Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982045 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #400 Dátum: 2007. Július 31. - 11:18:29 »
Ugyan, kiegészítik pizzával és hot doggal is, szóval az se csak egyféle. :D

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #401 Dátum: 2007. Július 31. - 11:20:25 »
Ugyan, kiegészítik pizzával és hot doggal is, szóval az se csak egyféle. :D
De. Úgy hívják, junk food.  :P ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #402 Dátum: 2007. Augusztus 01. - 14:19:46 »
Gyerekek...meghúztak forgalomból. Pedig még a vizsgabiztos is azt mondta, hogy jól kezeltem a gépet pedig...észre sem vettem a sok parkoló kocsitól, hogy egy egyirányú utcában jobbról jönnek. Előttem egy buzi nagy galogos kavargás volt, arra figyeltem....szal nem adtam meg az elsőbbséget, mert 1 másodpercre nem od afigyeltem, ahova kellett volna. Gáz. Szakadna rám az ég!
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #403 Dátum: 2007. Augusztus 01. - 14:37:30 »
Nyugi pepo. engem annó az első rutin vizsgámon húztak meg, mert szlalom közben érintetem a padkát. :roll:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #404 Dátum: 2007. Augusztus 01. - 14:54:33 »
Ne aggódj, ha csak ennyi volt a baj, másodikra menni fog.  ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #405 Dátum: 2007. Augusztus 01. - 15:11:16 »
Há tpont ezért vagyok mérges magamra, mert az oktató, meg a biztos is mondta, hgy jól kezelem a gépet. Csak magamnak köszönhettemm...ráadásul az idén csökkentették a vizsgabiztosok számát és csak 3 hét múlva fogok szerintem megint vizsgázni. Szóval gáz...meg amúgyis kellett volna, hgy ne mindig buszsal furikázzak nőügy intézésében. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

beigli69

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 66
Re:OFF
« Válasz #406 Dátum: 2007. Augusztus 01. - 15:21:23 »
Engem detto így húztak meg csak busszra vizsgáztam volna. Másodszorra sikerült !!! Drukkolunk neked is, de biztos hogy sikerülni fog !! HAjrá Pepo!!!

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #407 Dátum: 2007. Augusztus 01. - 15:24:52 »
Köszi, remélem nem hagyok megint ki. csak mondom az a oén az ilyenkebe, hogy van aki jól vezet, mégis meghúzzák párszor, meg vannak gyengébbek is, akiknek mákjuk van aztán átmennke elsőre. na mindegy, majd következőnek! :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #408 Dátum: 2007. Augusztus 01. - 15:30:34 »
Nekem szerencsém volt, mert amikor a jogsimat raktam le, minden vizsgán átmentem elsőre. A forgalom vizsgán is akkor volt egy kis gond, amikor teherautóra vizsgáztam és a vizsgabiztos állandóan azon nyavajgott, hogy miért megyek annyira közel a padkához. Persze az nem zavarta, hogy annyira behajolva beszélgessen az oktatómmal, hogy ne lássam a jobb oldali tükröt. :roll: Meg is jegyezte a második figyelmeztetés után, hogy ha mégegyszer szólnia kell, akkor megbuktam. De aztán átengedtem a zebrán egy nyugdíjast, és azzal jóvá tettem a hibákat, így átmentem azon is. :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #409 Dátum: 2007. Augusztus 01. - 15:33:41 »
Hát hiába vezetsz jól, sok mindne kell ehhez még azon kívül. főleg szerencse.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #410 Dátum: 2007. Augusztus 01. - 15:52:53 »
De aztán átengedtem a zebrán egy nyugdíjast, és azzal jóvá tettem a hibákat, így átmentem azon is. :D
:surp: Mivel tetted jóvá annyira a hibákat, hogy utána átengedtek, pedig átmentél azon a szegény gyalogoson is?  :surp:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #411 Dátum: 2007. Augusztus 01. - 16:00:05 »
:surp: Mivel tetted jóvá annyira a hibákat, hogy utána átengedtek, pedig átmentél azon a szegény gyalogoson is?  :surp:
Az volt az anyósa a vizsgabiztosnak. ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #412 Dátum: 2007. Augusztus 01. - 16:00:45 »
 :lol: :lol: Kaptál 20 pluszpontot akkor!  ;D

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #413 Dátum: 2007. Augusztus 01. - 20:27:40 »
Az volt az anyósa a vizsgabiztosnak. ;D
:lol: :lol:

Pepo: másodszorra biztos menni fog, ne aggódj. :bravo:


Amúgy tesóm is most csinálja a jogsit, múlt héten vizsgázott kreszből, elsőre sikerült neki. Azt mondta, nem volt nehéz, számítógépes tesztekkel gyakorolt rá.
Majd egyszer szeretném én is megcsinálni a jogsit. :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #414 Dátum: 2007. Augusztus 01. - 20:32:17 »
Hasznos dlog az Tom. Én se azért csinálom, mert anniyra szeretem, csak muszáj...egyetem alatt meg nem sok időm lesz rá.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #415 Dátum: 2007. Augusztus 01. - 20:50:18 »
Õszintén szólva én elsősorban azért szeretném megcsinálni, mert szeretek vezetni (illetve szeretnék, dehát amíg nincs jogsi addig nem lehet... :asit:), de amúgy tényleg hasznos is. Mondjuk megértem, hogy sokan nem szeretnek vezetni az idióta autóvezetők miatt... Épp ma láttam a buszmegállóból, hogy egy öltönyös baromállat a lehajtott tetejű kétüléses audijával piros lámpánál fordult rá a szentendrei útra, miközben a mobiltelefonjába trécselt, és persze előtte rádudált az előtte levő autóra, amely a szabályokat betartva megállt a lámpa előtt, és egy manőverrel kivágott mögüle, hogy átmenjen a piroson... Baromira siethetett valahova az az állat... :stupid: :violent: :censored: 
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #416 Dátum: 2007. Augusztus 01. - 21:53:13 »
Ilyenkor lenne jó rendőrnek lenni, és bevinni az ilyen görényeket.  :roll:

Tovima

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re:OFF
« Válasz #417 Dátum: 2007. Augusztus 02. - 08:15:18 »
Nekem hat éve van jogsim, de azóta csak háromszor vezettem. (Ez van ha valakinek nincs autója.....még :D)
Nekem minden elsőre sikerült, kivéve a rutint.  ;D Hülye bólyát suttyomban odarakta valaki miközben tolattam. A legbosszantóbb az volt, hogy akkor hibáztam először :-\ Aztán másodikra pikk-pakk átmentem.
A mobiltelvezetés. Amiko busszal jártam haza, volt egy busz(csak 3x jöttem azzal) belépett Orosháza területére (70es tábla) erre lelassít vagy 40re, sofőr előveszi a mobilját, és a buszállomásig hátralevő 8 kmen csinál vagy 10 perc késést.....
"So Captain Marvel zapped in right between the eyes." Lennon-McCartney

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #418 Dátum: 2007. Augusztus 02. - 09:27:05 »
Hát én is biztos venni fogok hozzá egy kihangosítót. Mert az egy dolog, hogy én laza csávó vagyok és szarok a világba, de másokat is megölhetek a felelőtlenségemmel.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #419 Dátum: 2007. Augusztus 02. - 09:32:41 »
Egyébként sokkal jobb úgy telefonálni vezetés közben ha van headset. Én mindig használom. Egyrészt így legalább szabad mind a két kezem, tehát rendesen tudok vezetni, meg jobban is hallom amit mondanak. Plussz legalább meghallom ha csörög a telefon miközben bömböl a zene a kocsiban. :D