Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982295 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #6500 Dátum: 2009. Június 17. - 15:42:58 »
Ott vannak a képregények is

affranc   :-\
This is a joke. A real practical Joke.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #6501 Dátum: 2009. Június 17. - 16:45:42 »
Hát, ez a Konfederációs Kupa egyre szánalmasabb... :roll: Olyan gagyi ez a Spanyolország-Irak meccs, hogy az már nem igaz... :(

Pedig gondoltam hátha ez majd kicsit felráz és több kedvem lesz Növényrendszertant tanulni, de nem. Ez sem segített... :(

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:OFF
« Válasz #6502 Dátum: 2009. Június 17. - 16:57:33 »
Konf kupa ? Én szeretem a focit de enek a kupának semmi értelme...  :stupid:

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #6503 Dátum: 2009. Június 17. - 16:58:53 »
Hát, eddig csak a Brazília-Egyiptom meccs ért valamit, az tény és való. Meg a legrosszabb az, hogy a meccsek végére fejfájást kapok azoknak a hülye dudáknak a zümmögésétől, amiket a szurkolók használnak... :stupid:

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #6504 Dátum: 2009. Június 18. - 20:27:23 »
Na túlvagyok a Biokém szigorlaton, 4-es lett! :ugral: Még most is alig hiszem el hogy sikerült. ;D Ja, és ez volt az utolsó vizsga, úgyhogy most már szünet és lazítás. :drink: (csak sör helyett kólával :hehe: )
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #6505 Dátum: 2009. Június 18. - 21:18:31 »
Gratula, és megértem miken mehettél keresztül... nővérem is orvosnak készül, de Ő még nincs kész mindegyik vizsgájával még 1-2 hátra van és nagyon izgul bár rengeteget tanul szóval le a kalappal, amúgy hanyadéves vagy?  :headscratch:

csak sör helyett kólával :hehe:

Jah persze  ;D

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #6506 Dátum: 2009. Június 18. - 21:25:21 »
Köszi!
Én nem orvosira járok hanem a BME-re vegyészmérnökire, sztem összekevertél valakivel. :D Amúgy 8-adéves vagyok.
Sok sikert nővérednek a vizsgákhoz! :bravo:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #6507 Dátum: 2009. Június 18. - 21:38:27 »
Akkor vigyázz, mert talgabytól tudom, hogy már csak 2 éved van hátra és aztán fel is út le is út... ;) Amúgy gratula a szigorlathoz. :)

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #6508 Dátum: 2009. Június 18. - 21:47:10 »
Tudom én is, de már közel vagyok a végéhez.:) Nagyon remélem hogy jövőre végzek.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #6509 Dátum: 2009. Június 18. - 22:14:18 »
Úgy legyen! ;) Nekem pl  jövő heti Növényrendszertan vizsgán múlik, hogy csúszok-e egy félévet a biosszal...

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #6510 Dátum: 2009. Június 19. - 00:15:11 »
Grat Tom. Nekem június 30-án lesz, de sztem nem fog sikerülni. Eddig sem sok minden motivált, hogy tanuljak a vizsgákra, de egy darabig még tudtam kényszeríteni magam. Most már nem nagyon, egyszerűen kész vagyok teljesen, nagyon pihenni akarok már...nem tudom rávenni magam, hogy normálisan tudjak tanulni. A félévben is tanultam jól, akkor már egy hónapja elkezdődött a vizsgaidőszakra készülés..már nagyon elegem van, nem is érdekel, hogy meglesz-e vagy sem a szigorlat. :D

A múltkor kérdeztem, hogy ugye te vegyészmérnök vagy, de nem válaszoltál. Milyen munkalehetőségeket látsz? Matek mennyire volt kemény nektek? Ilyen gépekkel kapcsolatos tárgyak fontosak voltak nálatok?

Kanaszta: nővéred hanyadéves orvosin?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #6511 Dátum: 2009. Június 19. - 08:06:24 »
Idézet
Eddig sem sok minden motivált, hogy tanuljak a vizsgákra, de egy darabig még tudtam kényszeríteni magam. Most már nem nagyon, egyszerűen kész vagyok teljesen, nagyon pihenni akarok már...nem tudom rávenni magam, hogy normálisan tudjak tanulni.
Hát, meg tudlak érteni, velem is ez van most... egyszerűen hiába ülök le talni, nem megy a dolog, képtelen vagyok odakoncentrálni a Növényrendszertanra... pedig kedden vizsgázok belőle... :(

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #6512 Dátum: 2009. Június 19. - 09:11:06 »
Én meg most vizsgáztam. Volna. De a tanár késett fél órát. Én meg úgy döntöttem, hogy ha képes hajnali 8-ra meghirdetni a nyomorult vizsgáját, majd baszik bejönni, akkor inkább hazajövök. Majd írok neki e-mailt, hogy írja be, hogy igazoltan hiányoztam, és emelje meg a jövő heti vizsga létszámát, hogy elmehessek. Lehet, hogy kicsit pofátlannak fog tartani. :)
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #6513 Dátum: 2009. Június 19. - 09:21:49 »
Gratula Tom! :D :drink: (nem hiszem, hogy találnék kólás smileyt. ;D)

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #6514 Dátum: 2009. Június 19. - 09:24:21 »
(nem hiszem, hogy találnék kólás smileyt. ;D)
Majd jön Ben, és linkel vagy húszat. ;D
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #6515 Dátum: 2009. Június 19. - 09:27:44 »
Tényleg. ;D

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #6516 Dátum: 2009. Június 19. - 10:16:30 »
Idézet
Lehet, hogy kicsit pofátlannak fog tartani.
Nem is kicsit. Én a helyében nem hirdetnék... :twisted: Én is most akarok kimenni amúgy a genetika tanszékre, hogy engedjék már meg, hogy jövő hét csütörtökön vizsgázhassak, mert nincs kedvem emiatt itt maradni az uv hétre... :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #6517 Dátum: 2009. Június 19. - 10:57:31 »
Idézet
Én meg most vizsgáztam. Volna. De a tanár késett fél órát. Én meg úgy döntöttem, hogy ha képes hajnali 8-ra meghirdetni a nyomorult vizsgáját, majd baszik bejönni, akkor inkább hazajövök. Majd írok neki e-mailt, hogy írja be, hogy igazoltan hiányoztam, és emelje meg a jövő heti vizsga létszámát, hogy elmehessek. Lehet, hogy kicsit pofátlannak fog tartani.
Nálunk kb ilyen esetben búcsúzhatsz egy vizsgalehetőségtől. nemhogy mg kibővítsék miattad a létszámot...
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #6518 Dátum: 2009. Június 19. - 11:07:07 »
és nálatok is szokot késni a vizsgáról a tanár, Pepó?

'gyébként jártam a gdf-re és ott olyan is volt, hogy be se jött a meghirdetett időpontra a tanár, meg helyettes se. Egyszerűen elaludt... :)
This is a joke. A real practical Joke.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:OFF
« Válasz #6519 Dátum: 2009. Június 19. - 11:16:41 »
Leszigorlatoztam számvitelből !  :D Ami ugye egy számviteli főiskolán nagy szó  8) Két vizsgabizottságból pont oda kerültem ahova nem akartam, kb 20-an vágtunk neki és csak kettőnkenek sikerült ,így is mindkettőnknek kettesre. Azt hiszem ez mindent elárul mennyire is veszik ezt szigorúan.  :roll:

Jöv héten még lesz egy szigorlatom de az szinte esélytelen semmi időm nem volt rá készülni  :nemtudom: Ja meg hétfőn egy vizsgám... Az legalább esélyes.