Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982061 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #2800 Dátum: 2008. Július 22. - 22:24:09 »
Akkor jól emlékeztem, de méginkább csak tippeltem mert ezt a számot már vagy fél éve nem hallgattam meg. De majd most... ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #2801 Dátum: 2008. Július 22. - 22:23:17 »
hú, Evanescence-t szoktál amúgy hallgatni? Ezektől a számoktól kapásból van vagy 5 jobb számuk, mind  lírai, mint a gothic metal vonalon.
Csak ez a lemezük van meg.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:OFF
« Válasz #2802 Dátum: 2008. Július 22. - 23:05:57 »
Amit elfelejtettem és még nagyon jó az a Maszk zenéi.

exactlee

  • Közönséges bűnöző
  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 65
Re:OFF
« Válasz #2803 Dátum: 2008. Július 22. - 23:10:32 »
Más: Meg lehet oldani hogy a nevem alat szereplő rang maradjon az ami? Ha igen akkor kérem szépen.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #2804 Dátum: 2008. Július 22. - 23:15:12 »
Idézet
Trainspotting
Hú tényleg! De régen hallgattam már és milyen jó is az! :D

"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #2805 Dátum: 2008. Július 23. - 06:17:38 »
Más: Meg lehet oldani hogy a nevem alat szereplő rang maradjon az ami? Ha igen akkor kérem szépen.
Maximum úgy, hogy titulust tudok neked adni, amiben bennemarad ez a név, de mellette ugyanúgy fog majd változni a hozzászólások számával a rang.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #2806 Dátum: 2008. Július 23. - 10:33:44 »
A Daredevilben Evanescence volt? :o Azta... na őket nagyon szeretem. :) A Bring me to life az egyik kedvencem tőlük, a My immortal második változata (amiből a video is készült), aztán My last breath, Tourniquet, Haunted, Everybody's fool. Úgy igazából az egész Origin és Fallen albumuk a kedvencem, kevés kivétellel. Ilyen például a Hello, azon bealszom. Az Open Door-t egyszer meghallgattam, de egy egyszerűen sekélyes emo-metálutánzat lett, ahol se a szöveg, se a zene nem jó. :(

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #2807 Dátum: 2008. Július 23. - 11:26:08 »
Igen, mert mire az az album elékszült, már lecserélődött a basszusgitárosuk és a dobosuk is. Ben Moody  a gitáros szolókarrierbe kezdett aminek első állomása volt hogy Anastasia-val megcsinálták az F4 film duett dalát. Így már nem volt meg ugyanaz a hangzás, ahogy a Nightwish is sokat veszített amikor Tarja Turunnen otthagyta őket.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #2808 Dátum: 2008. Július 23. - 11:30:06 »
Így már értem. Azért sajnálom, mert így az Evanescence egy eléggé sokadrangú banda lett. :-\

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #2809 Dátum: 2008. Július 23. - 11:34:54 »
Moody kiválása nagyon meglátszik az újabb albumon az igaz. én is nagyot csalódtam benne, de azért van 2 szám, amit nagyon szeretek: Lythium és All that I'm living for.
Amúgy mondok én még nagyon jó számokat tőlük, amik nincsenek rajta a két stúdióalbumon:
You, Exodus, So close, Solitude, Understanding, Where will you go, Anything for You, Before the dawn, Breathe no more, Further Away, Anywhere, Away from me, Field of Innocence, Lies...röviden.
Amiket kiemeltem, talán jobban hasonlítanka a Fallen stílushához, de nekem a felsorolt számok szinte már jobban bejönnek, mint a Fallen összességében. A Whisperből is van egy másik vezió, az is kb 5 perces, de nincs kórus a végén, az sokkla jobb szerintem, mint a fallenes. Hát ennyi. :)
Zozinak nem ajánlom ezeket a számokat, egyik másik elég lehangoló.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #2810 Dátum: 2008. Július 23. - 11:37:01 »
Azt hiszem ezek a dalok a Not for your ears albumon jelentek meg. Ugye?

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:OFF
« Válasz #2811 Dátum: 2008. Július 23. - 11:38:52 »
Kicsit szakadjunk el a filmzenéktől. Nekem az Edda és a Tankcsapda a kedvencem.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #2812 Dátum: 2008. Július 23. - 11:42:23 »
Nem mind, olyan albumokat keressetek, hogy Not for your ears, Origin, Evanescence EP.

EDDA nekem is kedvencem, minden évben megyek valamilyen koncertjükre.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #2813 Dátum: 2008. Július 23. - 11:43:49 »
Amiket pepo leírt, azok is nagyon jók. :) Igazából nagyjából minden Evanescence dalt nagyon szeretek, csak nem akartam mind felsorolni. ;D Az Away from me zseniális. :)
A Lithium volt az egyetlen dal, ami megmaradt a fejemben, miután meghallgattam az albumot. Tényleg jó, de hiányzik belőle az az erő, ami amúgy jellemző volt az Evanescence-re és ezért nem szoktam hallgatni.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #2814 Dátum: 2008. Július 23. - 11:47:14 »
Megvan az Evanescence minden albuma, de ha csak egy számot választhatnék tőlük, amit életem végéig hallgatnom kell, akkor az a Bring me to life Daredevil soundtrack-je lenne.
És még a Nickelback szóba se került.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #2815 Dátum: 2008. Július 23. - 11:54:09 »
Hát, ha fegyvert fognak a fejemhez, hogy mondjak egy kedvenc nótát, én is az Away from me-t mondanám.
A szövege is nagyon király.

Idézet
És még a Nickelback szóba se került.
Kerüljön szóba. Õket a Heroval ismertem meg, aztán még van egy halom kedvenc számom tőlük Savin' me, Too bad, Just for, Next Contestant, never Again, Beacuse of you stbstb.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #2816 Dátum: 2008. Július 23. - 12:07:32 »
Mivel én elektronikus zene beállítottságú vagyok, nem sok rock zenét hallgatok, de az Evanescence nekem is az egyik kedvencem. Talán egy picit emlékeztetett a Guano Apes-re, ami régen szintén nagy kedvencem volt. A Nickelbackből igazából az énekest kedvelem, Chad Kroegert. például a mostani Santanaval készült száma nagyon jó, az Into The Night. Rengeteg szoktam hallgatni.
Ja és az Eddát én is szeretem.  :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #2817 Dátum: 2008. Július 23. - 13:29:54 »
Az EDDÁt ki nem szereti? :D Nekem is elsősorban house, meg ilyen elektronikus zene beállítottságú osztályom volt, alapból utálta a 90% a rockot, de EDDA koncikon mindig ott villáztunk a tömeg elején. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:OFF
« Válasz #2818 Dátum: 2008. Július 23. - 14:01:14 »
Én például nem szeretem az Eddát... Ugye nem köveztek meg? :)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #2819 Dátum: 2008. Július 23. - 14:05:25 »
Én se szeretem pedig én Miskolc itt van a nyakamon..