Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982266 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:OFF
« Válasz #4820 Dátum: 2009. Január 29. - 20:43:58 »
Én sem utálom, sőt, valamit kifejezetten szeretek, de ez a kombinatorika olyan xar... Ha minden igaz, holnap már vége... Remélem, legalább egy négyessel... :roll:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #4821 Dátum: 2009. Január 30. - 00:41:49 »
Idézet
Nekem mindig is a kedvenc tantárgyam volt, és most is az. Én a matematikát tartom minden alapjának és legszívesebben mindenhol kötelezővé tenném a felsőoktatásban, valamilyen formában , és a középsulis anyagot is kibővíteném, persze plusz órákkal.
Ember, akkor mit keresel orvosin? :D
Egyébként hogy állsz a vizsgákkal?

Grat Dokikám. Ajándékba játszottunk egy 5-0át a WestBrom ellen. :brow:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:OFF
« Válasz #4822 Dátum: 2009. Január 30. - 01:19:39 »
Ember, akkor mit keresel orvosin? :D
Fogalmam sincs.Ezt a kérdést már az elején feltettem én is magamnak, sőt azóta jópárszor is. Igazából anno egy sapkából húztam ki a lehetséges egyetemeket és ez volt az első.

Egyébként hogy állsz a vizsgákkal?
Hát nagyon is rosszul. Egy kötelező tantárgyam sincs meg, és már csak egy f.a.sz. vizsgám van hátra holnap. Csak az antropológia lett meg 4-essel , meg a matek analízis 5-össel. Azt , hogy miért így alakult , ha érdekel akkor majd msn-en elmondom, ki fogsz akadni, én is rendesen ideges lettem az indoktól, pedig alapjában véve nagyon higadt és nyugodt ember vagyok. De ha egyszer bepöccenek...

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #4823 Dátum: 2009. Január 30. - 08:07:58 »
Én egészen a főiskoláig azt hittem magamról, hogy jól megy a matek.
Aztán jött az első bukás, és átértékeltem magamban a dolgot.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #4824 Dátum: 2009. Január 30. - 09:34:16 »
Na, hogy zozit sokkoljam egy kicsit, én ma "hajnali" 7-kor kelltem. Reggelről fogorvosnál voltam (tényleg, meséltem már, hogy palesztin fogorvosom van? :D), aztán meg anyám laptopa b*szta fel az agyam és egyre inkább utálom a Vistát! Komolyan mondom, nyáron legyalulom azt a vackot és teszek fel anyámnak egy normális XP-t... :roll:

Idézet
Grat Dokikám. Ajándékba játszottunk egy 5-0át a WestBrom ellen.
Hát ja, de én jobban fogok örülni, ha ma a Hamburg jól elkeni a Bayern münchen száját! :brow:


Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #4825 Dátum: 2009. Január 30. - 09:55:27 »
Az egyetemig én is azt hittem, hogy jól vágom a matekot. ;D Aztán koppantam az első analízis zh-n. Most már azt mondom, hogy a középiskolai matekban és a gráfelméletben jó vagyok. ;)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #4826 Dátum: 2009. Január 30. - 09:56:26 »
tényleg, meséltem már, hogy palesztin fogorvosom van? :D
Akkor  te fogorvosod már hajszáll híján Dr Alban. ;D

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #4827 Dátum: 2009. Január 30. - 10:00:48 »
Idézet
Akkor  te fogorvosod már hajszáll híján Dr Alban.
Nem, mert palesztin és nem albán! ;D

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #4828 Dátum: 2009. Január 30. - 10:32:58 »
Idézet
Na, hogy zozit sokkoljam egy kicsit, én ma "hajnali" 7-kor kelltem.
Én meg hajnali 8-kor, mert mentem jegyet beíratni meg leadni az indexem. Nem is emlékszem, mikor keltem utoljára ilyen korán...

Idézet
aztán meg anyám laptopa b*szta fel az agyam és egyre inkább utálom a Vistát! Komolyan mondom, nyáron legyalulom azt a vackot és teszek fel anyámnak egy normális XP-t...
Na, már majdnem jó. Csak az egyik szót kell kicsit módosítani, és jó barátok leszünk. ;D
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #4829 Dátum: 2009. Január 30. - 10:43:26 »
Ja, hogy nektek még indexet kel leadni? :o Nekünk kérlek, már elektronikus index van... ;)

