Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982082 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #2020 Dátum: 2008. Május 26. - 20:52:07 »
Nocsak! :D 2 oldalon mit lehet elmesélni? :D
Egy teljesen hétköznapi szituáció lesz, kis érdekességgel, és (remélem) meglepő véggel. Nem Pókemberes, miből gondoltátok?  :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #2021 Dátum: 2008. Május 27. - 00:39:40 »
Akkor biztos Batman lesz. :D
Nekem jobba pászol ez a tpb módi egyébként. Szebb, vastagabb, jobb kézbe venni, nincs teli reklámokkal...ezt már egy laikusnka se úgy mutatpd be, mint egy képregény füzetet, mint egy kis lópikulát, hanem egy széép, vastag kötetet. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #2022 Dátum: 2008. Május 27. - 07:40:45 »
Én sejtettem, hogy nem Pókember, lévén, hogy nem tudom, hogyan tudnál Fan Art Pókember képregényeket kiadni...

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:OFF
« Válasz #2023 Dátum: 2008. Május 27. - 07:59:45 »
Én is még mindig tbp párti vagyok  ;D

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #2024 Dátum: 2008. Május 27. - 09:24:22 »
Engem őszintén szólva idegesít, hogy nem tudom kinyitni a tpb-ket, így nem látom rendesen a képeket. Épp ezért mindig elolvasom scan-ben is.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:OFF
« Válasz #2025 Dátum: 2008. Május 27. - 09:49:38 »
Hát igen, ez az egy hátránya megvan.  :nezze:

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #2026 Dátum: 2008. Május 27. - 10:35:35 »
Egyetértek pepoval, a tpbk jobban néznek ki. A füzeteim a könyvespolc legalján vannak, a tpbk meg külön polcon és baromi jól mutatnak. :D És könnyebb megtalálni őket a polcon, mint a "gerinctelen ;D" füzeteket. ;)

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #2027 Dátum: 2008. Május 27. - 10:43:55 »
[szarkazmus]Jó, hát valaki olvasni veszi őket, valaki meg polcdísznek. :twisted:[/szarkazmus] Persze, szebben néznek ki, csak olvasni rosszabb őket. Én vegyesen tartom őket, ömlesztve.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #2028 Dátum: 2008. Május 27. - 10:54:02 »
Oké, magas labda volt. ;D

Olvasni is tök más érzés úgy, ha egy egész könyvet tartok a kezemben, mint ha csak sok füzetet nyitnék ki egymás után. Sokkal színvonalasabb hangulata lesz attól egy könyvnek, hogy nincs telenyomva reklámmal a hátsó borító, néhány oldal, stb. Nincs olyan hangulatom tőle, hogy egy magazint olvasok. ;) De persze ízlések és pofonok, ez csak az én véleményem :)

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #2029 Dátum: 2008. Május 27. - 10:58:11 »
Igen, az igaz, hogy színvonalasabbnak tűnnek. Én viszont képregényt elég lassan olvasok (mindig alaposan megnézem a képeket is), jobb, ha letehetem az asztalra teljesen kinyitva, és úgy olvashatom.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #2030 Dátum: 2008. Május 27. - 11:01:13 »
Idézet
Olvasni is tök más érzés úgy, ha egy egész könyvet tartok a kezemben, mint ha csak sok füzetet nyitnék ki egymás után. Sokkal színvonalasabb hangulata lesz attól egy könyvnek, hogy nincs telenyomva reklámmal a hátsó borító, néhány oldal, stb. Nincs olyan hangulatom tőle, hogy egy magazint olvasok.
Ja, pont erre gondoltam én is, csak nem tudtam így leírni. :D Sokkal jobb érzés a kezdebe venni egy ilyen minőségi cuccot, ráadásul nálam még az nyom sokat a latba, hogy egy történet egyben van, szép kerek egészet alkot...nincs füzetekre lebontva....
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #2031 Dátum: 2008. Május 27. - 11:03:17 »
Szintén ízlések éspofonok. :) Én általában hasra fekszem az ágyon vagy a kanapén és úgy olvasok. BKV-n meg csak mangát, az nem gyűrődik. ;D

egy történet egyben van, szép kerek egészet alkot...nincs füzetekre lebontva....
Pontosan.
Na, együtt csak megfogalmazzuk. ;D

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #2032 Dátum: 2008. Május 27. - 17:19:27 »
az nagy kár, hogy nem pókemberes lesz az a két oldal, kaine, bár biztos nagyon klassz lesz  :oh:

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:OFF
« Válasz #2033 Dátum: 2008. Május 27. - 17:49:44 »
Én Zozi véleményén vagyok. Én is szeretem nézegetni a képeket, és tpb-knél ez elég nehéz (ez az egy nem tetszett pl a Káoszban, rengeteg kétoldalas kép volt és a közepét nem nagyon láttam, vagy az Új mutánsokban sokszor a két oldal között volt a bubi, és muszály volt széllyelfeszíteni, hogy eltudjam olvasni, mi van odaírva és közben imádkoztam, nehogy baja essen a könyvnek). Tényleg szépek a gyűjteményes kötetek, jó rájuk nézni, de én ilyenekre is gondolok, ezért szeretem jobban a füzeteket.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #2034 Dátum: 2008. Május 27. - 17:52:50 »
ezért kell mindenből 2 őt venni, egyet olvasol, másikat kiteszed a polcodra :D vagy egy haverodét olvasni stb :D bár én is a könyv és képregény féltők táborát erősítem :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #2035 Dátum: 2008. Május 27. - 22:06:04 »
Jájj, holnap vizsgázok anatómiából. Félek. :-\ Megint tanultam rá bőven és megint ott lesz a vizsgáztatók között az a majom, aki meghúzott egyszer már.... :-\
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #2036 Dátum: 2008. Május 27. - 22:16:49 »
Kéz és lábtörést, pepo. :bravo: És ne félj, ha meg megint megakar húzni, akkor csak egyszerűen boncold fel, egy hulla ide, vagy oda már nem számít. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #2037 Dátum: 2008. Május 27. - 23:03:37 »
az nagy kár, hogy nem pókemberes lesz az a két oldal, kaine, bár biztos nagyon klassz lesz  :oh:
Neem, klassz egészen biztosan nem lesz.  :D Legalábbis ez a szó senkinek sem fog eszébe jutni a végén.  :hehe:
Hajrá pepo, amit Sepi mondott.  ;D

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #2038 Dátum: 2008. Május 28. - 01:56:39 »
Én analízisből vizsgázom holnap reggel. Remélem, jól sikerül.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #2039 Dátum: 2008. Május 28. - 07:36:20 »
Akkor neked is sok sikert hozzá.