Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 981953 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #6760 Dátum: 2009. Július 02. - 22:01:53 »
Nekem írt privátot, hogy egy darabig nem tud gép közelbe férkőzni, így a fórum is kiesik neki. De azt mondta, hogy a klubra jönni fog.  ;)

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #6761 Dátum: 2009. Július 02. - 22:38:34 »
Ma Limp Bizkit  :pogo: :smfinger: lesz a VOLT-on  ;D

limp bizkit nagy kedvencem volt nekem is régebben, amíg még csináltak zenéket :)
This is a joke. A real practical Joke.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:OFF
« Válasz #6762 Dátum: 2009. Július 03. - 00:50:56 »
Most Best Of elöadás volt ;D ,de NAGYON KOMOLY BULI VOLT :taps: :ugral:
Kb a 8-dik sorban voltam a jobb szélen,de ugy éreztem magam mint a golyó a flipperautomatában :pogo: :pogo: ;D
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #6763 Dátum: 2009. Július 03. - 08:02:22 »
Nekem írt privátot, hogy egy darabig nem tud gép közelbe férkőzni, így a fórum is kiesik neki.
Hát persze, ha kinyírja a számitógépét, akkor nem csoda. ;D

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #6764 Dátum: 2009. Július 03. - 11:56:36 »
Üdv újra itthon JU  8)

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #6765 Dátum: 2009. Július 03. - 14:20:19 »
Polipot én is görögben ettem először. Jó rágós volt, de az íze nem rossz.  :)
Én is azt hittem, hogy rágós lesz, de valami hihetetlen jól megsütötték és puha lett. :)

Idézet
A jóga lehet jó, de nagyon kell vigyázni vele.
Persze, ha nem vigyázol és túlerőlteted magad, elszakítod az isomrostokat. Azért én nem megyek fejjel a falnak. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #6766 Dátum: 2009. Július 03. - 20:49:31 »
Nem csak a túlerőltetés miatt. Vannak gyakorlatok, amik kifejezetten nem jók, vannak, amiket kizárólag felügyelet mellett szabad végezni, ilyesmikre gndoltam.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #6767 Dátum: 2009. Július 03. - 20:53:59 »
Üdv újra itthon! Hiányzott már, nem? :)

Egyébként végeztem a vizsgaidőszakkal, jól sikerült az utolsó vizsgám is. Annak ellenére, hogy a készülésre szánt két napból az elsőt elhülyültem, a másodikon pedig épp, mikor nekikezdtem, jött egy e-mail a fél órája megírt állásjelentkezésemre, és azonnal Zuglóba kellett utaznom (a XI. kerületből). Aztán visszatérés után segítettem szobatársamnak összeszedni a cuccait, utána muszáj volt vízipisztolyozni :), aztán alig telt el pár óra, hajnali 7-kor mehettem le átköltözni*, ahol két órát álltam sorba. Majdnem lemaradtam a vizsgáról, de a tanár szerencsére még többet késett, mint én.

*: Felújítják az épületünket, ezért másikba költöztem a nyárra. Tök jó, saját fürdőszoba és wc, baromi jó szekrények (van bennük polc... fiók... szokatlan), erkély, tök jó asztalok. Csak annak nem örülök, hogy beosztottak mellém két másik embert, pedig próbáltam úgy trükközni a jelentkezéssel, hogy egyedül lakjak (a barátnőm miatt jobb lett volna így, eléggé letört, mikor megtudtam, hogy lesznek itt még ketten). Ja, és mivel az antenna, amivel a kolink "kapta a netet", a felújítandó épület tetején van, elképzelhető az is, hogy nem lesz nyáron netem. Pár percig nem tudtam megszólalni, mikor ezt meghallottam. Remélem, a KDB-sek intéznek valamit, ilyenkor örülök, hogy mindnek jó nagy szája van.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #6768 Dátum: 2009. Július 05. - 15:00:40 »
Na én is hazatértem önkéntes félbannolásomról. A hetet Hajdúszoboszlón töltöttem, a csúszdapark mellett. Végig jó idő volt, egész nap strandoltam.  :D Még a debreceni aquaparkba is elmentem egyszer kipróbálni. Kegyetlen meleg páratartalmú volt a hely, de máskülönben nem rossz. Mondjuk az ottani csúszda olyan sok kört ír le egymás után gyorsan, hogy pár csúszás után komolyan hányingerem lett és elszédültem.  :D
Volt az apartmanban wifi, úgyhogy fórumozni nagyjából sikerült, de nagyjából ötből egyszer hozott be egy oldalt, annyira akadozott a net.  :drying: Viszont kiolvastam a harmadik Resident Evil könyvet, ami megint csak nagyon jó volt, ahogy az előző kettő is.  :D Olyan érzés olvasás közben, hogy mennyire jó filmet, vagy játékot lehetne ebből csinálni, de aztán rájövök, hogy már van belőle játék.  ;D De szerintem könyvben jobb...  :-[

