Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982266 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #5480 Dátum: 2009. április 09. - 16:05:24 »
Ugyan, Sepi, a Bravo és a Viva célközönsége körében akár még lehet is a legnépszerűbb. ;D (Nem mintha ismernének más rockzenekart arrafelé.)

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:OFF
« Válasz #5481 Dátum: 2009. április 09. - 16:06:36 »
Ööö... khm... a Tankcsapda hazánk legnépszerűbb rockzenekara.
:lol: Ezt ugye te sem gondolod komolyan. Ez akkora baromság, hogy csak na. Népszerű, de hogy nem a legnépszerűbb, az tuti. Az más kérdés, hogy a Bravo meg a Viva plus ilyen hülyeségekkel eteti a népet, de ez egy baromság.  ;)
Igazából szarok rá, hogy nem a legnépszerűbb. Én imádom, az a lényeg.

És amúgy mindenhonnan azt lehet hallani, hogy a legnépszerűbb, de mindegy.
És a Vivátol én még soha nem hallottam, hogy dicsérnék a Tankcsapdát. ( Igaz, azt sem, hogy szidják. )
« Utoljára szerkesztve: 2009. április 09. - 16:08:29 írta Holdlovag »

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #5482 Dátum: 2009. április 09. - 16:10:18 »
Persze hogy mindenki ezt mondja, mert egyszerű divatrockot játszanak. Bármennyire is szidják a többi általuk divatrockernek tartott csapatokat, ők sem különbek. És mivel divat zenét játszanak a média naná, hogy felkapja és sztárolja őket, de tudjuk hogy a médiának egy szavát sem lehet elhinni (de majd ha idősebb leszel, biztosan te is belátod majd). Ettől persze lehet szeretni őket, csak nem szabad az ilyen jelzőkkel dobálózni, mert ez hülyeség.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #5483 Dátum: 2009. április 09. - 16:12:11 »
Persze hogy mindenki ezt mondja, mert egyszerű divatrockot játszanak.
Végre valaki egyetért velem ebben a témában. :)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #5484 Dátum: 2009. április 09. - 16:12:36 »
Na, azért. ;) Csak mert én úgy vagyok a Tankcsapdával, mint ti a macskákkal. ;)

Leszarod őket? Vagy téglát vágsz hozzájuk?

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:OFF
« Válasz #5485 Dátum: 2009. április 09. - 16:13:51 »
Persze hogy mindenki ezt mondja, mert egyszerű divatrockot játszanak. Bármennyire is szidják a többi általuk divatrockernek tartott csapatokat, ők sem különbek. És mivel divat zenét játszanak a média naná, hogy felkapja és sztárolja őket, de tudjuk hogy a médiának egy szavát sem lehet elhinni (de majd ha idősebb leszel, biztosan te is belátod majd). Ettől persze lehet szeretni őket, csak nem szabad az ilyen jelzőkkel dobálózni, mert ez hülyeség.

Na ez nagy hülyeség volt, amit írtál. :o

A Tankcsapda gyűlöli a médiát, és ennek hangot is adnak a számaikban. Épp ezért, pont hogy nem sztárolják őket annyira, mint a többi rockzenekart.

Na, azért. ;) Csak mert én úgy vagyok a Tankcsapdával, mint ti a macskákkal. ;)

Leszarod őket?
Én ezt benyának írtam, meg Ju - nak, és társainak, nem neked. ;)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #5486 Dátum: 2009. április 09. - 16:19:13 »
Ha te ettől boldogabb vagy, akkor legyen, hülyeséget írtam.

Sajnos még túl fiatal vagy, más szemmel látod a dolgokat. Persze ez nem rossz, csak az a baj, hogy nem vagy képes elfogadni ha nem úgy van valami ahogy azt te látod.  ;)

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:OFF
« Válasz #5487 Dátum: 2009. április 09. - 16:21:14 »
Képes vagyok elfogadni, de én akkor is szeretem és kész. ;)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #5488 Dátum: 2009. április 09. - 16:21:54 »
A Tankcsapda gyűlöli a médiát, és ennek hangot is adnak a számaikban. Épp ezért, pont hogy nem sztárolják őket annyira, mint a többi rockzenekart.

Édes magzatom olyanról még nem hallottál hogy valaki direkt úgy csinál valamit, hogy az pont az ellenkezőjének tűnjön. A zenekarok de az összes többi celeb vagy cölöp amikor a média figyelmét akarja, látványosan elkezdi szidni vagy támadni azt, így ingyen reklámot kapnak.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #5489 Dátum: 2009. április 09. - 16:22:43 »
Képes vagyok elfogadni, de én akkor is szeretem és kész. ;)
Mint mondtam, ettől függetlenül szeretheted. mindenki maga dönti el, hogy mit szeret. Csak nem szabad nekiállni dobálózni a jelzőkkel, mert az közel sem biztos hogy igazak.

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:OFF
« Válasz #5490 Dátum: 2009. április 09. - 16:23:44 »
Akkor mondjátok el, hogy ti milyen zenét szerettek! :brow: ;)

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #5491 Dátum: 2009. április 09. - 16:25:56 »
Ben zenmester útmutatása az élethez ártatlan ifjaknak 1. fejezetét olvashattuk. Következő rész jövő héten ugyanebben az időpontban. :D ;) (no offense Ben, de tényleg így hangzott ;))

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #5492 Dátum: 2009. április 09. - 16:26:51 »
Akkor mondjátok el, hogy ti milyen zenét szerettek! :brow: ;)

Evanescence, Nightwish, Nickelback, Lordi, Vangelis, Hoobastank, David Guetta, Rob Zombie, Enya, plusz filmes OST-k és soundtrack-ek.

