Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982162 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #6640 Dátum: 2009. Június 26. - 15:23:23 »
Én azt hittem lány vagy!  :surp:

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:OFF
« Válasz #6641 Dátum: 2009. Június 26. - 15:33:29 »
Szertnék valakitöl 1 APRÓBB sziveséget kérni ;)
Most van 1 akció a MediaMarkt CD részlegén Bruce Springsteen-el kapcsolatban.Az összes lemeze akciós :oh: ,de nekem most a legutolsó Greatest Hits albumra lenne szükségem(asszony szülinapjára ;D )A CD-t ugy lehet megkülönböztetnia a többi GH-tol,hogy ezen vannak élö koncertfelvételek is,nem csak studió dalok.Ha HAJLANDÓ lenne nekem valaki az megvenni azért NAGYON HÁLÁS lennék :worship: :worship: és a MKlubon ki is fizetném.Kb. 8000  :headscratch: PÍNZT szánok rá...........
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #6642 Dátum: 2009. Június 26. - 16:25:58 »
Én azt hittem lány vagy!  :surp:
Elgurúlt a cavinton? ;D

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #6643 Dátum: 2009. Június 26. - 16:27:29 »
Ezt meg kell osztanom veletek, ez hatalmas. Elhatároztuk a koliszobában, hogy visszaváltjuk az év során összegyűjtött üvegeinket. Az alábbi lista született. Hozzáírtuk azokat is, amiket nem viszünk vissza (műanyag flakonok, sörös dobozok), de ezekből sokkal több volt év közben, csak kidobtuk őket. Íme:

32 sör (0,5 l) - Jimmy táskája
40 sör (0,5 l) - Laci táskája
20 bor (0,75 l) - Zozi túrazsákja
14 bor (0,75 l) - Jimmy hátizsákja
5 sör (0,5 l) - Zozi túrazsákja
9 pezsgő (0,75 l) - Laci hátizsákja
3 pezsgő (0,75 l) - Zozi hátizsákja
4 bor (0,75 l) - Zozi hátizsákja
3 sör (0,5 l) - Zozi hátizsákja
5 Kalinka (0,7 l) - Laci szatyra
3 Kalinka (0,2 l) - Laci szatyra
1 tequila (0,7 l) - Laci szatyra
2 pálinka (0,5 l) - Laci szatyra
1 Hubertus (0,7 l) - Laci szatyra
1 rum (0,5 l) - Laci szatyra
1 bor (0,5 l) - Zozi szatyra
1 pálinka (0,5 l) - Zozi szatyra
1 vodka (0,5 l) - Zozi szatyra
1 whiskey (0,7 l) - Zozi szatyra
2 bor (1 l) - Zozi szatyra
7 sör (2 l)
1 sör (1 l)
2 sör (0,5 l)
5 bor (2 l)
4 bor (5 l)
3 pálinka (0,5 l)
76 sör (0,5 l)

Szerintetek mit veszünk a kapott pénzből? ;D
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #6644 Dátum: 2009. Június 26. - 16:33:52 »
Gondolom berúgtok belőle. ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #6645 Dátum: 2009. Június 26. - 17:05:51 »
Drukkoljatok, most indulok a miskolci amatőr sakkversenyre. Tavaly 92 indulóból 31. lettem, remélem most jobban fog menni. Késő este élménybeszámolok.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #6646 Dátum: 2009. Június 26. - 18:05:14 »
Fú, a sakk nekem nem való. nem tudok ott kotlani fölötte átgondolni minden lépést, mindig elhamarkodom. Sok sikert!

Szép termés zozi, de nem lepődöm meg. Egyszer mi is visszaváltottuk egyik év végén a suliban a piás üvegeket, amiket megittünk órák alatt, szünetek alatt, vagy suli után, szinte minden pénteken volt valami alkalom a piálásra. Nem számoltuk össze, de egy böhömnagy hullazsák méretű szemeteszsák volt tele velük, meg még 2 iskolatáska. Nem volt feltűnő, hogy hárman viszünk a hátunkon egy nagy fekete zsákot, amiben úgy csörögnek az üvegek, mint állat. :D
A dolog szépsége, hogy évközben a szekrényekben tároltuk az üvegeket, rothadt szendvicseket, kólásdobozokat. Amikor már nem fértünk, úgy félév táján, kipakoltuk a könyveket és átvittük az elsősökhöz, és év végére majdnem telepakoltuk a szekrényt. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:OFF
« Válasz #6647 Dátum: 2009. Június 26. - 19:06:06 »
Hazatértem, megkaptam a biziket.
Sima bizi:
Nyelvtan: 4
Irodalom: 5
Töri: 5
Német: 5
Matek: 4
Rajz: 4
Tesi: 5
Számtech: 5
Ker-marketing: 5 (Közgáz: 5, Marketing: 5)

