Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982299 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:OFF
« Válasz #2300 Dátum: 2008. Június 11. - 17:30:08 »
Grat mind a hármotoknak! :D Én meg most tudtam meg, hogy nem 4,7, csak 4,5 leszek egy fura számítás szerint, de nem baj, így is szerintem első 20-ban benne vagyok iskola szinten. Kedden volt ECDL vizsgám Access-ből, azon is átmentem. És ami a legjobb hír, hogy kapom a legmagasabb önkormányzatit és ez mellett megpályázhatok egy másik ösztöndíjat is! :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #2301 Dátum: 2008. Június 11. - 17:37:00 »
Akkor lesz miből képregényeket venni! :D
Szerintem nekem is meglesz a 4,5-ös átlag(!!!!) :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #2302 Dátum: 2008. Június 11. - 17:38:27 »
A 2000-es EB-ben az volt a jó, hogy a meglepetések bajnoksága volt. Hiszen senki nem fogadott volna rá, hogy már a selejtezőben kiesnek az angolok és a németek. Akkor kedveltem meg a Portugálokat. A franciákért annyira én sem voltam oda, egyedül Zidane miatt kedveltem őket. Most is ahogy néztem a meccsüket, elég halványak voltak. Viszont a legjobban Cissét sajnáltam, mert ő mindig valami rajta kivül álló okból kicsúszott a válogatottból (pl az utolsó vb-n a bajnokság előtti barátságos meccsen egy hülye kínai úgy felrugta, hogy eltört a lába). Pedig ő egy nagy tehetség volt, de ahogy látom most már nincs benne ő sem a keretben.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:OFF
« Válasz #2303 Dátum: 2008. Június 11. - 17:48:00 »
Akkor lesz miből képregényeket venni! :D
Szerintem nekem is meglesz a 4,5-ös átlag(!!!!) :D
Ez jó hír, ennek örülök! :) Viszont nem hiszem, hogy sokat fogok venni, jövőre van ballagás; szalagavató; táncra valszeg külsőst kell vinnem  mert mindenki foglalt már elvileg az osztályból aki meg nem az magasabb nálam és elég hülyén nézne ki mikor keringőzünk, vagy szerintetek bevállaljam?; úgyhogy a ruhabérlését is nekem kell fizetnem, ami minimum 5 rugó... az ösztöndíj meg csak 15... Nem tudom, hogy lesz még ez az év.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #2304 Dátum: 2008. Június 11. - 17:58:37 »
Nem tudom, nálunk azért a szülők állták a cehte ilyenkor mindenkinek. Legalábbis én utálom az ilyen nagyszabású rendezvényeket, amiko ott van anyuka apuka, mama papa, kisunoka, mindneki boldognka tettei magát stb, úgyhogy anyukám óhaja volt, hogy mégis bevállaltam a szalagavatót. :roll: Csakis az ő kedvéért, hogy meglegyen az örörme.
Ballagásra, szalagavatóra, meg ilyenekre én kaptam egy rakás pénzt...abból vettem a laptopot, ami vagy 200 körül volt és még maradt is. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:OFF
« Válasz #2305 Dátum: 2008. Június 11. - 18:10:18 »
Az a baj, hogy többek közt azért tanulok jól, hogy anyámnak örömet szerezzek, meg úgy állunk, hogy nincs annyi pénzünk, hogy egyetemet fizessünk, ezért az ilyen dolgokba is általában be szoktam szállni, így ebből is kiveszem a részem, de még nem tudom, hogy milyen arányban. Szalagavatót meg már csak azért is, mert lehet, hogy jó buli. Osztállyal összvissz két kiránduláson voltam csak azért, mert kötelező volt (a másikon meg Bécsbe mentünk), így élményből nincs sok velük. De néhány gyereket elnézve lehet, hogy nem is baj.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #2306 Dátum: 2008. Június 11. - 18:17:12 »
pERSZE jó buli, én csak a táncolos részre értettem.
És ilyen esetre nincsen valami pályázat, vagy segélyszerűség vagy hogy nevezzem? Mert nekem is volt kér osztálytrsam, ők se álltak valami jól anyagilag, de mér középsuliban is kaptak havonta 20-25 ezer forintokat, meg most az egyetemen is fizet az állam.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:OFF
« Válasz #2307 Dátum: 2008. Június 11. - 18:57:13 »
De van, asszem gyes meg gyed is, lehet más is, de mikor én születtem, anyu szülési szabit kapott, azt megszüntették a Ganzt, azóta nem dolgozik, mert nem tud elhelyezkedni. Van egy hétvégi kétórás állás, és kész. Ez így sajnos nem sok.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #2308 Dátum: 2008. Június 11. - 20:36:24 »
Az Eb-hez: eddig elégedett vagyok, szerintem jó meccsek voltak. Különösen örülök a hollandok és a németek jó szereplésének (bár magát a német válogatottat nem szeretem, csak a német focit és külön örültem Podolski két góljának, mert még Kölnös korszakából nagy kedvencem) és a franciák kezdeti lebőgésének... :D A csehekben kicsit csalódtam, először bénán játszanak és nyernek, ma meg jól játszanak és vesztenek... Ja és a pozitív meglepetés eddig a spanyol válogatott. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #2309 Dátum: 2008. Június 12. - 00:20:20 »
Innen is nagy gratula nektek, srácok!  :D ;) 4,5... talán általános elsőben volt utoljára ilyen eredményem.  ;D

