Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982160 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #6700 Dátum: 2009. Június 28. - 20:13:36 »
Ez nem igaz kerestem  :drying: :nezze:

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:OFF
« Válasz #6701 Dátum: 2009. Június 28. - 20:37:31 »
Most olvastam el ezeket a hsz-eket, de így utólag is nagy volt ez a "tanóra". :D Nekem is adsz fel valami házit? ;D
Amúgy qrva jó ez a Vissza a jövőbe emoticon. :)

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #6702 Dátum: 2009. Június 28. - 21:07:34 »
Amit én találtam?  :brow: ;D :hehe:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #6703 Dátum: 2009. Június 28. - 21:12:15 »
Én életemben nem vennék részt ilyenen. Alapjáraton nincsen klausztrofóbiám, vagy ilyesmi, de ezt tutira nem vállalnám, hogy ilyen bármikor beszorulsz, aztán még kanyarodik is a járat kaliberü helyekre menjek be.
Nos, ha előre tudom, hogy ilyen lesz, nem biztos, hogy megyek...  :hehe: Csak, ha már ott vagy, és a többiek átmennek, mi mást tehetnél?  ;D
Valójában ez úgy néz ki, hogy amikor meglátod a lukat, hogy ezen kell átmenni, elsőre azt gondolod, hogy lehetetlen. Aztán a vezető beleveti magát, és akkor elbizonytalanodsz. A többi már csak egyén kérdése. Nekem vannak klausztrofóbiás hajlamaim, mert egyszer régen voltam már barlangban, és akkor egy megszoruláskor igazán nagyon rosszul éreztem magam, kisebb pánik jött rám. De most igyekeztem lazán venni a dolgot, amennyire lehetett. Az volt a baj, hogy a vezető ment elöl, utána egy srác, majd egy lány, és azután én (majd még ketten utánam). Csakhogy amikor hosszabb kúszás volt, akkor menet közben mondta el a vezető, hogy éppen milyen testhelyzet az egyetlen, ahogy át lehet férni, azt viszont én már nem hallottam. Ha volt hely hátrafordulni, akkor továbbadtuk az infót, de nem mindig volt, így viszonylag közel kellett maradnom az előttem menőhöz, hogy lássam, ő hogy megy át. Ezzel viszont az volt a baj, hogy általában 5-10 méterenként biztosan volt egy picit nagyobb hely (ezt értsd úgy, hogy már a fejemet is fel tudtam emelni), de annyira lemaradni nem volt tanácsos. Ám, ha a fejem el tudtam fordítani, vagy felemelni, akkor próbáltam úgy felfogni a dolgot, mintha nem "csőben" kúsznánk, hanem csak a földön simán, és ha elakadt az előttem levő, nyugodtan felemeltem a fejem, vagy éppen oldalra fordítva letettem a földre, pihentem. Hátranéztem az utánam jövőkre, igyekeztem könnyedén venni a pihenőt. Ám, ha olyan helyen kellett várni, ahol nem tudtam átfordítani a fejem sem egyik oldalról a másikra, akkor igazán nagyon szarul éreztem magam.  :ohmy: Szerencsére ilyen nem volt csak kettő, és akkor nagyon gyorsan igyekeztem továbbkúszni addig, ahol már a fejem legalább fel tudtam emelni.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:OFF
« Válasz #6704 Dátum: 2009. Június 28. - 21:16:17 »
Amit én találtam?  :brow: ;D :hehe:
Végülis az se rossz, de én arra gondoltam amit Ben talált.  :D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #6705 Dátum: 2009. Június 29. - 06:39:35 »
Megint kinyírtam az otthoni gépem, két hétig szervízben lesz. Innen a munkából meg csak korlátozottan tudok netezni.

