Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982201 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #4960 Dátum: 2009. Február 07. - 13:49:16 »
Mellesleg úgyse jár oda szinte senki egyelőre, legalábbis a hsz számát nézve.
Azért már majdnem hatvanan adtak le szavazatot, ami szerintem már szép.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #4961 Dátum: 2009. Február 07. - 14:03:42 »
Ez igaz, de mintha regisztrálni nem akarna senki, ami a hsz-okhoz kell.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #4962 Dátum: 2009. Február 07. - 14:11:02 »
Majd fognak, ha jobban beindul az oldal. Mert most per pillanat elég kevés dolog van rajta amihez hozzá lehetne szólni.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #4963 Dátum: 2009. Február 07. - 14:35:19 »
Sepinek igaza van. Kellene oda néhány érdeksebb cikk, leírás, stb, nem csak annyi, hogy megjelent két oldalon ismertető a Pók kötetekről, mert ehhez nagyon nem lehet hozzászólni... ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #4964 Dátum: 2009. Február 07. - 14:58:04 »
Vissza kéne tölteni néhány régebbi hírt, nem?

horjb

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re:OFF
« Válasz #4965 Dátum: 2009. Február 07. - 15:22:05 »
Megvannak még a régi levelezési rovatból a levelek? ( Ami a régi csodapókban volt) Abból válaszolgathatnál párra, mert akkor helyhiány miatt nem sok jelent meg. Pont amikor kezdett beindulni, akkor lett vége az újságnak. :(

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #4966 Dátum: 2009. Február 07. - 15:22:54 »
SzétOFF-oltátok az OFF topicot. Itt tilos képregényekről beszélni!! :lol:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #4967 Dátum: 2009. Február 07. - 15:28:58 »
Megvannak még a régi levelezési rovatból a levelek? ( Ami a régi csodapókban volt) Abból válaszolgathatnál párra, mert akkor helyhiány miatt nem sok jelent meg. Pont amikor kezdett beindulni, akkor lett vége az újságnak. :(

Ez egyébként nagyon jó ötlet, és mivel a most futó csodapókból is gyakran hiányzik a levelezési rovat, az aktuális levelekre is lehetne itt válaszolni, csak valahogy jelezni kellene, hogy itt keressék őket.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #4968 Dátum: 2009. Február 07. - 15:35:20 »
Vagy írjunk kainnek tucatjával leveleket! ;D Vagy amiket a Képregény ajánlók topikban írunk összefoglalókat, akár azokat is kirakhatod a főoldalra is. ;)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #4969 Dátum: 2009. Február 07. - 15:48:02 »
Vissza kéne tölteni néhány régebbi hírt, nem?
Hát nem volna hülye ötlet. ;)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #4970 Dátum: 2009. Február 07. - 16:00:00 »
Hát, nem tudom, egy méretcsökkentett képregény nálam eleve esélytelen, hogy felsőkategóriába gondoljam csak akár... márpedig az összes Kingpin a Vertigo 1 kivételével töpörödött fajta. Ha magát a kiadványok összességét kell néznem, akkor a kommerszek közül egyedül a Watchmen az, ami tényleg befér oda.
Ja, és BuB: olyan, hogy TF ongoing, nem létezik. Csak minik sorozata.
Aki a Kalapácsfejes sztorit rajzolta, meg a Marvel egyik legügyesebb rajzolója. Szóval ő inkább ne mondjon le. A mostani Anti-Venomos történet is piszok mozgalmas lett, hála neki.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #4971 Dátum: 2009. Február 07. - 18:50:20 »
Megvannak még a régi levelezési rovatból a levelek? ( Ami a régi csodapókban volt) Abból válaszolgathatnál párra, mert akkor helyhiány miatt nem sok jelent meg. Pont amikor kezdett beindulni, akkor lett vége az újságnak. :(
Abban az időben minden egyes levél bekerült az újságba. Nem volt olyan, hogy kimaradt volna. Amik azután jöttek, hogy megszűnt a Pókember, azokra válaszoltam a Spidertom megnyitásával vagy 8 éve.  ;) Mára erősen elavultak lennének.
Ez egyébként nagyon jó ötlet, és mivel a most futó csodapókból is gyakran hiányzik a levelezési rovat, az aktuális levelekre is lehetne itt válaszolni, csak valahogy jelezni kellene, hogy itt keressék őket.
A mostani számban már benne lesznek. Helyhiány miatt maradtak ki, de annyira nagyon sok nincs is (jó).
Vagy amiket a Képregény ajánlók topikban írunk összefoglalókat, akár azokat is kirakhatod a főoldalra is. ;)
Erről mi a véleményetek? Szerintem nem rossz ötlet.
Hát, nem tudom, egy méretcsökkentett képregény nálam eleve esélytelen, hogy felsőkategóriába gondoljam csak akár... márpedig az összes Kingpin a Vertigo 1 kivételével töpörödött fajta.
MINDEN képregény "töpörödött", ha a rajzolói változatot nézzük. Hogy utána mekkora méretben jelentetik meg, az a kiadók dolga. Az összes amerikai képregény csökkentett méretű a franciákhoz képest, akik album méretben adják ki őket. Vagy nézd a mangákat.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #4972 Dátum: 2009. Február 07. - 18:57:05 »
Idézet
Erről mi a véleményetek? Szerintem nem rossz ötlet.
Jöhet, csak azokból kevés van.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #4973 Dátum: 2009. Február 07. - 18:58:04 »
Idézet
Erről mi a véleményetek? Szerintem nem rossz ötlet.
Mivel ez én ötletem volt, ezért szerintem sem rossz ötlet... ;D De komolyan, az én hozzászólásaimat nyugodtan felhasználhatod. Sőt, elvileg ma éjszaka még tervezek oda egy összefoglalót, ha gondolod, elküldöm neked vagy zozinak alapból word formátumban is. ;)

