Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 981926 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:OFF
« Válasz #2900 Dátum: 2008. Augusztus 01. - 15:32:47 »
Lennél szíves leírni, hogy mi az? Tudom, hogy Sepi már leírta, de newm találtam azt a hsz - t.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #2901 Dátum: 2008. Augusztus 01. - 15:38:14 »
Idézetet írta: Ben @ csere-bere topik
Meg van néhány rajzom a hátsó borítón.
A jobb alsó sarokban az a kettő? Nekem pont oda ragasztották az Eduárdban az árcímkét.
Idézet
Lennél szíves leírni, hogy mi az? Tudom, hogy Sepi már leírta, de newm találtam azt a hsz - t.
Zozi már leírta abban a topikban, amelyikben megkérdezted...
« Utoljára szerkesztve: 2008. Augusztus 01. - 15:43:01 írta zozi56 »
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #2902 Dátum: 2008. Augusztus 01. - 15:43:52 »
A rajzok közül a hátsó borítón a sarokban lévő az enyém, az "Ádám" szignós, aztán a 11. oldalon a Ben Reilly karakterleírásnál a kép, ami eredetileg színes, de mivel minden oldal fekete-fehér így az is az lett. Asszem van még, majd átnézem, fejből már én se tudom. :-[

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #2903 Dátum: 2008. Augusztus 01. - 16:07:25 »
És ezeket a képeidet (például ezt) másolni szoktad valahonnan, vagy csak úgy kitalálod, leülsz és megalkotod?
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #2904 Dátum: 2008. Augusztus 01. - 16:13:56 »
Ha a másolás szó klasszikus értelmében gondolod úgy nem, próbáltam zsenge koromban zsírpapírral és indigóval, de bal kezes vagyok, és csak maszatoltam az egészet. Meg persze ez a módszer meggyilkolja a képregényt az meg mészárlás. A legtöbb kép amit készítettem egyéni beállítás, de van, ha megtetszik egy rajz, akkor magam elé teszem a képregényt és szemmel követve a vonalakat utánozni próbálom. A kép amit betettél speciel egy kis karakter kártyán volt, ami kb akkora mint a DBZ kártyák. Arról próbáltam leutánozni. Van ám nagyítóm is. ;D

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #2905 Dátum: 2008. Augusztus 01. - 16:19:53 »
Klassz rajzok ám Ben, nem baj hogy másolsz, sokan kezdik így  ;) sőt még csomó rajzot én is másoltam... :roll: de most már kialakítottam egy egyéni pók stílust és azt tólom,
monjuk szerintem neked is jól jönne, mert szépen másolsz tényleg a nagyítási arányaid is elfogadhatóak  8) de jó lenne valami egyéni stílus  ;D ( ez most nagyon beképzeltnek és okoskodónak hathat, de ezen énis átestem, rajztanárhoz járok sokat tanulok  monjuk nagyon nem pókembereket kell ott rajzolnom  ;) )

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #2906 Dátum: 2008. Augusztus 01. - 16:24:31 »
Nem másolok, utánzok.
Láttad már a Képtelen Képregény című filmet? A benne szereplő srácot ezzel kergették őrületbe. ;D

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #2907 Dátum: 2008. Augusztus 01. - 16:28:36 »
igen láttam ;D mondjuk ő a kihúzó volt  ;)
de elnézést a kifejezésért  ;) ( amúgy azt a zöldmanót eredetileg ki rajzolta, meg nekem a pókembered is olyan bagley stílusú...  :roll:  :))
« Utoljára szerkesztve: 2008. Augusztus 01. - 16:56:02 írta Kanaszta »

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #2908 Dátum: 2008. Augusztus 01. - 16:32:03 »
Leginkább Tom Lyle és Steven Butler stílusát próbálom vagy inkább próbáltam átvenni, mert már vagy 1 éve nem rajzoltam semmit.

