Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982045 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #620 Dátum: 2007. Szeptember 21. - 16:22:51 »
Egyre jobban felértékelődik benen gaby teljesítménye...hogy csinálod, hogy enniyt nezetel egyetem mellett? Ha nem órán vagyok, örülök, hogy pihizek, vagy valami. :headscratch:

Amúgy üdv újra itt, jövőhéttől már lesz netem is otthon. :oh:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #621 Dátum: 2007. Szeptember 21. - 16:43:45 »
Be sem jár órákra. Azokat is neten végzi. ;D

És üdv újra itt pepo. :D

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #622 Dátum: 2007. Szeptember 21. - 17:14:10 »
Semmi titok nincs ebben pepo. Néhány hét múlva te is rájössz, hogy melyek azok az előadások, amelyekre tök fölösleges bejárni, aztán menni fog ez már magától is... ;D

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re:OFF
« Válasz #623 Dátum: 2007. Szeptember 21. - 18:58:09 »
Hát ez a könyvtá-szak. Hogy is mondjam.... a szokásosnál is jobban leterheli az embert.
A félelem nélküli

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #624 Dátum: 2007. Szeptember 21. - 19:30:11 »
Ejj, ez a mai fiatalság. Már egy kis könyvtárszak is megizzasztja őket. Na akkor ezt hallgasd: én még a régi, kétszakos fajtából vagyok és félév végén 16 vizsgám lesz... :roll: azt hiszem én nyertem! ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #625 Dátum: 2007. Szeptember 21. - 20:02:23 »
Jah, nekem csak 2 kiemelt kollokviumom lesz ennke a szemeszternke a végén. Jah és 7 héten biostatisztika doga....amiből nem értek semmit, annak ellenére, hogy a középiskolás osztályom egyik jó matekosa voltam(talán nem túlzás, ha ezt mondom  :-[ 96%-os érettségivel :P). Jah és a biofizikás részecskegyrsítókról nem is beszélve...kár, h úgy mentem oda, hiogy fizikából szinte semmi alapom nem volt, csak a maghfizika, ami a kémiához is kellett. :DSzóval nagyon pompás minden :drying: Nah nem baj jó lesz az.... 8)

doki: végülis már tudom mire nem köll bejárni...mondjuk a többire meg fölösleges, mert nem értem. ;D
De az ilyeneknek tényleg semmi értelme, mint Orvosi pszichológia, Általános orvostörténelem....totál fölösleges az egész.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #626 Dátum: 2007. Szeptember 21. - 20:27:27 »
Ne aggódj, másnem megbuksz  ;D . Így egy évvel tovább élvezheted az egyetemet. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
« Utoljára szerkesztve: 2007. Szeptember 21. - 21:02:24 írta kaine »

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #628 Dátum: 2007. Szeptember 21. - 21:08:33 »
Hát ezek tényleg idióták. :lol: De mintha a nagymamis számítógéppel lett volna csinálva, mert elég érdekesen repül el.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #629 Dátum: 2007. Szeptember 21. - 21:28:09 »
Idézet
Így egy évvel tovább élvezheted az egyetemet.
Jaja, meg félévenként 850 ezer forintba fog kerülni, plusz a tandíj, ami 150 ezer forint lesz. Tiszta haszon. :roll:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #630 Dátum: 2007. Szeptember 21. - 21:43:37 »
Hát az, asszem nyitok egy egyetemet. :D

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #631 Dátum: 2007. Szeptember 21. - 21:55:54 »
Jaja, meg félévenként 850 ezer forintba fog kerülni, plusz a tandíj, ami 150 ezer forint lesz. Tiszta haszon. :roll:

Húúú... :o Ha csak a tandíj 150 ezer akkor a többi 850 ezret miért kérik? :o
Különben én is a tandíj miatt izgulok most hogy mennyi lesz, már a 7. évet kezdem. Ha sok lesz akkor beleadom a zsebpénzemet, ha meg tűrhető lesz akkor lehet hogy marad lóvé a képregényes rendezvényekre. :)
Amúgy szerintem minden egyetem ilyen, hogy a tárgyak egyik része fölösleges, a másik részét nehéz megérteni, a harmadik részét meg nem is lehet megérteni. :hehe:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #632 Dátum: 2007. Szeptember 21. - 22:33:47 »
Idézet
Húúú... Meglepődött Ha csak a tandíj 150 ezer akkor a többi 850 ezret miért kérik? Meglepődött
Hát ez úgy van, hogy az orvosok képzése a legdrágább az egész országban. Ez jól kijön a költségtéritéses összegeken, ami 850 ezer ft félévente plusz a tandíj. Úgy van, hogy az állam 7 szemesztert támogat, ha addig nem tudod elvégezni, elveszted a támogatást...gyakorlatilag a többi szemeszert már mint téritéses végzed.
Idézet
Amúgy szerintem minden egyetem ilyen, hogy a tárgyak egyik része fölösleges, a másik részét nehéz megérteni, a harmadik részét meg nem is lehet megérteni.
Jaja, erről a biofizikáról nekünk is azt mondták a felsőbbévesek, hogy fullra semmi értelme, úgysem használjuk majd később, lehetetlen megérteni. Csak vágjuk be, és ha sikerült rúgjunk be a lehető legjobban, hogy gyorsan el si felejtsük az egész biofizikát. :P
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #633 Dátum: 2007. Szeptember 22. - 10:15:26 »
Hetedik? Akkor még jó vagyok a hatodévemmel... :D

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #634 Dátum: 2007. Szeptember 22. - 11:15:24 »
Hetedik? Hatodik? Én még csak harmad éves vagyok, de már most látom, hogy én is kb. hatot leszek minimum... :roll:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #635 Dátum: 2007. Szeptember 22. - 12:04:47 »
Máshol nem tudom hogy van, de nálunk így. Vagy 8 szemesztert igazán támogathatna az állam, hogy szép kerek szám legyen. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re:OFF
« Válasz #636 Dátum: 2007. Szeptember 22. - 12:27:48 »
Hát nekem a dokumentum leírás lesz a mumusom. A triplaórás tárgyból egy kukkot se értettem.
A félelem nélküli

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #637 Dátum: 2007. Szeptember 23. - 22:57:05 »
Na ez király!

18-as karikás!  ;D

http://vix.dk/v/204972

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #638 Dátum: 2007. Szeptember 23. - 23:02:41 »
Ismét Debrecenben. Nettel!!4 ;D
Yipííí...de jó, mert ma is sok időm volt fórumozni. :surp:
Fokozva a hangulatot egy kegyetlen durva reklámféleség! Szétröhögtem magam :oh: :lol: :lol: :lol: :lol:
http://www.ffk-wilkinson.com 
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #639 Dátum: 2007. Szeptember 23. - 23:18:42 »
Mindakettő nagyon jó volt. :D