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:OFF
« Válasz #6706 Dátum: 2009. Június 29. - 07:55:48 »
Én életemben nem vennék részt ilyenen. Alapjáraton nincsen klausztrofóbiám, vagy ilyesmi, de ezt tutira nem vállalnám, hogy ilyen bármikor beszorulsz, aztán még kanyarodik is a járat kaliberü helyekre menjek be.
Nos, ha előre tudom, hogy ilyen lesz, nem biztos, hogy megyek...  :hehe: Csak, ha már ott vagy, és a többiek átmennek, mi mást tehetnél?  ;D
Valójában ez úgy néz ki, hogy amikor meglátod a lukat, hogy ezen kell átmenni, elsőre azt gondolod, hogy lehetetlen. Aztán a vezető beleveti magát, és akkor elbizonytalanodsz. A többi már csak egyén kérdése. Nekem vannak klausztrofóbiás hajlamaim, mert egyszer régen voltam már barlangban, és akkor egy megszoruláskor igazán nagyon rosszul éreztem magam, kisebb pánik jött rám. De most igyekeztem lazán venni a dolgot, amennyire lehetett. Az volt a baj, hogy a vezető ment elöl, utána egy srác, majd egy lány, és azután én (majd még ketten utánam). Csakhogy amikor hosszabb kúszás volt, akkor menet közben mondta el a vezető, hogy éppen milyen testhelyzet az egyetlen, ahogy át lehet férni, azt viszont én már nem hallottam. Ha volt hely hátrafordulni, akkor továbbadtuk az infót, de nem mindig volt, így viszonylag közel kellett maradnom az előttem menőhöz, hogy lássam, ő hogy megy át. Ezzel viszont az volt a baj, hogy általában 5-10 méterenként biztosan volt egy picit nagyobb hely (ezt értsd úgy, hogy már a fejemet is fel tudtam emelni), de annyira lemaradni nem volt tanácsos. Ám, ha a fejem el tudtam fordítani, vagy felemelni, akkor próbáltam úgy felfogni a dolgot, mintha nem "csőben" kúsznánk, hanem csak a földön simán, és ha elakadt az előttem levő, nyugodtan felemeltem a fejem, vagy éppen oldalra fordítva letettem a földre, pihentem. Hátranéztem az utánam jövőkre, igyekeztem könnyedén venni a pihenőt. Ám, ha olyan helyen kellett várni, ahol nem tudtam átfordítani a fejem sem egyik oldalról a másikra, akkor igazán nagyon szarul éreztem magam.  :ohmy: Szerencsére ilyen nem volt csak kettő, és akkor nagyon gyorsan igyekeztem továbbkúszni addig, ahol már a fejem legalább fel tudtam emelni.
:o :o :o Azért ez így elég durva. Én is kapható vagyok az ilyen őrületekre, de egy ilyen jellegű túrára már nem biztos, hogy vállalkoznék. Nincs klausztrofóbiám, de szerintem ezekben a helyzetekben biztos kialakult volna.  :D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #6707 Dátum: 2009. Június 29. - 08:09:12 »
Megint kinyírtam az otthoni gépem, két hétig szervízben lesz. Innen a munkából meg csak korlátozottan tudok netezni.
Már megint mit csináltál? Látszik, hogy teljesen mindegy, hogy Windows vagy Linux van a gépeden, bármikor képes vagy tönkre tenni.  :)

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #6708 Dátum: 2009. Június 29. - 08:24:01 »
Szerintem azt hitte abban van a Skynet és szétverte... ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #6709 Dátum: 2009. Június 29. - 08:52:28 »
Megint kinyírtam az otthoni gépem, két hétig szervízben lesz. Innen a munkából meg csak korlátozottan tudok netezni.
Már megint mit csináltál? Látszik, hogy teljesen mindegy, hogy Windows vagy Linux van a gépeden, bármikor képes vagy tönkre tenni.  :)

