rajongás mellékhatása lenne.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Január 13. - 20:59:10 írta Todd »

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:OFF
« Válasz #16305 Dátum: 2015. Január 13. - 21:04:18 »
Nem normális, ugyanakkor a serdülő lányok hajlamosak a depresszióra. Ennek viszont kötve hiszem, hogy bármilyen manga lenne az oka.

Én csak az eseményeket kötöm a változáshoz, nekem ez jött le és azzal, hogy kevesebb lett a manga mennyisége egyenesen arányosan csökkent a depresszió mértéke, de te biztos jobban tudod, hogy van-e valami etológia oka, vagy tudom is én ;)

Sztem félreérted, nem fiúkat rajzolt, konkrétan két srácot mindenféle sex pózban,
Én is rajzoltam csajokat mindenféle szexpózban. Urambocsá, időnként a "Nem mondjuk ki a nevét képregényes oldal" erotikus részlegére is rátévedtem.
Érzem ahogy most mindenki gondolatban megkövez, hogy tini koromban milyen hihetetlenül perverz lehettem.  ;D Megjegyzem legtöbb kollégám még most is biztat ilyen típusú képregények gyártására.  :lol:

És te is minden veled szembejövőnek mutogattad?
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:OFF
« Válasz #16306 Dátum: 2015. Január 13. - 21:09:47 »
Az emók is eltűntek.  :lol:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #16307 Dátum: 2015. Január 13. - 21:21:07 »
Egyetértek Toddal és Kainnel! ;) Szerintem is az volt a legjobb HC/feszt. Tök jó volt látni a sok életvidám lányt
Örülök, hogy más is így gondolja azért.
most már azért egyre többen jönnek a börzére is
Igen a filmek miatt egyre több csajt érdekelnek ezek a karakterek. Persze az igazi geekek ezen is ki vannak akadva.  ;D

blake

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 62
Re:OFF
« Válasz #16308 Dátum: 2015. Január 13. - 21:27:53 »
Azt én is erősen kétlem, hogy valaki csak a mangák miatt depressziós lesz. Az meg külön "szép" hogy te egy egész népre azt mondod, hogy beteg...

A Narutot én is szeretem, de az animet kétszer is elkezdtem, de nem bírtam végignézni, pár rész után abbahagytam. A mangát viszont többször is olvastam és sztem egyáltalán nem zavaró,  hogy nem színes.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:OFF
« Válasz #16309 Dátum: 2015. Január 13. - 21:37:31 »
Vannak ismerőseim a mangások közül, de én csak azt látom , hogy nagyon jól tudják érezni magukat és igen vidám kis csapat szokott összejönni egy-egy rendezvényen.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:OFF
« Válasz #16310 Dátum: 2015. Január 13. - 21:38:44 »
Azt én is erősen kétlem, hogy valaki csak a mangák miatt depressziós lesz. Az meg külön "szép" hogy te egy egész népre azt mondod, hogy beteg...

Olvass vissza, majd valahol megtalálod, amikor erről "beszéltünk"

A Narutot én is szeretem, de az animet kétszer is elkezdtem, de nem bírtam végignézni, pár rész után abbahagytam. A mangát viszont többször is olvastam és sztem egyáltalán nem zavaró,  hogy nem színes.

Én javaslom hogy adj neki egy 3. esélyt megéri, az első évad tényleg nem nagy szám, de ahogy a másodikban elkezdődik a chunin felpörög az egész, de a zene az ami tényleg megadja azt a pluszt a sorozatnak amiért az ember élvezi. AKármilyen fant kérdeztem a válasz mindig az volt hogy a Narutonak van a legjobb OST-je, próbáld meg mégegyszer, vagy csak passzold az első évadot ;)
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #16311 Dátum: 2015. Január 13. - 21:40:28 »
Az volt az a Hungaro ahol nyitás előtt közölték a tömeggel, hogy bocsesz, egy órával később nyitunk?

Amúgy meg Hepburnnel eltaláltátok, yaoi, magyarul jaoi. Tudtommal felnőtt nők is szeretik, mert eléggé érzelmes oldalról közelíti meg a férfi-férfi kapcsolatokat. Mondjuk ugyanúgy van egy elég nem elhanyagolható női közönség a túlsó végletre, a jurira is.