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #6769 Dátum: 2009. Július 05. - 20:52:00 »
Jó az az aquapark, csak kegyetlenül drága. :)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #6770 Dátum: 2009. Július 05. - 21:02:33 »
Tényleg nem volt olcsó a beugró, de muszáj volt fedett helyre menni pancsolni, mert Vikin kezdtek kis kiütések jelentkezni - állítólag a melegtől, vagy a naptól. Pancsolni meg akart. :) Reméltem, hogy Debrecenben tök véletlenül összefutunk, de ezek szerint nem. :) Ajánlották még, hogy menjünk Nyíregyházára a vadasparkba, mert nagyon jó és nagy, de Viki már a debreceni kis állatkertet se bírta végig, így azt kihagytuk.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:OFF
« Válasz #6771 Dátum: 2009. Július 05. - 22:04:15 »
Én augusztus 30-án megyek a káposztásmegyeri aquapark-ba, de a belépő és a kaja+pia is ingyen lesz... :D

Tegnap voltam a petőfi csarnoki piacon, megvettem a régi CsodaPókból a 12. számot (hiányzott), plusz azt a Pókember képregényt dánul, amiben Fekete Macska (majdnem) meghal. Ezt:


Igaz, hogy a szöveget nem értem, de a történetet ugyanúgy át tudtam érezni, és nagyon jó kis sztori! :D Kaine, neked megvan?

A kettő képregényt együtt 700 Ft-ért. Valamint szétnéztem, és két helyen is találtam Pókemberes kártyát, így szereztem 4 hiányzót (3 db-ot 300 ft-ért vettem összesen, a negyediket pedig cseréltem).

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #6772 Dátum: 2009. Július 05. - 22:36:34 »
Igaz, hogy a szöveget nem értem, de a történetet ugyanúgy át tudtam érezni, és nagyon jó kis sztori! :D Kaine, neked megvan?
Micsoda kérdés!  :D Természetesen megvan eredetiben is, plusz ebben a dán kiadásban is, ami magyarra van átírva, illetve egy svéd verzióban is, ami ugyanilyen, mint ez.  ;D
Tényleg nagyon király sztori! ;)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #6773 Dátum: 2009. Július 06. - 08:25:22 »
Viszont kiolvastam a harmadik Resident Evil könyvet, ami megint csak nagyon jó volt, ahogy az előző kettő is.  :D Olyan érzés olvasás közben, hogy mennyire jó filmet, vagy játékot lehetne ebből csinálni, de aztán rájövök, hogy már van belőle játék.  ;D De szerintem könyvben jobb...  :-[
Kaine, nem adnád kölcsön nekem a 3. könyvet, mert én csak a két játékprogi alapján készültet olvastam (A borzalmak katélyát, meg a Holtak Városát), és arra is kiváncsi lennék, hogy milyen.
Amúgy szerintem mai szemmel a 2. RE alapján készült könyv valószinüleg jobb mint a játék, mert afölött már rendesen ellszállt az idő (meg kevésbé hasonlit egymásra a két sztori, mint a játékban), de szerintem a GC-s REmakkel olyasmit tettek le az asztalra, amit lehetetlen bármilyen formában is túlszárnyalni (azt tényleg látnod kéne). ;)

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #6774 Dátum: 2009. Július 06. - 10:35:39 »
Benyó, szóval azt mondod érdemes kimenni vadászni képregényeket és kártyákat a Piacra, és a kártyák széles választékban voltak, vagy csak elvétve 1-2?