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:OFF
« Válasz #2909 Dátum: 2008. Augusztus 01. - 17:09:56 »
Elegem van a weblapomból, majd egy zsenit megkérek személyesen, hogy magyarézza el, mert én már szinte mindent megtettem, de az a kép nem jelenik meg.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #2910 Dátum: 2008. Augusztus 01. - 17:13:14 »
Inkább készíts egy sima lapot egy linkkel, ami a fórumodra vezet, mondjuk "gyere a fórumomba" vagy valami hasonló szöveggel, és kész.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #2911 Dátum: 2008. Augusztus 01. - 17:19:00 »
Lovag, tényleg nem bántásból mondom, mert ahogy így beszélgetünk a fórumon szimpatikus emberke vagy, de nem gondolod, hogy ezt a weblap és fórum készítést egy picit elsietted? Elég sűrű témába fogtál bele, amihez menet közben akartad összeállítani az anyagot. Én minimum 18 éve képregényeket olvasok, de csak most szereztem elég bátorságot, hogy azt az álruha galériát beindítsam.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #2912 Dátum: 2008. Augusztus 01. - 17:19:54 »
Amúgy meg eggyáltalán, minek kell weblap, ha nem tudsz bánni vele? Hisz már annyi JÓ képregényes oldal van ( marvel.com, sepi, h.zs., k.net stb....)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #2913 Dátum: 2008. Augusztus 01. - 17:23:07 »
Holdlovag weblapjának az alapötlete jó, információs oldal, és azért a Stom és Knet se nézett ki jobban annak idején. De volt már miből szemezgetniük.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #2914 Dátum: 2008. Augusztus 01. - 17:24:47 »
Jó, tudom nem lebeszélni akarom, de azokat az oldalakat se 1 ember állította össze főleg nem 12-14 éves korában... :roll:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #2915 Dátum: 2008. Augusztus 01. - 17:27:36 »
Az eredeti Spidertom oldal

http://spidertom.uw.hu/
 ;D

Ebből nőttünk ki.

Viszont emlékeztek arra a kis lócitromfacsaróra akinek az oldalát belinkeltem ahol nagyban plágiumkodott  ;D
http://www.marvel-univerzum.eoldal.hu/cikkek/spidertom-hirek

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #2916 Dátum: 2008. Augusztus 01. - 17:31:02 »
Az eredeti Spidertom oldal

http://spidertom.uw.hu/
 ;D

Ebből nőttünk ki.
Ha jól emlékszem, akkor nem ez volt az eredeti, ez csak képregények tárolására szolgált. Az első még a www.extra.hu/spidertom volt.

Viszont emlékeztek arra a kis lócitromfacsaróra akinek az oldalát belinkeltem ahol nagyban plágiumkodott  ;D
http://www.marvel-univerzum.eoldal.hu/cikkek/spidertom-hirek
Jézusom, ez az ember nem normális.  :o Kaine jól meg fog lepődni.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #2917 Dátum: 2008. Augusztus 01. - 17:35:13 »
HUH ég és föld....  ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #2918 Dátum: 2008. Augusztus 01. - 17:35:30 »
Az eredeti Spidertom oldal

http://spidertom.uw.hu/
 ;D

Ebből nőttünk ki.
Ha jól emlékszem, akkor nem ez volt az eredeti, ez csak képregények tárolására szolgált. Az első még a www.extra.hu/spidertom volt.

Ja, de arra már csak hibaüzenetet ír ki, de a főoldal se volt jobban kidolgozva, annyi hogy volt rajta egy Pókember figura és kész.

Viszont emlékeztek arra a kis lócitromfacsaróra akinek az oldalát belinkeltem ahol nagyban plágiumkodott  ;D
http://www.marvel-univerzum.eoldal.hu/cikkek/spidertom-hirek
Jézusom, ez az ember nem normális.  :o Kaine jól meg fog lepődni.

Kaine szálanként fogja kitépni a a haját ezt merem állítani. Amikor először rátaláltam a kölyök oldalára páran küldtünk neki mailt, de úgy néz ki csak olaj volt a tűzre.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #2919 Dátum: 2008. Augusztus 01. - 17:36:51 »
Az extrás biztos nem, nem is létezett még az a szolgáltatás, amikor kaine elkezdte. De én arra se tenném le a nagyesküt, hogy az uw-s volt a legelső, elvégre a STom volt az egyik legelső ilyen oldal.