Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982097 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #3560 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 15:16:42 »
A 300at szerintem csak földhözragadt történészek hívják fantasynak. Én megnéztem az extrákat is a dvd-n és nagyon sok mindent megmagyaráznak benne, sokkal érthetőbb és elfogadhatóbbá tesznek a magyarázatok egy csomó jelenetet vagy történést.
De egyébként ha belegondolsz akkor gyűrűk urát nehéz lesz túlszárnyalni. :) ha valaki azt teszi mércének, akkor nagyon kevés jó fantasy-t fog látni az elkövetkezendő évtizedekben... érted? :)
nekem a hagyományos értelemben vett fantasy, az "In the Name of the King" jut eszembe. szerintem nem volt egy szörnyű film, meg lehetett nézni, és voltak benne jó jelenetek.

de a jackie chan-es jet li-s forbidden kingdom viszont egész jó film volt.
más most nem jut eszembe.
A mutant chroniclest néztem még meg a múlt héten, de az önmagában nem annyira fantasy... :drying: ... ha valami jobban kidolgozott világ részeként lett volna bemutatva, akkor akár még valami fantasy világ is lehetett volna. Meg ha nem az lett volna az egyik megacég hogy bauhause, akkor még sikeres is lehetett volna  :hehe:
This is a joke. A real practical Joke.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:OFF
« Válasz #3561 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 15:43:53 »
Rosszul látod. A baj az hogy újfennt előjön a "csináljuk vmi koirhatár mentes sz*rt amire a kölyköt is el lehet vinni" efektus áll fenn.

Maguk a kiválasztott történetek gagyik és gyerekesek. Lsd Csillagpo, Aranyiránytű... Az aranyiránytű látványvilága kifejezetten tetszett de megint előbukkan egy kb 10-14 éves főszereplő...

Komolyan mondom a Káosz Szavát kéne megfilmesíteni de mivel ezek a stupid hálwúdi majmok nem olvasnának magyar cuccokat nézzenek körül a saját portájukon és kapjanak le a polcról már egy Salvatore-t, az legalább amerikai. Az első két trilógi bármelyike egy jó látványtervezővel és egy jó küzdleem koreográfussal simán megközelítené a GyU-t. Ami erősen arról szól hogy eljussunk A-ból B-be...

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:OFF
« Válasz #3562 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 16:32:18 »
Elkezdődött a suli, úgyhogy mostantól csak késő délutánonként fogok tudni fórumozni. El sem tudom képzelni, hogy mennyire sajnáljátok. ;D

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #3563 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 16:40:56 »
Pedig a halas szendvics finom. :) Én utálom a halat, már a szagától is rosszul vagyok, de a lazac és a tonhal nagyon finom, akár pizzán, akár szendvicsben, akár sushiban. ;)

Én is olvasok fantasyt, szerintem nem ciki. Képregényt is olvasok nyilvánosan, aztán ha valakinek nem tetszik, az az ő dolga.

Milyen fantasy az amiben nincs ork vagy elf, de még egy kósza törpe sem 120 kilós csatabárddal?
Robin Hobb Farseer trilógiája? ;D Assassin's appretice, Royal assassin, Assassin's quest. Aki még nem ismeri, érdemes rákeresni. ;) És aki teheti, az angolul olvassa, mert a magyar fordítás élvezhetetlen.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #3564 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 16:51:31 »
Az első két trilógi bármelyike egy jó látványtervezővel és egy jó küzdleem koreográfussal simán megközelítené a GyU-t. Ami erősen arról szól hogy eljussunk A-ból B-be...

Ehhez muszáj beidéznem Randall klasszikus beszólását. 2 és fél perc de totál ott van.  ;D


Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:OFF
« Válasz #3565 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 17:57:07 »
EZ V-A-L-A-M-I Eszméletlen nagy !  :lol: :lol: :lol: nem láttam még, ez melyik filmből van ?

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:OFF
« Válasz #3566 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 18:02:53 »
Nagyon nagy. Kösz, Ben. Igaz, én mindkét trilógiát szeretem.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #3567 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 18:36:58 »
EZ V-A-L-A-M-I Eszméletlen nagy !  :lol: :lol: :lol: nem láttam még, ez melyik filmből van ?

shop stop 2
tele van ilyen hatalmas poénokkal, nagyon nagy film.
This is a joke. A real practical Joke.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #3568 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 18:34:38 »
És már 990 Ft-ért hozzá lehet jutni szinte mindenütt, érdemes beszerezni. ;D

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:OFF
« Válasz #3569 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 19:09:14 »
Még az ekső részét sem láttam de ha mind2 ilyen érdemes lenne megnézni  :lol:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #3570 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 19:27:06 »
Az első sokkal jobb.  :)

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:OFF
« Válasz #3571 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 19:43:10 »
Uh, bakker. Már vagy 4x megnétem de még mindig szét röhögöm magam rajt  :lol:

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:OFF
« Válasz #3572 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 19:43:28 »
Ez a Kevin Smith féle?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #3573 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 19:45:20 »
Uh, bakker. Már vagy 4x megnétem de még mindig szét röhögöm magam rajt  :lol:

A Nem képregényfilmes topicba még tehetek belőle részleteket.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #3574 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 19:49:25 »
Viccelsz haver, mint az atom olyat vettem.  :D Lufit is akartam, csak elég trének nézett ki. :'(  Nagyon jópofa matrica sorozatot szereztünk Zozival, de Kanaszta majd megmondja ha betéved. ;)
Én anno régebbi börzéken vettem pókemberes nyalókákat, akkoriban még hozott ki azt is Kaine, azokban is volt matrica. ;D

Amúgy én nem is gondoltam volna, hogy a fantasy-kat is ilyen előítéletek övezik. Azt hittem csak a képregényeknél van ez a szitu. :roll:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #3575 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 19:51:02 »
Képregény anime/manga (ugye, Ben? ;D), fantasy, szerepjáték... vegyél bármit, amit a tizenévesek és a huszonévesek szeretnek, és garantáltan olyasmi lesz, aminek heves előítélete van.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #3576 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 19:55:10 »
Egyre inkább a manga-ellenes liga megalapításán gondolkodom. :headscratch:

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:OFF
« Válasz #3577 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 21:13:16 »
Én is legtöbbször fantasyt olvasok vagy sci-fit, még sose bámultak meg. Azon csodálkozom, ha valaki kedvtelésből olvas Jókait, de az is az ő dolga.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #3578 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 21:51:47 »
Amúgy én is kivoltam már a 3. részben a hobbitoktól az összes homokosnak tűnt. Gandalf meg volt a perverz atyásodó kedves pedofil nagypapa.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #3579 Dátum: 2008. Szeptember 02. - 08:22:56 »
Azt a jelenetet az első részben, amikor Gandalf maga mellé ülteti a bakra Frodót, amíg élek nem tudom röhögés nélkül végignézni. :lol: