Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 981961 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:OFF
« Válasz #6220 Dátum: 2009. Május 25. - 18:07:48 »
Nekem most az összes juttatásom havi 30, ebből 12-t elvisz a koli meg a bérlet, a maradékból pedig élem vígan az életem. :)
Vidám élet lehet :'( Havi 18-bol kijönni :stupid: Ugyhogy ha legközelebb meg akarlak hívni a McDonald's(TM)-ba nehogy tiltakozni kezdjél nekem ;) ;D
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #6221 Dátum: 2009. Május 25. - 18:47:20 »
Idézet
És a progmat mióta büfészak?
Jó, te külön kategória vagy, neked az is büfészak. De még minidg sokkal szabadd mint nálunk, hidd el.

Szociális ösztöndíj nálunk is egy vicc, semmi koherencia nincs benne...kapcsolatok alapján lehet megkapni, aztán olyanok kapják akiknél már nemcsak apukának, de a fiacskának is bmw-je van, debreceniek, plusz van még egy házuk hajdúszoboszlón is. Aki meg tényleg rászorulna az nem kap egy vasat se.
Idézet
Vidám élet lehet Sír Havi 18-bol kijönni hülye
nyilván nem költ el mindne héten 1 ezreket valami drága szórakozóhelyen. Hidd el nekem, ha kijön az egyetemről, amilyne jó abban amit csinál, a kezdje több lesz netto 180-nál. Nem gyenge túl, meg alulfizetések vannak egyes szakmákban.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #6222 Dátum: 2009. Május 25. - 19:02:41 »
Vidám élet lehet :'( Havi 18-bol kijönni :stupid:
Ki lehet jönni simán. Azért havonta egyszer hazamegyek, olyankor kapok vagy kétheti ennivalót. :)

Idézet
Szociális ösztöndíj nálunk is egy vicc, semmi koherencia nincs benne...kapcsolatok alapján lehet megkapni, aztán olyanok kapják akiknél már nemcsak apukának, de a fiacskának is bmw-je van, debreceniek, plusz van még egy házuk hajdúszoboszlón is. Aki meg tényleg rászorulna az nem kap egy vasat se.
Nálunk egész jó rendszer van rá, ennek hátránya, hogy minden félévben vinni kell egy csomó igazolást erről-arról, és az macerás. Viszont a kolifelvételi rendszer. Na, az nagyon kaki, erre illik az, amit írtál.

Idézet
nyilván nem költ el mindne héten 1 ezreket valami drága szórakozóhelyen.
Gondolom, ez tízezreket akart lenni. :) És nem, mivel nem járok szórakozóhelyekre, csak ha részegen betámolygok néha a ZP-be. :) Inkább mindig a koliban hozunk össze valamit a haverokkal. Vagy kimegyünk más kolikba koncertekre. Életforma. 8)
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #6223 Dátum: 2009. Május 27. - 22:45:18 »
Hát ennyi. A Barca ma jobb volt. Sokkal jobb. Moindjuk Rooney szélen való erőltetését én továbbra sem értem és, hogy azt sem, hogy minek kellett fizetni Berbatovért nyáron 30 millió fontot, mert ezt a játékot Wellbeck, Macheda, de még a kölcsönben lévő Cambell vagy Manucho is simám produlkálja... :drying: Komolyan mondom eljutottam arra a szintre, hogy Berbatovot kellene eladni és nem Tevezt... :roll:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #6224 Dátum: 2009. Május 27. - 22:56:00 »
Ezértaztán megérte végigszenvedni a meccset. katasztrofálisak voltunk, a barca gyakorlatilag lefocizott minket. A gól után a 10. percben már eldőlt... én nemtom hova tűntek el fejben, de ennyire nulla, kedvtelen, hit nélküli játékot régen láttam a MU-tól. Főleg, hogy jópár meccset megfordítottunk már...okés, hogy ez a Barca, meg egy döntő, d ehogy a 10. percben összeroskadjunk az már durva. Pedig elvileg az angol csapatok mentalitása az, hogy sosem adják fel....

Persze az idény alapján ez egy megérdemelt győzelem a katalánoknak, nem vitás. De akkor is fáj, hogy milyen mákkal mentek tovább az elődöntőben. Nem is az bánt igazából, hogy kikaptunk, hanem ahogy. Elég szánalmas volt ez a ami este. Ha a Cselzi ellen van ugyanez, nem estünk volna így össze az is biztos.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:OFF
« Válasz #6225 Dátum: 2009. Május 28. - 01:19:59 »
Hát ennyi. A Barca ma jobb volt. Sokkal jobb. Moindjuk Rooney szélen való erőltetését én továbbra sem értem és, hogy azt sem, hogy minek kellett fizetni Berbatovért nyáron 30 millió fontot, mert ezt a játékot Wellbeck, Macheda, de még a kölcsönben lévő Cambell vagy Manucho is simám produlkálja... :drying: Komolyan mondom eljutottam arra a szintre, hogy Berbatovot kellene eladni és nem Tevezt... :roll:

Minden pontjával egyetértek, ugyanezt mondtam ma este én is a meccs után...

