Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 981959 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #280 Dátum: 2007. Július 17. - 20:52:15 »
Rajta vagy valamelyiken?  :)

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:OFF
« Válasz #281 Dátum: 2007. Július 17. - 21:04:16 »
Fhú nem, a kordon másik részét bontom, de itt egy kép melyen rajta vagyok...

http://195.184.19.155/bama/html/kepgaleria_html/10400/10469_2.html

A balszélső lenne szerény személyem, de már kegyetlenül lepukkanva, mert utolsó nap éjjelén készült, jópár liter bor után. Egyébként a kopasz, szakállas srác is képregényrajongó und JMD fan (mert mi alapján választ az ember barátokat? :hehe:)
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #282 Dátum: 2007. Július 17. - 21:08:15 »
Fú, na rólad se mondanám meg, hogy punkológus vagy!  :D

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:OFF
« Válasz #283 Dátum: 2007. Július 17. - 21:14:06 »
Igen ez így már megtévesztő, hogy nem tarajjal járok, meg nincsenek testékszerek a pofámba mindenütt, azért a kapátom hátán még az 50 centis bekarikázott A betü feszít és egyébb feliratok. De hát a bánat törődik a sztereotípiákkal :)
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #284 Dátum: 2007. Július 17. - 21:32:40 »
 ;D ;D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #285 Dátum: 2007. Július 17. - 21:39:31 »
kapátom hátán még az 50 centis bekarikázott A betü feszít
Nem is tudtam, hogy Avengers tag vagy. ;D De látszik, hogy már azért jól érezted itt magad. :D

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:OFF
« Válasz #286 Dátum: 2007. Július 17. - 21:59:26 »
Hú hát ekkor már nem tudtam reagálni a világra és folyamatosan halucináltam az éhségtől (pontosabban vízionáltam, de ez most mindegy). Volt olyan nap, mikor reggel 7-kor kirugdostak a sátramból, mert meghozták a 4 liter whiskey-t, meg a doboz szivart az Akelás haverok. És ez csak egy nap kezdete. Egyszer előadtam egy 44 versszakos Petőfit fejböl. Aztán egész héten a nyakamra jártak, hogy ismételjem meg. Én meg csak nagy mennyiségü alkoholért voltam hajlandó. Volt mikor egy srác elém rakott 2 liter martinit!!! Na ezt hívom én bulinak és akkor még voltak koncertek is...  :hehe: :hehe: :hehe:
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #287 Dátum: 2007. Július 17. - 22:26:29 »
Áhhh...szóval voltak durva dolgok. :surp:
Én már nem vagyok ilyen kordonrongálós(ejh, de régen voltam koncerten, ejh, de régen reppent meg a sípcsontom egy barom állat acélbetétese miatt :P), de azért még kíváncsiságból megnéznék egy ilyet. Junkies koncin mi is adtuk az érzést anno. ;D

Punkológusról meg szerintem mindneki azt hitte, hogy tarajjal szaladgál. :hehe:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:OFF
« Válasz #288 Dátum: 2007. Július 17. - 22:35:50 »
Ennyit a titokzatoságról! ;D
Idézet
de azért még kíváncsiságból megnéznék egy ilyet
Ehh a vér nem válik vízzé, be is ugrannál egy tánc erejéig :D De most is voltak fejmagaságban repkedő acélbetétek :twisted:
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #289 Dátum: 2007. Július 17. - 22:45:18 »
Hát piásank lehet. De már egy jóideje azért szolidabb zenéket hallgatok, itthonról főleg Depressziót(bármennyire is divatzenekarnak tűnik, a kemény magnak). :)
De bevallom őszintén, egy kicsit az esettel kiábrándultam ebből a koncizósdiból. A fájdalom miatt elégg józanul néztem már amit csinálnak...hát. Nme volt szép látvány. Ott jöttem rá, hogy ez talán nem az én világom. :P ;D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #290 Dátum: 2007. Július 17. - 22:46:39 »
Mint amikor Hawaii-on elfogy a fű és megkérdik: mi ez a kaki zene?  :hehe:

