Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982097 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #440 Dátum: 2007. Augusztus 05. - 22:43:38 »
Én Alonsot utálom nagyon...nem szoktam nézni a Forma1-et, d emiat most is csinált...hihetetlen. Alapból is olyna unszimpi az a nagy feje...
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Tovima

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re:OFF
« Válasz #441 Dátum: 2007. Augusztus 06. - 11:24:21 »
Én leginkább anti-schumacherista voltam, azaz mindig az ellenfelének drukkoltam (kiv '99ben, akkor Irvine.nak ;D) Viszont most, hogy visszavonult, Raikkönen és McLaren szurkoló lettem...(a mekinek drukkolok, de szeretném, ha Kimi lenne a Világbajnok)
Mondjuk ez az összezördülés nem tett jót a mekinek, meg a kémügy se, de...

Egyszerű, hétvége van, mindenki pihen. Legalábbis én magamból kiindulva ezt feltételezem.  ;)
Ja öt óra út Cserszegtomajra, húsz perc zenélés, aztán 5 óra út visszafele, csak most már sötétben. Szerencsére nem én vezettem, de így is fárasztó. De jót pihentem a hétvégén ;D
"So Captain Marvel zapped in right between the eyes." Lennon-McCartney

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:OFF
« Válasz #442 Dátum: 2007. Augusztus 06. - 12:13:22 »
Én mindig schumaherista voltam már akkor is, mikor nem ment jól a Ferrari szekere.
Idézet
Én Alonsot utálom nagyon...nem szoktam nézni a Forma1-et, d emiat most is csinált...hihetetlen. Alapból is olyna unszimpi az a nagy feje...
Azért ne felejtsük el, hogy ezt a balhét a Hamilton kezdte, ő rugta fel a csapatkonszenzust... Meg már baromira unom, hogy mindenhonnan csak a Hamilton csodagyerek voltának ecsetelését hallom. Viszont nagyon bírtam azt, amit Raikönnen mondott: "A vezetésen kívül mindent utálok a Forma 1-ben" :hehe:
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #443 Dátum: 2007. Augusztus 06. - 14:10:43 »
schumi nélkül kaki a Forma1 és kész. ;D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #444 Dátum: 2007. Augusztus 06. - 14:19:34 »
Igaz, végre van benne egy kis izgalom is... :roll:

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re:OFF
« Válasz #445 Dátum: 2007. Augusztus 06. - 15:00:18 »
Egyetértek talgabyval. Szerintem jól meg volt pénzelve monden futama. Gondlom most néhány ember nem tetszését kivívtam.
A félelem nélküli

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #446 Dátum: 2007. Augusztus 06. - 17:01:09 »
Pontosan. Fura módon vagy 2 évben nyomott le toronymagasan mindnekit, előtte meg utána is nyert úgy nem egy vb címet, hogy szoros meccs volt. :P
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:OFF
« Válasz #447 Dátum: 2007. Augusztus 06. - 21:08:20 »
Jól megpénzelve??? :o Te komolyan el tudod képzelni Ron Denis-ről, vagy Briattore-ról, hogy pénzért bólintanának és azt mondják, hogy rendben, nyerjen a Schumi??? :o Azt én is elismerem, hogy Ecclestone elfogult volt Schumi javára, de hogy ha bundázva lett volna, akkor a 2006-osat is a Schumi nyeri meg, hogy dicsőségben vonulhasson vissza... arról meg nem is beszélve, hogy szabályokat is hoztak a Ferrari ellen, mikor olyan jól ment nekik.

És nekünk Schumi rajongóknak igenis rosszabb lett a F1, mert nincs kinek úgy istenigazából drukolnunk ;D
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

Tovima

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re:OFF
« Válasz #448 Dátum: 2007. Augusztus 07. - 07:45:52 »
És nekünk Schumi rajongóknak igenis rosszabb lett a F1, mert nincs kinek úgy istenigazából drukolnunk ;D
És sem tudok ellene drukkolni. ;D
Jól megpénzelve??? :o Te komolyan el tudod képzelni Ron Denis-ről, vagy Briattore-ról, hogy pénzért bólintanának és azt mondják, hogy rendben, nyerjen a Schumi??? :o
Õk talán nem, de a Ferrari igen. Emlékszem még 1999ben Schumi az első futamon nem szerzett pontot, csapattársa Irvine viszont nyert. A második futam után még mindig Irvine vezetett.
Schumi szerződésében volt egy olyan pont, hogy ha a csapattárs három verseny után előrébb van mint ő, akkor Schumi lesz a kettes számú pilóta. (Ezt persze a Ferrari nem hagyta) És mikor a harmadik versenyen olyan volt az állás, hogy Irvine jött volna ki belőle jobban, érdekes módon a második boxkiállása után elfüstölt a motorja. (ilyet az előtte és utána következő három évben sem láttunk) Így Scumi maradt az egyes számú pilóta.
A sors iróniája, hogy Schumi pár futammal később eltörte a lábát, és mégis Irvinenak kellett hajtania a VB címért, és a végén két ponttal maradt le Hakkinentől. Vajon hol vesztette el azokat a pontokat amikkel nyert volna...? :roll:
"So Captain Marvel zapped in right between the eyes." Lennon-McCartney

