Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 981959 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #6100 Dátum: 2009. Május 18. - 13:01:27 »
Most csíkos vagy kockás zokni a menő?  :lol:
This is a joke. A real practical Joke.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #6101 Dátum: 2009. Május 18. - 13:03:16 »
Majd mind beöltözünk Yagami Light-nak.
Tudod, ez még be is jönne ott sokaknak. :D De csak akkor, ha van nálad egy Ryuk plüssfigura is. ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #6102 Dátum: 2009. Május 18. - 13:05:43 »
AZ legyen a legkevesebb.  :brow: Kezd összeállni az Anti-Virgin Manga Girl Squad.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #6103 Dátum: 2009. Május 18. - 13:06:07 »
az nem elég ha tudok pikacsu nyelven?
This is a joke. A real practical Joke.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:OFF
« Válasz #6104 Dátum: 2009. Május 18. - 16:42:48 »
Ben, Grey, vegyetek be engem is! ;D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #6105 Dátum: 2009. Május 18. - 16:55:01 »
Ben, ahoz képest hogy mennyire mangaellenes vagy, egész jól ismered a karaktereket. Mert én egyik nevet sem hallottam eddig.  :D

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:OFF
« Válasz #6106 Dátum: 2009. Május 18. - 17:15:10 »
az nem elég ha tudok pikacsu nyelven?
Az kb. csak ennyi: Pika-pika-chuuu!! ;D :hehe:

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #6107 Dátum: 2009. Május 18. - 17:22:13 »
Tudom  ;D
This is a joke. A real practical Joke.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:OFF
« Válasz #6108 Dátum: 2009. Május 18. - 17:24:57 »
Á, ez nem hiszem hogy bejönne nekik, a Pokémon már rég kiment a divatból.
De ha mondjuk a "Magányos csillag" c. mangából öltöznél be valakinek, az lehet bejönne nekik. :brow:


 :hehe: :lol:

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #6109 Dátum: 2009. Május 18. - 17:25:59 »
Fuu, most valami nagyon csúnya jutott legelőször eszembe.  ;D Szerencséd, hogy csak poénnak szántad.  :lol:
This is a joke. A real practical Joke.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:OFF
« Válasz #6110 Dátum: 2009. Május 18. - 17:28:59 »
Ja, de a múltkori "hevült" hangulatú Marvel klub-tervhez is illik. :hehe:

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #6111 Dátum: 2009. Május 18. - 17:32:29 »
Nem én hevültem akkor se.  :D
This is a joke. A real practical Joke.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:OFF
« Válasz #6112 Dátum: 2009. Május 18. - 17:35:32 »
Én már veszettül kiváncsi vagyok hogy ki 'hevült" be :headscratch: mert akárki volt mellém nem ül az tuti :twisted: ;) :twisted: :twisted:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:OFF
« Válasz #6113 Dátum: 2009. Május 18. - 17:44:56 »
Olvass vissza a Képregényes események topikban. ;)
Amúgy senki. :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #6114 Dátum: 2009. Május 18. - 18:51:35 »
Ez most általánosítás, vagy a mangás lányok tényleg ennyire elmaradott szerencsétlenek?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #6115 Dátum: 2009. Május 18. - 20:04:10 »
Csak negatív sztereotípia. Semmivel sem gázabb, mint egy Pókember-pólóban feszítő geek, aki képes órákat elemezgetni, hogy a Hulk vagy a Lény-e az erősebbek. Pontosan ugyanolyanok, csak másról beszélnek. De mivel erőteljes divathullám, és gyönyörűen tudja rombolni a magyar nyelvet (csókoltatom az összes magazint, aki Hepburnt használ az egyetlen olyan nagyobb népcsoport neveire, akik úgy írják a vezeték- és családnevet, ahogy mi is, de az angolos a szent a szemükben), ezért divat szidni is őket. Majd idővel elmúlik, és megint előveszik az erőszakos videojátékokat, annak is lassan eljön a szokásos 10 éves nagy hulláma.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #6116 Dátum: 2009. Május 18. - 20:17:07 »
Nem csak divatból írtam amit írtam. Oké, a végére már lehet hogy túlzásba vittem, de van bőven tapasztalatom e téren.
This is a joke. A real practical Joke.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #6117 Dátum: 2009. Május 18. - 21:01:59 »
csókoltatom az összes magazint, aki Hepburnt használ az egyetlen olyan nagyobb népcsoport neveire
Látod, hogy veled van a baj?  :nezze:  :D
Szerintem is sztereotípia, a többit jól mondta gaby.  ;) Semmivel sem különb az ő rajongásuk bármi másféle rajongásnál. Olyan ez, mintha az mondaná valaki, hogy mondjuk a Depeche Mode fanok sose pasiznak, mert úgy bele vannak esve a zenészekbe. Oké, síkitoznak értük, de azért ők sem hülyék. Tisztelet a kivételnek.  ;D
Most láttam a conon, hogy volt egy japán srác is a látogatók között, néhány csaj majdnem sikított örömében, ahogy meglátták.  :lol:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #6118 Dátum: 2009. Május 18. - 21:13:23 »
Most láttam a conon, hogy volt egy japán srác is a látogatók között, néhány csaj majdnem sikított örömében, ahogy meglátták.  :lol:
Biztos ő is csajozni ment le.  ;D

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #6119 Dátum: 2009. Május 18. - 21:26:00 »
Oké, síkitoznak értük, de azért ők sem hülyék. Tisztelet a kivételnek.  ;D

A rajongásnak is vannak fokozatai. Amikor már valakit semmi más nem érdekel, az egy idő után inkább szánalmas. Nem látják a körülöttük lévő világot, mert bele vannak borulva a manga álomvilágukba.
És nem hülyék nyilván, de sajnos a nagy részük elég egyedien értelmezi a pasizást, és a párkapcsolatokat. Van köztük olyan is, aki képes normális kapcsolatot kialakítani embertársaival, és nem csak más mangásokkal, de ez a kevesebb. Olyanok ők, mint a vallási fanatikusok. lásd hit gyüli. Táncolni is csak japán zenére tudnak, csak japán vagy japán stílusú együttesekért képesek rajongani. csak manga rajzfilmeket néznek, és csak a manga képregényeket ismerik. (és jónéhányan le is nézik a szuperhősös képregényeket közülük) Ezzel szemben egy marveles vagy egy DC-s lehet akármennyire belebuzulva a kiadója képregényeibe, nem csak amerikát fogja látni a világon, nem csak amerikai zenét fog hallgatni, és nem csak amerikai rajzfilmeket fog nézni.
----
És érdekes módon én időnként mindig bele tudok lapozni 1-1 manga képregénybe, hogy megnézzem, milyen, sőt néha egy egy animébe is. De ha ők így állnak hozzá a szuperhősős képregényekhez, akkor én miért ne ítéljem el az ő fanatizmusukat, amit én az amerikai képregények iránt rajongókban nem látok.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Május 18. - 21:31:17 írta grey gargoyle »
This is a joke. A real practical Joke.