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:OFF
« Válasz #291 Dátum: 2007. Július 17. - 23:08:18 »
...és cseszdmeg mi ez a sok csimbók a fejeden??? ;D
Idézet
De bevallom őszintén, egy kicsit az esettel kiábrándultam ebből a koncizósdiból.
Húú, nekem ez kell az élethez. Egy hét után hazajöttem zúzódásokkal, izomlázasan, süketen, rekedten, koszosan és olyan szaggal mint a lehányt kutyagumi, de legalább jó kedvem volt, ami nem gyakran mondható el. Most meg fáj a csönd mikor felébredek. Olyan jó volt artikulátlan üvöltözésre vagy dobszólóra esetleg gitárszólóra ébredni. Látni a szétcsúszott arcokat és visszagondolni a tegnapi napra, tudva, hogy ma is lesz ez ugyanolyan vad és felejthetetlen :D
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #292 Dátum: 2007. Július 17. - 23:23:43 »
Tény, hogy megvan a maga hangulata. ;)
Én lehiggadtam valahogy. ;D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #293 Dátum: 2007. Július 18. - 10:21:34 »
IMAX mozi!! :D :D :D :D Oda el kell mennem!

Nekem kimaradt a koncizósdi... 2 kezemen meg tudom számolni hányon voltam. Egyszerűen nem tudom elviselni a tömeget meg a részeg ürgéket. A Szigetre 2 évvel ezelőtt csak a Sentenced miatt mentem ki, na ott az egyik barátomnak köszönhetem, hogy nem támadt le a mögöttem álló kangörcsös pasi. Oké, a koncert iszonyú jó volt, de azért kevés zenekarért bírnám ki a tömeget. ;) Például a 2005-ös Green Day koncertért! :D Az igazán megérte azt a néhány ezres beugrót, iszonyú jól éreztük magunkat! :D Csak az volt gáz, hogy körülöttünk 12 évesek voltak, akik ismertek 2-3 GD számot, a többinél meg punnyadtak... :-\

csorbi

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 472
  • HUMANITY IS THE ENEMY!!!!
Re:OFF
« Válasz #294 Dátum: 2007. Július 18. - 11:10:20 »
Ezzel a koncertezés dologgal én ugy vagyok h jöhet minden mennyiségben ;D

Egyszerűen hiányérzetem van ha már nem voltam x ideje egy jó kis zúzós buliban.
Viszont ha visszagondolok "fiatalabb" :lol:  énemre és akkori viselkedésemre, akkor
látom h azért kicsit lehiggadtam.Már nem pogózok végig minden számot , amíg ki nem fulladok teljesen.
Inkább figyelem a zenekart és élvezem az egészet.
Na jó azt elismerem h vannak olyan zenekarok amik annyira lázba tudnak hozni h elfeledkezem magamról és önfeledten tombolok................ :hehe: :twisted:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #295 Dátum: 2007. Július 18. - 11:19:11 »
Esetleg, ha zenekarokat is említenél? :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re:OFF
« Válasz #296 Dátum: 2007. Július 18. - 13:14:48 »
Mint amikor Hawaii-on elfogy a fű és megkérdik: mi ez a kaki zene?  :hehe:

Bocsi, de az nem Jamaica?
A félelem nélküli

Tovima

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re:OFF
« Válasz #297 Dátum: 2007. Július 18. - 14:38:17 »
Én rockkoncertet annyi ideig nézek a közönség soraiból, amíg nem kezdünk el zenélni. Több koncerten játszottam már, mint amennyit megnéztem. ;D
"So Captain Marvel zapped in right between the eyes." Lennon-McCartney

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re:OFF
« Válasz #298 Dátum: 2007. Július 18. - 15:20:52 »
Mi a bandátok neve?
A félelem nélküli

Tovima

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re:OFF
« Válasz #299 Dátum: 2007. Július 18. - 18:46:24 »
Neander. Orosházi együttes, úgyhogy nem nagyon találkozhattatok még vele. Én dobolok. (Bár a legutóbbi koncerten a billentyűst helyettesítettem.)
www.neandermusic.hu

"So Captain Marvel zapped in right between the eyes." Lennon-McCartney