Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982201 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #2200 Dátum: 2008. Június 05. - 10:53:55 »
Jézusom csak nem ? ;D

Én a középsuliban játszottam néhány darabban a színjátszó körrel, de sosem akartam színész lenni. Én képregényboltot akarok nyitni Miskolcon. Már tudom, hogy hol és milyen legyen, csak még azt nem tudom miből. :headscratch: ;D Ez is szerepel a következő 5 éves tervemben.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #2201 Dátum: 2008. Június 05. - 10:55:05 »
Mert ugye kell a hülyegyereknek április elsején Penny marketben játékpisztollyal krumplit vagy életet követelnie ;D :roll:
Juj, az nagy lehetett.  :lol: ;D

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #2202 Dátum: 2008. Június 05. - 11:23:57 »
Idézet
Ez komoly? Én mindenkitől úgy tudtam, hogy a matekosok mellett az infósoknka van a legtöbb matek.
Igen, de nem is azt mondtam, hogy kevés van nekik, úgy értettem, hogy nem megy nekik. Szobatársam tegnap bukott meg negyedszer analízisből, és ő a jobbak közé tartozik.
Idézet
kalkulus
:ohmy: Még van ilyen hely, ahol így hívják az analízist? Ez a kifejezés már legalább 100 éve kikopott a matematikai nyelvezetből.
Idézet
De akik ezeket a programnyelveket kitalálták, na azok mit tudtak te jóisten?
Hát nem keveset. És az az érdekes, hogy vannak régi programnyelvek, amik bizonyos tekintetben jóval a ma elterjedtek előtt jártak. Az egyik tanárom szokta mondani, hogy annál jobb egy prognyelv, minél inkább hasonlít a Lisp-re ('58-as nyelv, de azóta kismillió változata megjelent). Ezzel kapcsolatban mindig eszembe jut egy vicces írás a '80-as évek elejéről. Szerintem megéri végigolvasni, én még akkor láttam először, mikor a benne szereplő kifejezések elég nagy részét nem értettem. Bár lehet, hogy
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #2203 Dátum: 2008. Június 05. - 12:53:34 »
(de ezzel még a seggemet sem törölhetem ki, mert keményfedeles...).
:lol:
Én is akartam színész lenni. :) (gyakorlatilag nagyon sok minden akartam lenni) Jártam színjátszókörbe még nagyon rég. Aztán rájöttem, hogy ahhoz, hogy abból megélj, elég sokat kell nyalizni.
Nem is mondd. Amikor ott voltam a Pókember 2 szinkronizálásánál, a sok csajt egész egyszerűen végigtapizta a szinkronrendező. Az elején még mérges voltam rá, de aztán rájöttem, hogy ha a sok hülye csaj hagyja, hát megérdemlik. Gondolom féltek, hogy nem hívják őket...
Én képregényboltot akarok nyitni Miskolcon.
Biztos van akkora érdeklődés ott a képregények iránt?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #2204 Dátum: 2008. Június 05. - 14:06:08 »
A Valhalla Páholy is ott üzemel már egy ideje, nem?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #2205 Dátum: 2008. Június 05. - 14:09:16 »
De igen én is ott veszem a Kingpin könyveket, de külföldi képregényeket egyáltalán nem tartanak. A bolt fő profilját inkább a fantasy és szerepjáték cuccok teszik ki. A vásárlók szerint akik oda járnak nagy igény lenne külföldi mangágkra és képregényekre, de hiába kérdeztem a srácot akié a bolt nem mondta hogy miért nem tart olyat. Pedig van rá kereslet Miskolcon is nem is kicsi.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #2206 Dátum: 2008. Június 05. - 14:20:08 »
Na, az előzetes terveknek megfelően sikersen megbuktam Növényrendszertanból. De úgy is mondhtaom, hogy a későbbi sikeres hadjárat érdekében most taktikai visszavonulást hajtottam végre... :D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #2207 Dátum: 2008. Június 05. - 16:08:29 »
Ilyet már én is csináltam közgázból. ;D