Elszállt a processzor.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #6710 Dátum: 2009. Június 29. - 10:26:41 »
Persze, persze, ha állandóan azon gyakorlod a körbepörgő rúgást, akkor előbb-utóbb tönkremegy... ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #6711 Dátum: 2009. Június 29. - 10:32:27 »
Hát, így mégegyszer belegondolva kaine, elmennék én oda szívesen, de maradnék a kezdő mászók között. :D
Azért olyan helyeken nem fogok kúszni, ahol még a fejemet sem lehet felemelni, és még azt sem hallom mit mondd a vezető, hogy lehet átmenni...jól felkészített benneteket meg kell hagyni. :roll:

"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #6712 Dátum: 2009. Június 29. - 10:42:33 »
Persze, persze, ha állandóan azon gyakorlod a körbepörgő rúgást, akkor előbb-utóbb tönkremegy... ;D

Hiba volt Chuck Norris márkájú vinyót venni bele.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:OFF
« Válasz #6713 Dátum: 2009. Június 29. - 11:11:40 »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #6714 Dátum: 2009. Június 29. - 17:24:58 »
Akkor megveszem holnap, oké, Mero?
This is a joke. A real practical Joke.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:OFF
« Válasz #6715 Dátum: 2009. Június 29. - 18:27:28 »
Megköszönöm :worship: MKlubon fizetek ;)
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #6716 Dátum: 2009. Június 29. - 18:33:28 »
oké, csak ne sörbe. :D
This is a joke. A real practical Joke.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:OFF
« Válasz #6717 Dátum: 2009. Június 29. - 19:27:13 »
Rendicsek ;)
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #6718 Dátum: 2009. Június 29. - 21:52:14 »
Hát, így mégegyszer belegondolva kaine, elmennék én oda szívesen, de maradnék a kezdő mászók között. :D
Azért olyan helyeken nem fogok kúszni, ahol még a fejemet sem lehet felemelni, és még azt sem hallom mit mondd a vezető, hogy lehet átmenni...jól felkészített benneteket meg kell hagyni. :roll:
Nem volt vele semmi baj, igazán nagyon rendes srác volt.  ;) Minden nagyobb akadály után megkérdezte, hogy milyen volt, és hogy akarunk-e még meredekebbet. Mi meg akartunk, végül is azért jöttünk.  ;D Alighanem elégedett is volt velünk, mert 2 óra alatt megtettük a 3 órás távot. Egyszer sem kellett visszakúsznia hozzánk, hogy valakit "kimentsen", vagyis átsegítsen 1-1 akadályon, de mondta, hogy általában kell segíteni valakinek mindig. Megkérdeztem tőle, hogy mi van, ha valaki a nagy erőfeszítéstől behány ide, hogy takarítják ki, vagy majd természetesen lebomlik?  :D De mondta, hogy ilyenre még nem volt példa, ám hasmenése már volt valakinek, aki nem bírta tovább. Adtak neki egy zacskót, félrevonult, aztán hozta magával a cuccost végig.  ;D Ugye természetvédelmi terület a barlang, meg minden. Nem lehetett gyenge menet.  :D

Volt a 2 óra alatt két olyan rész is, ahol fel is lehetett állni, akkora csarnokba érkeztünk. Az egyiknél - olyan másfél óra kúszás után - kitaláltuk, hogy rendelünk pizzát.  ;D Aztán majd jól lecsesszük a futárt, mert nem ért ki fél óra alatt.  :lol:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #6719 Dátum: 2009. Június 29. - 22:04:28 »
De tudod mi lett volna a poén, hogy lett volna még egy nagyobb térrész, ahol megint megpihentek. Épp szóbakerül a pizzafutár, hogy jól  kibaxtatok vele, néz majd nagyokat szerencsétlen. (Ne adj isten, azért is rendeltetek volna nyugodt szívvel vagy 3-4 pizzát, lévén úgysem hozza ki, de amúgy nincsen nálatok anniy pénz...persze csak a poén kedvéért). És akkor valami zaj, mocorgás, lihegés és megjelenik 3-4 pizza szemből a következő járatból, utána meg a pizzafutár. :lol:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"