Ben zenmester útmutatása az élethez ártatlan ifjaknak 1. fejezetét olvashattuk. Következő rész jövő héten ugyanebben az időpontban. :D ;) (no offense Ben, de tényleg így hangzott ;))

Mert azt akartam hogy úgy hangozzon.

De most komolyan gyerekek mikor lettem zenmester?

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #5493 Dátum: 2009. április 09. - 16:31:24 »
Mert azt akartam hogy úgy hangozzon.
Tudom, csak nem akartam, hogy magadra vedd, nem beszólásnak szántam. ;)

Idézet
De most komolyan gyerekek mikor lettem zenmester?
Nem tudom, de most jól illett ide. :D

Evanescence, Sentenced, Green Day, korai Good Charlotte albumok, Savage Garden, film és játék soundtrackek, System of a Down, Robbie Williams, meg sok dal, ami csak úgy megtetszik.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #5494 Dátum: 2009. április 09. - 16:33:54 »
Mert azt akartam hogy úgy hangozzon.
Tudom, csak nem akartam, hogy magadra vedd, nem beszólásnak szántam. ;)

Nem vettem beszólásnak, csak megmondtad az igazat.  :D

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #5495 Dátum: 2009. április 09. - 16:34:48 »
Oké, rendben van. :)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #5496 Dátum: 2009. április 09. - 16:41:29 »
Hm, zene... jelenleg a Nightwish és egy Final Fantasy-nagyvegyes (2 dvd-nyi zenéből van mit válogatni :D). Kissé érdekes kontrasztot alkot a Bless the Child - End of All Hope kettős a 1000 Words játékbeli és hosszabbított angol verziójával. ;D (Utóbbi egyébként az egyik legszebb szomorú szám, amit ismerek.) Emellett amit rengeteget hallgattam album szintjén az a t.A.T.u. és a Nana, de ha éppen olyanom van, előveszem vmelyik Aqua-cd-met is. Ezen felül filmes és játék-zenék is jöhetnek. Winampban ott van a Prince of Persia - Sands of Time (ajmit Chatwood alkotott a The Fight c. számban, valami páratlan) és a Gladiator OST is.
A többi már nagyon vegyes. Konkrét albumokat rajtuk kívül még Jackótól tudok végighallgatni mind a mai napig, minden más egy-két slágeres valami.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #5497 Dátum: 2009. április 09. - 17:14:36 »
Ööö... khm... a Tankcsapda hazánk legnépszerűbb rockzenekara.
:lol: Ezt ugye te sem gondolod komolyan. Ez akkora baromság, hogy csak na. Népszerű, de hogy nem a legnépszerűbb, az tuti. Az más kérdés, hogy a Bravo meg a Viva plus ilyen hülyeségekkel eteti a népet, de ez egy baromság.  ;)

Ez meg nagyon úgy tűnt, hogy te meg akarod mondani a frankót. Szóval szerinted melyik a legnépszerűbb magyar rockbanda, ha nem a tankcsapda? Ha meg nem erre ment ki a hozzászólásod, akkor te se dobálózz azzal, hogy nem az a legnépszerűbb. De ha mégis tudnál mondani olyat, akinek a koncertjeire és fellépéseire többen mennek el, akkor azt mondom igazad van.
A tankcsapda meg nem ganxta zolee és a kartel meg dopeman, akik direkt csinálják maguknak a negatív reklámot. Nem állandó médiaszereplők, nem írnak róluk a pletykalapok, és nem mindennapos szereplői a hülye hírműsoroknak. A tankcsapda szerintem egy olyan banda, aki manapság bőven kiérdemelte azt, hogy hazánk legnépszerűbb rockbandájának nevezzük őket. És az, hogy mennyire mentek át az útóbbi jópár évben populárisba egy teljesen más tészta.

----

kedvenc előadók? :)
Ahogy elnézem itt tejesen más érdeklődési köröm van mint itt a legtöbbeteknek. :)
DMX, Cypress hill, Snoop Dogg, Dr Dre, Busta Rhymes, Method Man, LL Cool J, Csak hogy a külföldieknél maradjak, és ez még nem teljes.
Magyarban meg Zanzibár, Subb Bass Monster, Belga, Kicsi Tyson régebben Junkies, Edda, ganxta zolee és a kartel aki hirtelen eszembe jut. :)
This is a joke. A real practical Joke.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #5498 Dátum: 2009. április 09. - 17:26:39 »
Én nem fogok belemenni abba, hogy melyik a legnépszerűbb rockbanda az országban, mert mint a mondandómból remélhetőleg ki lehetett szűrni, én nem szeretek jelzőkkel dobálózni. Pláne nem egy olyan művészeti ágban, mint a zenei, aminek a megítélése mindig is szubjektív. A legnépszerűbbet meg pláne nem sütném rá senkire sem, inkább azt hogy mi az ami a legdivatosabb. És per pillanat a Tankcsapda is a divatos kategóriába tartozik, és ezért népszerű egyes emberek körében. Mindig is volt ilyen, és mindig is lesz. De én nem akarom megmondani a frankót, csak eleve hülyeségnek tartom hogy média adatok vagy koncertellátogatói adatok alapján akarják a népszerűséget mérni.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #5499 Dátum: 2009. április 09. - 17:30:09 »
csak eleve hülyeségnek tartom hogy média adatok vagy koncertellátogatói adatok alapján akarják a népszerűséget mérni.

De akkor mi alapján lehet mérni a népszerűséget szerinted? lemezeladások vagy letöltési adatok?
This is a joke. A real practical Joke.