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:OFF
« Válasz #449 Dátum: 2007. Augusztus 07. - 12:54:27 »
Igen, ilyen húzások voltak, de hát Irvine-nak és senki másnak nem lehetett illúziója a dolgokat illetően... az a csapat 3 embrre épült: Jean Todt, Ross Brawn és Schumi. És Schumi sem csak annyit csinált, hogy beült az autóba ;)
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #450 Dátum: 2007. Augusztus 07. - 14:16:36 »
A Ferrari egyértelműen Schumi pártján állt (teljesen érthetően).
És ezek a bundázott meccsek érdekes elgondolás, mert amikor nem egy évben a Meclaren vezetett toronymagasan, akkor senkinek sem jutott ez az eszébe, és szabálymódosításon sem gondolkoztak.
Amúgy ha jól emlékszem, Schumi pont irvine miatt törte el a lábát.
Habár vissza is kapta a számlát, mert ha ő megnyeri (mármint Schumi) az uccsó versenyt, amire jó esélyei voltak, akkor pont állásban nem érik be Irvinet. És milyen meglepő Michael nem eröltette meg magát.
A csapat meg ehette a kefét.

Tovima

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re:OFF
« Válasz #451 Dátum: 2007. Augusztus 07. - 15:19:31 »
A Ferrari egyértelműen Schumi pártján állt (teljesen érthetően).
És ezek a bundázott meccsek érdekes elgondolás, mert amikor nem egy évben a Meclaren vezetett toronymagasan, akkor senkinek sem jutott ez az eszébe, és szabálymódosításon sem gondolkoztak.
Amúgy ha jól emlékszem, Schumi pont irvine miatt törte el a lábát.
Habár vissza is kapta a számlát, mert ha ő megnyeri (mármint Schumi) az uccsó versenyt, amire jó esélyei voltak, akkor pont állásban nem érik be Irvinet. És milyen meglepő Michael nem eröltette meg magát.
A csapat meg ehette a kefét.
-Igen, Schumi jó pilóta és tényleg érthető miért támogatták ennyire.
-Szabálymódosítás nem volt, de ha egy Meki vezetett mondjuk fél perccel tuti, hogy a legkisebb balesetnél is beküldték a Safety Car-t (főleg Német- és Olaszo-ban ;D) Valamint, ha Ferrari volt résztvevő valami rajtkarambolban akkor újraindították a mezőnyt. Fordítva talán egyszer történt ilyen.
-Igazából a csapat nem szólt nekik, hogy piros zászló (ők meg nem látták :daredev:) aztán nyomták a gázt mint az őrültek. ;D
-Igen, mert akkor Hakkinennek egy második hellyel több lett volna mint Irvinenak (Viszont akkor Hakkinen lecsökkenthette volna a legkissebb különbséggel világbajnok rekordot 0,5-ről 0 pontra  :D
"So Captain Marvel zapped in right between the eyes." Lennon-McCartney

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #452 Dátum: 2007. Augusztus 09. - 21:20:38 »
Kőtői kérdés ;D
Hogy fogjuk be kaine-t, ha napokig itthon sem vagyunk? :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #453 Dátum: 2007. Augusztus 09. - 21:56:33 »
Telefonra telepített webböngészővel? :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #454 Dátum: 2007. Augusztus 09. - 22:39:36 »
Vegyél nekem egy megfelelő készüléket akkor. ;D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #455 Dátum: 2007. Augusztus 10. - 07:49:03 »
Pedig van az Opera-nak egy Opera Mini nevezetű kis böngészője ami mobiltelefonokra van kitalálva és ingyenesen lehet leszedni a wapról. Még én is használtam a régi 3220-as telefonomon. Itt van egy leírás az új magyar verzióról:

http://magyaropera.blog.hu/2006/05/03/opera_mini_2_0

Plussz egy másik angol nyelvű bemutató:

http://www.operamini.com/

De általában a főbb wap oldalakon (amelyek a telefon könyvjelzőjében vannak) is meg lehet találni a letöltési lehetőséget. Egész jó, csak mint általában a wap, elég lassú. Plussz előfizetéstől, vagy csomagtól függően tudja ám zabálni a lovét.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #456 Dátum: 2007. Augusztus 10. - 19:08:41 »
Pepo05 figyelmébe szeretettel: vasárnap este 21 órától új sorozat a National Georgraphic-on (gőzöm sincs, hogy így kell-e írni) a nagy történeti összeesküvésekről, mert ha jól emlékszem a múltkor nagyon érdeklődött a Kennedy gyilkosság felől. ;)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #457 Dátum: 2007. Augusztus 10. - 19:09:59 »
Nocsak, azt majd nézem én is. Köszi az infót. ;)

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #458 Dátum: 2007. Augusztus 10. - 19:18:17 »
két részt adnak le most, összesen hat rész le így vasárnap esténként. most hitler halálával kezdenek nem tudom mi lesz a másik, jövő héten meg a Roswell-i UFO baleset +J. D. Hoover titkai. ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #459 Dátum: 2007. Augusztus 10. - 20:23:23 »
 :o :(De jó lenne, ha tudnám nézni...Animal Planet van, Spectrum van, istentudja mi is van, csak national nincs itthon...
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"