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:OFF
« Válasz #2310 Dátum: 2008. Június 12. - 07:34:05 »
Ilyen jó, vagy ilyen rossz? :D

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #2311 Dátum: 2008. Június 12. - 09:29:48 »
Uh, a szalagavató meg a tánc... az akkor poén, ha jó az osztályod. ;) Én kiszálltam, mert a kedves oszttársaim úgy szervezték, hogy az a srác legyen a párom, akivel egy teremben nem tudtam lenni, annyira utáltam.  :hehe:
De én jártam jobban, mert így szabad volt a péntek délutánom és nem kellett végighallgatnom, ahogy az oszttársaim főnökösködnek. ;) Plusz még a csicsás keringőruháktól is megmenekültem. :hehe:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #2312 Dátum: 2008. Június 12. - 11:28:42 »
Ilyen jó, vagy ilyen rossz? :D
Viccelsz, ugye?  :D A tanulás nekem mindig kimerítette azt, hogy annyit, amennyit feltétlenül muszáj. A maradék időben olvasni, szórakozni, vagy edzeni később. Hisz nem az iskolának élsz!  :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #2313 Dátum: 2008. Június 12. - 12:29:14 »
Nem, de egyre jobban olyan világot élünk, ha nincsenke valami jó kapcsolataid, nem születtél jó környezetbe, vagy nincs bazinagy mákod, akkr hogy megélhes, tanulnod kell. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #2314 Dátum: 2008. Június 12. - 12:32:31 »
Hisz nem az iskolának élsz!  :D
Ezzel teljesen egyetértek! :D Én annak köszönhetem a jegyeim, hogy jó a memóriám és sokmindent megjegyeztem órán, meg jórészt a mázli faktornak és a padtársamnak. ;) Ami nem érdekes, arra nem is tudok/akarok odafigyelni. :P

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #2315 Dátum: 2008. Június 12. - 15:56:06 »
Nem, de egyre jobban olyan világot élünk, ha nincsenke valami jó kapcsolataid, nem születtél jó környezetbe, vagy nincs bazinagy mákod, akkr hogy megélhes, tanulnod kell. :D
Igen, ma már teljesen más a helyzet, mint amikor én voltam iskolás. Akkor még annyi munkalehetőség volt, hogy bárhova elmehettél dolgozni.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #2316 Dátum: 2008. Június 12. - 16:04:48 »
Akkor még annyi munkalehetőség volt, hogy bárhova elmehettél dolgozni.
Azóta is azt nyögi a gazdaság...
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #2317 Dátum: 2008. Június 12. - 16:18:41 »
Inkább azt a rengeteg kölcsönt, amit Kádár vett fel, de a politikát hagyjuk.  ;)

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #2318 Dátum: 2008. Június 12. - 16:30:12 »
Inkább azt a rengeteg kölcsönt
Mert abból lehetett finanszírozni. Ok, hagyjuk.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #2319 Dátum: 2008. Június 12. - 16:32:33 »
Azt a lakótelepek építéséhez vette fel, amivel elárasztották a fővárost nagyjából 77-80-ban. De hagyjuk.  ;D
Hűha, Thanos lettem!