Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982270 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:OFF
« Válasz #5340 Dátum: 2009. Március 29. - 13:00:58 »
Hogy is mondták Palikék? Lesznek szponzori tárgyalások a jövő héten. ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #5341 Dátum: 2009. Március 29. - 13:08:19 »
Közben a Portugálok megint nem tudtak nyerni. ;D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:OFF
« Válasz #5342 Dátum: 2009. Március 29. - 13:52:10 »
Eh, jól láttam, hogy k*&khm# Kimi megint kiesett? :roll:
Öcsém, kikészít ez a gyerek... :D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #5343 Dátum: 2009. Március 29. - 13:58:32 »
Sziasztok, örömmel jelentem be hogy hazatértem a sítúrámról!
Nagyon élvezetes volt Olaszországban, bormióban voltam családommal.
az idő nagyon kedvező volt, és sikerült az egész ottlétünket kihasználni, síeléssel és városnézéssel töltve.
3 olasz képregénnyel is gazdagodtam, egy angyalokkal, titkos invázióval és egy régi csodapókkal, ( ők épp a kraven lánya történetnél tartanak... amiben fenegyerek is szerepel) mivel olaszul van nem nagyon értem, valaki tud segíteni, hogy ki kicsoda abban a történetben meg hogy miért cseréltek ruhát stb?

nah egy szó mint száz... megjöttem jól éreztem magamat, persze hiányozott a fórum, meg ti is, remélem jót börzéztetek és hát akkor folytatódhat minden tovább ;)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #5344 Dátum: 2009. Március 29. - 17:01:58 »
BuB: Technikai értelemben nem, csak utolsóként végezte.
De amúgy igen.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:OFF
« Válasz #5345 Dátum: 2009. Március 29. - 17:09:19 »
Eh, akkor se kapott pontot. :D :-\
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #5346 Dátum: 2009. Március 29. - 17:09:57 »
( ők épp a kraven lánya történetnél tartanak... amiben fenegyerek is szerepel) mivel olaszul van nem nagyon értem, valaki tud segíteni, hogy ki kicsoda abban a történetben meg hogy miért cseréltek ruhát stb?
Beszéltünk erről már. Olvass vissza a Marvel Képregények vagy a Spider-Man topikban, és akkor megtalálod.  :nezze:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #5347 Dátum: 2009. Március 29. - 22:21:07 »
Üdv, Kanaszta! Ha jól emlékszem, az a Kraven lánya nem is volt rossz sztori. De az egészre már én se emlékszem.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #5348 Dátum: 2009. Március 29. - 22:33:52 »
Nem. Nem volt rossz. Guggenheim írta. Ő rosszat csak kivételes jó napjain tud írni, de olyan már rég nem volt. A Kraven lányás történet egy ostoba, rosszul megírt, karakterizálást nélkülöző, fájdalmas párbeszédekkel és egy minden ingerküszöböt túllépő módon egysíkú és ötlettelen főgonoszt felvonultató hulladékhalom volt. Egy átlagos Guggenheim-történet. Amire még a saját írója is akkora nagy figyelmet szentelt, hogy a végén lévő hűdenagy rejtéllyel később nem is törődött, mintha a szerkesztőség is a sztori elfelejtését szorgalmazná serényen - ami, mint tudjuk, lehetetlen, hist Breevort és S*nyaló Wacker ilyet nem tesz.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:OFF
« Válasz #5349 Dátum: 2009. Március 30. - 19:39:22 »
Én a képregényeimet egy nagy szekrényben tárolom, és 1 polcon összesen 2 oszlop képregény fér el. Szeretnék mostanában végezni az elrendezésen egy nagyobb átalakítást, első lépésként a Feszten veszek egy 100 db-os fóliát, mert az már elfogyott. :) Szerintetek hogy a legideálisabb tárolni a füzeteket? A dobozzal az a baj, hogy jót nagyon nem tudok szerezni, és a szekrényben ugye nem tudom lapozgatni az abban lévő képregényeket, csak ha kiveszem a szekrényből...

