Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982097 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:OFF
« Válasz #4300 Dátum: 2008. November 21. - 10:54:30 »
Valóban Ben, kitaláltad. ;) :)

kaine: Rendben, máskor 2p-vel írom. :D

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #4301 Dátum: 2008. November 22. - 14:35:42 »
Itt az első hó. :) Előbb kivittem a szemetet, akkor még semmi nem volt, mire fél perc múlva visszaértem, kint már hóvihar volt.

szerk.: Hm, vége lett. :(
« Utoljára szerkesztve: 2008. November 22. - 14:42:44 írta zozi56 »
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:OFF
« Válasz #4302 Dátum: 2008. November 22. - 15:31:51 »
Én is örömmel fogadtam az első hót, kár hogy már nem esik. :)

Szerk.: Megint elkezdett esni!! :D
« Utoljára szerkesztve: 2008. November 22. - 15:39:45 írta benya11 »

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #4303 Dátum: 2008. November 22. - 15:52:26 »
Utálom a havat.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #4304 Dátum: 2008. November 22. - 15:54:34 »
Észre se vettem, hogy megint havazik. :) Végre meg is marad.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #4305 Dátum: 2008. November 22. - 15:55:28 »
Itt Szegeden is volt egy kisebb hózapor, de már el állt... :( Ben miért utálod a havat? Pedig ennek semmi köze hugodhoz... ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #4306 Dátum: 2008. November 22. - 16:11:41 »
Ben miért utálod a havat? Pedig ennek semmi köze hugodhoz... ;D

Na most rohadtul tévedsz. 8 éves voltam, a húgom ekkor 5, de már mutatkoztak rajta bizonyos jelek, patanyomok a hóban, és az ördögfarok is egyre gyanúsabb lett. A szüleink kivittek bennünket a közeli dombtetőre sielni és szánkózni, ahogy a többi gyereket is a szülei, sokan voltunk, kb 70-en, de nem is ez a lényeg. Egy szánkónk és egy pár sílécünk volt, ez utóbbira én le is csaptam. A húgom (újfent megjegyzem 5 évesen) méregbe jött, mert ő is síelni akart. Én felcsatoltam a léceket, és nyúltam volna a botért, amikor húgom oldalba taszajtott, és meg visítva (de nem a boldogságtól) zúgni kezdtem lefelé. Egyenesen a régi gémeskútnak, ami a domb alján volt. Akkorát csattantam, hogy még ma is hallom. Utálom a havat, a telet, meg úgy egyébként ezt az évszakot. :drying:

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #4307 Dátum: 2008. November 22. - 16:17:27 »
a gyerekkori rossz élmények ugye. :) Mindig maradandó dolgok lesznek, Ben akarsz róla baszélni...
...Sámson Dokival? :D
This is a joke. A real practical Joke.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #4308 Dátum: 2008. November 22. - 16:57:18 »
Ben, pedig ez k*rva jó sztori! Én hatalmasat nevettem most rajta! :lol: Nem értem, te miért nem tudod úgy értékelni, mint én... ;D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #4309 Dátum: 2008. November 22. - 17:57:21 »
Nem tudom, de nekem Ben húga egyre kedvesebb embernek tűnik. ;D

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #4310 Dátum: 2008. November 22. - 18:17:28 »
Egyébként ezt már én is mondtam Bennek, hogy kezdem egyre jobban megkedvelni a kiscsajt. Ben, egyszer hozd el őt egy börzére! ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #4311 Dátum: 2008. November 22. - 18:18:30 »
Na szép, nevettek a nyomoromon.  :D Majd ha jók lesztek elmesélem, amikor a húgomhoz először látogatott el Vér néni, és marha morcos lett. Én pedig a képregényeim védelme érdekében egy tucat zenélő képeslap elektronikájából riasztó berendezést készítettem a szekrényemre, nehogy a vergődése közben kárt tegyen a gyűjteményemben. Nagyon "nehéz napokat" életem át.
Most hogy így belegondolok, sanyarúbb gyerekkorom volt mint 50 Death Note-on hízlalt emos kiskamasznak. :drying:

