Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 981904 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #2340 Dátum: 2008. Június 13. - 16:20:44 »
Meg hát különben is, mindenki tudja, hogy részegen országot csakis az oroszok és az angolok tudnak vezetni, senki más. ;D

Miért, ő tud? ;D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #2341 Dátum: 2008. Június 13. - 16:58:54 »
Nem, de józanon se. :lol:

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #2342 Dátum: 2008. Június 13. - 19:54:54 »
Nyehehe :D vége a hétnek és skerült minden vizsgámat jó jegyekkel zárnom :D mégegyszer köszönöm mindenkinek aki drukkolt értem :D  :worship:

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #2343 Dátum: 2008. Június 14. - 14:20:37 »
Nem, de józanon se. :lol:

Then what difference does it make? ;D

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #2344 Dátum: 2008. Június 16. - 03:08:46 »
Éjjel tanulni sejj, de jó... :asit:
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #2345 Dátum: 2008. Június 16. - 05:55:50 »
És miért nem nappal tanulsz? Vagy ez esti iskola? ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #2346 Dátum: 2008. Június 16. - 10:33:23 »
Ezt én sem értem! Én nem tudok éjjel tanulni, addigra már elfárad a fejem...

Fú láttátok a Cseh-Török meccset? Aztak*rv@! Ez nagyon komoly meccs volt... a törökök 2-0-ról fordítottak 2-3-ra 16-17 perc alatt. Nem semmi! :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #2347 Dátum: 2008. Június 16. - 10:41:31 »
Én a Cseheknek drukkoltam, de nem játszottak jól, megérdemelték, hogy kiestek.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #2348 Dátum: 2008. Június 16. - 13:22:52 »
hát én is a cseheknek drukkoltam és nagyon csalódott vagyok...De a törökök legalább rendesek voltak, megvárták, hogy vége legyen a Majmok bolygójának és csak utána fordították meg a meccset... :D

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #2349 Dátum: 2008. Június 16. - 13:33:32 »
Mire rászánom magam a tanulásra, mindig éjjel (rosszabb esetben hajnal) lesz. Nyáron le akarok szokni erről, talán ha reggelente eljárok úszni, akkor el tudom tolni a napirendem pár órával korábbra.
Azt hiszem, a meccs megfordításáért én vagyok a felelős. Soha nem szoktam TV-zni, az EB-ből sem láttam egyetlen meccset sem. Ki akartam kapcsolni szüleim szobájában a TV-t (már aludtak), aztán láttam, hogy meccs, és valahogy ottragadtam előtte. Mivel a törökök álltak vesztésre, nekik kezdtem el szurkolni, és két perc múlva be is lőtték az első góljukat, aztán meg a többit. ;D
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #2350 Dátum: 2008. Június 16. - 14:27:54 »
Idézet
Azt hiszem, a meccs megfordításáért én vagyok a felelős. Soha nem szoktam TV-zni, az EB-ből sem láttam egyetlen meccset sem. Ki akartam kapcsolni szüleim szobájában a TV-t (már aludtak), aztán láttam, hogy meccs, és valahogy ottragadtam előtte. Mivel a törökök álltak vesztésre, nekik kezdtem el szurkolni, és két perc múlva be is lőtték az első góljukat, aztán meg a többit.
Te Szemét!!! ;D ;D
Idézet
Mire rászánom magam a tanulásra, mindig éjjel (rosszabb esetben hajnal) lesz. Nyáron le akarok szokni erről, talán ha reggelente eljárok úszni, akkor el tudom tolni a napirendem pár órával korábbra.
Egyszerűen nem értem, hogy hoygan nem tudsz leülni korábban tanulni. Én ha nem ülök le napközben, akkor este már tuti nem tudok. Nincs akaraterőd. :D Pedig napközben szerintem sokkla jobban fog az ember feje...estére én már valahogy elfáradok, meg minidg bennem van az, hogy a fenébe is, más filmet néz, bulizik, sörözök, vagy akármit csinál, én meg a könyv felett rohadjak?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #2351 Dátum: 2008. Június 16. - 15:31:28 »
Este sokkal jobban tudok koncentrálni, nincs semmi zaj, fényforrás is csak a füzet fölött. Tényleg csak az az egyetlen hátránya számomra, hogy a déli/délutáni felkelés nem mindig kivitelezhető.
Idézet
meg minidg bennem van az, hogy a fenébe is, más filmet néz, bulizik, sörözök, vagy akármit csinál, én meg a könyv felett rohadjak?
A koliban a hét minden napján, a késő éjjelt kivéve egész nap hallom a folyosóról, hogy más filmet néz, bulizik, sörözök, vagy akármit csinál. ;D
Idézet
Te Szemét!!!
Imádkozz, hogy ha véletlenül belenézek a döntőbe, az a csapat álljon vesztésre, amelyiknek szurkolsz. :lol:
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #2352 Dátum: 2008. Június 16. - 19:28:45 »
Idézet
Este sokkal jobban tudok koncentrálni, nincs semmi zaj, fényforrás is csak a füzet fölött. Tényleg csak az az egyetlen hátránya számomra, hogy a déli/délutáni felkelés nem mindig kivitelezhető.
Engem zavar a nagy sötét3 lámpafény kombó. Napfényben szeretek a legjobban tanulni, meg kint a szabadban. Debrecenben hálistennek nyugis helyne van a lakás, az erkély egy parkra néz, oda szoktam kiülni. Itthon meg kertes ház van, szóval itt is ki tudok ülni. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #2353 Dátum: 2008. Június 17. - 21:10:32 »
Legyetek jók!
Tőtsetek szorgosan! ;D
http://www.mozilla-europe.org/hu/firefox/
Megjelent az új tűzróka, támogassátok ti is a rekordkísérletet. Akinke meg eddig explorere volt, a legjobb alkalom váltani! :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #2354 Dátum: 2008. Június 17. - 21:12:00 »
Kb február óta a Firefox 3-at használom. ;D
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #2355 Dátum: 2008. Június 17. - 21:39:27 »
Most váltottam 2 perce a Firefox-ra. Ez nagyon király.  :oh:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #2356 Dátum: 2008. Június 17. - 21:39:58 »
Remek! akkor segíts nekem! Azt hogy kell beállítani, hogy a kersőben a beírt dolgok ne ilyen nagyban jelenjenek meg, plusz többet is megőrizzen, mint 10?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #2357 Dátum: 2008. Június 17. - 21:48:48 »
Azt én honnan a búbánatból tudnám.  :ohmy: Két perce váltottam firefox-ra és pont ennyi ideje használom először. Nem lehet hogy be van kapcsolva nálad a nagyító funkció. Nálam normálisan működik és látható minden. :o

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #2358 Dátum: 2008. Június 17. - 21:50:39 »
Megvan: eszközök/beállítások/tartalom
Itt van a betűméret miazmás.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #2359 Dátum: 2008. Június 17. - 21:52:16 »
Pepo nem erre gondolt, Ben. Ha valahol be lehet, akkor azt az about:config-ban megtalálhatod. Mindjárt áttúrom, hátha meglátom valahol.

szerk.: Hehe, Easter Egget találtam. Írjátok be a címsorba, hogy about:mozilla.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Június 17. - 21:54:02 írta zozi56 »
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?