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #4830 Dátum: 2009. Január 30. - 11:07:19 »
Nekünk van villyanyos index is, meg hagyományos is. Az utóbbit nem tudom, miért. Remélem, hamarosan megszűnik.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #4831 Dátum: 2009. Január 30. - 11:50:23 »
Idézet
Akkor  te fogorvosod már hajszáll híján Dr Alban.
Nem, mert palesztin és nem albán! ;D
Jajj, már megint hasogatjátok itt a szőrszállakat.
Ja, hogy nektek még indexet kel leadni? :o Nekünk kérlek, már elektronikus index van... ;)
Szerencsére már nálunk sincs ilyen index adogatósdi. Pedig úgy imádtam 4-5 órát várni, hogy beirassak egy letiltást.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #4832 Dátum: 2009. Január 30. - 12:25:23 »
Na én meg délben keltem! Hoppá...nem tudom mikor keltem ilyen későn. :D

Idézet
Fogalmam sincs.Ezt a kérdést már az elején feltettem én is magamnak, sőt azóta jópárszor is. Igazából anno egy sapkából húztam ki a lehetséges egyetemeket és ez volt az első.
Te figyelj, az ország legnehezebb szakával ez így nem lehet csinálni. Minimum egy részének érdekelnie kelljen, hogy kibírd ezt a szenvedést. Mert ha elmész valami büfé-szakra úgy, hogy annyira nem érdekel, azt még el lehet végezni, de ezt nem az tuti...nemhiába adom be én is a felvételit most, aztán meglátjuk mi lesz még, mert egyre kevésbé akarom csinálni. Majd jelentkezem msn-en.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #4833 Dátum: 2009. Január 30. - 12:35:06 »
Te figyelj, az ország legnehezebb szakával ez így nem lehet csinálni.
Nono, inkább maradjunk annyiban, hogy az ország egyik legnehezebb szakával.

Idézet
nemhiába adom be én is a felvételit most, aztán meglátjuk mi lesz még, mert egyre kevésbé akarom csinálni.
És milyen szak(ok)ra adod be? Egyébként megfigyeltem, hogy az emberek nagyon csekély része elégedett pár félév után azzal a szakkal, amit elkezdett.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #4834 Dátum: 2009. Január 30. - 12:38:41 »
Egyébként megfigyeltem, hogy az emberek nagyon csekély része elégedett pár félév után azzal a szakkal, amit elkezdett.
Szerintem azért van, mert fősuli/egyetem előtt még fogalmad sincs arról, milyen lesz a felsőoktatás és miket tanítanak egy-egy szakon. Aztán az első pár félévben kapkodod a fejed.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #4835 Dátum: 2009. Január 30. - 12:40:32 »
Pontosan úgy van, ahogy Ju mondja! Én bármikor vállaom, hogy az egyetemen iszonyatosan megutáltam a biológiát, pedig az az egyik szakam... :roll:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #4836 Dátum: 2009. Január 30. - 12:58:30 »
Ejnye, doki, Vistás laptopnál garancia vagy sem, első lépés az oprendszer totális ledúrása. :) Sőt, okosabb ember olyat vesz, amin nincs oprendszer, minek kelljen százezret fizetni a sz*rért...?
Idézet
Szerencsére már nálunk sincs ilyen index adogatósdi. Pedig úgy imádtam 4-5 órát várni, hogy beirassak egy letiltást.
Heh, különös, nekem a legextrémebb egy óra volt... egyszerűen csak be kellett dobni a tanszékeken, aztán csókolom. Később meg egyszerűen nem írattam be, hagytma, hogy a Tanulmányi Hivatal rohangásszon vele, félévente egy ezrest bőven megért. ;D

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #4837 Dátum: 2009. Január 30. - 13:11:55 »
Idézet
Ejnye, doki, Vistás laptopnál garancia vagy sem, első lépés az oprendszer totális ledúrása.  Sőt, okosabb ember olyat vesz, amin nincs oprendszer, minek kelljen százezret fizetni a sz*rért...?
Nos, igazából ezt az iskola nyerte egy pályázaton, szóval ebbe nem sok beleszólásom volt. Csak anyám használja, mert kell neki a munkához (ő az iskolatitkár). ;)

Idézet
félévente egy ezrest bőven megért.
És gondolj bele, hogy abból a sok ezresből mennyi képregényt vehetél volna... ;D

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #4838 Dátum: 2009. Január 30. - 14:52:58 »
Elvi kérdés. Szerintetek érdemes a kingpin köteteit is képregényes zacsiba tenni?  ;D Vettem az új képregényboltban egy csomag képregényes tasakot.
This is a joke. A real practical Joke.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #4839 Dátum: 2009. Január 30. - 14:58:28 »
szerintem zacskó nélkül jobban mutat a polcon. ;)