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:OFF
« Válasz #4312 Dátum: 2008. November 22. - 20:05:11 »
Szegény Ben. ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #4313 Dátum: 2008. November 22. - 21:01:38 »
a gyerekkori rossz élmények ugye. :) Mindig maradandó dolgok lesznek, Ben akarsz róla baszélni... ...Sámson Dokival? :D
Ben, pedig ez k*rva jó sztori! Én hatalmasat nevettem most rajta! :lol:
Nem biztos, hogy épp ő a megfelelő hallgatóság.  :lol:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #4314 Dátum: 2008. November 22. - 21:06:00 »
Ilyen barátokkal mint ezek...doh  ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #4315 Dátum: 2008. November 22. - 23:07:34 »
Én imádom a havat, kivéve ha vezetni kell. Szóval mostmár anniyra nem szeretem, de gyerekként nagyon szerettem.
De nekem a tél a legszebb évszak, nincs is szebb attól, amikor hófehér minden, csend van és nyugalom egy erdőben és nagy pelyhekben hull a hó. Engem régen Apu ilyenkor mindig kivitt egy közeli erdőbe, egy vadászleshez, a természetet jártuk, levegőztünk, felmásztam a lesbe s onnan néztem hosszú percekig a tájat. Még mindig nagyon kedves emlék, és még most is gyakran kiállok a hóesésbe, csak úgy. :)
A télhez kötődik a legszebb ünnep, és most így egyetem mellett ez az egyetlen ünnep, amit be is tartok, szóval még jobban kitüntetett lett.
Viszont itt nem esett egy deka hó se! :drying:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #4316 Dátum: 2008. November 22. - 23:14:02 »
Gyerekkoromban én is szerettem a szánkó miatt, de mindig fázós voltam, így annyira sose voltam oda érte. Amióta vezetek, már nem szeretem, bár itthonról, az ablak mögül nézve még tetszik. :) A legjobban akkor szerettem, amikor elolvastam a Vadász Lelkét. Utána volt, hogy megálltam hazafelé egy temetőnél éjjel, hóesésben, és csak néztem, mennyire szörnyen hangulatos.  :spidey5:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #4317 Dátum: 2008. November 22. - 23:09:57 »
Jah, minden felnőttnke a vezetés veszi el a kedvét a hótól.
Apropó, én utálom az összes itthoni munkát, fűnyírózás, söprögetés meg az ilyen borzalmas dolgokat, de havat lapátolni kifejezetten szeretek. Fura, biztos velem van a baj, de amikor pár éve volt az a nagyon sok hó, és anniy esett egy délután alatt, hogy nem tudtunk kiállni a kocsival a garázsból és el kellett lapátolni, akkor sem bosszankodtam. Meg akkor sem, amikor mire befejeztem az udvart, kezdhettem is elölről, mert már megint esett egy csomó...csak szóltam faternak, hogy segítsen mert fáradok. :)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #4318 Dátum: 2008. November 23. - 07:41:01 »
Én speciel a vezetés miatt nem aggódok a hó miatt, sőt általában kifejezetten örülök neki, mert ilyenkor legalább eltünnek az utakról a sok mazsola.  :) Bár még friss jogsis koromban éppen egy ónos esőben törtem össze az akkori kocsimat, de azóta nem volt egyetlen balesetem sem, és megtanultam, hogy hogyan kell jól vezetni hóban és jeges úton. Volt, hogy 20centis hóban mentem nyári gumival, és még akkor is jobban tudtam közlekedni, mint a többi sok hülye, aki észnélkül nyomta neki, de csak egyhelyben állt.
Viszont lapátolni utálom a havat, meg én is eléggé fázós vagyok.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #4319 Dátum: 2008. November 23. - 08:28:39 »
Én fázós nem vagyok (se itthon, se Pesten nem megy még mindig a szobámban a fűtés, és képes vagyok télen is nyitott ablaknál aludni), és a vezetéssel kapcsolatban sincsenek gondjaim a hóval - bár lehet, ennek köze van ahhoz is, hogy nem is tudok vezetni. ;D Az egyetlen gondom az, amikor latyakosodik, és abban kell caplatnom.