Tevezt mindenképp meg kellene tartani, opciós jogunk van rá, ha nem él vele a vezetőség ( amit bevallom azért nem hiszek ) akkor no comment...

Berbatov meg eddig óriási melléfogás, de még egy idényt adnék neki, de szigorúan mint 3. v 4. számú csatár...

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #6226 Dátum: 2009. Május 28. - 07:45:57 »
3. vagy 4. számú csatárnak nem kell. Akkor már inkább üljön a fentebb emlegetett fiatal tehetségek közül valaki a padon és ne ez a nagyképű nem mondom ki mi... :drying: Én nagyon örültem, mikor nyáron leigazolta őt a Mester, de mostanra hatalmasat csalódtam benne. Viszont szerintem tuti, hogy ő fog maradni és Tevezt el fogják engedni, mert őszintén megmondon, hogy abban az opciós jogban szereplő 20 vagy 30 milla is sok lenne Tevezért. Annyira nem jó játékos ő, max. 15-18 milliót ér meg. ;)

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #6227 Dátum: 2009. Május 28. - 08:41:24 »
Szobatársam is nézte a meccset, és mivel vesztett a MU, egy fogadás miatt kénytelen volt végigjönni meztelenül a folyosón. :D Ezért szerintetek sem olyan nagy kár az a BL döntő, igaz? ;D

Pedig elvileg az angol csapatok mentalitása az, hogy sosem adják fel....
Ezt nem a németekre szokták mondani egyébként? (Mielőtt mindenki megkövez, én nem értek hozzá.)
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #6228 Dátum: 2009. Május 28. - 08:56:23 »
Szobatársam is nézte a meccset, és mivel vesztett a MU, egy fogadás miatt kénytelen volt végigjönni meztelenül a folyosón. :D Ezért szerintetek sem olyan nagy kár az a BL döntő, igaz? ;D

Egy férfi koleszban? (az nem valami nagy szám) Vagy abban az 5 csillagos hotelben amiben most laksz? :)
This is a joke. A real practical Joke.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #6229 Dátum: 2009. Május 28. - 09:08:09 »
Nem, vegyes kolesz. :) Szép is lenne, ha nem lennének itt lányok. A hotelben meg majd csak jövőre fogok lakni.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #6230 Dátum: 2009. Május 28. - 09:59:40 »
És ott már bizony nem lesznek lányok... ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #6231 Dátum: 2009. Május 28. - 10:40:38 »
Idézet
Ezt nem a németekre szokták mondani egyébként? (Mielőtt mindenki megkövez, én nem értek hozzá.)
Elsősorban rájuk, de azért az angolokat sem kell félteni. Kivétel a MU-t... :(
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:OFF
« Válasz #6232 Dátum: 2009. Május 28. - 18:26:41 »
Na, most értem haza a szolfézs alapvizsgáról, 5-ös lett. :brow: Ami azt jelenti, hogy a továbbiakban már kell járnom szolfézs órákra, innentől már kiváltja a Gitár zenekar.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #6233 Dátum: 2009. Május 29. - 13:16:39 »
Biliárd-fanoknak:
http://www.youtube.com/watch?v=SXP7sp4sFOo
Vagyis tudtam, hogy az emberiség a fejlődésével együtt kitermel magából olyanokat, akik fiatalon egy adott terület nagyjaivá válnak, na de hogy ennyire? :o

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #6234 Dátum: 2009. Május 29. - 14:00:40 »
Elég sokat forgok gyerekek között mostanság, úgyhogy bátran állíthatom, a srác minimum 4 éves.  ;D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #6235 Dátum: 2009. Május 29. - 14:33:52 »
23 hónapos volt a felvétel készültekor.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #6236 Dátum: 2009. Május 29. - 14:56:40 »
Láttad a szülakvikivonatát?  ;) Vagy csak elhitted bemondásra?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #6237 Dátum: 2009. Május 29. - 15:22:25 »
Tökmindegy, ha 4 évesen így nyomja, 15 évesen már verhetetlen lesz, ha pszichésen jól  felkészítik.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #6238 Dátum: 2009. Május 29. - 17:39:39 »
Vagy olyan lesz mint a Balls of fury c. filmben a pingpongos kislány, amikor nem jön össze neki valami vagy kikap, akkor elsírja magát. :D
This is a joke. A real practical Joke.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:OFF
« Válasz #6239 Dátum: 2009. Május 30. - 22:27:10 »
Az Élete rész első bekezdését érdemes elolvasni  ;D

http://hu.wikipedia.org/wiki/George_R._R._Martin