Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 981953 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #3800 Dátum: 2008. Szeptember 20. - 21:35:11 »
Hát kaine, szerintem ez azért nem feltétlenül csak hit sokszor.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #3801 Dátum: 2008. Szeptember 20. - 21:45:43 »
Sokszor biztosan nem. De sokszor biztosan igen. Tudjuk, hogy az embert elsősorban a környezete változtatja. Azt is tudjuk, hogy egy elért nívóból lejjebb adni nem könnyű, vagyis az ember megtesz mindent, hogy megmaradhasson azon a szinten, amit már elért. Ennyi elég is ahhoz, hogy megváltozzon.  ;) Üzleti életben dolgozom, ismerek sok olyan embert, akikkel együtt kezdtük a semmiből, és tanulmány volt látni őket, milyen jellemfejlődésen mentek keresztül - köztük egy olyan srác is, akit minden idők egyik legrendesebb, legnormálisabb srácának ismertem meg. És a mai napig nem ismerik el, hogy megváltoztak.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #3802 Dátum: 2008. Szeptember 20. - 22:09:55 »
Álljunk meg egy banán érlelő percre. Az egész Blikkes baromság abból indult ki hogy Lovag abból az újságból vette, hogy Lucas anime alapokra készítette az animációs filmjét. Mire én azt mondtam hogy az, ilyen szempontból hiteltelen forrás. Biztos én vagyok a hüje, de még most sem értem, hogy ha állítólag ő is gánynak tartja a forrást, akkor miért hivatkozik rá.
Bocsánat, de ez zavart. Ben Reilly vagyok, gyp-s, ráadásul Manci és évek óta halott.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #3803 Dátum: 2008. Szeptember 20. - 22:28:27 »
csak tippelek, de esetleg a környezetében valaki biztos veszi az újságot, és HL egy cikket, amit értelmesnek talál belőle, így elolvas rendszeresen.
---
ámbár nem tudom miért én írok lovag helyett.  :headscratch:
« Utoljára szerkesztve: 2008. Szeptember 20. - 22:33:03 írta grey gargoyle »
This is a joke. A real practical Joke.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #3804 Dátum: 2008. Szeptember 20. - 22:40:03 »
Bocsánat, de ez zavart. Ben Reilly vagyok, gyp-s, ráadásul Manci és évek óta halott.
Ilyen átlátszó trükkel témát váltani!  :lol:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #3805 Dátum: 2008. Szeptember 20. - 22:52:36 »
Everything smoke & mirrors.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #3806 Dátum: 2008. Szeptember 21. - 11:24:19 »
Idézet
Sokszor biztosan nem. De sokszor biztosan igen. Tudjuk, hogy az embert elsősorban a környezete változtatja. Azt is tudjuk, hogy egy elért nívóból lejjebb adni nem könnyű, vagyis az ember megtesz mindent, hogy megmaradhasson azon a szinten, amit már elért. Ennyi elég is ahhoz, hogy megváltozzon.  Kacsint Üzleti életben dolgozom, ismerek sok olyan embert, akikkel együtt kezdtük a semmiből, és tanulmány volt látni őket, milyen jellemfejlődésen mentek keresztül - köztük egy olyan srác is, akit minden idők egyik legrendesebb, legnormálisabb srácának ismertem meg. És a mai napig nem ismerik el, hogy megváltoztak.
Tudom én is ismerek ilyet, de van azért bőven ellenpélda is. Amúgy az a legrosszabb, ha nem ismeri el, az az emberi gyengeség, nem a változás.
De szerintem te is voltál már olyan helyzetben, amire korábban azt mondtad volna, hogy te tuti ezt, vagy azt csinálnád és így is történt. ;)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:OFF
« Válasz #3807 Dátum: 2008. Szeptember 21. - 13:22:38 »
Szüleim és nagyszüleim veszik a Blikket, és én a vasárnapi filmes részbe meg a sportrészbe mindig belenézek.
Örülnék, ha felnőttkoromban gazdag lennék, de emiatt semmikép sem sztárolnám magamat, és nem mutogatnám a vagyonomat.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #3808 Dátum: 2008. Szeptember 21. - 14:43:39 »
Elhisszük, de vannak, akik épp attól lettek gazdagok, hogy ezt teszik.  ;)

Gordin

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 63
Re:OFF
« Válasz #3809 Dátum: 2008. Szeptember 21. - 17:02:13 »
Hát ez hülye. Régi barátunk átment Miles Warren-be. Egy haverom szólt, hogy beírta a google-be a Spidertom szót, mert nem tudta a pontos címet, és ennek az idiótának az oldalát lökte ki neki. Ez már veszélyes.

Ki ez a gyerek és mi ez az oldal?
Egy önálló betű nincs az egészben, csak mindenféle oldalakról öszseollózta, de ráadásul milyen egyértelműen. A kutyámnak rögtön feltünne, ha lenne....
: 2008. Szeptember 21. - 17:00:58
Szüleim és nagyszüleim veszik a Blikket, és én a vasárnapi filmes részbe meg a sportrészbe mindig belenézek.
Örülnék, ha felnőttkoromban gazdag lennék, de emiatt semmikép sem sztárolnám magamat, és nem mutogatnám a vagyonomat.