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:OFF
« Válasz #6775 Dátum: 2009. Július 06. - 11:24:08 »
Volt egy kisebb mappa, ami tele volt kártyákkal. :brow: Csak rendesen szét kell nézni, mert elég sok árus van. ;)

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #6776 Dátum: 2009. Július 06. - 12:07:18 »
És jó minőségben vannak ezek a kártyák? legközelebb szólj és mehetnénk együtt  :oh:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #6777 Dátum: 2009. Július 06. - 12:14:24 »
A Pecsába érdeme kimenni képregényért, én kábé a régi csodapókból a számaim negyedét ott vettem.
Viszont ez a kártyás dolog nekem is felkeltette az érdeklődésemet, mennyiért adták?
Ja, a bandában kiröffenés szerintem is jó ötlet, ugyhogy engem is bevonhatnátok a dologba. ;)

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:OFF
« Válasz #6778 Dátum: 2009. Július 06. - 13:35:51 »
És jó minőségben vannak ezek a kártyák?
Igen, kártya tartó mappában vannak. ;)

A Pecsába érdeme kimenni képregényért, én kábé a régi csodapókból a számaim negyedét ott vettem.
Véletlenül nem a színpadon egy idős hölgynél? :)

Idézet
Viszont ez a kártyás dolog nekem is felkeltette az érdeklődésemet, mennyiért adták?
Darabját 100 Ft-ért.

Idézet
legközelebb szólj és mehetnénk együtt  :oh:
Idézet
Ja, a bandában kiröffenés szerintem is jó ötlet, ugyhogy engem is bevonhatnátok a dologba. ;)
Még nem tudom mikor megyek legközelebb. Viszont csak egy helyen láttam a kártyákat rendes mennyiségben (a másik helyen nagyon kevés volt), ezért félő hogy addigra mire mennénk már nem nagyon lesz. De ki tudja, bolhapiacon sose lehet tudni... :) Mindenesetre majd szólok nektek ha legközelebb megyek. ;)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #6779 Dátum: 2009. Július 06. - 14:02:39 »
Kaine, nem adnád kölcsön nekem a 3. könyvet, mert én csak a két játékprogi alapján készültet olvastam (A borzalmak katélyát, meg a Holtak Városát), és arra is kiváncsi lennék, hogy milyen.
Amúgy szerintem mai szemmel a 2. RE alapján készült könyv valószinüleg jobb mint a játék, mert afölött már rendesen ellszállt az idő (meg kevésbé hasonlit egymásra a két sztori, mint a játékban), de szerintem a GC-s REmakkel olyasmit tettek le az asztalra, amit lehetetlen bármilyen formában is túlszárnyalni (azt tényleg látnod kéne). ;)
A Holtak városa a harmadik könyv. A Caliban Cove (bocs, nem jut eszembe a magyar címe, de az is elég félelmetes fordítást kapott) a kettő között játszódik, és halál gyenge. (Látszik is, hogy azért hozott be féltucat új karaktert, hogy a végére mindet ki is nyírja, egyáltalán nem érződött rajtuk az a kidolgozottság, amit a japánok szoktak még a legutolsó statisztával is.)
A második rész feldolgozásával csak annyi a baj, hogy aránytalan. A könyv teljes első fele a felvezetésre megy el, a konkrét sztori, ahová a játékos csöppen, csak kis részét teszi ki, ezért nagyon sok elem kimarad, és érződik is, hogy néhol nagyokat is ugrott a szerzőnő, hogy időben eljuthasson a laborig. Az első részben jobban sikerült megtartani az arányt és a játék szakaszain is jó ütemben zongorázott végig. De olvasmányosságra tényleg jobb, mint az első részé, igaz, nekem akkor is még az a kedvencem a három magyar nyelvű közül.