Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982045 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

horjb

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re:OFF
« Válasz #2960 Dátum: 2008. Augusztus 04. - 15:35:39 »
a kezedet rászorítod a a füledre amben a víz van, és elkezdesz pumpáló mozdulatokat csinálni vele, közben lehajtod a fejed vízszintes állásban. nekem szokott működni.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #2961 Dátum: 2008. Augusztus 04. - 15:39:54 »
Én nem ezt mondtam? ;D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #2962 Dátum: 2008. Augusztus 04. - 15:41:00 »
Én hallottam már valami sós módszerről is, hogy zsebkendőbe sót raknak és azt szorítják a fülhoz, vagy valami ilyesmi. Én mindig hagyni szoktam, általában hamar elmúlik. Hallgass hangosan zenét, attól majd jól bedugul a másik füled is, így már nem fog zavarni.  ;)

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #2963 Dátum: 2008. Augusztus 04. - 15:41:32 »
Én minden reggel úszom, de ilyen nem szokott velem történni, pedig sokat vagyok víz alatt. De ha bedugul a fülem (mondjuk hegyen buszozva a légnyomásváltozás miatt), akkor ásítani szoktam egy nagyot, legfeljebb három próbálkozás után "kidugul".
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #2964 Dátum: 2008. Augusztus 04. - 17:28:13 »
De ez nem olyan dugulás. :D
A hegyi dolognak meg az ásításnak anniy a trükkje, hogy a fül ez Eustach fülkürt segítségéve kapcsolatban van a garattal és kiegyenlítődik a nyomás. Magától is elmúlik, de amit Sepi mondott az is jó módszer.

nekem meg szerdán kiveszik a garatmandulámat. Állítja a doki, hogy nem fog fájni csak utána, de akkor kapok fájdalomcsillapítót. De én tudom, hogy fájni fog. :-\
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #2965 Dátum: 2008. Augusztus 04. - 17:38:29 »
Na szép, Mike ingyen mozijegyet kap, Kanaszta füldugeszt te meg mandulaműtétet nekem meg be kell érnem az Amerikából rendelt képregénycsomagommal. Az élet igazságtalan. :twisted:

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #2966 Dátum: 2008. Augusztus 04. - 17:39:26 »
Hehe, köszi a tippeket... nagyjából az összeset próbáltam.. még Sepi sós módszerét is... de most feelhítvuk a fül-orr gégész ismersősünket... holnap mennem kell hozzá valószínüleg hallójárat gyulladásom van.... kellemetlen... már szédülök is  :stupid:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #2967 Dátum: 2008. Augusztus 04. - 17:42:47 »
nekem meg be kell érnem az Amerikából rendelt képregénycsomagommal. Az élet igazságtalan. :twisted:
Te nem akarsz kiárusítást tartani a Csere-bere topikban?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #2968 Dátum: 2008. Augusztus 04. - 18:50:09 »
Gondoltam már rá, de mivel 2 éve végképp feladtam a reményt, hogy pontos listát készítsek egyre burjánzó gyűjteményemről, már azt se tudom hol tartok pontosan.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #2969 Dátum: 2008. Augusztus 04. - 19:07:41 »
Pedig csak egy napot kellene rászánnod, és meg tudnád csinálni. Persze biztos nem lesz egyszerű, de én is így voltam vele a közelmúltig, de én is rááldoztam egy napot és összeírtam, hogy mim van. Így most már naprakészen tudom milyen képregényeim vannak. Ez egyrészt azért is jó, mert így már tudom, hogy bizonyos sorozatokból mik hiányoznak, és mit kell megszereznem.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #2970 Dátum: 2008. Augusztus 04. - 19:14:13 »
Klikk. Egyikük csoporttársam. Van még hová fejlődnöm... Egyébként azt tudni kell a versenyről, hogy a feladatok olyan nehezek, hogy egy átlagos, diplomás matematikusnak esetleg annak az egy feladatnak a megoldására van esélye, amelyik a szakterülete.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Augusztus 04. - 19:16:18 írta zozi56 »
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #2971 Dátum: 2008. Augusztus 04. - 19:15:41 »
Amit biztosan tudok, hogy 200-tól felfelé tuti megvan az ASM végig, persze 200 alatti számaim is vannak, de nem összefüggően. A Spectacular, a Spider-Man és a Web of megvan végig, v2 és v3 Avengers dettó akárcsak a New és Mighty. De azért van mit rendszerezni. :-[

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:OFF
« Válasz #2972 Dátum: 2008. Augusztus 04. - 20:33:24 »
Zozi: Gratula a csapatnak! :bravo:
Ben: Szerintem szánj rá egy szombatot vagy vasárnapot, és állíts össze egy listát Accessben. Én is azt csinálom a magyarokkal, és csak a számokat kell átírnom, meg az X-eket Y-ra. ;)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #2973 Dátum: 2008. Augusztus 04. - 21:26:17 »
Kivettem az éves szabadságomat javarészét, úgyhogy hála égnek most jó ideig itthon lehetek és van időm sok mindenre amire korábban ne, és igazság szerint egy picit be is sokalltam a sittesektől, úgyhogy a héten megcsinálom az én kis listámat amúgy pihentetésként.  :D

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:OFF
« Válasz #2974 Dátum: 2008. Augusztus 04. - 21:33:04 »
Én is pont erre készülök, de nagyon nem akar összejönni, lusta vagyok... :roll: de már elkezdtem. ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #2975 Dátum: 2008. Augusztus 04. - 22:34:06 »
Idézet
Az élet igazságtalan. twisted
Köszi az együttérzést. :-\

Ez a matematikus verseny nagyon durva...le a kalappal tényleg.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #2976 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 08:41:06 »
Pepo tarts ki, nem fáj a mandulaműtét, és utána fagyizz be alaposan.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #2977 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 11:38:42 »
Honnan tudod hogy nem fáj? :D Ha utána fáj az engem már nem érdekel, viszonylag jól tűröm, meg telenyomom magam fájdalomcsillapítókkal. Még ha műtét közben fáj az se a legrossabb..az a legrosszabb, hogy a torkomban kaparásznak arra meg különösen allergiás vagyok, egyből rámjön a hányhatnék.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #2978 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 11:55:34 »
Tapasztalatból.  ;D Annyi hogy kapsz fincsi injekciót aztán attól szépen elzsibbadsz a megfelelő helyeken. Ha az orvos jó munkát végez és jó irányba fordítja a láncfűrészt... akarom mondani az eszközeit semmit sem érzel. Nyugi.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #2979 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 12:00:30 »
Neked mikor volt kivétel, meg garat volt neked is?
Elvileg ez egy jó, meg kedves orvos, nem durva stb. Nem mintha annyira félnék tőle, inkább a saját érdekében legyen jó fej, mert már volt olyan hogy gyomronvágtam az egyik dokit. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"