Szerintem próbáld leszoktatni őket mielőbb, talán adj verses kötete a kezükbe, vagy bármit, de csak belegondolni is rossz, hogy iylesmivel terhelik a szemük és agyuk.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:OFF
« Válasz #3810 Dátum: 2008. Szeptember 21. - 18:44:45 »
Köszi Ben az olvasási sorrendet . (elszállt a netem így csak most tudok válaszolni) el is ment tőle a kedvem  :hehe: kevesebb címre számítottam  :lol:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #3811 Dátum: 2008. Szeptember 21. - 18:48:33 »
Szívesen. Elég hosszú olvasmány lesz, de legalább rossz.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:OFF
« Válasz #3812 Dátum: 2008. Szeptember 21. - 18:49:47 »
O)lyan rossz ? Sajna CW-ről lemaradtam, pedig a HZS-re rendszeresen felrakták de csak egy részét sikerült letöltenem de leszedték, a SI meg annyira gagyi ?  :headscratch:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #3813 Dátum: 2008. Szeptember 21. - 18:56:22 »
Nem is az hogy rossz, mert vannak benne nagyon jó részek, de olyan érzése van az embernek hogy Simpsonék már ezt is megcsinálták.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:OFF
« Válasz #3814 Dátum: 2008. Szeptember 21. - 20:34:39 »
 :hehe: SP feeling

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #3815 Dátum: 2008. Szeptember 22. - 10:39:09 »
Hú, de sok mindenre akarok reagálni... :)

a késésekről: arról nem tehetsz, ha késik a busz, feltartottak, stb. Mások "hibájáért" nehogymár te vállald a felelősséget, ezzel csak ostorozod magad, az meg csak a mazohistáknak jó. ;)
Persze, ha késel, nem kell hangzavarral berobbanni az előadóba, úgy is le lehet ülni, hogy nem zavarsz senkit. Nem az első osztályban vagyunk, 5-10 perc késésért még nem kell leszedni a diák fejét. Gimiben volt egy lány, aki sokszor elkésett első óráról, néhány tanár meg ezért vagy 10 percig oltotta óra közben. Khm, nem inkább az órával kéne foglalkozni, ha amúgy is kevés az idő? Meg nem kéne a másik x ember idejét rabolni azzal, hogy valakivel vitatkozik.
A következő pont, hogy az órarendek ütköznek, így sokszor esélytelen odaérni időben. Időt meg többnyire nem tudunk lelassítani. ;)

politika: a tanár csak hagyja békén a politikát az előadásokon. (Kivéve persze a politológia szakot.) Senki sem kíváncsi a véleményére, nem azért ül ott az az x ember, hogy ezt hallgassa. Ha már annyira fontos, hogy a hallgatók megtiszteljék a tanárt azzal, hogy pontosak, a tanár is megtisztelhetné a diákokat azzal, hogy az anyagról beszél, amiért mellesleg amúgy fizetik. Akit érdekel a politikai véleménye, az majd előadás után megkeresi és kellemesen elbeszélgetnek amikor ezzel nem zavarnak mást. ;)
A másik oldala, hogy ezt fel lehet fogni egyfajta politikai reklámnak, ami úgy ahogy van kiábrándító.

blikk: azért ezt nem kéne hiteles forrásnak tekinteni, de persze mindenki abból tájékozódik, amiből neki tetszik. ;) Én személy szerint feleslegesnek tartom a bulvárlapokat, a sztármagazinokat, a cosmopolitan és társait. Mind tele van hülyeségekkel, amik csak lefoglalják az ember idejét. Aztán meg panaszkodik az ember, hogy nincs ideje meg pénze. Khm... az egész egy szép rész az olyan népszerű fogyasztói társadalomból.
Persze mindenki azt tesz szabad akaratából, amit akar, és aki szabad akaratából hülye vagy hülyeséget csinál, az az ő problémája.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #3816 Dátum: 2008. Szeptember 22. - 12:44:33 »
Hát ez hülye. Régi barátunk átment Miles Warren-be. Egy haverom szólt, hogy beírta a google-be a Spidertom szót, mert nem tudta a pontos címet, és ennek az idiótának az oldalát lökte ki neki. Ez már veszélyes.

Ki ez a gyerek és mi ez az oldal?
Egy önálló betű nincs az egészben, csak mindenféle oldalakról öszseollózta, de ráadásul milyen egyértelműen. A kutyámnak rögtön feltünne, ha lenne....
: 2008. Szeptember 21. -

Nem igazán sikerült kideríteni, de amit kitett az oldalaira azt tőlem, a Spidertom-tól és a Knet-ről lopta össze. Amikor először kollektíven lecsesztük azt hittem visszafogja magát, erre csinált még néhány oldalt. Azokon már a Knet-es anyagok is rajta vannak. Viszonylag könnyű kiszűrni a gyereket, mert nagyrészt az eoldal tárhelyeit használja.
http://www.atlas.eoldal.hu/
http://www.marvelclub.eoldal.hu/
http://www.kepregenyinfo.eoldal.hu/


Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #3817 Dátum: 2008. Szeptember 22. - 14:16:04 »
És most látom az egyik leggusztustalanabb lopást, az egyik oldalán ott vannak más honosítóoldalak képregényei, és nem úgy hogy vette volna a fáradtságot a feltöltésükre, hanem hogy azt közvetlenül a honosítóoldalról linkelte oda.  :hulky:

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:OFF
« Válasz #3818 Dátum: 2008. Szeptember 22. - 18:41:12 »
Nem lehetne valahogy megbüntetni?

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #3819 Dátum: 2008. Szeptember 22. - 18:43:30 »
Érdekes felfogása van annak az embernek... Az összes honlapja mind tartalmi, mind kivitelezési szempontból egy rakás fekália.

Más. Azt eddig is tudtam, hogy a programozók és a profi rendszergazdák nagyon keresettek, de nem gondoltam volna, hogy ennyire nagy rájuk az igény. Múlt héten kaptam egy ajánlatot külföldről, hogy töltsem náluk a vizsgaidőszakot és programozzak, ma meg Linuxos rendszergazdának kért fel valami cég. Rá akartak venni, hogy hagyjam abba az egyetemet, nekik úgysem a papír számít. Ha nálam ilyenek vannak, mi a helyzet a diplomásokkal?
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?