Érettségi bizi:
Magyar: 85% (5)
Matek: 54% (3)
Töri: 83% (5)
Német: 79% (4)
Közgáz-marketing: 93% (5)

A szóbeli érettségi vizsgán történelem, német nyelv, az írásbeli és szóbeli érettségi vizsgán közgazdasági-marketing tantárgyakból nyújtott kiemelkedő teljesítményéért dícséretben részesül. (Oklevél)

Most nagyon boldog vagyok. Ha szerencsém van, felvesznek így a BGF-re! :oh: :drink:
Hajrá Ben! Talán még meg is mérkőzünk egyszer egymással, én benne lennék. :brow:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #6648 Dátum: 2009. Június 26. - 20:47:49 »
Elgurúlt a cavinton? ;D
;D Alapjában véve azt akartam írni, hogy majdnem olyan, mintha fénykép lenne, nagyon hasonlít.  :D
zozi: Meronak Bruce S. CD-t?  :D
Mero: én bevállalnám, de sajnos most úgy dolgozom még egy hétig, hogy biztosan nem jutok el oda. Meddig tart az akció?
Ben: egyszer én is indultam sakkversenyen, még alsóban. Úgy a katonaságig "verhetetlen" voltam sakkban (persze csak az átlagemberek között), de az utóbbi 20 évben kábé háromszor játszottam, úgyhogy már nem tudom, mire emlékeznék (lóval lehet a királyt leütni, nem?). Mindenesetre 91-ben voltam először Görögországban, vettem egy állat sakkot, arany és ezüst színű a két csapat, tömör vas bábuk és az ókori római légiók figurái. A király maga Julius Ceasar.  :D
Mike: gratula, ez nagyon jó eredménynek látszik.  :)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #6649 Dátum: 2009. Június 26. - 20:53:04 »
Azt nem igazán értem, hogy a matek hogy lehet 3-mas ötven százalékkal?
nemtom már érettségin hogy volt, de évközi dogákon mindig a 60 %-tól volt meg a kettes. Egyetemen is nézek nagyokat, hogy van olyan szak, ahol ha rosszul sikerül egy doga, akár még 40%-tól is megadják a kettest. Nálunk minimum 60, de volt már 65 is...erről ennyit. :roll:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:OFF
« Válasz #6650 Dátum: 2009. Június 26. - 21:26:33 »
Köszi kaine! ;)
Pepo: Most úgy van, hogy 20-tól kettes, 40-től hármas, 60-tól négyes, 80-tól ötös. Ha olyan lett volna, mint a felkészítő dolgozatok, már meglenne a négyes. De a német nagyon idegesít. Mikor megláttam, azt hittem hülyét kapok. :-\

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #6651 Dátum: 2009. Június 26. - 21:56:10 »
Klassz bizi Mike, grat, jah és visszatérve : R.I.P. Michael Jackson   :'(

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #6652 Dátum: 2009. Június 26. - 23:33:49 »
Na meggyüttem.  ;D 112 indulóból 18. lettem és az utolsó játszmában megint ugyanaz a most 11 éves kölyök valagazott el aki tavaly. 7 játszmából 4-et nyertem, volt 1 döntetlenem és 2 totális vereségem.
Hajrá Ben! Talán még meg is mérkőzünk egyszer egymással, én benne lennék. :brow:

Állok elébe.  :D

Szerintetek mit veszünk a kapott pénzből? ;D

Örök belépőt a detox-ba vagy új májat.  :)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #6653 Dátum: 2009. Június 26. - 23:40:48 »
Idézet
Most úgy van, hogy 20-tól kettes, 40-től hármas, 60-tól négyes, 80-tól ötös.
Atyaisten. Wtf??? Hát ezért lett uncsimnak  éppen 3-mas. Akkor összeteheted a két kezed, mert én megnéztem a feladatlapot, és nem volt olyna nehéz most sem.  Akkor rettenetesen sokat könnyítettek rajta ezzel a százalékkal. hihetetlen.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #6654 Dátum: 2009. Június 27. - 09:16:17 »
(lóval lehet a királyt leütni, nem?).