Várom a tippeket! :)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #5350 Dátum: 2009. Március 30. - 19:54:59 »
Irattartó mappa. Sok irattartó mappa. Nekem is azokban vannak, plusz mindegyik szépen bezacskózva.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:OFF
« Válasz #5351 Dátum: 2009. Március 30. - 19:56:06 »
Nekem négy fiókban, és majdnem egy egész könyvespolcon vannak. Mindegyik valami tasakban, de nem olyan vészes őket átlapozni őket így. A dobozzal csak az volt a baj, hogy mindig le kellett venni a szekrény tetejéről... :roll:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #5352 Dátum: 2009. Március 30. - 19:58:56 »
Szerintem (mint ahogy azt láthattad az én képeimen is) az ilyen fénymásolópapírtartó doboz a legjobb. Abban szépen állítva be lehet rakni a képregényeket, és így könnyen lapozhatóak. Persze lehet kapni a képregényboltokban is képregénytartó kartondobozokat, de szerintem azok drágák és annyival nem jobbak. Ilyen dobozokat pedig könnyen lehet szerezni. Például ha van olyan rokonod, ismerősöd aki irodában dolgozik, akkor ő biztosan tud szerezni. Hiszen az irodákban a nyomtatókhoz, fénymásolókhoz raklap számra veszik az ilyen papírokat dobozokban, és mivel általában mindet kidobják, még örülnek is ha valaki elviszi őket. De meg lehet próbálni papír írószer boltokban, vagy nagyobb bevásárlóközpontokban (tuskó és társai, ahol van papír-írószer is), hogy nem-e adnák oda az üres dobozokat. Onnan is könnyen lehet szerezni. Én pont tegnap a Tuskóban láttam az egyik sor végén, hogy a feltöltők egy rakat olyan dobozt dobtak ki. Ha akartam volna, simán tudtam volna kérni tőlük.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #5353 Dátum: 2009. Március 31. - 15:38:43 »
Én csak beállítottam kb füzetmagasságúra az egyik polcot a könyvespolcból, ott vannak bezacskózva. Szerintem nem kell túllihegni, egy megfelelő méretű doboz vagy polc pont jó.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #5354 Dátum: 2009. Március 31. - 15:45:13 »
Kimondhatatlanul szégyellem is magam azért, hogy ismertem az
Ákálámágóóóóóó!!!

"kifejezést".  :-[

Most buktál, le Mancikám. :oh:
Mégis csak nézed a szennyműsorokat.

Azt egy árva szóval sem mondtam, hogy néztem, csak azt mondtam, hogy azt is szégyellem hogy tudom hová és kihez köthető a Pepo által idézet kifejezés.

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:OFF
« Válasz #5355 Dátum: 2009. Március 31. - 17:23:57 »
Én pont most igyekszek beszerezni olyan dobozokat, amikben jól lehet tárolni a képregényeket. Most a kötetek a könyvespolcon vannak állítva, ami persze tökéletesen jó úgy. A füzeteim viszont három toronyban állnak a polcon, ami rohadtul nem mutat. Úgyhogy minél előbb szereznék beszerezni néhány dobozt. Meg majd a fesztiválon veszek "képregénytartó zacskókat", mert most nincs annyi, hogy az összes képregényemet be tudjam csomagolni.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #5356 Dátum: 2009. Március 31. - 18:31:10 »
Nemtom, én Pákót már nem tudom utálni anniyra egy szerencsétlen naív kis hülye. Nem olyan pöffeszkedő purgyé, mint Győzike, meg az ilyenek,
Szerinte az államfora diktatúra, és az uralkodó természetesen Mária Terézia. Petőf Sándor a kisgazda párt elnöke, 2003-200 az 1848, és a magyar rabszolgafelkelést a torokok verték le. A budapesti fal is létezik, és a legkimmondhatatlanabb magyar szó a "basza.basza...baszemgarigo".
Ünnepélyesen magyarrá is nyilvánították, persze már korábban is állampolgár volt úgy tudom. Ja és miután be akart perelni egy filmet, mert kivágták teljes egészében a jelenetét, és a riport alatt jött rá, hogy rosszul olvasta a szerződést, szinte már nem is utáltam. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #5357 Dátum: 2009. Március 31. - 20:08:43 »
Fóliákról jut eszembe... a fesztiválon... ugyan úgy 500 Ft ért lehet majd venni a holdosoktól 100 db-t? :headscratch:

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #5358 Dátum: 2009. Március 31. - 20:49:40 »
Fóliákról jut eszembe... a fesztiválon... ugyan úgy 500 Ft ért lehet majd venni a holdosoktól 100 db-t? :headscratch:
Ha igen, használd majd ki.
This is a joke. A real practical Joke.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #5359 Dátum: 2009. Március 31. - 20:51:15 »
Az nagyon jó árban van akkor, én még 1000-ért vettem kb másfél éve.