A szexpózok rajzolása pedig nem hiszem, hogy különösebben köthető lenne bármihez. Mondjuk tény, hogy a leginkább túlfűtött, de még éppen csak nem hentai magyar dódzsinsit egy lánytól láttam, amikor még a Random környékén legyeskedtem.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #16312 Dátum: 2015. Január 13. - 22:08:26 »
Annyira jó, hogy Comicboy 16 évesen már mindent tud a világról és ennyire konkrét elképzelése van az egészséges szexualitásról és a depresszió hátteréről! Mit nem adtam volna, ha valaki azt mondta volna 15 éves koromban, hogy a depresszióm oka az, hogy nem megfelelő dolgokat olvasok.  ;D Most vajon mit kéne olvasnom, hogy megszűnjön?  :headscratch:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #16313 Dátum: 2015. Január 13. - 22:15:46 »
Szerintem Ju, ezt olvasd el.  ;D
http://markmanson.net/not-giving-a-fuck
« Utoljára szerkesztve: 2015. Január 13. - 22:20:46 írta Todd »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #16314 Dátum: 2015. Január 13. - 22:17:02 »
Ju: Walking Dead-et.  :twisted: ;D
Én értem, hogy mire céloz a japánok beteg mentalitásával kapcsolatban, mert tényleg egészen egyedi megközelítéssel bírnak rengeteg dolog iránt. Sokáig én is idegenkedtem tőle, de idővel rájöttem, hogy "már mindent láttam", ám ott még találok számomra is felfedezetlen területeket, éppen a különlegességük miatt.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #16315 Dátum: 2015. Január 13. - 22:26:55 »
http://markmanson.net/not-giving-a-fuck
Tetszik :D

Ju: Walking Dead-et.  :twisted: ;D
Ez jut eszembe:  ;D


Idézet
Én értem, hogy mire céloz a japánok beteg mentalitásával kapcsolatban, mert tényleg egészen egyedi megközelítéssel bírnak rengeteg dolog iránt. Sokáig én is idegenkedtem tőle, de idővel rájöttem, hogy "már mindent láttam", ám ott még találok számomra is felfedezetlen területeket, éppen a különlegességük miatt.
Én is értem. :) De ettől még a következtetései nem megalapozottak. ;) Én is idegenkednék, ha élőben találkoznék pár műfajukkal, de ilyen távolságból max meglepődnék és onnantól "hát, már ilyet is láttam" hangulatban lennék. Ami nem tetszik, abból nem nézek többet. :D

blake

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 62
Re:OFF
« Válasz #16316 Dátum: 2015. Január 13. - 22:30:36 »
Én is láttam már elég érdekes videókat japán műsorokról mégse hiszem, hogy minden japán ember azokat csinálja.
Meg amúgy is egy teljes népet megítélni ezek alapján sztem nem lehet.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #16317 Dátum: 2015. Január 13. - 23:08:52 »
Comicboy: majd tíz év múlva olvasd vissza a mostani hozzászólásaidat ebben a témában. :D

Amúgy nem tudom, voltam-e azon a bizonyos HC-n, de részemről a sokszínűség csak jót tesz a társaságnak. Persze lehet, hogy elsőre kicsit furcsa, de el kell fogadnunk egymást. ;) Meg amúgyis van két nagy előnye a mangásoknak: 1. jót lehet röhögni a cosplayeken ;D 2. sok jó csaj van köztük. :oh: ;D


Ez jó.  ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:OFF
« Válasz #16318 Dátum: 2015. Január 13. - 23:18:06 »
1. jót lehet röhögni a cosplayeken ;D
Huh, jó rég lehetett. Az elmúlt pár évben olyanokat dobnak össze az emberek, hogy az ember már le se hajol az álláért. :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #16319 Dátum: 2015. Január 13. - 23:36:44 »
Ez jó!  :D
Az elmúlt pár évben olyanokat dobnak össze az emberek, hogy az ember már le se hajol az álláért. :D
Igen, max csodálni lehet őket. Tavaly Zentai Zsuzsi készített egy olyan Láthatatlan Lány ruhát, hogy jobb volt, mint a filmes.