miért csak lóval lehet?  :-\

Mero én megnézem hétfőn, hogy van-e, ha igen akkor én hozok, de addig nem akarok ígérni semmit.
This is a joke. A real practical Joke.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:OFF
« Válasz #6655 Dátum: 2009. Június 27. - 10:23:23 »
Köszi mindenkinek :worship: :worship:
Kaine,nem tudom meddig tart az akció,ha juli 20-ig tartana megvenném én is ;) de kötve hiszem hogy addig kitart :headscratch:
G.G, ha te megtudod venni hétfön mindenkép egyeztess Tomival nehogy 2 pld  :o legyen meg :hehe:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #6656 Dátum: 2009. Június 27. - 10:30:48 »
Annó én álltalános iskolás koromban szerettem sakkozni, egyszer így évfolyam szintjén szerveztünk egy versenyt, és azon döntős voltam.
Viszoint azóta már csak az alap lépésekre emlékszem. Legutoljára maximum a Devil My Cry 3 című játékprogramban mondhatni, hogy sakkoztam, de az azért nem volt az igazi, mert ott csupán a főhössel kell legyakni egyedül egy komplett sakktáblányi ellent (amiben persze minden ellenség egy-egy bábut szimbolizál, és olyan stílusban támad). ;D
Szóval már én is kijöttem a formából.

Amúúgy ha már így szóba keült, én is leírom a bizi eredményemet, sajnos százalékokra nem emlékszem mindből.
Matek: 5 (85 %)
Angol: 5 (90 %)
Magyar: 4 (ez valahol az alján lehetett, mert a nyelvtanról fingom se volt)
Tóri: 4
Fizika: 4

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #6657 Dátum: 2009. Június 27. - 10:46:18 »
Kellett hogy legyen? :D Magyar érettségiből nyelvtanra max a helyesírást néztk nem? Velünk is magoltatt azt a sok idióta szabályt a tanár, meg általánosba is csináltunk 20 milliárd mondatelemzést. Lehet, hogy segítette a mondatfejlesztő készségemet, de hogy ilyesmi nem volt érettségin, az is biztos.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #6658 Dátum: 2009. Június 27. - 11:06:35 »
Na meggyüttem.  ;D 112 indulóból 18. lettem és az utolsó játszmában megint ugyanaz a most 11 éves kölyök valagazott el aki tavaly. 7 játszmából 4-et nyertem, volt 1 döntetlenem és 2 totális vereségem.
Gratu Ben! :bravo:
Én sem szeretem a sakkot, csak akkor vagyok jó benne ha van időm jól átgondolni a lépéseket (ezzel rendszerint őrületbe kergetem az ellenfeleket, mondjuk ez is egy taktika :hehe: ). Ha kapkodok akkor könnyen hibázok és elpáholnak. Meg igazából annyira nincs is türelmem a sakkhoz, hogy sokat gyakoroljak, úgyhogy hanyagolom, már évek óta nem játszottam. A malmot viszont szeretem, bár már azt is rég játszottam. :D

-----

R.I.P. Jacko... Tényleg nagy énekes volt, kár hogy így elszúrta az életét... :-\ A music tv-n most egyfolytában nyomatják a klipjeit, tegnap pedig a vivatv emlékezett meg róla a klipjeivel.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Június 27. - 11:11:17 írta Tom Fireheart »
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #6659 Dátum: 2009. Június 27. - 11:28:42 »
Kellett hogy legyen? :D Magyar érettségiből nyelvtanra max a helyesírást néztk nem?
Ezt szó szerint értsd.
Nálunk volt nyelvtan szóbeli is, meg irodalom (amolyan a, b tételesen), az írásbelim kicsivel volt 60 % felett, mert a helyesírásom mindig pocsék volt. Aztán lenyomtam az irodalmat elég jól, és utánna volt egy nyelvtan tétel, amiről tényleg egy szót se olvastam.
Épp akkor ment ki a vizsgalnök, és mivel jóba voltunk a tanárral, és mert műszaki suli volt, tehát mindenki lesz*rta a magyart, közöltem vele, hogy erröl nem igazán tudok mit mondani (persze valamit csak hazudtam volna, ha fontos), ezért be lett írva az írásbeli eredmény, és kész.