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:OFF
« Válasz #2208 Dátum: 2008. Június 05. - 17:46:03 »
Gratulálok, hogy ennyi mindent elértetek az életben. :o Nekem jövőre érettségi, és még mindig nem tudom, mit tanuljak tovább. Mondjuk suli miatt valami közgázt kéne, de nem tom. Aki már látott biztos hülyének néz, de gondoltam már arra, hogy megpróbálkozom egy színészi tanfolyammal, általában nagyon hitelesen tudok játszani.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #2209 Dátum: 2008. Június 05. - 18:14:27 »
vihiii, most kezdtem el gyakorolni, az ironman filmzenéjét, gitáron játszani :D majd megpróbálok hangfelvételt készíteni és elküldeni nektek :D  :hehe: :ironman:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #2210 Dátum: 2008. Június 05. - 19:24:50 »
Aki már látott biztos hülyének néz, de gondoltam már arra, hogy megpróbálkozom egy színészi tanfolyammal, általában nagyon hitelesen tudok játszani.

Itt senki sem néz hülyének. Ha úgy érzed hogy szívesen csinálnád és érzéked is van hozzá, vágj bele, veszíteni nem veszíthetsz semmit.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #2211 Dátum: 2008. Június 05. - 20:07:44 »
Csak sajnos azt is bele kell kalkulálni, hogy ebben az országban kevés munka van, és rengeteg szinész. Sajnos bármennyire is tehetséges az ember, ha nincs hátszele, nem tud érvényesülni ebben a szakmában.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #2212 Dátum: 2008. Június 05. - 20:18:12 »
Kicsit más téma: egy érdekes interjút találtam egy blogon, olvassátok el, ha gondoljátok. Kaine-t is említik benne. :spidey:
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #2213 Dátum: 2008. Június 05. - 21:52:26 »
Köszi a linket, érdekes volt elolvasni.  ;)

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:OFF
« Válasz #2214 Dátum: 2008. Június 06. - 13:22:49 »
Egy furcsa felfedezést tettem JR Jr rajzstílusával kapcsolatban a Tales of Suspense AmKap sztorijait olvasgatva. Hogy az ifjabb Romita sokat merített Kirby rajzstílusából, leginkább a ruhaábrázolásokra gondolok. Linkelek is két képet...

http://kepfeltoltes.hu/view/080606/TOS064_21_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Itt a terpeszben ugrók Kapitányt...

http://kepfeltoltes.hu/view/080606/TOS062_18_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
...itt meg a bal felső panelt érdemes megnézni. Csak én érzem úgy, hogy ezek kisértetiesen JR Jr rajzaira emlékeztetnek?
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #2215 Dátum: 2008. Június 06. - 13:26:02 »
Õrá inkább az apja volt a legnagyobb hatással, bár igazság szerint szerintem nehéz  agenerációjában olyat találnia rajzolók között, akire Jack Kirby ne lett volna hatással. :D Egyébként fura, de ez a Királynak inkább a "sietős" stílusának tűnik. (Pedig Kapit emlékeim szerint kedvelte.)

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:OFF
« Válasz #2216 Dátum: 2008. Június 06. - 13:34:53 »
Találtam mégegyet:

http://kepfeltoltes.hu/view/080606/TOS065_26_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Itt az alsó kép olyan, hogy Romitánál láttam teljesen ugyanilyen Pókember pózt, teljesen hasonló vonalakkal.

Úgy tudom ő akarta Kapit leginkább visszahozni, hisz a teremtője is volt, de ezek csak amolyan 10 oldalas töltelék sztorik, leginkább az aranykor történetei újramesélve. Lehet, hogy ezért nem foglalkozott vele olyan sokat.
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #2217 Dátum: 2008. Június 06. - 13:54:33 »
Nekem most jöttek le a TOS képregények, de az a fent említett Szemlélős sztori izgat a legjobban. Romita jr. stílusára meg leginkább egy áramütés hatott.

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:OFF
« Válasz #2218 Dátum: 2008. Június 06. - 14:52:01 »
Uhh, miért nem szóltál, hogy csak azok kellenek, szívesen feldobtam volna őket valahova
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #2219 Dátum: 2008. Június 06. - 14:56:01 »
Nekem még csak most jön a TOS. Lecseréltem a torrentkliensem Transmissionről Azureusra, eddig nagyon tetszik.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?