Sepi: akkor írni kell többet! ;) De most komolyan. Ha összeszedjük azokat, meg amiket kaine rakott ki a régen a főoldalra, az pár hétig elég, ha heti egy-kettő megy ki belőlük. Addig meg akár mást is kitalálhatunk, vagy írogatunk még hozzájuk... :brow:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #4974 Dátum: 2009. Február 07. - 19:08:08 »
Erről mi a véleményetek? Szerintem nem rossz ötlet.

Na ez egy nagyon jó ötlet, de én megint továbbmennék, és feldobnám, hogy a Hungaro előtt kértél tőlünk Tomi elemzéseket, rövid értékeléseket a megjelent képregényekről, amit egy fanzine füzetecskében jelentettek volna meg. Ha azok még megvannak, szerintem kimehetnének a főoldalra. Hümm?

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #4975 Dátum: 2009. Február 07. - 19:32:02 »
Én is épp ezt akarta kérdezni, amit Ben! Hiába no, már párszor bebizonyosodott, hogy egy rugóra jár az agyunk... :D De ezt is lehetne úgy, hogy minden héten kijelölsz egy kötetet, és arra megírjuk annyian, amennyien csak akarjuk a véleményünket és aztán mehet ki a főoldalra. ;)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #4976 Dátum: 2009. Február 07. - 20:12:58 »
Az ötlet nem rossz. Kingpines levrovnak meg amúgy is itt a fórum, ahol a Kingpint a hsz-számlálója alapján el se lehetne tántorítani a közönség által feltett kérdések megválaszolásától. :D
Viszont ha tényleg abból a topicból akarsz kiemelni hozzászólásokat, kaine, akkor az enyémeket inkább légyszi ne.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:OFF
« Válasz #4977 Dátum: 2009. Február 07. - 20:34:35 »
Ez szerintem sem rossz ötlet, én is írtam ahhoz a fanzine-hoz 4-5 kötetről véleményt.

legjobb hazai kiadású külföldi képregény: Death Note (üssetek!)  ;D
:violent: :violent:
Amúgy egyszer lehet elolvasom... :-[

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:OFF
« Válasz #4978 Dátum: 2009. Február 07. - 20:48:40 »
Kaine: Én olvasom a Death Notet és szeretem. Rúgjatok xD

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #4979 Dátum: 2009. Február 07. - 20:49:33 »
Kicsit belegondolva, lehet, hogy mégse annyira jó ötlet.  :-[ A képregényes vélemények nagy részben DC-k voltak. Most, hogy átköltöztünk a pokember.hu-ra, nyomjuk tele DC-s dolgokkal? Talán ezt majd később, ha már elég Pókember, vagy Marvel lesz rajta.
Ami a kingpines véleményeket illeti, csak ti szólaltatok meg, azaz olyan szintű önfényezés szaga lenne a dolognak, hogy csak na. Azt csak akkor szabadna kitenni, ha írtak volna mások is, nem csak marvelesek.  ;)